Mass Effect (PC)

poruka: 300
|
čitano: 55.452
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mass Effect za PC

Svim ljudima dobre voljeOsmijeh ide ova ludilo vijest - Bioware je nedavno objavia datum izlaska Mass Effecta za PC - peti mjesec! Ljudi možete se odma pozdraviti sa ljetnim ispitnim rokom - a pogotovo mislim na one koji su propustili zimski zbog Witchera...Smijeh

Rpg fanatici (me included) čekaju ovu vijest otkad su ljubomorno iz sjene promatrali smrdljive konzolaše (xbox360) kako guštaju u najnovijem remek-djelu Biowarea - ali napokon je tome došao kraj. Naravno Pc-ijaši će sve dodatne sadržaje koje su xbox naivci plaćali dobiti besplatno. Naravno. In your face xbox lovers!Belji seCool

Već vidim da će mi ovo biti prva oriđiđi ove godine... Lipo će se sjajiti na polici...

 

Ako prvi put čujete za ovo svemirsko Rpg remek-djelo paa..., prvo se upucajte, pa onda otiđite na službenu stranicu masseffect.bioware.com

 

 

Evo prvih par slika pc verzije koje je Bioware nedavno objavia:

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_07_1280x760.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_08_1280x760.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_05_1280x760.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_04_1280x760.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_02_1280x760.jpg

 

http://i273.photobucket.com/albums/jj220/J_Man47/masseffect_pc_01_1280x760.jpg

 

Za sve one koji su bili u dilemi bili ili ne bi trebali kupiti novu grafičku zbog witchera... - paa sad imate još jedan razlogNamigiva

 

Toliko od mene za sad...

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2008 13:34 (naxeem).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Već čuo (bilo je na hr.comp.igre.rpg). Treba bi biti najbolji RPG odavno. Nadam se da će napravit tu konverziju kako treba, a ne patchirati je godinama.

 

Face... girls have a face ? Where is that located ?
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2008 20:38 (Enkidu).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Koju konfu trazi za igranje?
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Želim ovu igru odma sada odma!

Hvala ti bože na dobroj berbi RPGova ove godine...

 


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Paolo2612 kaže...
Koju konfu trazi za igranje?
 Igra je radjena na Unreal Engine 3 - vjerojatno u rangu bilo koje slicne igre na tome engineu (Rainbow Six Vegas, UT3 te milijarda drugih - Stranglehold micem iz ovog casnog drustva jer je to bio izrod). Posto je Bioware vec radio igre za PC, valjda zna da mora malo optimizirati.
Cek, trazim minimalnu konfu za Vegas. Eto: P4 3 GHz, 1 GB RAM, Radeon X1600/GeForce 6600GT.
Za igranje kako treba vjerojatno ce biti kakav Core 2 Duo, 2 GB RAM i mrcinska graficka... Uzmi u obzir da dolaze teksture visoke rezolucije kojih nije bilo na Xboxu te da ce i reze biti vise....

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Odlično! Dobra vijest! Smijeh

 

Sad još samo da se to isto dogodi s Star Wars the Force Unleashed-om Namigiva


Intel Core2 Duo E6400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Goran Racic kaže...
Paolo2612 kaže...
Koju konfu trazi za igranje?
 Igra je radjena na Unreal Engine 3 - vjerojatno u rangu bilo koje slicne igre na tome engineu (Rainbow Six Vegas, UT3 te milijarda drugih - Stranglehold micem iz ovog casnog drustva jer je to bio izrod). Posto je Bioware vec radio igre za PC, valjda zna da mora malo optimizirati.
Cek, trazim minimalnu konfu za Vegas. Eto: P4 3 GHz, 1 GB RAM, Radeon X1600/GeForce 6600GT.
Za igranje kako treba vjerojatno ce biti kakav Core 2 Duo, 2 GB RAM i mrcinska graficka... Uzmi u obzir da dolaze teksture visoke rezolucije kojih nije bilo na Xboxu te da ce i reze biti vise....

 Gledaj to ovako... - moglo je biti i gore... - moga je biti crytek engine...Smijeh
Ali Unreal 3 engine je koliko znam prilično dobro optimiziran - a i u Bioware-u imaju dobru reputaciju šta se tiče toga...

Bia sam na službenom forumu mass effecta - i uglavnom postoji topic kao mass effect za pc. I prvih par postova je samo žuganje idiotskih konzolaša, tipa: bioware nas je prevario, rekli ste da će biti xbox360 ekskluziva..., i slična sranja... Nešto nevjerovatno koliko sebičnih ljudi na ovoj planeti postoji... Šteta šta ne znam toliko dobro engleski da ih ono znalački i argumentirano ogadim, da im više ne padne na pamet da dođu na forum...

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Malo off topic.Da li netko ovdje može igrati Mask of the Betrayer na max. postavkama i sa kojom rezolucijom?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ja sam je igra na max postavkama - rezolucija: 1440x900 (widescreen)

 

Evo popis do sada navedenih promjena kod PC konverzije:

 

  • Optimized controls designed specifically for the PC.
  • High resolution visuals – Mass Effect for the PC features highly detailed textures, characters and environments.
  • Fully customizable controls – PC gamers can re-map the control scheme any way they like.
  • Run & Gun Control – Players can assign biotic powers or skills to 'hot keys' allowing them to play Mass Effect with a heavier focus on action.
  • New decryption mini-game.
  • New inventory screen GUI and functionality – The enhanced inventory system makes it easier for players to equip and modify their weapons and armor.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Minimalna konfiguracija:

• Operating System: Windows XP or Vista
• Processor: 2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD
• Memory: 1 Gigabyte Ram (XP)/ 2 Gigabyte Ram (Vista)
• Video Card: NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)/ ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
• Hard Drive Space:12 Gigabytes
• Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

 

Preporučena konfiguracija:

• Operating System: Windows XP or Vista
• Processor: 2.6+GHZ Intel or 2.4+GHZ AMD
• Memory: 2 Gigabyte Ram
• Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GTX or higher/ ATI X1800 XL series or higher
• Hard Drive Space: 12 Gigabytes
• Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers - 5.1 sound card recommended

 

Odnedavno se i na crovortexu možete i predbilježiti za igru...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Igra uopće nije zahtjevna, a svi znamo da su nezahtjevne igre i najbolje. Pogledajte samo COD4, Rainbow Six Vegas 1 i 2 i hrpu drugih igara.

Situacija je takva jer su programeri tih igara više vremena utukli u igrivost same igre nego u grafički izgled.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 19:58 (Captain Mitchel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
J-man kaže...

Minimalna konfiguracija:

• Operating System: Windows XP or Vista
• Processor: 2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD
• Memory: 1 Gigabyte Ram (XP)/ 2 Gigabyte Ram (Vista)
• Video Card: NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)/ ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)
• Hard Drive Space:12 Gigabytes
• Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

 

Preporučena konfiguracija:

• Operating System: Windows XP or Vista
• Processor: 2.6+GHZ Intel or 2.4+GHZ AMD
• Memory: 2 Gigabyte Ram
• Video Card: NVIDIA GeForce 7900 GTX or higher/ ATI X1800 XL series or higher
• Hard Drive Space: 12 Gigabytes
• Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card and drivers - 5.1 sound card recommended

 

Odnedavno se i na crovortexu možete i predbilježiti za igru...


 
Ma nema šanse da će tako lijepo izgledajuća igra imati ovako male zahtjeve...
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

A slušaj ... ipak je to unreal engine - a epic je poznat po dobroj optimiziranosti...

 

Ja sam se već predbilježia... jedini "problem" je šta igra izlazi taman prije ljetnog ispitnog roka...

...a svi znamo kako bi to moglo završit...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
J-man kaže...

A slušaj ... ipak je to unreal engine - a epic je poznat po dobroj optimiziranosti...

 

Ja sam se već predbilježia... jedini "problem" je šta igra izlazi taman prije ljetnog ispitnog roka...

...a svi znamo kako bi to moglo završit...

 

 

 

jedini "problem" je šta igra izlazi taman prije ljetnog ispitnog roka... 

 

E  kad  se  sjetim  ovoga,suze  mi  ganu  na  oči.Belji se


 

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Jeli ti ganu suze zbog propalog roka ili propalog igranja?Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
1kokolo1 kaže...

Jeli ti ganu suze zbog propalog roka ili propalog igranja?Smijeh                                 

 

 

 

Davnih  dana  je  to  bilo,al  suze  su  mi  ganule  zbog  propalog  igranja.Smijeh

 

 

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 19:54 (MegaMass 2000).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Captain Mitchel kaže...

Igra uopće nije zahtjevna, a svi znamo da su nezahtjevne igre i najbolje. Pogledajte samo COD4, Rainbow Six Vegas 1 i 2 i hrpu drugih igara.

Situacija je takva jer su programeri tih igara više vremena utukli u igrivost same igre nego u grafički izgled.

 To je smiješna izjava.

If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Vjerujem da će igra biti totalni promašaj.
Zašto? pa uvjerili smo se oko HALO 2 i gears of war.
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Vrlo si neiskusan mladiću kad olako daješ takve izjave - da ne rečem glupe izjave...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
unknown kaže...
Vjerujem da će igra biti totalni promašaj.
Zašto? pa uvjerili smo se oko HALO 2 i gears of war.
 Ma daj ne motaj, to je bioware radil, oni neznaju zeznuti...carevi RPG-a
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
p0temk1n kaže...
unknown kaže...
Vjerujem da će igra biti totalni promašaj.
Zašto? pa uvjerili smo se oko HALO 2 i gears of war.
 Ma daj ne motaj, to je bioware radil, oni neznaju zeznuti...carevi RPG-a
 Da li oni rade igru za PC ili su nekome drugome prepustili konverziju s Xbox360?

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

ne znam kaj da napišem, igru bum isprobal demo , ak mi se bu dopalo bum ju nabavil ,a sad dal će uspjeti, mislim da hoće, al neće ispunit sva očekivanja koja tražimo jer to još nitijedna igra nije uspjela


http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Da - sam bioware radi konverziju... S tim da su je 100% radili i dok su radili "ekskluzivu" za xbox360 jer se ovakva konverzija ne može napraviti u samo pola godine...

Ako se prisjetimo da je konverzija Jade Empire trajala 2 godine...


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
J-man kaže...

Da - sam bioware radi konverziju... S tim da su je 100% radili i dok su radili "ekskluzivu" za xbox360 jer se ovakva konverzija ne može napraviti u samo pola godine...

Ako se prisjetimo da je konverzija Jade Empire trajala 2 godine...


 S tim da ih se u međuvremenu dočepao EA, a oni su majstori u brzom izbacivanju poluproizvoda na tržište. Samo da to ne izvedu i sa ovom igrom.
16 godina
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Istina - samo šta je bioware bia gotov ovu igru prije nego šta ih je EA kupia. Tako da će njihov utjecaj biti minimalan.

 

Inače - nedavno je bioware objavia da će prvi dodatni sadržaj - "Bring down the Sky" za pc verziju igre biti besplatan... he he he - to smo i očekivali.

 

Evo link:

 

http://www.bioware.com/bioware_info/press_releases/2008_04_18_mass_effect_pc_dlc/


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Mass Effect za PC je nedavno prezentiran u Londonu - u sklopu EA Games , sami osnivač bioware-a Ray Muzyka je održavao prezentaciju - nažalost postoji samo audio zapis:

 

http://www.videogaming247.com/2008/04/25/ea-games-studio-showcase-mass-effect-pc-presentation-and-one-on-one-with-ray-muzyka-%e2%80%93-streaming-audio-and-new-shots/4195/


Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Mass Effect filmovi na Youtube govore dosta o toj igri. Zanimljiva mi je sinergija nekoliko dobrih fora iz više igara. Navodim svoj "prijevod" jer se to tako u ME ne zove.

 

1) Gears of War (perspektiva, fajt, korištenje zaklona)

2) Crysis ("nanosuit", menu oružja itd.)

3) R6 Vegas (squad)

4) Star Wars ("force" kod sentinel klase)

5) Witcher ("sex")

 

Bar koliko sam mogao kratko vidjeti. To mi izgleda kao dobra kombinacija. Jel ima kakvih drugih iskustava?


Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Ak je borba ko u Gears of War to je odlicno onda!


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!
Psiho246 kaže...

Ak je borba ko u Gears of War to je odlicno onda!


 Ne očekuj toliko krvi kao u Gears.
16 godina
offline
Mass Effect za PC u 5 mjesec!!!

Uspoređivat Gears of War sa Mass Effectom je bogohuljenje - pa makar oko tako trivijalne stvari kao šta je pogled u igri ili borba...

Ljudi ovo je RPG od Biowarea... - raspitajte se malo prije nego idete u usporedbe sa nekim konzolaškim fps-eom... c c c c

 

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf.
-- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2008 23:25 (J-man).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice