FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Na koju foru doći do gold 1 u rivalsima ako se igra vikend liga?

 

Ako ispucam sve utakmice u WL onda sam taman gold 2, ako ostavim nekoliko utakmica, nema šanse jer tipovi koje trebam pobijediti s 5 razlike izlaze na 1 ili 2-0.

Probao sam u petak par odigrat pa skupit neke bodove, ali nikako do gold 1.

 

Super su smislili taj sistem bodovanja rivalsa, svaka im dala.

 Igras cetvrtkom rivalse i petak pa vikend izmedju vikend lige , odnosno 4 dana samo fifa haha. Bezveze im je sistem slazem se

13 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Na koju foru doći do gold 1 u rivalsima ako se igra vikend liga?

 

Ako ispucam sve utakmice u WL onda sam taman gold 2, ako ostavim nekoliko utakmica, nema šanse jer tipovi koje trebam pobijediti s 5 razlike izlaze na 1 ili 2-0.

Probao sam u petak par odigrat pa skupit neke bodove, ali nikako do gold 1.

 

Super su smislili taj sistem bodovanja rivalsa, svaka im dala.

 Ja prvo odigram 10-ak utakmica Rivalsa od četvrtka do vikenda. Taman da se zagrijem za WL. I onda ostatak bodova za Rivalse dobiješ kroz WL. To mi je ok sistem. Bolje nego da moram odigrati 30 utakmica jednog i drugog da pokupim sve nagrade. Izludio bi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
Skilledžija kaže...

Na koju foru doći do gold 1 u rivalsima ako se igra vikend liga?

 

Ako ispucam sve utakmice u WL onda sam taman gold 2, ako ostavim nekoliko utakmica, nema šanse jer tipovi koje trebam pobijediti s 5 razlike izlaze na 1 ili 2-0.

Probao sam u petak par odigrat pa skupit neke bodove, ali nikako do gold 1.

 

Super su smislili taj sistem bodovanja rivalsa, svaka im dala.

 Ja prvo odigram 10-ak utakmica Rivalsa od četvrtka do vikenda. Taman da se zagrijem za WL. I onda ostatak bodova za Rivalse dobiješ kroz WL. To mi je ok sistem. Bolje nego da moram odigrati 30 utakmica jednog i drugog da pokupim sve nagrade. Izludio bi.

 Tehnicki su mogli ostaviti kak je bilo i sve bi bilo ok. Jedino kaj je dobro kaj sad dok stignem neki Rank, znam da cu i ostat. Brdo puta sam ostal bez Rank I u D1 preko noci za 10-20 bodova. Sad kad vidim da sam 200-300 bodova preko praga od proslog tjedna, to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
FIFA 21

Detalji za next gen:

 

PS5™ DualSense™ Haptics 

From last-ditch goal saving blocks to in-off-the-bar screamers, a new DualSense controller on PlayStation®5 with rich and responsive haptic feedback deepens the gameplay experience. Sense the impact of shots, passes, and tackles with immersive controller haptics that respond to what happens on the pitch to let you feel the rhythm of the game in your hands.

 

Push-Pull Physics 

An expanded player interaction system brings our Real Player Motion Technology (RPMT) into the fight for the ball. Feel enhanced physicality in the battle for possession during open play and in set piece situations as players jostle, push, and pull with more responsiveness than ever before.

 

Sights & Sounds 

With thousands of authentic chants, captured exclusively from the world’s biggest competitions, including the Premier League, LaLiga Santander and the Bundesliga, FIFA 21 on both current and next gen brings you the ultimate EA SPORTS Atmospheric Audio experience, unparalleled in sports video games.

 

Next Level Realism

Next-gen technology creates a greater definition of player physique. Muscles flex after striking the ball, Frostbite™-enabled strand-based hair responds authentically to player movement for some of the games biggest stars, and enhanced realism of faces and kit cloth take the world’s best players to a whole new level of dynamic realism.

 

Responsive Multi-Touch Animations 

New gameplay technology enhances the visual quality and responsiveness of linked animations on the ball, enabling you to experience fluid and realistic player movement. Players now take more human contextual touches, reducing mechanical, robotic movement.

 

Off-Ball Humanization

From tiredly adjusting shin pads in the 89th minute to screaming for a through ball from a team mate, Off-Ball Humanization creates visual animation texture and authentic character behaviours that let you feel all the emotion of football at the highest level.

 

GameCam 

Inspired by the look and feel of top-level football broadcasts, a new gameplay camera gives you a fresh perspective on every match. See more of the pitch to help you plan your build-up play or block passing lanes, and watch home and away fans react to the game in real time.

 

LiveLight Rendering

From Anfield to Parc des Princes, the Etihad to the Bernabéu, our new deferred lighting system creates an ultra-realistic football experience. From acutely detailed pitch surfaces, stadium materials and atmospheric effects to sideline characters like substitutes, stewards, and home and away crowds, FIFA 21 visuals enhance every part of the World’s Game.

 

PreMatch Live 

New pre-game cinematics deliver an unprecedented matchday experience to immerse you in the sights and sounds of football at the highest level. See team buses arrive at the ground prior to kick-off, feel the buzz as fans enter through the turnstiles, and watch players pass through the media zone on their way to the pitch.

 

Big Goal Moments 

Some goals just mean more. New contextual player, bench, and fan reactions respond to the match situation to let you feel the explosive emotion and drama of a last-minute UEFA Champions League winner or a relegation-saving equaliser.

 

Lightning Fast Load Times 

The power of next generation consoles delivers faster load times that get you in the game quicker than ever before.  In FIFA 21, you'll go from menu to kick-off in under two seconds.

 

PlayStation Activities

Whether your next game is a Career Mode title decider or you’re getting ready to take on the world with your VOLTA SQUAD, PlayStation Activities lets you jump straight from the PlayStation home screen into your favourite game mode to get you into the action quicker.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

 

nisu se baš isprsili pokazanim

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 17:32 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
miikaa77 kaže...

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

 

nisu se baš isprsili pokazanim

 Nisu ništa prikazali.

Vidim na kraju piše da update dobivaju samo digital verzije igre. Tko je kupio na ps4 disk neće moći skinuti upgrade.

 

Ono što me zanima da li će mo imati odvojeni market i da li će nas spajati samo sa ps5 igračima?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...

Ono što me zanima da li će mo imati odvojeni market i da li će nas spajati samo sa ps5 igračima?

Jesu, pokazali su 30 sekundi i to sam stavio dva reda iznad pa možeš pogledati. O tome tko će s kim igrati i kako će funkcionirati market isto je sve rečeno do sada. Market će biti zajednički a PS5 igrači će moći igrati samo između sebe pošto su to tehnički dvije različite igre. Ovo o nadogradnji samo digital verzije igre nisam nigdje pročitao. Rečeno je da je nadogradnja na next gen fifu besplatna svim kupcima fife 21. Ponuda vrijedi do izlaska fife 22.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2020 18:11 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
movie kaže...
miikaa77 kaže...

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

 

nisu se baš isprsili pokazanim

 Nisu ništa prikazali.

Vidim na kraju piše da update dobivaju samo digital verzije igre. Tko je kupio na ps4 disk neće moći skinuti upgrade.

 

Ono što me zanima da li će mo imati odvojeni market i da li će nas spajati samo sa ps5 igračima?

Nisi upravu, kakve veze ima jel digital ili ne? U mene na kutiji od diska preko pola kutije ima naljepnica buy on PS4 play PS5 verziju.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ko je najbolji izbor na ST u engleskoj ligi od jeftinijih igraca? Do 30k?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Izgleda da ćemo dobiti novu igru a ne samo next gen grafiku. 700 novih animacija igrača te potpuna podrška za dualsense kontroler izgleda obećavajuće.

 

https://ffa.hr/vijesti/next-gen-fifa-21-donosi-brojna-poboljsanja-a-posebno-ce-profitirati-ps5-igraci/53555/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...
DEEMon kaže...
movie kaže...
miikaa77 kaže...

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

 

nisu se baš isprsili pokazanim

 Nisu ništa prikazali.

Vidim na kraju piše da update dobivaju samo digital verzije igre. Tko je kupio na ps4 disk neće moći skinuti upgrade.

 

Ono što me zanima da li će mo imati odvojeni market i da li će nas spajati samo sa ps5 igračima?

Nisi upravu, kakve veze ima jel digital ili ne? U mene na kutiji od diska preko pola kutije ima naljepnica buy on PS4 play PS5 verziju.

 Ovo sam primijetio na videu:

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Nisam bas iskusan u online igranju

koja je poenta u ovom online draftu vidim da treba 15k coina..

i kad cu moci da igram fut ? za sada igram samo sa rivalima vidim skupljaju se neki poeni za kvalifikacije neke

ako neko moze da mi malo pojasni hvala unapred

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
DEEMon kaže...
miikaa77 kaže...
DEEMon kaže...
movie kaže...
miikaa77 kaže...

 Jel sigurno ovo danas za trailer? Posto nisam nigdje naletio ni na kakav info. Bas me zanima kako ce to izgledat danas.

 

nisu se baš isprsili pokazanim

 Nisu ništa prikazali.

Vidim na kraju piše da update dobivaju samo digital verzije igre. Tko je kupio na ps4 disk neće moći skinuti upgrade.

 

Ono što me zanima da li će mo imati odvojeni market i da li će nas spajati samo sa ps5 igračima?

Nisi upravu, kakve veze ima jel digital ili ne? U mene na kutiji od diska preko pola kutije ima naljepnica buy on PS4 play PS5 verziju.

 Ovo sam primijetio na videu:

 To je za ove sto imaju PS5 digital a ne blu ray. Ako si imao disk fife za ps4 a sad si kupio digitalnu verziju PS5 onda ne mozes upgradeat.

10 godina
offline
FIFA 21

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 

 

Baš, nije loše. Uložio 450k a dobio 3 milje. Ja bih dobio onog lika od 250k coinsa kako si rekao pa nemam namjeru kockati se jer ziher gorim. Kako kažu bolje se roditi bez kite nego bez sreće. Ako imaš sreće narast će. Ja se rodio bez obje stvari.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 

 

 Stari moj 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 Samo mi pogledaj avatar 

Cruyff je bolesna kartica oduvijek bio u FIFA-i. Ne da si dobro prošao nego teško da i možeš bolje. Izuzev tih par legendi koje su još bolje, ali nema ih puno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

99% nas bi uz tu zastavu izvuklo Van Bastena, Bergkampa ili Van Nisterlooy. :D 

Ovo je pull od 3 milje, jedna od najboljih kartica, uživaj u igri s njom. :) 

 
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
manipulator kaže...

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 Samo mi pogledaj avatar 

Cruyff je bolesna kartica oduvijek bio u FIFA-i. Ne da si dobro prošao nego teško da i možeš bolje. Izuzev tih par legendi koje su još bolje, ali nema ih puno.

 Nikada ga nisam imao priliku testirati niti u jednoj fifi pa čak ni loan..

Da budem iskren prve 2 utakmice nisam baš nešto bio zadovoljan vjerojatno ea skripta protiv slabijeg tima, ali što više igram sa njime sve mi bolje leži i sve više zabijam sa njime. 

Kartica je brutalna.. 

 

Dosao sam do toga da biram koga da ostavim sa njime u tandemu, Šukera ili Mbapea, ali mislim da ce to bit Šuker.. 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

99% nas bi uz tu zastavu izvuklo Van Bastena, Bergkampa ili Van Nisterlooy. :D 

Ovo je pull od 3 milje, jedna od najboljih kartica, uživaj u igri s njom. :) 

 Iskreno vjerojatno i ja, ali sam ovaj puta kćer zvao da dodje i da stisne x na josyticku, ono ide animacija, Nizozemska zastava, i baš su mi pala ova 3 na pamet dok je animacija picila kroz tunel onaj, ali kao što rekoh nisam ja otvorio paket pa je bio Cruyff..  :) 

10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

I tako dodje taj famozni base Icon upgrade, koji me prošle godine usrećio sa Maradonom. Pošto sam uložio u sbc fodder razmišljao sam da pričekam da malo cijene skoče a vjerojatno hoće ili da riskiram za base Icon upgrade. 

Posto volim se kockati i u real life, odlučio sam da odradim to pa šta bude i bude. Znači košta negdje oko 450k otprilike moja gruba procjena, e sad možeš dobit neku ikonu od 250 k poput Petita ili Rui Coste , ili nešto skupo i dobro poput Pelea, Rud Gullita, R9, Eusebio, Nažalost nikoga od navedenih nisam dobio.. Ali da budem iskren nije ni loše, s obzirom na uloženo-dobiveno.. Na kraju krajeva prezadovoljan sam..  :)

 

 

Baš, nije loše. Uložio 450k a dobio 3 milje. Ja bih dobio onog lika od 250k coinsa kako si rekao pa nemam namjeru kockati se jer ziher gorim. Kako kažu bolje se roditi bez kite nego bez sreće. Ako imaš sreće narast će. Ja se rodio bez obje stvari.

 A nemos znati ako ne probaš, šanse su 50:50... Ako imaš coinsa i šta sbc foddera napravi, šta onda, jednom se živi, ali ako si baš te kurate sreće nemoj ga ti otvoriti, daj nekome drugome da ga otvori, možda ti sreću donese kao meni kćerka..  :)

 

Prošle godine sam prvo dobio Maradonu, što je isto odlična Ikona, i nije mi dao vrag mira 8 morao sam još jednu napravit, otvorim ono Rui Costa.. Hehe, jbg, ovaj puta neću istu grešku napravit.. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Da napravim ikon sbc dobio bih Onanu
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Ide update od 1,5 GB na PC-u.

 

FIFA 21 Title Update #6 full patch notesGameplay

Made the following changes:

  • Reduced the distance that AI teammates can reach when attempting to block the ball.
    • This change applies only in situations where the ball carrier takes a shot.
  • Improved interception logic in situations where the defending player is directly in the ball’s path.
    • This change applies only in situations where the ball carrier is passing the ball.
  • Reduced exit speed after a successfully performed stepover or stepovers while in motion.
  • Increased the distance that a ball can travel after being deflected by the goalkeeper’s hands.

Addressed the following issues:

  • Sometimes, defenders could stretch their legs higher than intended when performing a blocking animation.
  • Sometimes, shoulder challenges and seal outs could result in unexpected player movement for the defending player.
  • Manual Player Switching with a mouse was not functioning when using keyboard and mouse controls.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...

Detalji za next gen:

 

PS5™ DualSense™ Haptics 

From last-ditch goal saving blocks to in-off-the-bar screamers, a new DualSense controller on PlayStation®5 with rich and responsive haptic feedback deepens the gameplay experience. Sense the impact of shots, passes, and tackles with immersive controller haptics that respond to what happens on the pitch to let you feel the rhythm of the game in your hands.

 

Push-Pull Physics 

An expanded player interaction system brings our Real Player Motion Technology (RPMT) into the fight for the ball. Feel enhanced physicality in the battle for possession during open play and in set piece situations as players jostle, push, and pull with more responsiveness than ever before.

 

Sights & Sounds 

With thousands of authentic chants, captured exclusively from the world’s biggest competitions, including the Premier League, LaLiga Santander and the Bundesliga, FIFA 21 on both current and next gen brings you the ultimate EA SPORTS Atmospheric Audio experience, unparalleled in sports video games.

 

Next Level Realism

Next-gen technology creates a greater definition of player physique. Muscles flex after striking the ball, Frostbite™-enabled strand-based hair responds authentically to player movement for some of the games biggest stars, and enhanced realism of faces and kit cloth take the world’s best players to a whole new level of dynamic realism.

 

Responsive Multi-Touch Animations 

New gameplay technology enhances the visual quality and responsiveness of linked animations on the ball, enabling you to experience fluid and realistic player movement. Players now take more human contextual touches, reducing mechanical, robotic movement.

 

Off-Ball Humanization

From tiredly adjusting shin pads in the 89th minute to screaming for a through ball from a team mate, Off-Ball Humanization creates visual animation texture and authentic character behaviours that let you feel all the emotion of football at the highest level.

 

GameCam 

Inspired by the look and feel of top-level football broadcasts, a new gameplay camera gives you a fresh perspective on every match. See more of the pitch to help you plan your build-up play or block passing lanes, and watch home and away fans react to the game in real time.

 

LiveLight Rendering

From Anfield to Parc des Princes, the Etihad to the Bernabéu, our new deferred lighting system creates an ultra-realistic football experience. From acutely detailed pitch surfaces, stadium materials and atmospheric effects to sideline characters like substitutes, stewards, and home and away crowds, FIFA 21 visuals enhance every part of the World’s Game.

 

PreMatch Live 

New pre-game cinematics deliver an unprecedented matchday experience to immerse you in the sights and sounds of football at the highest level. See team buses arrive at the ground prior to kick-off, feel the buzz as fans enter through the turnstiles, and watch players pass through the media zone on their way to the pitch.

 

Big Goal Moments 

Some goals just mean more. New contextual player, bench, and fan reactions respond to the match situation to let you feel the explosive emotion and drama of a last-minute UEFA Champions League winner or a relegation-saving equaliser.

 

Lightning Fast Load Times 

The power of next generation consoles delivers faster load times that get you in the game quicker than ever before.  In FIFA 21, you'll go from menu to kick-off in under two seconds.

 

PlayStation Activities

Whether your next game is a Career Mode title decider or you’re getting ready to take on the world with your VOLTA SQUAD, PlayStation Activities lets you jump straight from the PlayStation home screen into your favourite game mode to get you into the action quicker.

 "From tiredly adjusting shin pads in the 89th minute to screaming for a through ball from a team mate" - haha kako ih nije sramota hvaliti se s time kao next gen? Pa sad igraci dizu ruke za offside i kad je i kad "misle" da je. Također dižu ruke na suca kad ne sudi foul i znaju se ozljedit kad im potrosis staminu i dalje sprintas(vise u kick offu, nisam to dozivio na ut-u). Ovo ce biti jos jedna stavka za nesmetano koristenje DDA pa ce ti 90 min dvije trecine igraca podešavati kostobrane, a njegovih 5 ce traziti loptu u for. Kao da se hvale, napravili smo čokoladu i naša ima šećer u sebi. Onak na prvu zvuci seksi al kaf razmislis...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 10:34 (cicek).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ide update od 1,5 GB na PC-u.

 

FIFA 21 Title Update #6 full patch notesGameplay

Made the following changes:

  • Reduced the distance that AI teammates can reach when attempting to block the ball.
    • This change applies only in situations where the ball carrier takes a shot.
  • Improved interception logic in situations where the defending player is directly in the ball’s path.
    • This change applies only in situations where the ball carrier is passing the ball.
  • Reduced exit speed after a successfully performed stepover or stepovers while in motion.
  • Increased the distance that a ball can travel after being deflected by the goalkeeper’s hands.

Addressed the following issues:

  • Sometimes, defenders could stretch their legs higher than intended when performing a blocking animation.
  • Sometimes, shoulder challenges and seal outs could result in unexpected player movement for the defending player.
  • Manual Player Switching with a mouse was not functioning when using keyboard and mouse controls.

 Ode step over.

 

A ovo za auto block me zivo zanima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Ode step over.

 

A ovo za auto block me zivo zanima. 

To su namjerno napravili da sjebu score onom malom što još nema poraza :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 21

E vidis. Bas me zanima jesu ga nerfali dovoljno da vise nije toliko OP. 

Posto vidim ne redditu se vodi velika bitka oko njegovog gameplaya. Makar, kolko sam skuzil, mali ima server ispod sobe :D pa i to utjece.

 

Ja krenem u over step pa mi napravi 3 razlicita skill movea jer ne registrira kontrole do kraja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 10:44 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ide update od 1,5 GB na PC-u.

 

FIFA 21 Title Update #6 full patch notesGameplay

Made the following changes:

  • Reduced the distance that AI teammates can reach when attempting to block the ball.
    • This change applies only in situations where the ball carrier takes a shot.
  • Improved interception logic in situations where the defending player is directly in the ball’s path.
    • This change applies only in situations where the ball carrier is passing the ball.
  • Reduced exit speed after a successfully performed stepover or stepovers while in motion.
  • Increased the distance that a ball can travel after being deflected by the goalkeeper’s hands.

Addressed the following issues:

  • Sometimes, defenders could stretch their legs higher than intended when performing a blocking animation.
  • Sometimes, shoulder challenges and seal outs could result in unexpected player movement for the defending player.
  • Manual Player Switching with a mouse was not functioning when using keyboard and mouse controls.

 Ako ove dvije produ, incentivizirati ce visoku obranu sto je fantasticno, barem za mene, jer se vec tako branim. Sad je pitanje koliko ce podesiti.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znaci oni se hvale nekim next level enginom, novim dobom u sportskim igrama ovim onim. A spoji me tri puta s likom koji farma coinse i nikome nista cudno? Lud je onaj koji im vjeruje da ce napravit nesto spektakularno kad nisu u stanju implementirati sitni program kao što je punkbuster koji ce registrirati koje su aplikacije pokrenute i branit pristup serverima kad imaš nešto s liste. Dok netko bez problema 24h na dan u div 1 farma coinse dotle oni nisu sposobni nista vise ponuditi osim šarenih kartica.

 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice