Metal Fatigue

poruka: 9
|
čitano: 2.957
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Metal Fatigue

Pozdrav.

 

Je li tko od vas igrao ovu igru?

Kako vam se svidjela?

 

Meni je osobno bila jedna od najboljih igara što sam igrao. Uz nju sam kao mali proveo najviše vremena. Šteta što je sve propalo.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metal Fatigue

Ja sam je također igrao i bila mi je fantastična!

Šteta što nije zaživio neki nastavak!

16 godina
online
Metal Fatigue

Je li ju još tko igrao?

Nemojte da tema propadne...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Metal Fatigue

Da, ja sam igrao... igra nije imala neku fiziku a i ostale jedinice osim robota nemaju smisla.

 

Ali sam obožavao igru:) Osobito Mil-Agro ekipu...

Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Metal Fatigue

BOK!

 

Tu igricu  sam igrao možda čak i prije nego što sam pošao u osnovnu. Igra je odlična, iako sam igrao samo demo verziju koju sam instalirao sa jednog od starijih bug cd-ova (bar se tako sijecam). Nisam je pratio već duže vrijeme jer nije bilo nikakvih nastavaka. Planiram je uskoro skinuti sa torrenta, ako je moguće igrati multiplayer.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Metal Fatigue

Da malo oživim temu s par pitanja.

Je li moguće ikako na neki način popraviti ili patchati multiplayer LAN? (klijenta uvijek disconnecta, neovisno o kompu)

Je li postoje modovi koji se sigurno rade ili su već napravljeni?

Je li tko ikad researchao onu alien ruku?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Metal Fatigue

Ljudi pomagajte igro sam ovu igru kao klinac i sad sam je skinio igra mi se opet a nikako da ju nastimam da radi imam windows7 i nece da radi probavo sam kompabiliti s xp/vista/me i s ostalima igra se pokrene ali nakon 2-3m se smrzne il me izbaci iz igre pa jel ko rijesio to il mozda zna rijesenje hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Metal Fatigue

ja sam samo ruku istražio još na početku igre sa rimetechom. negdje oko 6 ili 7 misije na sredini mape je alienski combot pa sam ga uništio i otpala mu je ruka te sam ju odnesao u assembley bay i istražio u research cetru. kasnije sam ih napravio jako puno al koštaju 1700 metajulesa po komadu.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Metal Fatigue

si probao otići na hardware postavke igre i prebacit sa open gl-a na direct 3d il tak nešt. ja sam prebacio i radi. isto imam windowse 7

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice