FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.683
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FIFA 21

Ja sam prestao igrati mjesec-dva nakon izlaska igre kad sam skužio da je on je brazilac za kojeg nitko nikad nije čuo iz kineske lige Isus igre. Doslovno nikad nisam čuo u životu za tog igrača.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Udem u igru i shvatim zasto sama pomisao da palim ovo smece mi cini nelagodu. Ulazim u DR, prva tekma... ekipa kao svaka druga. Neymar, Mbappe... itd... itd... svi isti. Dolazim pred gol, udarac, blok... osvajam loptu, udarac, blok. Nakon te moje opsade gola, njegova duga lopta na jebenog Luisa Figa, sa njim mi srusi Hernandeza u duelu, prode kraj Maldinia koda nije tu i zabije. Tako na drugoj strani sa Neymarom doslovno unisti Zambrottu sa svojih 45 strenght i prode. PS buton i ugasio igru. 

 

Koje to kartica moras imat? One koje ce mi igra rec' da moram koristit ili one koje ce mi youtuber rec' da moram imat? Jer ocito sa ovim svojima si osakacen 90% vremena zbog necega. Kome je to imperativ bit dobar u ''nogometnoj simulaciji'' koja od nogometa ima samo teren i loptu? Zasto odmah pri prvoj tekmi meni tlak bude 900/700 dok u svim ostalim igrama mozes normalno igrat i dozivit poraz? 

Drago mi je da sve manje ''ovisim'' o ovoj igri jer je ovo raj za debile i sve one kojima je plafon otic na youtube i prekopirat taktike, igrace. 

Ja sam danas prodao iz kluba sve kartice koje su skuplje od 50k coinsa tako da se ne mogu vratiti igranju. Imam sada oko 6 milja coinsa i više neću igru niti pogledati do totsa. Ne da mi se više niti ove sbc raditi. Prvi put nakon 2012 godine da sam prekinio igrati fifu.

15 godina
online
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Ja sam prestao igrati mjesec-dva nakon izlaska igre kad sam skužio da je on je brazilac za kojeg nitko nikad nije čuo iz kineske lige Isus igre. Doslovno nikad nisam čuo u životu za tog igrača.

Lik je prije odlaska u kinu igrao u turskoj i bio najbolji igrač lige. Već par godina njegove kartice pogotovo IF su bile tražene roba. Nije pao s marsa. Inače, jako dobar igrač. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Hvala za preporuke.
Fali mi CB za 3-5-2.. Možda Lenglet gold.

Moram pokušati nešto, ide i ovako tu i tamo, ali totalno mi bez veze igrati Ronaldinha i Fernandesa na Lm/Rm.

Messija ubacujem kao sub, jer nema šanse da ga povežem. Ali odličan je. Mislim da su mu u odnosu na Fifu 20, ovde pojačali weak foot. Dao sam gomilu golova sa desnom nogom kao da je 5wf.

Uglavnom Grealish i Sissoko će se menjati nekako.





13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
antimadridista kaže...

Ja sam prestao igrati mjesec-dva nakon izlaska igre kad sam skužio da je on je brazilac za kojeg nitko nikad nije čuo iz kineske lige Isus igre. Doslovno nikad nisam čuo u životu za tog igrača.

Lik je prije odlaska u kinu igrao u turskoj i bio najbolji igrač lige. Već par godina njegove kartice pogotovo IF su bile tražene roba. Nije pao s marsa. Inače, jako dobar igrač. 

 Lik nije u životu primirisao top klubovima i ligama, a u igri je bolji od Modrića, Koosa, Verratija i De Jonga skupa. Daj molim te.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

 Lik nije u životu primirisao top klubovima i ligama, a u igri je bolji od Modrića, Koosa, Verratija i De Jonga skupa. Daj molim te.

Igrao je za Benficu i Besiktas. Nije da su lijevi klubovi. Bio najbolji igrač turske lige. Lik ima 190 cm. 4*skill i 4*WF, solidne statse. Baš onakve kakvi trebaju za ovu igru. Koliki igrači zbog nekih svojih statsa savršeno odgovaraju ovoj igri dok neki puno bolji igrači s nekim lošijim statsima jednosatvno nisu u ovakvoj igri upotrebljivi poput kroosa koji ima pace oko 50. Sve je logično.

13 godina
offline
FIFA 21

Pa o tome i pričam. Vrijeme je za redizajn gameplaya igre. Zašto Ultimate Team nebi mogao postojati uz malo realističniji pristup? Zašto sve mora biti cirkus?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Pa o tome i pričam. Vrijeme je za redizajn gameplaya igre. Zašto Ultimate Team nebi mogao postojati uz malo realističniji pristup? Zašto sve mora biti cirkus?

Naravno da ne mora biti cirkus ali kakvu god da igru naprave ključnu stvar će imati pace. Brži igrač će uvijek pobjeći sporijem igraču ili spori igrač neće moći napraviti prevagu na terenu i to je to. Svatko će rađe igrati s napadačem pacea 90 nego 50. Tu počinje i završava sva priča o realnosti.

13 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
antimadridista kaže...

Pa o tome i pričam. Vrijeme je za redizajn gameplaya igre. Zašto Ultimate Team nebi mogao postojati uz malo realističniji pristup? Zašto sve mora biti cirkus?

Naravno da ne mora biti cirkus ali kakvu god da igru naprave ključnu stvar će imati pace. Brži igrač će uvijek pobjeći sporijem igraču ili spori igrač neće moći napraviti prevagu na terenu i to je to. Svatko će rađe igrati s napadačem pacea 90 nego 50. Tu počinje i završava sva priča o realnosti.

 Naravno da biraju kad je igra tako zamišljena. Kad bi promijenili gameplay i ove sporije igrače učinili korisnijima i kad bi neke druge stvari osim pacea igrale ulogu, onda bi ljudi birali druge igrače. Ili nek ostave sve kako je, ali onda bolje da nigdje više ne čujem kako je FIFA neka simulacija nogometa i sve priče koje prodaju. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FIFA 21

Mora bit cirkus jer cirkus prolazi. Ja prvi priznam da sam konstantno trazio neke ''normalne'' uvjete igranja. Al kaj je ovo? Koja je jebena svrha ovoga? Ajmo samo redom kaj nam rade. 

 

- Icon Swaps - Kompletno promasen koncept ove godine. Unistili su i ono malo grinda da bi ekipa mogla igrat sa ikonama koje zele.

- League SBC - Takoder kompletno unisten. Vise niti jebenog igraca ne mozes dobiti za 20 obavljenih SBCa.

- WL - Najtoksicnije mjesto ikad

- DR - ogranicenje kako bi ostavio zivot u igri. Ako ne igras DR, zaboravi na ''najbolje'' nagrade.

- Player SBC - Sve i jedan igra je deseterostruko preskup. Kako da ljudi igraju razlicite igrace kada je i najobicniji Raphina 400k. O cemu mi da sanjamo jbt led kad je neki igrac iz Leeds 400k. 

- Untr. SBC - Sve i jedan SBC je untr. Izuzev MMa. 

 

Igra ne da ide u ponor, ide slobodnim padom u ponor. Najgore je kaj ove sve nove generacije su sve polupismeni probisvijeti. To kurca ne zna bez pomoci interneta. Taktike, igraci, naci ndolazenja do coinsa. To nista ne zna sunce te jebalo. Pa ko je meni dao internet dok sam igral FIFAu 98, PES 6 ili nesto slicno tome. Igrali smo jebeni This is football na PS2 di si mogel simulirat pa sprasit gol sa 45m ako si imal dobrog izvodaca. Kakav jebeni internet. 

Ovi danas samo cekaju. Prvo onog malog Vampira Ernesta koji zivi ispod servera... ako on radi step over i ja cu. Pa se neki konj sjeti kako je 532 jebena taktika, ajmo svi i to. Ja sam prestar za ovakva sranja, mogu si misliti ekipa koja je ovdje par godina a neki i desetljece stariji od mene. Jebo ti ja mater, likovi mi uzmu 60e i jos me drkaju u mozak jer u 21st nemaju servere. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YIqWwk2O7sI 

 

Lik je otiso totalno u kurac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 22:55 (SimeKZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

 Naravno da biraju kad je igra tako zamišljena. Kad bi promijenili gameplay i ove sporije igrače učinili korisnijima i kad bi neke druge stvari osim pacea igrale ulogu, onda bi ljudi birali druge igrače. Ili nek ostave sve kako je, ali onda bolje da nigdje više ne čujem kako je FIFA neka simulacija nogometa i sve priče koje prodaju. 

To je nemoguće jer dok god imaš jednu karticu koja je brža od druge ljudi će to koristiti. Nikad u nikakvom gameplayu neće biti bitan igrač pacea 50. To je tako. Ljudi zlorabe one taktike koje prolaze. Koriste one kartice koje donose prednost. To je uvijek tako bilo i uvijek će tako biti. Jedino da svima daju isti pace onda bi kroos imao svrhu u ovoj igri. U niti jednoj drugoj kombinaciji neće imati ma kakav gameplay bio dok ima pace 50 a kartica s druge strane 90.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

https://www.youtube.com/watch?v=YIqWwk2O7sI 

 

Lik je otiso totalno u kurac.

Moram priznati da je odvratno to što mu rade, a bogami i što on radi da bi se vratio u igru, ali jebem mu mater, on je najbolji streamer/youtuber od svih skupa što drkaju taktike, prodaju muda pod bubrege, a uz to uopće nisu zanimljivi za gledanje.

On je barem smiješan i zanimljiv lik, a igra vjerojatno najbolji nogomet što se može u usranoj FIFI igrati.

Zato ga moram podržati u nadi da će mu šupci iz Kanade skinuti ban i da ćemo ponovno uživati u njegovim videima.

[19xx] 4ntraks
14 godina
offline
Re: FIFA 21

Ne trebaju svima staviti pace 50, ali neka razlike izmedu pacea 90 i 70 budu minimalne, kao u pravom nogometu. Pa da su u pravom nogometu igraci sa paceom 50 iz fife toliko sporiji od onih s paceom 90, nikad ne bi igrali, jer i u pravom nogometu je brzina bitna. Znaci pace nerfat do kraja. Da je razlika izmedu pacea 50 i 90 jako mala

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
FIFA 21

Evo vam jos jedna stvar koju sam primjetio. 81+ je inace davao cuda... Kaj je, je... Dobrih fodder sam se nadobival. 

Izade mid/prime player pick. Cijene odlete u nebo. Vise ne mogu dobit karticu jacu od 82.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Ne trebaju svima staviti pace 50, ali neka razlike izmedu pacea 90 i 70 budu minimalne, kao u pravom nogometu. Pa da su u pravom nogometu igraci sa paceom 50 iz fife toliko sporiji od onih s paceom 90, nikad ne bi igrali, jer i u pravom nogometu je brzina bitna. Znaci pace nerfat do kraja. Da je razlika izmedu pacea 50 i 90 jako mala

 Ovo je teska pizdarija. Da ja sad Mbappeom ne mogu pobjec Federicu Faziu? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Evo vam jos jedna stvar koju sam primjetio. 81+ je inace davao cuda... Kaj je, je... Dobrih fodder sam se nadobival. 

Izade mid/prime player pick. Cijene odlete u nebo. Vise ne mogu dobit karticu jacu od 82.

 

Jučer slučajno primjetim da su cijene podivljale i riješim se svih golmana po max cijeni :)

Doduše, popušio sam na Navasu.

Neki dan sam ga stavio na market za 46k i par dana mi je bio na transfer listi - nitko ne trza.

Jučer upalim igru i odem ponovno izlistati kartice - nisam ni stisnuo, a već pare stižu na račun.

Gledam u čudu što je to tako brzo otišlo, a ono Navas.

U tom trenutku je najjeftiniji bio 60k - jbga, popušio na njemu, ali sam zato poslije uvalio Courtoisa, Neuera i još neke jače kartice - sve skoro po max cijeni, a do pred neki dan su išli za 40-50% niže - zato ih i nisam prodavao.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Ne trebaju svima staviti pace 50, ali neka razlike izmedu pacea 90 i 70 budu minimalne, kao u pravom nogometu. Pa da su u pravom nogometu igraci sa paceom 50 iz fife toliko sporiji od onih s paceom 90, nikad ne bi igrali, jer i u pravom nogometu je brzina bitna. Znaci pace nerfat do kraja. Da je razlika izmedu pacea 50 i 90 jako mala

Pa nerfan ti je. Mene lik s ramosom bez problema sustiže a ja trčim s mbappeom. Kada bi stavili pravu razliku kao i u stvarnosti onda bi razlika u paceu bila neusporedivo veća nego je trenutno u igri. U kojem filmu kroos može sustići mbappea?

9 godina
offline
FIFA 21

Ljudi jel netko radio Mid/Prime SBC? Imam taman coinsa za taj SBC. Radije bih POTM Messija ako bude, ali necu imat ni blizu za njega pa malo tragikomedije sa Icon pickom. :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Idem napravit icon player pick za dobrog napadača znači isušim se to kraja i bolje nije moglo taman link za bruna 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 21:48 (Vladitor).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Drago mi je, top kartica. Ja sam dobio prime Socratesa. U picku još bili prime Van Basten i prime Deco. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Znaci u zadnjih par dana malo cesce igram i skuzio sam jedan pattern koji se konstantno ponavlja. Pobijedim 2 tekme, svi timovi s pola ikona u njima, sve bolje momcadi od moje i svejedno pobijedim, maloprije 5-0 na poluvremenu i lik odustane,  i onda idem igrati dalje i izgubim dvije tekme. Timovi isti ko i ovi koje sam pobjedio prethodne dvije tekme, ali im sad ne mogu nista. Obrana im je savrsena, AI uvijek presijeca moja dodavanja, auto blockovi na maximum, iza mene bude protivnicki igrac ali nekako tackle mu uspije i uzme mi loptu, otkrivaju im se igraci, nema sanse da ih pokrijem iako znam sta ce odigrati i prije nego doda krenem pokrivati, ali nema sanse. I naravno, svim mojim igracima kao da su statsi pali za 30%, spori tromi, sve krivo dodavaju. Nakantaju me po 5-6:1. Znaci ovo je cisti dokaz da je igra namjestena, nema jebene teorije da jedne nabijem 5-0 na poluvremenu a protiv drugih izgubim 6-1. A imaju isti ranking u division rivalsima sto se vidi nakon tekme, znaci podjednako dobro igramo.

 

Jbt ovo je isto ko da kad igram pubg ili cod i jedan mec mi je recoil na oruzju normalan, a u drugom veci za 50%, ili kad igram neku trkacu igru i jedan mec se auto ponasa na jedan nacin i upalim sljedecu utrku i onda proklizuje ko lud ili to naprave da mi se dogodi usred utrke.

Ovo je sve ono sto je lose s ovom igrom i ovdje leze sve nase frustracije, nema jebene konstante. Tako bi napljuskao ove smradove pohlepne iz fife. I btw ovo pisem skroz smiren, i to nakon poraza od 6-1, vec sam malo otupio na ovaj kong fu nogomet.

 

Edit: hahaha, znaci nakon poraza od 6:1 sam izgubio i 5:1 sto su bila dva poraza u nizu, igram sljedecu tekmu i sve mi ide od ruke, dodavanja savrsena, moji se odlicno otkrivaju, zabio 3 gola do 20 min i covjek prekinuo. Slucajnost?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 0:21 (maxy0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Nije slucajnost. Tamo negdje otkad su implementirali scripting.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Je mi milo otvorit pakete a u svakom nositelj paketa amigo iz juzne amerike. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Pa o tome i pričam. Vrijeme je za redizajn gameplaya igre. Zašto Ultimate Team nebi mogao postojati uz malo realističniji pristup? Zašto sve mora biti cirkus?

 Nece nista mjenjat dok im komisijanne zabrani paketice. A i zasto bi mjenjali ako im trziste viče da je ovo njika i vise nego ok. Pa ljudi svake godine ruse rekorde.

 

Fifa nece nikad biti simulacija, jer realno simulaciju imas sad. Nogomet je igra u kojoj se sve moze desiti u svakoj tekmi i to imamo sad i nije dobro. Fifa ce uvijek biti pay to win kako got pogledas, jer i nogomet je pay to win. Kupujes boljeg igraca da lakse zabijes golove, ne kupujes skin ko na drugim igrama, a skill je na tebi. To je realno stanje fife i to je ok jer tako i je. Po meni da samo skiĺl moves stave kao estetiku i skill gap ce skocit. Npr da je kod skill movesa bitna strana u koju izlazis s njime, a ne da je kao sad najbitnije da se napravi i nadas se da ce branic radit jednu od animacija u kojoj ga lopta prolazi. Tad bi fifu vratili na ono u sto se u nogimetu trosi najvise vremena... na taktiku. Kako obranbenu tako i kod gradenja napada. Ali nista s toga. Blize smo iron manu totw nego tome. A opet i to je ok, njihova igra nek rade sto hoce, ako je ja kupim opet moj odabir. Steta samo sto komisije ili sto su vec ih jos nisu ocerupali za par ocjena cisto radi servera.

9 godina
offline
FIFA 21

Sto svi idete na zihere, nitko nece spizditi preko milju coinsa na SBC da dobije mid Bobby Moore-a, legendu engleske nogometne kulture. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 15:04 (Kowalski_UT).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 21
Kowalski_UT kaže...

Sto svi idete na zihere, nitko nece spizditi preko milju coinsa na SBC da dobije mid Bobby Moore-a, legendu engleske nogometne kulture. :D

Bacit toliko consa i dobiti karticu koja ti ne treba ili još bolje dobiti govno koje je dobila većina kako vidim stvarno nema smisla. To kaj je rijetke posralo slaba mi je utjeha i nikakva želja da spucam značajnu količinu coinsa u vrtuljak.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Vladitor kaže...

Idem napravit icon player pick za dobrog napadača znači isušim se to kraja i bolje nije moglo taman link za bruna 

 Ja sam početnik u Futu pa jel mi netko može objasniti kako napraviti ovaj ovom player Pick i malo pojasniti kako ste podobivali ove sve vrhunske kartice?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Za pocetak bi bilo dobro ako bi igro SB, jer su ponedeljkom nagrade od tvoje "zarade" bodova, i tu si moras poslozit ekipu te korak po korak preci onda na DR, ili samo friendly mod.. cetvrtkom u 08:00 su nagrade iz DR, te u 09:00 nagrade iz WL. Nemoj bacat prave novce za ekipu, jer nema smisla. A kako su neki dosli do vrhunske ekipe?! Pa dosli su tako da sad imaju ostecene zivce :D vecina nas igra od prvog dana izlazka igre, pa smo tako dosli do zeljene ekipe.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Kad swapaš u SBC dali onda gubiš te kartice?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Dermentor kaže...

Kad swapaš u SBC dali onda gubiš te kartice?

 Da

http://trakt.tv/user/MjezZza
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice