Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.068
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Par faca ingame.

Kako loše jbt... To rezolucija 800 x 600 ili koji vrag.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Par faca ingame.

Roney WTF ?

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Hexfire kaže...
Tommy_123 kaže...

Par faca ingame.

Kako loše jbt... To rezolucija 800 x 600 ili koji vrag.

Ma srezana je slika sroz i nije HD.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
ajdin99 kaže...

Roney WTF ?

Istina, nije maneken ni uživo ali tko bi se ovome nadao?

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ok,LOOOL na sliku od Rooney-a... Onak.. Uzas!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
antimadridista kaže...

sad gledam gameplay na YouTube-u i stvarno mi to izgleda dosta bolje, golmani imaju bolje reakcije, šutevi i dodavanja su dosta popravljeni, baš mi se čini da će mi igra odgovarati ove godine.

Slažem se s tobom, jest da je slika malo mutna pa se ne vidi baš najbolje, al ovak izgleda puno bolje od prijašnje verzije {#}

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
10 0 hvala 19
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Svaka ti dala{#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

http://www.pes-patch.com/category/pes-2013-demo-download

 

skidajjj

 

 

ide ko mutavo, dolje je za 13 minuta...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 12:37 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
da i to čudo isprobamo :)
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Skida se. Isprobam kad dođem s posla... :))

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Onako na prvu. Grafički dio igre, ništa posebno. Čak bi rekao razočaravajuće. Sama igra obećava. Ove godine još više podsjeća na fifu. Može se lijepo igrati, kombinirati.  Igrači fluidni, dosta dobro se kreću.  Nema zamjerke.

Golmani, posebna priča. To je isti vrag kao i prošle godine, lebde, loše animirani, bez volumena i težine. Smiješno! Ne mogu vjerovati da se toliko uložilo u igrače u polju što se lijepo vidi a toliko ignorira uloga vratara na terenu.

Za neku detaljniju ocjenu ipak treba odigrati više tekmi. Sve u svemu, igra nije razočarala. To je opet korak naprijed u odnosu na prošlu godinu. Jedina mana kako rekoh po meni golmani iako to vidim većini uopće ne smeta...

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Evo upravo igram prvo poluvrijeme i odlična je.Može se taktizirat, vidno je gameplay usporen zbog dočaravanja realizma. Šteta što nema treninga da naučimo malo ove nove stvari.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Hvala kralju skidam pa cu ostavit utiske kakva je igra {#}

saodhnasdihwd0hiwdphaisdf'wqfhasčfasfnsiafhnawihasiofjqwđfhniasm
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

ajd neka netko zalijepi koji ss,dok mi se ne skine preostalih 980mb  {#}

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Odigrao jednu tekmu pa evo, igra je puno bolja od 2012 to je svima vidljivo, kretnje igrača, lopta, primanje, pa čak i pucanje sve je sasvim dobro, nego golmani su amo reć bolji u odnosu na pes 12, al opet mislim da kod nekih situacija trebali bi puno bolje regairat iako u nekim situacijima znaju i dobro obranit, moje mišljenje je da samo poprave još malo bolje golmane i ja hepi.

Daria
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013
kako si ti opisao zvuči dobro :)
ja extractam sad
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

malo me ono kretanje unazad podsjeca na fifu street xd

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

U presonal data i odite na support setting i sve stavite na off osim manual šuta. To je pravi izazov.Gol nemogu pogodit. Svaka ide pored korner zastavice :D

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

šiba ovo ko ludo:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

napisem review kratak nakon par utakmica i sugavi bug mi izbaci nedozvoljeni komad htmla.. 

 

Koji ku*ac sam sam tekst pisa..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

To i mene živcira užasno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Tommy_123 kaže...

Par faca ingame.

Jako loše. Tek bazična sličnost sa stvarnim igračima. Užas.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Za razliku od prošlih verzija ovdje lijepo mogu kombinirati. Gurnuti krasnu loptu za gol. Igra ima smisla. Igrači su u odnosu na prošle verzije jako dobro animirani. Lijepo se kreću, lijepo padaju, uklizuju. Tim mi je nejasnije zakaj nisu i na golmanima isto poradili jer po igračima je vidljivo kako se to može. Istina, nepoznati su mi svi ovi novi potezi pa koristim samo ono što mi je poznato. Čekam sada da se pojavi na PS3 storeu jer mi je uvijek bolje izbalansirana igra za konzolu nego za računalo.  Interesira me kaj su ove godine napravili s penalima?  Jesu ostali isti ili se što mijenjalo?  Sve u svemu, ugodno iznenađen...  jedini minus igru su opet golmani...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Evo review kao slika zbog retavog buga.. :

 
 

EDIT: Druga slika se dobro vidi..

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 14:01 (cecenac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
cecenac kaže...

Evo review kao slika zbog retavog buga.. : 

Prekopiraj tekst u notepad i ponovno ga i napiši novu poruku( kopiraš ga), barem ja tako radim {#}

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ja skidam preko torrenta i brzina 0,3 kB/s :( :( :( :(

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Odigrao tri tekme pa da dam mali review:

 

Tezina- Superstar 

 

prva: Portugal - Njemačka 1-0, druga: Portugal - Njemačka 2-1, treća Italija njemačka 1-1

 

što mi se sviđa:

- Pas igra se cini malcice bolja nego na 2012 zbog suigraca koji rade malo normalnije i realnije kretnje i sprinteve.

- Sa golmanima se sada može izlijetat (puno normalnije se ponasaju) i cak je korisno doc na nekih 11-12 metara kad ti protivnik ide 1 na 1. Iako nekad kad pucate sa vrha sesnaesterca golman se cudno baci, efikasan je i nema (barem zasad) onih glupih golova kroz ruke, plus sve sta odbiju (barem zasad) ide u korner, znaci plus za golmane

- šutevi izvan šesnaest metara - Thank God opet normalni, iz poluokreta, okrenuti prema korneru, kamo god da gledate igrac moze dobro opalit (sta je i realno), šut iz prve (finally) je odličan, kao i pass i prve i primanja lopte.

- obrambeni suigraci se odlicno (barem zasad) ponasaju i u obrani pametnom igrom mozete bez problema uzet loptu protivniku (sto nije bio slucaj u 2012 gdje su vas po pola dana vozali i gdje bi odjedanput lupnuli neki pas koji nemozete zaustavit i 1 na 1 su.

 -defaultna wide kamera je odlicna i slika izgleda super na njoj

 

šta mi se ne sviđa:

- Stvar koja je prisutna od ISS 1, kad lukavo pročitate neki njihov pass dok radite pressing na njihovu obranu, pes namjerno uspori vaseg igraca da ne stignete do lopte prije protivnika

- Na superstar tezini Mesut Ozil svaki put nadskoci Bruna Alvesa..

- Sutevi glavom nakon dobrih ubacaja iz blizine idu 3 metra od gola

- Nekad dok trcim sa igracem on odjednom da malo duzi for i izgubi loptu (vjerojatno ce to popravit dok izadje full igra)

 

Kad jos odigram sa rodjakom, dam detaljniji review.

 

 

 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
canonnn7 kaže...

Ja skidam preko torrenta i brzina 0,3 kB/s :( :( :( :(

Pa skidaj sa ovog linka sto s upostavili iznad, ide mi na 400 KB +.....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Dugo godina sam igrao pes i bio sam protivnik fife.Kad sam probao fifu na malom boljem kompjuteru,moram priznat da mi je cak i malo bolja.Sto se tice same igre,svaka ima svoje i pozitivne i negativne strane.Razlog zasto dajem prednost fifi je samo zbog career mode.Nadam se da ce ove godine master liga biti bolje napravljena,jednostavno mi brzo dosadi.

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice