NFS: SHIFT Problem

poruka: 55
|
čitano: 15.554
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

ma da ness sam citao mada nemam pojma sta je taj psihix:)

ed-kr-is
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

AKO NAĐEŠ KAKVO REŠENJE JAVI. POZ..Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
bmw_power kaže...

Imam sličan problem, nakon dvije, tri utrke pri loadanju iduće staze stane vrtiti kružić i tako u beskonačnost. Inače ide odlično na visokim detaljima i 4×AA na 1024×768.

I meni ali proba san s game boosteron defragmentirati igru i sada radi normalno.

15 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

probao sa tim boosterom i sad je sve ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Nemas citavu igricu na cd-u,sigurno ti je snimljen samo jedan dio igre,to mi je se vec dogadjalo,PROBAJ NABAVIT DRUGU IGRICU.
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

i ja imam problem sa igricom kad ocu uc u igricu pojavi mi se error dali tko zna zasto?

ako znate molim vas kazite ali bez onih gluposti kupi org jer ima ih i sa org koji steka

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Kad sam prvi put instalirao, dosao sam do tier 3 i onda me izbaci iz igre.

nakon toga sam obrisao igru i torrent , instalirao drivere catalyst 9.9 i, skinuo novi torrent instalirao igru i radi ...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Jel je za njega obavezan service pack 3.Zato jer kada uđem u igru ono na početku učita i sve bude crno
Slavko Zebcevic
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Molim vas pomozite mi hitno je!!!
Slavko Zebcevic
15 godina
protjeran
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Zekida kaže...
Jel je za njega obavezan service pack 3.Zato jer kada uđem u igru ono na početku učita i sve bude crno

nisam siguran ali preporucam da ga instaliras ,ja sam ga imao i noralno je radila igra

prodajem pozivnice za partis
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Zekida kaže...
Jel je za njega obavezan service pack 3.Zato jer kada uđem u igru ono na početku učita i sve bude crno

ne znam jeli obavezan, ali i da nije obavezan, nema veze, skini ga i instaliraj.

btw, ovako po ovome sto si napisao mi se ne cini da je do SP-a...

14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Znate li možda ono gdje se upisuje neki regedit umjesto 2 upisuje se 3 znate li kako do toga?
Slavko Zebcevic
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Zekida kaže...
Znate li možda ono gdje se upisuje neki regedit umjesto 2 upisuje se 3 znate li kako do toga?

u regedi ulazis windows(start)+r(to je ono run..) i onda upises regedit. sad ne znam sto ti tu mislis mijenjati..

14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Raja sve sam isrobao sta god je neko predlozio ovdje na forumu,ali jednostavno cim pocnem igrati igru na onome test lap odmah mi izadje don't send ne znam zasto.Imam nVidia 8400 GS 512 MB,konfiguracija mi racunara odgovara ali ne znam sta je.Probao sam i ono na desni klik pa na COMPATIBILLITY i postaviti na win98 ali ni to ne pali.Ako neko moze pomoci bio bih mu zahvalan.Hvala unaprijed.POzdrav:-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Pozz,i ja imam problem sa shiftom.Kad uđem u igru idem ono new carrier i vrti mi samo onaj uvodni film nekoliko puta,samo ga ponavlja sve dok i ja ne izađem iz igre sa ctrl+alt+delete.Jel imo iko ovakav problem  i zna li rješenje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje :

 

Kakvi su to "Works" auti?

 

Kupio sam iz svake klase po jedan ili više auta, i s nijednim se nemogu utrkivat u toj klasi...

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

WORKS auta su ti auta koja moras preradit da bi se mogao utrkivat u odredjenoj klasi.uzmes naprimjer corvetu i sredis je do kraja i onda u opciji gdje sredjujes auta stisnes bakspace i otvoriti se prozor sa ponudom da auto preradis u works..ali nemozes sva auta preradit samo odredjene..

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

JA SAM SKINUO SHIFT INSTALIRAO GA I KAD SE ULOGIRAM U SVOJ PROFIL ONDA MI DOĐE ONO SRANJE DONT SENT ILI KAK SE SEČ PPIŠE.ISPROBAO SAM SVE CRACK-E I NE RADI .AKO NEKO IMA ODGOVOR NEKA ODG .HITNO!!!!! HVALA UNAPRIJED

 

CPU AMD ATHLON64 BOX 3000+ SOCKET AM2,GIGABYTE RADEON X1600PRO 256MB ...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 20:36 (nfs boy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Gdje mogu da skinem te PhysX

 

14 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

meni dolazi ovaj error: možda je problem u physx-u jer mi se to događa i u dark voidu,ali grafa je za te igrice ok jer sam gledao po you tube u s još slabijim ili istim gamaplayeve

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

ZA SVE KOJI IMAJU TAKAV PROBLEM RIJEŠENJE JE PATCH 1.02

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Pozdrav ljudi.

Imam problem sa NFS Shift-om. Skinuo sam igru, instalirao je i kad je pokušam pokrenuti traži me orig. CD ili u drugom slučaju mi se otvara samo blackscreen. S obzirom da nisam neki kompjuteraš molim Vas da mi pomognete sa nastalim problemom. Da li mi je potreban neki program za pokretanje u windowsu 7 ili postoji neko drugo rješenje.

Hvala

grof
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

 BOK...i ja isto imam isti problem s nfs i isto kaze da je problemu shift.exe datoteci... pomagajte

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
13 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Alo ljudi,cim upalim igru ono kad mi se puni stane na pola i bude black screen i onda za 1 sec pise nes nfs shift has been inturapted and needs to be close i mogu birat send error report ili dont send molim pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

meni na prvoj utrci stane i izbaci me...tj.nije prva utrka nego ono gdje me testiraju koliko sam dobar...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice