Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

poruka: 371
|
čitano: 65.099
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Ag008 kaže...

ok,hvala ,skidam, nego  zašto postoji više verzija, našao sam i sa 3gb i sa 8gb, ima li razlike?

3 gb? Tu mi je nešto sumnjivo. Ja igram s ovom 7-8.

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Verzija od 3 gb je rip verzija bez ijednog videa, dok je verzija od 8 gb full verzija. isto postoji mogucnost da je verzija isto full jer sam par puta skinuo igru od jednog lika koji je igru od 8 gb smanjio na 2 gb a igra je i dalje full.

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

najsigurnija je ova od 8gb valjda

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Ag008 kaže...

najsigurnija je ova od 8gb valjda

Tako je.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

slažem se neisplati se skidat ripove igrica

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

A nemate pojima,verzija od 3GB ti je ista ko i ona od 7 GB.Igre normalno rade i nema nikakvih problema.Ova od tri ti je ripana,svaki tip datoteke posebno tak da je postignuta maksimalna razina sažimanja,ali dok ti se otpakira isto ti je velika 7.8 GB.I sve je gore,jedino se ti moraš odlučiti dali češ skidati ovu od 7 GB i čekati dan duže ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
toma kaže...

A nemate pojima,verzija od 3GB ti je ista ko i ona od 7 GB.Igre normalno rade i nema nikakvih problema.Ova od tri ti je ripana,svaki tip datoteke posebno tak da je postignuta maksimalna razina sažimanja,ali dok ti se otpakira isto ti je velika 7.8 GB.I sve je gore,jedino se ti moraš odlučiti dali češ skidati ovu od 7 GB i čekati dan duže ili ne.

 U ovoj igri to nije slučaj. U ovoj igri su maknuti svi videi i neki speechevi, a znam zato što je moj frend skidao rip verziju. Ima igara koje su ripane na taj nacin koji ti kažeš i imam par njih i super rade, samo treba znati od koga možeš sigurno skidati da je igra full.

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Igra nije dobra,igra je odlična,puno efekata i krvi samo sam malo zapeo kod šefa tj. šefice Elizabeth Green.Inače ništa drugo nego 10/10!!

Proud to be adicted to WoW
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Nije bas toliko dobra igra , ali svakako se isplati proigrati .

Ako ti se to svidilo skini x-men origins wolverine , puno je vise krvavija i brutalnija jedino sto nema toliko npc-a i fancy shapeshifting stvari .

15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Evo ja igram na PC-u...Igrica je prredobra,ali ima dosta bagova...jednostavno me izbaci iz

igre,zaštekka,Don"t Send...i sličnoo...tako da mi trba novi CRACK FIX

pliisss...

To mi dođe nakon 3-10 min igranja To mi dođe nakon 3-10 min igranja
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2009 0:04 (karlotronick).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Ja imam 1 GB rama (DDR2) grafu od 512 mb (DDR2) WinzeXP (SP2),na mediumu igram,ali kada neš explodira malo zastajkuje al sve ostalo za čistu -5!

sa poštovanjem vaš crazy_frog
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
crazy_frog kaže...

Ja imam 1 GB rama (DDR2) grafu od 512 mb (DDR2) WinzeXP (SP2),na mediumu igram,ali kada neš explodira malo zastajkuje al sve ostalo za čistu -5!

LOL Čisti minus 5

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Skinuo danas jedan od RIPova i naravno mora nešto bit shebano.... zvuk nevaja tj. muzika je ok al kad god netko nešto govori, govori ko da je na heliju :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Superbeasto kaže...

al kad god netko nešto govori, govori ko da je na heliju :)

Da mi je to čut'.. ahahahah, aj snimi video i postaj tu na forum please! Nevinašce

16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Horagio kaže...
crazy_frog kaže...

Ja imam 1 GB rama (DDR2) grafu od 512 mb (DDR2) WinzeXP (SP2),na mediumu igram,ali kada neš explodira malo zastajkuje al sve ostalo za čistu -5!

LOL Čisti minus 5

misliš na ovo http://www.maxzona.com/Prototype-Video_5225_0__0.aspx ?

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Da misilm na to!

sa poštovanjem vaš crazy_frog
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

baš su dobri, a i dobra je recenzija, malo smiješna

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Superbeasto kaže...

Skinuo danas jedan od RIPova i naravno mora nešto bit shebano.... zvuk nevaja tj. muzika je ok al kad god netko nešto govori, govori ko da je na heliju :)

haha ipak su oni mutanti :)

16 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

e malo me ownalo... naime izgleda da je rip bio ok. Skinio sam full igru i ista stvar bila i naravno onda mi palo na pamet da malo proguglam :) Uglavnom valjda masu ljudi ima problema sa zvukom pogotovo na Visti. I rješio sam problem tako da sam prebacio Sampling rate od zvučne (Audigy SE) sa 48 na 44kHz i radi normalno :x

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
karlotronick kaže...

Evo ja igram na PC-u...Igrica je prredobra,ali ima dosta bagova...jednostavno me izbaci iz

igre,zaštekka,Don"t Send...i sličnoo...tako da mi trba novi CRACK FIX

pliisss...

Jednino u čemu je problem mogao biti jest u komponentama (driveri i hardver), virus ili crack.

15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Evo da tema ne ostari. Nego ja sam izbrisao prototype i sad mi je zao zbog toga jer mi se free roama. No neda mi se sve ponovno prelazit pa ako netko zna ako moze da mi nekako da njegov pređeni save game. :)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Superbeasto kaže...

e malo me ownalo... naime izgleda da je rip bio ok. Skinio sam full igru i ista stvar bila i naravno onda mi palo na pamet da malo proguglam :) Uglavnom valjda masu ljudi ima problema sa zvukom pogotovo na Visti. I rješio sam problem tako da sam prebacio Sampling rate od zvučne (Audigy SE) sa 48 na 44kHz i radi normalno :x

Nije kriva Vista, nego driveri za tvoju zvucnu. ;)

Meni sve radi perfektno.

 

Igra je odlicna i jako zabavna.

Vidi se da je s jedne strane kopija Spiderman: Web of Shadows -a ali u isto vrijeme ima toliko novih i inovativnih stvari koje Spiderman nema a ono sto imaju najvise zajednickog je odlicna igrivost.

 

Jedini problem koji trenutno imam je taj da neznam kako da ubijem Supreme huntera u minutu i pol. Jednostavno mu ne oduzimam dost. :S

Ima neko kakvu preporuku??? :)

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
kaiserus kaže...

Verzija od 3 gb je rip verzija bez ijednog videa, dok je verzija od 8 gb full verzija. isto postoji mogucnost da je verzija isto full jer sam par puta skinuo igru od jednog lika koji je igru od 8 gb smanjio na 2 gb a igra je i dalje full.

ja uvijek tražim ripove od Skullpture ili TOED-a jer svaki rip im je savršen.

kaiserus kaže...
toma kaže...

A nemate pojima,verzija od 3GB ti je ista ko i ona od 7 GB.Igre normalno rade i nema nikakvih problema.Ova od tri ti je ripana,svaki tip datoteke posebno tak da je postignuta maksimalna razina sažimanja,ali dok ti se otpakira isto ti je velika 7.8 GB.I sve je gore,jedino se ti moraš odlučiti dali češ skidati ovu od 7 GB i čekati dan duže ili ne.

 U ovoj igri to nije slučaj. U ovoj igri su maknuti svi videi i neki speechevi, a znam zato što je moj frend skidao rip verziju. Ima igara koje su ripane na taj nacin koji ti kažeš i imam par njih i super rade, samo treba znati od koga možeš sigurno skidati da je igra full.

također sam prvo skinuo rip verziju, ali ubrzo izbrisao jer sam se osjećao glupo igrjući a da ne znam priču. jučer mi se skinula full (7gb) verzija i sada igram sa zadovoljstvom.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Psiho246 kaže...
Superbeasto kaže...

e malo me ownalo... naime izgleda da je rip bio ok. Skinio sam full igru i ista stvar bila i naravno onda mi palo na pamet da malo proguglam :) Uglavnom valjda masu ljudi ima problema sa zvukom pogotovo na Visti. I rješio sam problem tako da sam prebacio Sampling rate od zvučne (Audigy SE) sa 48 na 44kHz i radi normalno :x

Nije kriva Vista, nego driveri za tvoju zvucnu. ;)

Meni sve radi perfektno.

 

Igra je odlicna i jako zabavna.

Vidi se da je s jedne strane kopija Spiderman: Web of Shadows -a ali u isto vrijeme ima toliko novih i inovativnih stvari koje Spiderman nema a ono sto imaju najvise zajednickog je odlicna igrivost.

 

Jedini problem koji trenutno imam je taj da neznam kako da ubijem Supreme huntera u minutu i pol. Jednostavno mu ne oduzimam dost. :S

Ima neko kakvu preporuku??? :)

 Kupis adrenaline surge. Zatim OPREZNO pustis da te baci na malo hpa i taj ti upergade dozvoljava  na malo zivota da upalis devastator attack. Sretno :}

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
neaktivan
offline
Prototype [PC, XBOX 360, PS3]

Sto nitko ne moze(ako zna) stavit pređeni save game? <:)

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
igy kaže...
Superbeasto kaže...

Skinuo danas jedan od RIPova i naravno mora nešto bit shebano.... zvuk nevaja tj. muzika je ok al kad god netko nešto govori, govori ko da je na heliju :)

haha ipak su oni mutanti :)

LOL!Ja imam jednu verziju i igram je bez problema!

sa poštovanjem vaš crazy_frog
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Psiho246 kaže...

Jedini problem koji trenutno imam je taj da neznam kako da ubijem Supreme huntera u minutu i pol. Jednostavno mu ne oduzimam dost. :S

Ima neko kakvu preporuku??? :)

Kupi si adrenaline surge, ubij ga s critical pain devastatorom, po mogućnosti kad napravi onaj tendril barrage devastator, onda je spor. Osim toga, gađaj ga s helikopterima, bombama, raketama (ne krasti helikopter pa iz njega pucati, nego uzeti taj predmet i gađati ga njime). Naravno, pritom si uključi shield(ne armor, on te previše usporava) i muscle mass. Muscle mass obavezno imaj uključen kad se onesvijesti pa ga njime udaraj.

 

Living.Dead kaže...

Sto nitko ne moze(ako zna) stavit pređeni save game? <:)

Ja sam svoj save game izgubio jučer Plač

Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2009 18:51 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže..

Sto nitko ne moze(ako zna) stavit pređeni save game? <:)

Ja sam svoj save game izgubio jučer Plač

 Kako to svaka ti cast.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
Living.Dead kaže...

Sto nitko ne moze(ako zna) stavit pređeni save game? <:)

  Pogledaj ovdje prvi post  

 

http://www.cheathappens.com/show_board2.asp?headID=84402&titleID=14547

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prototype [PC, XBOX 360, PS3]
smrad kaže...
Living.Dead kaže...

Sto nitko ne moze(ako zna) stavit pređeni save game? <:)

  Pogledaj ovdje prvi post  

 

http://www.cheathappens.com/show_board2.asp?headID=84402&titleID=14547

  Thanks

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice