Kupnja laptopa u Australiji

poruka: 5
|
čitano: 2.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kupnja laptopa u Australiji

Ima li smisla? Tj. koliko su tamo jeftiniji isti modeli (pod pretpostavkom da se ne plaća transport i carina, dakle sama cijena)? Hvala.

RAMONES forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kupnja laptopa u Australiji

Bio sam prije 3-4 godine tamo, cijene su gotovo 50 % niže nego kod nas. Isplatilo bi ti se, ali laptop treba isprobati prije transporta u HR jer ako dobiješ pokvarenog, zna se...

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja laptopa u Australiji
Juzer kaže...

Ima li smisla? Tj. koliko su tamo jeftiniji isti modeli (pod pretpostavkom da se ne plaća transport i carina, dakle sama cijena)? Hvala.

Misliš naručiti ili da ti netko donese/da ti odeš po njega?

Yeah, smells like mass extinction...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja laptopa u Australiji
Nuclear kaže...
Juzer kaže...

Ima li smisla? Tj. koliko su tamo jeftiniji isti modeli (pod pretpostavkom da se ne plaća transport i carina, dakle sama cijena)? Hvala.

Misliš naručiti ili da ti netko donese/da ti odeš po njega?

 Netko bi mi donio. Netko tko nema pojma o ničemu vezano za laptope, tako da moram odabrat odavde. Pretpostavljam da jedino ima smisla naručiti bez OS-a, inače razlika u cijeni i nije tako drastična da bi se isplatilo?

RAMONES forever!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kupnja laptopa u Australiji
Juzer kaže...
Nuclear kaže...
Juzer kaže...

Ima li smisla? Tj. koliko su tamo jeftiniji isti modeli (pod pretpostavkom da se ne plaća transport i carina, dakle sama cijena)? Hvala.

Misliš naručiti ili da ti netko donese/da ti odeš po njega?

 Netko bi mi donio. Netko tko nema pojma o ničemu vezano za laptope, tako da moram odabrat odavde. Pretpostavljam da jedino ima smisla naručiti bez OS-a, inače razlika u cijeni i nije tako drastična da bi se isplatilo?

U tom slučaju ne plaćaju se nikakvi drugi troškovi ako ga taj koji će ga prenijeti preko granice prijavi kao osobnu prtljagu.

Yeah, smells like mass extinction...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice