FIFA 09 Patch za multiplayer

poruka: 12
|
čitano: 4.902
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

Želim igrati FIFU 09 preko interneta (imam Xfire),ali neznam gdje da skinem patch kako bih omogućio multiplayer.Htio bih igrati s prijateljima pa me zanima igrali li tko to preko interneta i kako.Za rješenje javite.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

Zar ju nitko ne igra?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 09 Patch za multiplayer

decko ... ccc ... moras imat org . igru da igras tj . org ( jedninstveni cd key ) kad se regas a to 100 % nemas

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
15 godina
protjeran
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

mozes s nekim prek hamachija

 

amd-ati
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 09 Patch za multiplayer

da ali to moras nac na netu ko uopce igra preko hamacija a to ti je u hr malo vjerovatno ili igraju ovak career , tornament itd .. ili su kupili igru ... tj .. postaj na nekom forumu ak ima koji fifa 09 hamachi server ..Smijeh

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
15 godina
offline
RE: FIFA 09 Patch za multiplayer

skoro zaboravih za instaliranje patcha moras imat org igru jer drukcije ne prepoznaje crack pa ne mozes patchirati ( kao i nfs serijali tako i fife )

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
15 godina
protjeran
offline
RE: FIFA 09 Patch za multiplayer
marinn95 kaže...

skoro zaboravih za instaliranje patcha moras imat org igru jer drukcije ne prepoznaje crack pa ne mozes patchirati ( kao i nfs serijali tako i fife )

 pa mozes clean install pa onda patch pa crack
amd-ati
15 godina
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

netreba nikakvi patch, s frendima rasturamo fifu preko hamachia. samo idi  u igri u game mode-> multiplayer- tu svoj nick onda napišeš- direct ip- i tu dodaj ip hamachia od frendova, i dogovorite se ko bude host i tko connect

http://www.croelite.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

Jel ko zna onu sifru kod sign-in ?Jako mi treba !Upisem lozinku i personu i onda trebam upisat onaj cd-key a nezz koji je.Pliz pomozite.Mozete mi rec i preko msn ( saki9641@hotmail.com ).  Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 09 Patch za multiplayer

pa cd - key dobijes s igrom kad ju kupis org ili kupi od nekog key ili novu igru

Je li ljubav umjetnost? Tada zahtijeva znanje i napor!
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

skinuo sam igru s interneta i pogledo sam na cd-u  key i kad upisem u igri nece

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 09 Patch za multiplayer

lol.....ja sam napravio sranje....instaliro sam fifu s mnekim bezveznim cd-key-em i bio sam kod frenda i ion mi je dao original cd-key....pa sam zato tjeo igrat online...ali mi nece skinit patch jer mi cd-key u igri i kad se prijavim nisu isti....jel je to razlog ili?....a cd-key....hm? neznam ga vise -.-!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice