FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Velika je razlika izmedu jedne igre na popustu za 30€ i 500€ na konzolu i jos 60€ za igru.

Jos jednom, ne sumnjam da ce biti ljudi koji ce raditi tu kupovinu, ali sumnjam da ce ih biti u tolikim brojevima ovu FIFU.

Mislim da će jedino ograničenje biti količina PS5 na tržištu. Ako uspiju osigurati dovoljan broj konzola po izlasku, tranzicija će biti brza. PS4 je bio dostupan po izlasku u 5 milijuna komada. U roku keksje bio zavidan broj igrača na novoj fifi na novoj konzoli. Za PS5 kažu da će osigurati 10 milijuna komada. U tom slučaju broj igrača fife na PS5 brzo će biti velik. To je posve jasno i ne treba biti atomski fizičar da bi to zaključio. Tim više što next gen fifa nudi puno toga što fifa na PS4 neće moći ponuditi. Svaki ozbiliniji igrač će isti tren promijeniti konzolu. Staru prodam i dodam razliku za novu kao i svaki put do sada. 

6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Velika je razlika izmedu jedne igre na popustu za 30€ i 500€ na konzolu i jos 60€ za igru.

Jos jednom, ne sumnjam da ce biti ljudi koji ce raditi tu kupovinu, ali sumnjam da ce ih biti u tolikim brojevima ovu FIFU.

Mislim da će jedino ograničenje biti količina PS5 na tržištu. Ako uspiju osigurati dovoljan broj konzola po izlasku, tranzicija će biti brza. PS4 je bio dostupan po izlasku u 5 milijuna komada. U roku keksje bio zavidan broj igrača na novoj fifi na novoj konzoli. Za PS5 kažu da će osigurati 10 milijuna komada. U tom slučaju broj igrača fife na PS5 brzo će biti velik. To je posve jasno i ne treba biti atomski fizičar da bi to zaključio. Tim više što next gen fifa nudi puno toga što fifa na PS4 neće moći ponuditi. Svaki ozbiliniji igrač će isti tren promijeniti konzolu. Staru prodam i dodam razliku za novu kao i svaki put do sada. 

 Sony je originalno ocekivao 6mil do 3. mjeseca, po novijim reportazama ocekuju 10m do 3.

A sto tocno FIFA na PS5 nudi? Nismo dobili nikakve nove informacije osim da se nece razvijati za PS4 ali hoce za PS5. Ako imas informacije, molim te da linkas.

Ozbiljni igraci su koji tocno? Ekipa koja hoce ici na turnire? Da, slazem se, oni ce odmah pokupiti nove isto kao sto su PS4Pro.

Eto, da zakljucim moju stranu ove teme, mislim da ce FIFA 21 i dalje biti primarno na PS4, a hoce li cemo vidjeti tamo iza nove godine.

15 godina
online
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Sony je originalno ocekivao 6mil do 3. mjeseca, po novijim reportazama ocekuju 10m do 3.

A sto tocno FIFA na PS5 nudi? Nismo dobili nikakve nove informacije osim da se nece razvijati za PS4 ali hoce za PS5. Ako imas informacije, molim te da linkas.

Ozbiljni igraci su koji tocno? Ekipa koja hoce ici na turnire? Da, slazem se, oni ce odmah pokupiti nove isto kao sto su PS4Pro.

Eto, da zakljucim moju stranu ove teme, mislim da ce FIFA 21 i dalje biti primarno na PS4, a hoce li cemo vidjeti tamo iza nove godine.

Imaš fifa 21 temu pa tamo pogledaj koje su do sada informacije dostupne glede next gen fife. Nisam samo mislio na igrače koji idu po turnirima. Za mene je recimo šime ozbiljan igrač a ne ide po svjetskim turnirima. Takvih kao šime imaš more. Sve su to ozbiljni igrači koji će odmah isprobati novo iskustvo igranja fife na novoj konzoli. Stvrano ne mislim da će prelazak na novu generaciju konzola biti financijsko opterećenje za većinu igrača. Ove naše vukojebine nisu mjerilo ničeg. Vjerojatno će se PS5 lošije ili nikako prodavati u afganistanu, iranu i sličnim zemljama i njima će konzola biti preskupa i nedostupna. No igračima iz velike britanije, francuske, njemačke i sličnih zemalja next gen konzola neće biti nedostižan san. Svakako će fifa 21 imati veći broj igrača na PS4, no jako brzo će broj igrača koji igraju fifu 21 na next gen konzolama preći nekoliko milijuna već do nove godine.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Nevjerojatno kolko ovakvih utakmica sam odigro u zadnje vrijeme. Naravno da ima prime R9 i kaj god da pukne to bude gol. Ja se mučim i patim za svaki gol, golmani mi skidaju zicere, a on dođe do gola, nekaj prošvrlja , pukne i zabije. 

 

Iz ovog jučerašnjeg 92+ tots normalno da je došo Busquets. Iz PiM upgradea Pirlo. 


 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Nevjerojatno kolko ovakvih utakmica sam odigro u zadnje vrijeme. Naravno da ima prime R9 i kaj god da pukne to bude gol. Ja se mučim i patim za svaki gol, golmani mi skidaju zicere, a on dođe do gola, nekaj prošvrlja , pukne i zabije. 

 

Iz ovog jučerašnjeg 92+ tots normalno da je došo Busquets. Iz PiM upgradea Pirlo. 


 Welcome to the club. Takvih utakmica imam minimalno 5 dnevno, bez pretjerivanja. Ili igramo protiv savršenih protivnika koji sve znaju, ili pak koriste 'pomagala'...

 

Btw., ova igra ima neku čudnu supermoć. SVAKI igrač kojeg sam htio uvalit u sbc, a da sam mu išao dat još par tekmi šanse da ga ipak ostavim, odigra mi ovakvu tekmu ko Greenwood sad upravo. I to treća za redom sa najmanje 3 gola da je utrpo. A prvih 10 s njim, koma, ko slon u vrtiću.

 

Btw.2, u moments sbcu - Gerrard, zadovoljan sam, moglo je i bolje, al moglo je i puno gore.

 

Btw.3, Salah totsf - imam ga nekih dva tjedna, očajan je, jednu u 10 tekmi je koristan za tim, probat ću još promijenit formaciju pa ga stavit u uskih 433 da bude bliže golu, ali kao klasični rw, koma mi je, 10x bolji mi je SH B.Silva. Ili mi ne leži ili sam mu fulao poziciju, a rijetko kad igram protiv njega u ekipi, a i tu i tam što sam odigrao, osim jakog šuta, nije mi neke probleme pravio. Za 97 rated igrača mi je prepreloš.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni je isto pao gerrard ali je odmah otišao dalje u sbc jer ne da mi nema di igrat nego nemre ni klupi prismrdit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Meni je isto pao gerrard ali je odmah otišao dalje u sbc jer ne da mi nema di igrat nego nemre ni klupi prismrdit 

 Imam i ja boljih cm-a i cdm-a po ocjenama, ali ingame se to ipak malo drukčije odražava, tak da, igrat će neko vrijeme, tj igra već. Za onog blentavog Vidala je spejsšatl, a ne bi trebao bit po ocjenama - https://www.futbin.com/20/compare/45514/48734

 

Već mi se x puta pokazalo da ocjene uopće ne odražavaju pravo stanje na terenu, ima dosta igrača koji igraju 2x bolje nego što im ocjene govore....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ček ti hoćeš reći da ti je Gerrard bolji cdm od Summer heat Vidala ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Ček ti hoćeš reći da ti je Gerrard bolji cdm od Summer heat Vidala ???

 Da, je. MENI. Vidal mi ne leži al nikako. Gubi lopte, trom, neokretan, jedino pozitivno je što je dobar 'otimač' lopti, ali to imam i u Modriću, on je čudo onakav mali a ispimpla milijun lopti u svoju korist svaku tekmu.

Isto kao što je prime Best bolji MENI od 90% svih ovih razvikanih krila ingame, a samo je 90 rated. Od Salaha 97 recimo. A nema krila kojeg nisam imao 90+. 

Ili ovaj totsf Carlos što ga dobih nedavno. Čovjek gubi staminu ko hidrant vodu. Užas. A i nije mi the cb kojeg sam očekivao s takvom brzinom i rejtingom. I dalje sam u ozbiljnom razmatranju da ga uvalim u sbc za D.Luiza SH, samo sad se trenutno 'igram' sa Moments sbc-om, čisto iz radoznalosti i dosade.

Ili eto ovaj season Bernardeschi, otkanto sam onog žutog 93 Mkhytariana u sbc, koji je imao 5wf, jer sam znao da ću uzet Bernardeschia, a on mi se u prvih par tekmi ne vidi na terenu, a konto sam da će bit ekstra hranitelj loptama za Ibru i Rebića. A pročitaš par reviewa, ljudima je extra. Meni nije jebg. Zato i imaš toliko igrača u igri, svakom nešto paše, ne moramo svi igrat messijima i ben yedderima, ja bi ipak radije Ronaldinhu dodao Ronalda, Cruyfa i Pelea.

Da, btw, od svih moments igrača koje sam isprobao što kroz draft, što kroz loan (neke sam uduplao pa imao po 20 tekmi loana :D), Cruyf mi je the goat. Kako je taj čovjek napravljen, ja sam ostao paff. Obožavam brazilce, moments Ronaldinha imam i igra mi ekstra, ali Cruyf, to je vanzemaljac. Baš mi je mrak, i samo zbog tihe patnje za njim svakih dva, tri dana slažem po jedan moments sbc.

 

Evo ti trenutni tim, tek toliko da vidim koliko te nevaljale moments ikone mogu dobro ili loše odigrat. To mi je četvrti tim po snazi s kojim igram ovih dana, i nemam gdje utrpat Stoichkova još i Kaku, al eto, sad su mi ovi zanimljivi za igrat i to je to.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Ne postoji u gaming industriji kompanija koja tolko jebe svoje igrače, kolko to rade ovi smradovi. Ma da se udruže sve gaming kompanije ne mogu nadmašit ova kanadska govna prokleta.

 

Dakle jučer napravim moments pack, dobijem Pirla, CM, 94 rated, cca 400k kartica na marketu.

 

Danas poslije nagrada napravim još 3 komada i pazite sad što dobijem: 

1. Guardiola, 91 rated, CDM, 190k 

2. Veron, 91 rated, CM, 190k 

3. Okocha, 91 rated, CAM, 190k

 

 

Ajde da je 2. mjesec u godini pa bi te kartice bile top. Ali u ovom stadiju igre nemaju šansu prismrdit prvoj ekipi. Smiješno kaj oni rade.

 

Plus kaj su sva 3 igrača po istoj špranci, srednji vezni, 91 rated, 190k vrijednost.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Ne postoji u gaming industriji kompanija koja tolko jebe svoje igrače, kolko to rade ovi smradovi. Ma da se udruže sve gaming kompanije ne mogu nadmašit ova kanadska govna prokleta.

 

Dakle jučer napravim moments pack, dobijem Pirla, CM, 94 rated, cca 400k kartica na marketu.

 

Danas poslije nagrada napravim još 3 komada i pazite sad što dobijem: 

1. Guardiola, 91 rated, CDM, 190k 

2. Veron, 91 rated, CM, 190k 

3. Okocha, 91 rated, CAM, 190k

 

 

Ajde da je 2. mjesec u godini pa bi te kartice bile top. Ali u ovom stadiju igre nemaju šansu prismrdit prvoj ekipi. Smiješno kaj oni rade.

 

Plus kaj su sva 3 igrača po istoj špranci, srednji vezni, 91 rated, 190k vrijednost.

 

 

 

To ti je lutrija i ništa više. Imaš oko stotinjak icon kartica i koja te random dopadne. Mene po običaju govno dopadne. Sada odigram ovaj 90+ sbc i dobije dvije tots kartice ratinga 93 i 91. zajedno ne vrijede 100k coinsa, valjda. No mislim si super za neki sbc. Odem pogledati na net kaj je ekipa dobijala i onda skužim da sam dobio opet najlošije. Rijetko tko je dobio prvu karticu ispod 95 a neki su dobijali recimo salaha i ben yeddera pa ronalda i de jonga itd. Znači ja sam opet dobio najlošije moguće. I dalje nisam dobio karticu s kojom bih mogao igrati osim ubaciti je u neki sbc. Tako nam je grah pao. Vjerojatno niti zadnji dan igre prije zatvaranja u sbc ne bih dobio ništa vrijedno i bitno.

6 godina
offline
FIFA 20

Oblak 96 i Aouar 94. Solidno. 😁

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Koliko si ti nadrobio gluposti u jednom postu pa to je prestrašno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Ha, ha, dijele šakom i kapom tots igrače. čak 4 možemo pobrati kroz objectivese. Baš me interesira hoću li bar jednog iskoristivog dobiti. Danas u onom 90+ dobijem nekog argentinca iz argentinske lige. Pa plakao bih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Ja sam dobio cak i solidan izbor, al sam uzeo najslabijeg jer ova dva jaca imama. Hummels 96, Hernandez 93 i Gabriel 92.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Odradio ove 4 tots kartice kroz objectivese i ponovno se razočarao. Dobio sam najbolju karticu ratinga 92. Znači niti jedna kartica ničem ne može poslužiti osim za SBC. Onda sam popizdio i sve tots kartice pobacao u sbc de bruynea. Ionako mi stoje u klubu bezveze pa da si bar složim karticu igrača s kojom mi je gušt igrati. Osim toga što će mi toliko kartica visokog ratinga. Samo se onda živciram s čime igrati. Složio sam si dvije momčadi a ostalog se svega riješio. Više mi ne treba ništa. U packovima od de bruyne sbc dobio opet tri bezvezne tots kartice koje sve zajedno vrijede 120k coinsa. Katastrofa koliko sam dobio tih tots kartica a da niti jedna ništa ne vrijedi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odradio ove 4 tots kartice kroz objectivese i ponovno se razočarao. Dobio sam najbolju karticu ratinga 92. Znači niti jedna kartica ničem ne može poslužiti osim za SBC. Onda sam popizdio i sve tots kartice pobacao u sbc de bruynea. Ionako mi stoje u klubu bezveze pa da si bar složim karticu igrača s kojom mi je gušt igrati. Osim toga što će mi toliko kartica visokog ratinga. Samo se onda živciram s čime igrati. Složio sam si dvije momčadi a ostalog se svega riješio. Više mi ne treba ništa. U packovima od de bruyne sbc dobio opet tri bezvezne tots kartice koje sve zajedno vrijede 120k coinsa. Katastrofa koliko sam dobio tih tots kartica a da niti jedna ništa ne vrijedi.

 Tak nekako je i meni bilo. Jedino sam dobio Van Bissaku totsf da je nečem. Ostalo, Casemiro, Jonathan i onaj cdm iz EFL lige. Lijepo ih sve uzeo, i strpao u još jedan icon moments sbc. 

Dobio iznimno dragog igrača - Baggia, ali je podosta lošiji i u toj moments verziji od bilo kojeg mog napadača iz prve i s klupe, al nema veze, uporan sam ja, zasjat će još jednom brazilska zastava kad tad.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam dobio Gintera, Brandta, Krusea i Ruben Diasa.

 

Evo muka mi je došlo od njemačke zastave 3 puta za redom. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Meni uletila 3 Brazilca od 91 - Guilherme, Johnathan i Teixeira plus Vela 96. Ono, nisu se bas isprsili. 😁

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Napravim upgrade moments i padne duplić mathaus pa jel ovo jebeno moguće da se ovako sprdaju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 22:02 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Napravim upgrade moments i padne duplić mathaus pa jel ovo jebeno moguće da se ovako sprdaju

 

 

Ma sprdaju se likovi non stop. Nekom acc daju sve, drugom ništa.  

 

Evo ja sam danas napravio dva moments packa, Zanneti i Shevchenko. Zannetija sam nekako ugurao u prvih 11, čisto da opet ne proslijedim dobiveno u novi pack. Sheva ne može uć kraj Butre i Viniciusa koji mi igraju strikera. 

Ovaj novi tots 92+, pa normalno da sam ponovno golmana dobio. Szczesny. 

Nije mi jasno da pred sam kraj igre ne mogu doć do nekih bolesnih kartica nego me stalno hrane sa fodderima. Evo velika mi je želja tots Ramos npr. Kartica od 400k u nekom untradeable packu da dođe. Svaka druga ekipa protiv koje igram ju ima. Ali naravno ja ju nemam.

Ekipa mi se sastoji od Butre iz untradeable packa, red picka Diega Carlosa, red picka Ter Stegena i sve su ostalo sbc i objectives kartice. 

Da ne govorim kako od prelaska sa pc na ps4 nisam dobio tradeable karticu vrijedniju od 150k coinsa. U 6 mjeseci igranja. 

 

btw. u klubu imam manje od 100 igrača, baš me zanima dal ima još takvih tu?! :D 

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Napravim upgrade moments i padne duplić mathaus pa jel ovo jebeno moguće da se ovako sprdaju

 

 

Ma sprdaju se likovi non stop. Nekom acc daju sve, drugom ništa.  

 

Evo ja sam danas napravio dva moments packa, Zanneti i Shevchenko. Zannetija sam nekako ugurao u prvih 11, čisto da opet ne proslijedim dobiveno u novi pack. Sheva ne može uć kraj Butre i Viniciusa koji mi igraju strikera. 

Ovaj novi tots 92+, pa normalno da sam ponovno golmana dobio. Szczesny. 

Nije mi jasno da pred sam kraj igre ne mogu doć do nekih bolesnih kartica nego me stalno hrane sa fodderima. Evo velika mi je želja tots Ramos npr. Kartica od 400k u nekom untradeable packu da dođe. Svaka druga ekipa protiv koje igram ju ima. Ali naravno ja ju nemam.

Ekipa mi se sastoji od Butre iz untradeable packa, red picka Diega Carlosa, red picka Ter Stegena i sve su ostalo sbc i objectives kartice. 

Da ne govorim kako od prelaska sa pc na ps4 nisam dobio tradeable karticu vrijedniju od 150k coinsa. U 6 mjeseci igranja. 

 

btw. u klubu imam manje od 100 igrača, baš me zanima dal ima još takvih tu?! :D 

 Defendera je gotovo nemoguće dobit. Ja sam iz valjda milijun pokušaja svih mogućih i nemogućih sbcova dobio D.Carlosa totsf. Sve ostalo je u 99% slučajeva završavalo ili golmanom ili napadačem.

Evo ti moments sbc - trebam očajnički obrambenog ili baš ak ne može obrambeni, može i golman, pa ću si uparit onda cb-ove iz različitih liga, ali neeee, laudrup, bergkamp, kluivert, baggio, kluivert opet, i nakon što me danas posralo nemoguće u ovim glupavim upgrejd sbc-ima (slagao sam sve po 1-2x danas opet), složim još 1 moments sbc (svaki put u njega ubacim i ovu prethodnu ikonu obavezno), dobijem njemačku zastavu, zabolila me jetra odmah, stiže Klose... Nevjerovatno. A u ovim glupavim upgrejd sbc-ima, Sancho, Jonatan, neki rw iz serie a, i još 3-4 totsf igrača. Plus blentavi sommer iz današnjeg 92+ guaranteed totsf sbc-a. To mi je već preko 10 komada golmana s njim danas što sam digao u totsf sbc-ima. Znači nevjerovatan pack luck iz kretenarija tipa 80+ player pick sbc, a u moments icon sbc-u di se nadam i očekujem nešto dobro, ja ne mogu u 6x dić igrača koji vrijedi ostavljanja u klubu kraj ostalih bomba igrača.

E da, najvažnijeg sam zaboravio - dobio sam ultimate pack za gledanje ovih ea sranja na twitchu - u njemu moj prvi toty igrač ikad otkad igram fut, da sam pokupio toty igrača - De Ligt iz Juvea. Ne uklapa mi se u momčadi s kojima igram (la liga i premier liga druga momčad) nikako, osim ako bi kupio Van Dijka, a to mi je malo waaay too much money za birthday ili totsf verziju, jer ostale su mi preslabe da bi upao u tim. A ne trebam ga ni na klupi, jer mi je supersub za cb-ove Opara totsf, jer je brutalno brz cb, solidne snage, i koji savršeno upada u 60+ minuti za već umorne protivničke napadače. Kontao sam ga bez žaljenja uvalit dalje u moments sbc, jer ću ga radit sigurno još nekoliko puta, ali majku mu, prvi toty ikad, i sad da ga odmah šutnem dalje, a nije da nemam totsf i summer heat igrača iz serie a pa da ga uklopim u tim s talijanima, bar bi se Reba i Ibra onda opet igrali. Neam pojma, svašta mi je uletilo danas od high rateda, svašta sam pobacao u sbc-ove odmah, ali i dalje imam viška 90+ igrača za slagat moments sbc.... 

 

Koliko sam ovih 85 i 86 timova složio za moments sbc, mogao sam složit već i D.Luiza i Lengleta i ko zna koga još od ovih player moments sbc-ova.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Knappa89 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Napravim upgrade moments i padne duplić mathaus pa jel ovo jebeno moguće da se ovako sprdaju

 

 

Ma sprdaju se likovi non stop. Nekom acc daju sve, drugom ništa.  

 

Evo ja sam danas napravio dva moments packa, Zanneti i Shevchenko. Zannetija sam nekako ugurao u prvih 11, čisto da opet ne proslijedim dobiveno u novi pack. Sheva ne može uć kraj Butre i Viniciusa koji mi igraju strikera. 

Ovaj novi tots 92+, pa normalno da sam ponovno golmana dobio. Szczesny. 

Nije mi jasno da pred sam kraj igre ne mogu doć do nekih bolesnih kartica nego me stalno hrane sa fodderima. Evo velika mi je želja tots Ramos npr. Kartica od 400k u nekom untradeable packu da dođe. Svaka druga ekipa protiv koje igram ju ima. Ali naravno ja ju nemam.

Ekipa mi se sastoji od Butre iz untradeable packa, red picka Diega Carlosa, red picka Ter Stegena i sve su ostalo sbc i objectives kartice. 

Da ne govorim kako od prelaska sa pc na ps4 nisam dobio tradeable karticu vrijedniju od 150k coinsa. U 6 mjeseci igranja. 

 

btw. u klubu imam manje od 100 igrača, baš me zanima dal ima još takvih tu?! :D 

 Defendera je gotovo nemoguće dobit. Ja sam iz valjda milijun pokušaja svih mogućih i nemogućih sbcova dobio D.Carlosa totsf. Sve ostalo je u 99% slučajeva završavalo ili golmanom ili napadačem.

Evo ti moments sbc - trebam očajnički obrambenog ili baš ak ne može obrambeni, može i golman, pa ću si uparit onda cb-ove iz različitih liga, ali neeee, laudrup, bergkamp, kluivert, baggio, kluivert opet, i nakon što me danas posralo nemoguće u ovim glupavim upgrejd sbc-ima (slagao sam sve po 1-2x danas opet), složim još 1 moments sbc (svaki put u njega ubacim i ovu prethodnu ikonu obavezno), dobijem njemačku zastavu, zabolila me jetra odmah, stiže Klose... Nevjerovatno. A u ovim glupavim upgrejd sbc-ima, Sancho, Jonatan, neki rw iz serie a, i još 3-4 totsf igrača. Plus blentavi sommer iz današnjeg 92+ guaranteed totsf sbc-a. To mi je već preko 10 komada golmana s njim danas što sam digao u totsf sbc-ima. Znači nevjerovatan pack luck iz kretenarija tipa 80+ player pick sbc, a u moments icon sbc-u di se nadam i očekujem nešto dobro, ja ne mogu u 6x dić igrača koji vrijedi ostavljanja u klubu kraj ostalih bomba igrača.

E da, najvažnijeg sam zaboravio - dobio sam ultimate pack za gledanje ovih ea sranja na twitchu - u njemu moj prvi toty igrač ikad otkad igram fut, da sam pokupio toty igrača - De Ligt iz Juvea. Ne uklapa mi se u momčadi s kojima igram (la liga i premier liga druga momčad) nikako, osim ako bi kupio Van Dijka, a to mi je malo waaay too much money za birthday ili totsf verziju, jer ostale su mi preslabe da bi upao u tim. A ne trebam ga ni na klupi, jer mi je supersub za cb-ove Opara totsf, jer je brutalno brz cb, solidne snage, i koji savršeno upada u 60+ minuti za već umorne protivničke napadače. Kontao sam ga bez žaljenja uvalit dalje u moments sbc, jer ću ga radit sigurno još nekoliko puta, ali majku mu, prvi toty ikad, i sad da ga odmah šutnem dalje, a nije da nemam totsf i summer heat igrača iz serie a pa da ga uklopim u tim s talijanima, bar bi se Reba i Ibra onda opet igrali. Neam pojma, svašta mi je uletilo danas od high rateda, svašta sam pobacao u sbc-ove odmah, ali i dalje imam viška 90+ igrača za slagat moments sbc.... 

 

Koliko sam ovih 85 i 86 timova složio za moments sbc, mogao sam složit već i D.Luiza i Lengleta i ko zna koga još od ovih player moments sbc-ova.

 Ma ja sam isto dobio dosta foddera iz tih upgrade packova. Ali foddera, ništa usable. 

I onda kad dođe ona glavna stvar, tu nema ništa, opet kartice za neki idući sbc. 

Mislim, ionako je nebitno više, od zadnjih 5 weekend league-a odigrao sam jednu.

 

Ali čisto iz aspekta zabave i nagrade za igrača koji čitavu godinu igra tu igricu, mogli bi bit malo manje seronje i pustit ljudima malo bolje kartice.



15 godina
online
FIFA 20

Čudno kako ove godine nije procurila niti jedna snimka closed bete fife 21? Svake godine do sata net je bio zatrpan snimkama tekmi.

 

Našao sam samo otvaranje packova

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 17:49 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jao koja sreća

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Skripting 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

Ubacim u ovaj sbc 90+ tots rashforda da bih dobio tots piquea. To je posao.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Ubacim u ovaj sbc 90+ tots rashforda da bih dobio tots piquea. To je posao.

 Ja vidim da je packluck trenutno u banani, složio sam 10 ovih upgrejd packova, u svakom od 10 minimalni garantirani igrač, a zamalo sam kaku 91 stavio u taj 90+ sbc.

Odustajem do večeras kad dođem s posla pa ću onda probat, ali bez trpanja dobrih igrača unutra, radije kupim ko jučer kanea ili nekog sličnog 89-90 rated za 25-30000 uz malo dobre volje na marketu...

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja sam odlučio sve kaj god da mi ne treba pobacat u sbc, ne treba mi više od 25 igrača u klubu, sve ostalo je višak kaj nikad nebudu igrali.

tak i tak ova fifa traje još mjesec dva max i onda izlazi nova i ovu neću nikad ni upalit, tak da mi nema smisla buksat igrače po klubu.

 

wl završio sa 22w i opet mi ta jebena jedna fali, nagrade žali bože ,ajde barem ima za sbc 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 20

I ja sam se svega riješio, i to dobrih kartica. No što će mi kada s njima ne igram. Zauzvrat sam samo dobijao lošije kartice. Ja fakat nisam do sada u tim upgrade sbc 90+ dobio upotrebljivu karticu. Danas sam sa zadnjim coinsima kupio Ramosa i sada kombiniram između ove dvije momčadi. Ovisno o raspoloženju

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice