FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.019
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FIFA 21
perix231 kaže...

Pozdrav, ima li kakva preporuka za stranicu koja prodaje fifu 21 za pc osim g2a ili su generalno cijene jednake kao i tamo?

 Itko?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...
CptJack93 kaže...

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 E to zagrijavanje prije je po meni greska. Jer trosis energiju uzalud. Ja uletim u wl glavom kroz zid pa kud puklo da puko. Gold 3 bude svakak, a sve iznad je varijabla. 

 Sta kazete?

 Buraz, upravo sam popusio tekmu u kojoj mi jenlik zabio 4 kick of gola tak da, ovo sto ti sad slikas je meni normalno. Isto kao sto mi je normalno da se oprastaju crveni kartoni i da je sanchez brži od martiala s hunterom. Imam ti sta za pricati cjelu noc. Toliko sranja mi se događa da mi se vise ni neda snimat. 

 Valjda smo mi na pcu cijepljeni na sranja.

Zadnje 3 tekme - igranje rukom golmana na 30m, povratna lopta unatrag mom igraču je ofsajd, lopta na 16, uklizavanje s leđa na 20m nije faul, a kamoli karton, pokazivanje suca rukama da mu je ovo zadnji oprost prije kartona a lik s tim igračem napravio već 4-5 uklizavanja s leđa, i to se događa u zadnjoj četvrtini utakmice, on 'oprašta' karton..., uklizavanje golmana u igrača bez lopte s leđa van 16m nije karton, i tako dalje i tako dalje. Ja otkad je ovaj zadnji patch vani nemam normalan gameplay više od 2-3 tekme u komadu. 

Smeće od igre.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...
CptJack93 kaže...

Da se i ja pridruzim ekipi koju igrica jebe. Sad sam igro tekmu ko ping pong 4-4 i to vodim 4-3 ja zabijem on zabije nije imo suta vise u gol osim ovih golova svaki udarac gol. I sudac da 1 minutu i u 93 minuti mu sudi penal on puca ja ne diram golmana a golman se onako malo baci taman da mi zabije gol za 4-4. Sva sreca nije vikend liga nego rivalsi jer sam odlucio malo zagrijat prste prije karacine u supak zvane WL

 E to zagrijavanje prije je po meni greska. Jer trosis energiju uzalud. Ja uletim u wl glavom kroz zid pa kud puklo da puko. Gold 3 bude svakak, a sve iznad je varijabla. 

 Sta kazete?

 Buraz, upravo sam popusio tekmu u kojoj mi jenlik zabio 4 kick of gola tak da, ovo sto ti sad slikas je meni normalno. Isto kao sto mi je normalno da se oprastaju crveni kartoni i da je sanchez brži od martiala s hunterom. Imam ti sta za pricati cjelu noc. Toliko sranja mi se događa da mi se vise ni neda snimat. 

 Valjda smo mi na pcu cijepljeni na sranja.

Zadnje 3 tekme - igranje rukom golmana na 30m, povratna lopta unatrag mom igraču je ofsajd, lopta na 16, uklizavanje s leđa na 20m nije faul, a kamoli karton, pokazivanje suca rukama da mu je ovo zadnji oprost prije kartona a lik s tim igračem napravio već 4-5 uklizavanja s leđa, i to se događa u zadnjoj četvrtini utakmice, on 'oprašta' karton..., uklizavanje golmana u igrača bez lopte s leđa van 16m nije karton, i tako dalje i tako dalje. Ja otkad je ovaj zadnji patch vani nemam normalan gameplay više od 2-3 tekme u komadu. 

Smeće od igre.

 Da to i mene jebe od zadnjeg patcha... uklizavaju s leđa a ovaj prasta ko isus u nazaretu. Iskreno vjerojatno bi i meni oprostio al nije mi na kraj pameti igrati s igracem manje zbog 1:0... inace razmisljao sam da strimam jednu wl pa.da imam sve zajedno snimljeno. Imam doma vec green screen koji su mi dofurali zbog posla od kad je korona. I bas sam razmisljao da nes malo strimnem ovaj vikend pa da ljudi vide koja su to sranja kad igras iz hr i jos na pcu. Al jbg nisam stigao sve postaviti al onda si opet mislim kome da strimam bogati. :D puno posla za nista :D

Ne bih ovu fifu igrao tako dugo da nisam igrao s realovcima, sad kako sam napravio lewa sve i je manje draza jer nema benza, a proslava od lewandowskog mi ide tolko na kurac da je to uzas :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
perix231 kaže...
perix231 kaže...

Pozdrav, ima li kakva preporuka za stranicu koja prodaje fifu 21 za pc osim g2a ili su generalno cijene jednake kao i tamo?

 Itko?

 Pa guglaj covjece. Ljudi koji su vec kupili igru ne prate cijene igre po portalima jer im se neda noz u srce zabijat kad skuze kolko su platili to smece. A ako je tvoje pitanje koja jenstranica sigurna za dat podatke kartice, e tu ti mogu rec nijedna. Kupi na originu i igraj ako ti se igra. 

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako me lik ssd namazo jao. Nije mo zao sto sam izgubio ali brate mili sta radi majstor. Vidim ima svoj youtube kanal scor 500 pobjeda 100 poraza cca. 4-1 zavrsilo ja poveo ponado se 😂😂 Prsti me bole kolko sam Jocky i obranu silio. Nemozes mu loptu uzet to je prvi dodir pas, driblinzi , nemam pojma kak sve to ukombinira. Cestitao sam mu kasnije na pobjedi Elite 1 igrac. Samo mi taj match making nije jasan. Ja sam na 16-3 bio i spaja me sa njim 17-1 daj nekog isto ko ja 😂. I sad 16-4 imam jos 3 tekme fore sa ne izgubim za Elite 3.... Sjebo sam se sto sam krenuo igrat a nisam se naviko na drugacije komande i tek sad je ajmo rec malo sjelo taj R2 spinrt umjesto R1.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 4:20 (CptJack93).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
manipulator kaže...

Iskoristio sam ovaj "Panic selling" i umjesto da se kockam sa tim RTTF karticama, odlučio sam kupit i Neymara i Mbapea, jer su cijene stvarno pale skroz i sad vidim da se dizu opet polako..

 

Neymara sam kupio za 805 k. Već je sad oko 850 k 

Mpabe 1,180, 000 coinsa  već je sad oko 1,205,000 k

 

Ajd reko kad sam ih kupio, pa da ih stavim opet u tim pa da nastavim wl sa njima...  :) 

 

Opet je dropa dosta, ja sam ga kupia za oko 1 160 000 proda za 1 270 000

 Jesi ti na ps4? 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
JohnnyBlaze kaže...
SimeKZ kaže...

Bio sam 13-0. Dvije tekme poslije 13-0 jedem govno i 13-2. Da sam bio pametan stao bi na 13-0 i igrao sutra. Al' dobro, kaj je tu je.

 Jos uvijek koristis one taktike koje si tu postavio? Probao sam u rivalsima i imam 6-1 s njima.

 Yep. Dalje sve isto. Najbolja mi je kaj se tice napadanja. Puno opcija i puno manualnog defendinga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Kako me lik ssd namazo jao. Nije mo zao sto sam izgubio ali brate mili sta radi majstor. Vidim ima svoj youtube kanal scor 500 pobjeda 100 poraza cca. 4-1 zavrsilo ja poveo ponado se 😂😂 Prsti me bole kolko sam Jocky i obranu silio. Nemozes mu loptu uzet to je prvi dodir pas, driblinzi , nemam pojma kak sve to ukombinira. Cestitao sam mu kasnije na pobjedi Elite 1 igrac. Samo mi taj match making nije jasan. Ja sam na 16-3 bio i spaja me sa njim 17-1 daj nekog isto ko ja 😂. I sad 16-4 imam jos 3 tekme fore sa ne izgubim za Elite 3.... Sjebo sam se sto sam krenuo igrat a nisam se naviko na drugacije komande i tek sad je ajmo rec malo sjelo taj R2 spinrt umjesto R1.

 Ubi me to kad krenu biciklirat ispred gola. Pogotovo sa Neymar, Mbappe ili nekom vizljavom ikonom. On se vrti, jebe... 60min nema udarca jer stalno pokusava na silu kroz obranu. Jbg... Jednom napravi elastico ili scoop turn i ode kroz mog CBa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Kako me lik ssd namazo jao. Nije mo zao sto sam izgubio ali brate mili sta radi majstor. Vidim ima svoj youtube kanal scor 500 pobjeda 100 poraza cca. 4-1 zavrsilo ja poveo ponado se 😂😂 Prsti me bole kolko sam Jocky i obranu silio. Nemozes mu loptu uzet to je prvi dodir pas, driblinzi , nemam pojma kak sve to ukombinira. Cestitao sam mu kasnije na pobjedi Elite 1 igrac. Samo mi taj match making nije jasan. Ja sam na 16-3 bio i spaja me sa njim 17-1 daj nekog isto ko ja 😂. I sad 16-4 imam jos 3 tekme fore sa ne izgubim za Elite 3.... Sjebo sam se sto sam krenuo igrat a nisam se naviko na drugacije komande i tek sad je ajmo rec malo sjelo taj R2 spinrt umjesto R1.

 Ubi me to kad krenu biciklirat ispred gola. Pogotovo sa Neymar, Mbappe ili nekom vizljavom ikonom. On se vrti, jebe... 60min nema udarca jer stalno pokusava na silu kroz obranu. Jbg... Jednom napravi elastico ili scoop turn i ode kroz mog CBa. 

 Ma ovaj je imao jako brzi stil igre uopce ne znam kako i sto stisce. Nisam mogao pratit stvarno

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Diplo kaže...
manipulator kaže...

Iskoristio sam ovaj "Panic selling" i umjesto da se kockam sa tim RTTF karticama, odlučio sam kupit i Neymara i Mbapea, jer su cijene stvarno pale skroz i sad vidim da se dizu opet polako..

 

Neymara sam kupio za 805 k. Već je sad oko 850 k 

Mpabe 1,180, 000 coinsa  već je sad oko 1,205,000 k

 

Ajd reko kad sam ih kupio, pa da ih stavim opet u tim pa da nastavim wl sa njima...  :) 

 

Opet je dropa dosta, ja sam ga kupia za oko 1 160 000 proda za 1 270 000

 Jesi ti na ps4? 

 Da

12 godina
offline
FIFA 21

Ovo su monstruozni klinci. On sjedi 90min iza i nabija na Adamu svih 90min. Moj rashford sa penala pukne 3 puta u precku i 2 puta preko gola. Lik koji ima prosjek gol i pol po tekmi odjednom gada glinene golubove. Nisam se raspizdio vec dugo ovako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Pričaj mi, jučer je letio i joystick, cigare, upaljac, mobitel i ne znam šta još po sobi.. Na kraju sam se i sa suprugom posvadjao radi jebene fife. 

Jednostavno nešto je se promijenilo sa ova dva patcha, ne znam točno šta, ali bez problema sam gold 1 pa čak i elite 3 bio, sad se patim čim dodjem do 11 pobjeda.. Na kraju sam ostavio na 11 pobjeda i 10 utakmica ostalo..

Iskreno neman volje se zivcirati niti igrati više wl.. Budem danas vidio šta ću, ali najvjerovatnije da neću nastavit jer nagrade su ionako kurton.. 

 

Što se tiče Rivalsa, to je druga priča, mos koji uživam igrati, 5 utakmica danas u D1 5 pobjeda.. Nije mi jasno da su mi Rivalsi i wl kao da igram drugu neku igru.. 

 

Ja ne znam koja je fora u wl sa tim spajanjem6sa protivnicima, ali mislim da nije više isto.. Gledam par streamera koji su išli do elite 2 i elite 1,sas su do gold 1 i muče se, nešto se promijenilo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Pričaj mi, jučer je letio i joystick, cigare, upaljac, mobitel i ne znam šta još po sobi.. Na kraju sam se i sa suprugom posvadjao radi jebene fife. 

Jednostavno nešto je se promijenilo sa ova dva patcha, ne znam točno šta, ali bez problema sam gold 1 pa čak i elite 3 bio, sad se patim čim dodjem do 11 pobjeda.. Na kraju sam ostavio na 11 pobjeda i 10 utakmica ostalo..

Iskreno neman volje se zivcirati niti igrati više wl.. Budem danas vidio šta ću, ali najvjerovatnije da neću nastavit jer nagrade su ionako kurton.. 

 

Što se tiče Rivalsa, to je druga priča, mos koji uživam igrati, 5 utakmica danas u D1 5 pobjeda.. Nije mi jasno da su mi Rivalsi i wl kao da igram drugu neku igru.. 

 

Ja ne znam koja je fora u wl sa tim spajanjem6sa protivnicima, ali mislim da nije više isto.. Gledam par streamera koji su išli do elite 2 i elite 1,sas su do gold 1 i muče se, nešto se promijenilo... 

 Mislim da su servere rezervirali samo za ps5 igrace pa smo mi ostali spali na jos manje serverskog kapaciteta. To mi je jedino logicno. Jer nakon 1h se igra pocela vracati u normalnu sto se tice servera ali jucer je bila katastrofa konstantno. 

Jucer u pola 3 u noci je njegov vvd brze trcao u jockeju unatrag nego moj werner s hunterom napred. Ono gledas i ne vjerujes svojim ocima i onda popusis gol za 2:1 da ti branic ne udari glavom loptu koja da je bila 1mm blize bi se sama odbila od njega. Jbg nebremo ni svi pobjediti. 

E a kako sam jucer zajebo sam sebe to je bila komedija.  dobijem penal i uzmem lewandowskog nek puca ipak s hunterom ima 99pen. I to je bio prvi penal koji sam pucao s njime. I lik mi stane korak ispred lopte zajebo sam i timed finishing i pustio analog :D lopta otisla na parking, pljeskao sam sam sebi :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 13:27 (cicek).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ovo mi je trenutno stanje. Danas kroz dan cu probat nagurat jos 30k za Salaha pa nastavljam navecer WL zadnjih 10 utakmica.
Imao sam ga, bio je oke, ali morao sam ga prodat kad sam kupovao Kantea, Rasha i Sainta falilo mi. Saint mi se nije pokazao nesto specialno jako puno je promasivao pa sam stsvio Finisher i bolje mi je, ali opet mislim da bi Mane bio bolji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Ovo mi je trenutno stanje. Danas kroz dan cu probat nagurat jos 30k za Salaha pa nastavljam navecer WL zadnjih 10 utakmica.
Imao sam ga, bio je oke, ali morao sam ga prodat kad sam kupovao Kantea, Rasha i Sainta falilo mi. Saint mi se nije pokazao nesto specialno jako puno je promasivao pa sam stsvio Finisher i bolje mi je, ali opet mislim da bi Mane bio bolji.

 Ja sam lijevo vratio prije 2tj umjesto sainta dembelea nazad i preporodio se, tocno se vidibda saint ima lose shooting statse. Sad cu dat priliku Joti kad je upgrejdan, 5wf je isto, mogo bi bit sad dobar.

12 godina
offline
FIFA 21

Ovo je sasvim druga igra od jucer. Nista vise nema veze s mozgom. Jucer sam igrao protiv 3 pro igraca. Dvojicu dobio i od jednog izgubio utakmicu gdje je sve ukupno bilo 5 udaraca na gol. 

 

Danas ja ispadam idiot u 90% situacija na terenu. Pogodit gol sa bilo kojim igracem mi je enigma, doslovno sam ju moral nagurat sad sa sterlingom u gol da bi zabio. 2x zaobidem golmana puknem u cosak, ali igra puca po sredini gdje stoji njegov jebeni Varane i spasava gol glavom. Momak na drugoj strani igra 5212. Prostora po krilima kolko hoces. Stavim svojim spicama drift wide i ostalim Salaha na CAMu da je stay forward. Lopta dode na rashforda i ovaj bjezi od nje. Doslovno lik bjezi od nje, vrti se... nikak da ju pokupi. Nonsalantno dolazi njegov RB Gimenez, kupi loptu i salje savrsenu loptu u kontru, 100m lopta putuje i tocno zaobide mog Mendya u milimetar. Gledam i ne mogu shvatit kaj se dogada. 

Situacija u kojoj pogodim precku iz slobodnjaka. Lopta se vraca nazad na KDBa, ali meni igra neda da ga selektiram... nema sanse. Igra mi je dala Koundea koji stoji na jebenom centru i sprinta prema toj lopti makar ja drzim da trci prema mom golu jer je ostavljena ogromna rupetina. Naravno da ce njegov igrac prvi stic, nabit dugu loptu i ovaj ode i zabije gol. Ne mogu shvatit, jednostavno mi nije jasno.

 

Jucer sam igral nest' sasvim deseto... ovo sad je kaos na vise razina.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 

 

Ja ne znam koja je fora u wl sa tim spajanjem6sa protivnicima, ali mislim da nije više isto.. Gledam par streamera koji su išli do elite 2 i elite 1,sas su do gold 1 i muče se, nešto se promijenilo... 

Ja sam prvu wl došao do 11 pobjeda, ostalo mi 5-6 partija.

Drugu sam došao do 11 pobjeda, ostalo mi 13 partija pa sam išao na gold 3 i na kraju mi ostalo 3 ili 4 za odrigat kad sam do golda došao.

Onda opet 11 pobjeda, ostalo mi 5-6 partija.

I onda vikend liga iz pakla - odigrao sam svih 30 utakmica i samo 10 pobjeda. Jest da sam kvitao svako malo, ali jebem mu mater.

Nakon toga igram do 11 i ne jebem više živu silu.

Danas došao do 11 - ostalo mi još 9 utakmica do kraja.

Prošli vikend isto sam brzo do 11 došao - mislim da sam pisao o tome?

 

Iz ovog uzorka mogu zaključiti jedino da je ključ mog uspjeha kakav će mi biti matchmaking i kakve će mi protivnike dati.

Ponekad me prca, a ponekad mi daje pavijane koje dobijem s jednom rukom.

 

Evo što mi se danas dogodilo... jučer završim 7-3 i krenem ujutro lagano sa tri poraza - nisam mogao prdnut sve tri partije.

U prve dvije su bili bolji protivnici - barem mi je to tako izgledalo na terenu, ali treću sam izgubio od lošijeg.

I onda zbog toga sljedeću dobijem tako da u tri napada zabijem tri gola i lik izađe van.

 

Onda sam popušio jednu gdje je lik cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje.

Vodio sam 1-0 i on okrene na 1-2 jer moji su igrali kao da je njih manje na terenu.

Nakon te partije isti scenarij, zabijem 3 komada iz tri napada i lik izađe van.

 

Točno svaki put kad sam popušio nepravedno, sljedeću partiju sam dobio kompenzaciju i pobijedio jače nego što ustvari mogu i znam igrati.

Zato jer mi sve prolazi, a protivnički igrači su jadni, kao da ih nema na terenu.

 

Zato odigram do 11 pa ako uleti nešto dobro, ako ne, jebe mi se.

Ionako sam uvijek bolje kartice dobivao na silver nego na gold, a manje muke i nerviranja.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 21

Hmmm, ovu s yedderom i alessandrinijem sam isprobao, napeto mi je jer je mali francuzic vizljast u napadu i otvara se sam non stop. Aaali prodao sam grizija a pogba na camu mi je spor i ima neku glupu animaciju primanja lopte s korakom naprijed pa popusim cesto kad trebam odigrat nest na brzinu.

Ovu drugu sam slozio sad nabrzinu, moram probat moglo bi bit ludilo s ovom trojicom gore, jedino cu si slozit veceras ovog novog mouru umjesto adame.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znam da nema smisla i da nismo pro igraci niti zivimo od toga. Ali ako zelite imat zabavu i dobar gameplay u WL igrajte je iza 23h navecer.

Ja sam prvi put ovaj vikend isao bas sa tim planom i uzivam u gameplayu , a do sada sam mrzio WL jer mi je gameplay bio koma. 

Igraci trce, sve radi savrseno, imam 5 bara signal sa 28ms pingom, a inace preko dana kad igram imam 4 bara sa 40-ak ms-a.

Jedino sto sam se zeznuo je to sto sam napravio promjenu na gamepadu da mi je R2 brzo trcanje pa mi je trebalo dosta utakmica da udjem u stimung i to je rezultiralo sa 3 poraza i to u sudackim nadoknadama bezveze.

Trenutno sam na 16-4 scoru i nastavljam danas iza 23h jer tako i onako radim do 21:30.

U svakom slucaju ovo je sad tocno ono kao kad gledam na youtubu kad Boras i ekipa igraju. Sve fluidno, lijepo, milina. Mbappe je Mbappe, svaki dribling je onako kako treba biti. Delaya skoro pa ni nema.

Jedino jebiga kasno je, ja vec 2 dana igram do pol 5 ujutro :D 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Hmmm, ovu s yedderom i alessandrinijem sam isprobao, napeto mi je jer je mali francuzic vizljast u napadu i otvara se sam non stop. Aaali prodao sam grizija a pogba na camu mi je spor i ima neku glupu animaciju primanja lopte s korakom naprijed pa popusim cesto kad trebam odigrat nest na brzinu.

Ovu drugu sam slozio sad nabrzinu, moram probat moglo bi bit ludilo s ovom trojicom gore, jedino cu si slozit veceras ovog novog mouru umjesto adame.

 Ova prva ako je 4 chem ti ide u minus kolko znam i nije bas pametno mozda imat takav chem na igracu barem po mom misljenju. 6+ je oke.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

Znam da nema smisla i da nismo pro igraci niti zivimo od toga. Ali ako zelite imat zabavu i dobar gameplay u WL igrajte je iza 23h navecer.

Ja sam prvi put ovaj vikend isao bas sa tim planom i uzivam u gameplayu , a do sada sam mrzio WL jer mi je gameplay bio koma. 

Igraci trce, sve radi savrseno, imam 5 bara signal sa 28ms pingom, a inace preko dana kad igram imam 4 bara sa 40-ak ms-a.

Jedino sto sam se zeznuo je to sto sam napravio promjenu na gamepadu da mi je R2 brzo trcanje pa mi je trebalo dosta utakmica da udjem u stimung i to je rezultiralo sa 3 poraza i to u sudackim nadoknadama bezveze.

Trenutno sam na 16-4 scoru i nastavljam danas iza 23h jer tako i onako radim do 21:30.

U svakom slucaju ovo je sad tocno ono kao kad gledam na youtubu kad Boras i ekipa igraju. Sve fluidno, lijepo, milina. Mbappe je Mbappe, svaki dribling je onako kako treba biti. Delaya skoro pa ni nema.

Jedino jebiga kasno je, ja vec 2 dana igram do pol 5 ujutro :D 

 Ne bih igrao fifu do 5 ujutro pa da imao 30:0. Jebote rađe bi kanale kopao 8h nego odigrao 6h fife u komadu. 

10 godina
offline
FIFA 21

Otvorio paket za 7,5 k coinsa i šta dobijem? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

:))))

Dosta fife za danas

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 15:35 (Diplo).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
CptJack93 kaže...

Znam da nema smisla i da nismo pro igraci niti zivimo od toga. Ali ako zelite imat zabavu i dobar gameplay u WL igrajte je iza 23h navecer.

Ja sam prvi put ovaj vikend isao bas sa tim planom i uzivam u gameplayu , a do sada sam mrzio WL jer mi je gameplay bio koma. 

Igraci trce, sve radi savrseno, imam 5 bara signal sa 28ms pingom, a inace preko dana kad igram imam 4 bara sa 40-ak ms-a.

Jedino sto sam se zeznuo je to sto sam napravio promjenu na gamepadu da mi je R2 brzo trcanje pa mi je trebalo dosta utakmica da udjem u stimung i to je rezultiralo sa 3 poraza i to u sudackim nadoknadama bezveze.

Trenutno sam na 16-4 scoru i nastavljam danas iza 23h jer tako i onako radim do 21:30.

U svakom slucaju ovo je sad tocno ono kao kad gledam na youtubu kad Boras i ekipa igraju. Sve fluidno, lijepo, milina. Mbappe je Mbappe, svaki dribling je onako kako treba biti. Delaya skoro pa ni nema.

Jedino jebiga kasno je, ja vec 2 dana igram do pol 5 ujutro :D 

 Ne bih igrao fifu do 5 ujutro pa da imao 30:0. Jebote rađe bi kanale kopao 8h nego odigrao 6h fife u komadu. 

 A zajebancija jebiga iso sam bas isprobat da vidim jel i po noci sranje al eto nije super gameplay kao druga igra.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Otvorio paket za 7,5 k coinsa i šta dobijem? 

 Uplati bingo hahahahha 470kn laganih hahahhaha

12 godina
offline
FIFA 21

Evo ga, secer na sve te poraze. Pobjedu dobije lik koji u tom trenutku gubi 5 razlike.

Svaka cast. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Jel došao kome update na ps5.imam disk verziju igre..i ps5 standard verziju..Proslo je vec 2dana od kad je update objavljen?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo i mojih slika. Samo sto sam ostao svih 120 min zbog toga jer mi je jedan gol falio za 200 golova u fut champs pa da jos kasnije popijem samar od ultimate packa. :D

Jedna zanimljivost sto se tice ove igre koju sam samo sada potvrdio. Znaci kad ti bace onaj landmark komentatori, da je na 49 golova i fali mu jedan za 50. Taj 50. je nemoguce zabiti. Znaci lewandowski mi je kiksao kao nitko nikad od kad sam dosao na 49 golova. A to je bilo na 10 pobjedi nazalost. Muku sam mucio s njime, nit je trcao kako pise nit je bio agila nit je zabivao. Promasivao sam se zicera s njime skoro vise nego s wernerom kojeg ne mogu organski smislit, a imam ga untradable, fuj. I onda padne taj 50 i odjednkm lewa moze gradit loptu i sve sto pukne gol. Od 10 pobjede wl do gold 2 lewa nije gola vidio kad bi onda u zadnjih 5 zabio 15 golova. Pa ti reci da nema skripte ni nicega. Vise manje ista obrana konstantno. Varane, kounde(tko ga je smislio nek gori u paklu), vvd i gomez. I odjednom lewa postoji a nije ga bilo ko dobre konekcije na fifi. Banda je to sve. Cim skupim za ramosa i benzemu vracam ja svoju la liga stranu jer if benzema je brzi od lewe i ubojitiji kako got ovaj imao lude ocjene.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo sad bi to trebalo biti to. Vracen Salah

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Mislim da je vec smijesno kolko se ponavlja koncept u kojem vodis 2-0, tekma ide na 2-2 nakon 2 ili 3 udarca protivnika i nakon toga ga razvalis sa 4 ili 5 komada... Nije mi to jasno da igra mora tako funkcionirat. Ako se uspije obranit tih 25-30 ingame minuta muke isusove onda te ovaj teoretski ne moze dobit. Nevjerovatno je kad si nadmocan u tijeku tekme kako se brzo stvari okrecu prvo u protivnikovu, pa onda u tvoju korist. 

17-4 i ostavljam ovaj ostatak za navecer. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice