Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 693.940
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Evo ovako, nakon prve odigrane utakmice osjeti se razlika između 12-ice i ovoga, šutevi i driblinzi su popravljeni, a golmani pogotovo iako... šutevi su mi malo čudni, prvi gol ikad u 13-ici, Miguel Veloso sa 35 metara iskoso u suprotne rašlje :D
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

 samo saljiteeee....mogu se slati i offline goloviii....ja sam vec jedan poslaoo!!...asmo procitajte opis videa i sve ce vam biti jasno!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 14:17 (maidkoric).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

EVO OVDJE SKIDANJE U DJELOVIMA.....BRZINA MAX!!!

 

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
preodbro mi je kako Player ID radi, Primjerice Ronaldo ima identične pokrete kao u stvarnosti, ista stvari sa Neymarom. Igra se stvarno popravila u odnosu na prošlu godinu, jako sam zadovoljan, čak mislim da bi ove godine mogao igrati i PES i FIFU.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

PlayerID je nevjerojatan. To s Ronaldom je čudo stvarno. Kako je igra dobra :D

Samo se nadam daće izća tool za vrijeme jer mi je 5min premalo. :(

EDIT: Samo kaj nisam rekao. Evo ga. 

http://pes2008editing.blogspot.com/2012/07/pes-2013-demo-tweak-unlocker-10-by.html

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 14:31 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Par pitanja..

 

Trenutno imam pes12 al ne original,jer nisam znao hocu/necu to igrat zapravo.

 

Pes 13 cu kupit 100%.

 

1) Jel ovaj Player ID povezan sa ID-om na Konamiju ili nije? Tj kao Bf3 sta se igra preko Origina ili slicno?

2) Dali se u demu moze igrat samo quick match ili nesto vise?

 

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

moze li nki za torent da ne moram part po part!?

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
drakula789 kaže...

moze li nki za torent da ne moram part po part!?

skini ovo http://dl.pes2013demo.konamionline.com/pes2013demo/2c7ab85a893283e98c931e9511add182/PES2013_DEMO.zip

[www.tpbg.co.cc] Games Download [www.vertex-hosting.com] Website And Game Hosting
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Sve super osim golmana nažalost. Pucam bezveze s 20 metara, loptu odmah skrene obrambeni prema golu, golman gleda, gleda, gleda kak lopta ide u kut i onda se baci 2 cm u desno i zabijem gol.

 

Pa da tak dobim gol u online igri odmah ide gamepad kroz prozor. Šteta, napokon je sve drugo odlično odrađeno. Ostaje se na FIFI osim ako ne faila žestoko.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

neeeeee steka mi... ovo je prvi pes koji cu propusiti a bas je prejak

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

sudeći po demu mislim da ove godine ne mogu uprskati sve i da žele

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Meni je sve super osim navijanja publike, nekako mi cudno zvuce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

meni publika zvuči super,ne znam

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

s kojom se tipkom aktivira player id

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/KiX7777][img]http://g.bf3stats.com/pc/opEhPk7a/KiX7777.png[/img][/url]
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Odigrao sam 2 utakmice,na najteže.Jednu pobijedio i jednu izgubio.Portugal 1:2 Engleska i drugi Santos 2:0 Flamengo

Dosta je teško na najvećoj težini,ali nije loše.Mjenjao sam sve kuteve kamere,ali nikako da pronađem pravi,nekako mi je čudna kamera.Onda game speed je na 0,može se mjenjati između -2 i 2,jednu sam utakmicu odigrao na 2,drugu na 0 i nekako mi je bolje na 2 brža je igra

Evo nekoliko ss-ova

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Hexfire kaže...

Sve super osim golmana nažalost. Pucam bezveze s 20 metara, loptu odmah skrene obrambeni prema golu, golman gleda, gleda, gleda kak lopta ide u kut i onda se baci 2 cm u desno i zabijem gol.

 

Pa da tak dobim gol u online igri odmah ide gamepad kroz prozor. Šteta, napokon je sve drugo odlično odrađeno. Ostaje se na FIFI osim ako ne faila žestoko.

čudno, meni već dva puta se dogodila da volej ili udarac izvanka se odbije od necijih nogu i golman iako na krivoj nozi odlicno se baci i obrani. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...
preodbro mi je kako Player ID radi, Primjerice Ronaldo ima identične pokrete kao u stvarnosti, ista stvari sa Neymarom. Igra se stvarno popravila u odnosu na prošlu godinu, jako sam zadovoljan, čak mislim da bi ove godine mogao igrati i PES i FIFU.

potpis {#}

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...
Hexfire kaže...

Sve super osim golmana nažalost. Pucam bezveze s 20 metara, loptu odmah skrene obrambeni prema golu, golman gleda, gleda, gleda kak lopta ide u kut i onda se baci 2 cm u desno i zabijem gol.

 

Pa da tak dobim gol u online igri odmah ide gamepad kroz prozor. Šteta, napokon je sve drugo odlično odrađeno. Ostaje se na FIFI osim ako ne faila žestoko.

čudno, meni već dva puta se dogodila da volej ili udarac izvanka se odbije od necijih nogu i golman iako na krivoj nozi odlicno se baci i obrani. 

Također, nisam se nazabijao previše golova, par sam s finessom i čini mi se 2 s manuel šutom i to je to. Golmani su dosta dobri makar imaju male mane.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ne znam što misliti. Prespora je igra i passovi su mi čudni. kretnje igrača su ponešto realnije golmani su okej. Odigrali ja i razbu 4 tekme ja jednu dobio 1:0 ostale sve 0:0

očito furaju realnost yebenu jer tekme su zbilja ono, monotone i sa prilikama koje su u 19 redu publike.

 

Nisam predouševljen, ok je ali može to i bolje. Ovo je prvi demo, nadajmo se boljem drugom i još boljoj finalki.

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
drahic kaže...

Par pitanja..

 

Trenutno imam pes12 al ne original,jer nisam znao hocu/necu to igrat zapravo.

 

Pes 13 cu kupit 100%.

 

1) Jel ovaj Player ID povezan sa ID-om na Konamiju ili nije? Tj kao Bf3 sta se igra preko Origina ili slicno?

2) Dali se u demu moze igrat samo quick match ili nesto vise?

 

Tnx

 Moze molim vas odgovor na boldani dio?

 

Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Zna itko kako aktivirat specijalne poteze npr Ronalda, Terry-a , Nanija i ostalih s player ID-om?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
drahic kaže...
drahic kaže...

Par pitanja..

 

Trenutno imam pes12 al ne original,jer nisam znao hocu/necu to igrat zapravo.

 

Pes 13 cu kupit 100%.

 

1) Jel ovaj Player ID povezan sa ID-om na Konamiju ili nije? Tj kao Bf3 sta se igra preko Origina ili slicno?

2) Dali se u demu moze igrat samo quick match ili nesto vise?

 

Tnx

 Moze molim vas odgovor na boldani dio?

 

Hvala

ma taj player id je valjda da su igrači vjerno preneseni iz stvarnog života, nema veze sa time

guglaj malo astra

Here, we are presenting the PlayerID, the second of three new PES 2013 features.

Player ID focuses on the individual elements and movements that each player boasts. 

Let us have a look at two specific examples that describe the PlayerID.

Player ID focuses on the individual elements and movements that each player boasts:

  • Player Individuality:
    The very best players in PES 2013 will be instantly recognisable via incredible likeness and signature attributes, skills and tricks that bring them to life. The way they run, turn, trap and move the ball, shape to shoot and even celebrate will be noticeably different during play.

The way they run, turn, trap and move the ball, shape to shoot and even celebrate will be noticeably different during play.

  • Individuality to Goalkeepers:
    The individuality of movement has also been extended to between the posts. Goal keeping has been totally invigorated via new animations and play styles.
    New varieties of saves and reactions have been added to ensure the game’s ‘keepers are in line with the efforts of real shot stoppers. This level of realism also extends to the game’s top-rated goal keepers, with their moves to close attacks down, fling themselves to tip a shot past the post, and in-goal acrobatics benefiting from all new animations and AI.

samo quick match i libertadores kup u demu

Imam Alfu, stavil sam alu felge sad cu sigurno dobit (MUP) ban jer auto nije bio tak zamisljen....
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 15:20 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Dosta konfuzan onaj prematch menu, previše kompliciraju oko toga. Zatim, kad ukližeš igraču, on pada na leđa, smiješno.

 

Kada defanzivni igrač ispucava loptu, to ne liči ni na što, kao da ju potkopa...

 

Ne vidim neku preveliku razliku u odnosu na prošli PES, i još mi je glupo to što lopta ima određenu putanju i ti je ne možeš mijenjati, npr. trčiš po liniju i držiš strelicu ravno, nema šanse da lopta slučajno skrene u auto ili nešto jer igrači su roboti.

 

DObar je taj Player ID, ali mislim da su se previše na njega bazirali, trebali su uloženo vrijeme malo rasporediti na golmane i ostale gluposti.

 

Definitivno ostajem na FIFI.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 15:38 (Defa.psd).
 
2 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Defa.psd kaže...

Dosta konfuzan onaj prematch menu, previše kompliciraju oko toga. Zatim, kad ukližeš igraču, on pada na leđa, smiješno.

 

Kada defanzivni igrač ispucava loptu, to ne liči ni na što, kao da ju potkopa...

 

Ne vidim neku preveliku razliku u odnosu na prošli PES, i još mi je glupo to što lopta ima određenu putanju i ti je ne možeš mijenjati, npr. trčiš po liniju i držiš strelicu ravno, nema šanse da lopta slučajno skrene u auto ili nešto jer igrači su roboti.

 

DObar je taj Player ID, ali mislim da su se previše na njega bazirali, trebali su uloženo vrijeme malo rasporediti na golmane i ostale gluposti.

 

Definitivno ostajem na FIFI.

Nemoj se ljutit al i bez zadnje recenice se vidi sto si prije igrao.. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

to čudo uopće ne otključaje proširenje vremena od 5-30 minuta. zapravo samo blur mice

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

FIFU sam počeo od prošle godine, sve prije toga bio je PES. :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

to čudo uopće ne otključaje proširenje vremena od 5-30 minuta. zapravo samo blur mice

...meni to opce ne radi..stalno javlja neki error dok pokusam spremiti opcije..

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Nisam izdržao do kraja skraćenog prvog poluvremena. Fizika lopte? Kretnje igrača? Ovo je gore od 2012 po meni. Nemojte me zezat, recite mi kad izlazi Fifin demo?

 

šumski put je bio ravan.
 
5 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

to čudo uopće ne otključaje proširenje vremena od 5-30 minuta. zapravo samo blur mice

Moraš maknut kvačicu s Settings-a da ti piše unlocked.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice