Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 177.551
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017
jeli mi može netko odgovorit dali da je kupujem za laptop ili ne
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Pogledaj si recimo na http://store.steampowered.com/app/447020/ koji su minimalni zahtjevi za pokretanje igre, usporedi ih sa svojim laptopom i dobit ćeš odgovor. Pitanje ti nije nimalo precizno, postoji cijela paleta i3 procesora. Ostatak konfiguracije nisi ni spomenuo. Btw, što se samog procesora tiče nema razloga da i3 ne pokreće ovu igru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2016 12:11 (daryl).
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

uspio jednog zemljoposjednika opslužit i vidi se neloša razlika u cijeni polja, plus zarada kroz pomaganje

sad ostaje za vidjet vrijedi li bonus za sva polja koja posjeduju ili samo za jedno..

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor oće bit problem jer ja imam intel insidie core i3
8 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Kakav remen vezete? Na koju prikolicu? Moze neki ss, jer ja ne nalazim nis za vezat haha
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
blackeagle29 kaže...
Kakav remen vezete? Na koju prikolicu? Moze neki ss, jer ja ne nalazim nis za vezat haha

  Fligel DPW 180 kad staviš teret na nju,približiš se i stisneš tipku "R" vidit češ di ti se pokaže zeleni remen

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Što mi znači kad mi oduzima novce i piše "Vehicles running costs" ? Zaradim od prodaje mlijeka 4.000 eura a isto

toliko mi se oduzme za taj neki vehicles running costs.

Da li se to može isključiti? Hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

svako vozilo se mora održavati i to automatski odbija u ponoć a kod kupovine vidiš koliko stoji održavanje, i nemože se isključiti osim modovima...

 

još jedna misija done, lova kapa...

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

svako vozilo se mora održavati i to automatski odbija u ponoć a kod kupovine vidiš koliko stoji održavanje, i nemože se isključiti osim modovima...

 

još jedna misija done, lova kapa...

 

  ali nije zanimljivo kad lako zaradiš novac 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Bolje je sto je teze zaraditi to se slazem. Sve u svemu sviđa mi se nova farma, dosta strojeva, traktora, druga polja koja nisu tvoja mozes obrađivati ili se sami obrađuju. Nisu gola polja kao u proslim igrama. Mapa mi je odlicna, ne treba mi niti jedan mod.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Farming Simulator 2017

Pozdrav svima.
Skupio sam skoro 200 sati FS15 što sam što s ekipom i zanima me par stvari.

 

1. jesu li vozila na cesti onako retardirana da ako staviš workera on zapne za auto i nitko nigdje?

2. kakva je "realnost" cijene proizvoda?

3. ima li ikakvih promjena na temu gnojiva i prskanja?

4. jesu li išta radili na temu predsjetvene obrade, dakle da nije isto jel orano ili samo tanjurano prije sjetve ili pitam previše? :D

Unaprijed hvala svima.

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
daryl kaže...

Pogledaj si recimo na http://store.steampowered.com/app/447020/ koji su minimalni zahtjevi za pokretanje igre, usporedi ih sa svojim laptopom i dobit ćeš odgovor. Pitanje ti nije nimalo precizno, postoji cijela paleta i3 procesora. Ostatak konfiguracije nisi ni spomenuo. Btw, što se samog procesora tiče nema razloga da i3 ne pokreće ovu igru.

 2.0 GHz Intel or equivalent AMD dual-core processor oće bit problem jer ja imam intel insidie core i3  

11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima.
Skupio sam skoro 200 sati FS15 što sam što s ekipom i zanima me par stvari.

 

1. jesu li vozila na cesti onako retardirana da ako staviš workera on zapne za auto i nitko nigdje?

2. kakva je "realnost" cijene proizvoda?

3. ima li ikakvih promjena na temu gnojiva i prskanja?

4. jesu li išta radili na temu predsjetvene obrade, dakle da nije isto jel orano ili samo tanjurano prije sjetve ili pitam previše? :D

Unaprijed hvala svima.

 živio, pitanja su na mjestu..

 

1. ista situacija ali možeš isključit promet

2. cijene k'o cijene... nisam još puno prodo ali cijene variraju stalno

3. u fs17 poslije sjetve trebaš tri puta prskati da bi urod bio max (opcija)

4. svako treće branje treba oranje (opcija) a frezanje donosi 10% na urod..

tako da treba koristiti sve strojeve i baš u tom dijelu vidim potencijal multiplayer igre jer oko svakog polja se treba "zabavit" prilično..

neke stvari su ostavili da možeš isključit jer i među "farmerima" ima trkača..

 

dođi, vidi, probaj... nema ti lijeka

13 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...
sudy_freak kaže...

Pozdrav svima.
Skupio sam skoro 200 sati FS15 što sam što s ekipom i zanima me par stvari.

 

1. jesu li vozila na cesti onako retardirana da ako staviš workera on zapne za auto i nitko nigdje?

2. kakva je "realnost" cijene proizvoda?

3. ima li ikakvih promjena na temu gnojiva i prskanja?

4. jesu li išta radili na temu predsjetvene obrade, dakle da nije isto jel orano ili samo tanjurano prije sjetve ili pitam previše? :D

Unaprijed hvala svima.

 živio, pitanja su na mjestu..

 

1. ista situacija ali možeš isključit promet

2. cijene k'o cijene... nisam još puno prodo ali cijene variraju stalno

3. u fs17 poslije sjetve trebaš tri puta prskati da bi urod bio max (opcija)

4. svako treće branje treba oranje (opcija) a frezanje donosi 10% na urod..

tako da treba koristiti sve strojeve i baš u tom dijelu vidim potencijal multiplayer igre jer oko svakog polja se treba "zabavit" prilično..

neke stvari su ostavili da možeš isključit jer i među "farmerima" ima trkača..

 

dođi, vidi, probaj... nema ti lijeka

Odlično što su to s prometom riješili odmah da se može promet isključit.
U FS15 se moralo čekati neko vrijeme da patchem riješe to.

Dakle, ipak ima napretka u odnosu na FS15 ne samo što se tiče puno većeg broja mehanizacije, nego i same mehanike igre.
Odlično, već vidim da će zima biti duga 

Kad se radovi, ovi jesenski što su preostali završe, da se prebacimo na obrađivanje virtualnih hektara 

Batllelog: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Meni treba mod sa više ljudi i više prometa,ovako je monotono

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Opa vec ima modova na sluzbenoj stranici: https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hr&mod_id=49828&title=fs2017

Ja jos uvijek ostajem na FS 15, je rnemam dovoljno snaznu masinu... Al ipak za vikend skidam i idem testirat... Konf: Intel pentium cpu quad-core 2.16Ghz , 4GB RAM, Intel HD(256MB)grafa...

Ja bi iso nadogradivat al je masina(kanta) pod garancijom jos 6 mjeseci...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Franklstain kaže...

Opa vec ima modova na sluzbenoj stranici: https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hr&mod_id=49828&title=fs2017

Ja jos uvijek ostajem na FS 15, je rnemam dovoljno snaznu masinu... Al ipak za vikend skidam i idem testirat... Konf: Intel pentium cpu quad-core 2.16Ghz , 4GB RAM, Intel HD(256MB)grafa...

Ja bi iso nadogradivat al je masina(kanta) pod garancijom jos 6 mjeseci...

 Čudi me kako ti neće da pokrene ja imam novi laptop lenovo imam i fs 13 i fs 15 al strah me kupit fs 17

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Hired workers consumes fuel and seeds...to mi treba.Svega ima šta se može zamisliti ali mi to fali.

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

di se stavljaju modovi?????  nigdje nevidim mod mapu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
goransmy kaže...

Hired workers consumes fuel and seeds...to mi treba.Svega ima šta se može zamisliti ali mi to fali.

 

pa to ima i to možeš uključiti ili isključiti,ako troše tvoje gorivo i sjeme onda su jeftiniji,ako suprotno onda su skuplji

11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Malo se radi 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Kako se ulazi u kokošinjac?
Piše da treba kupit jaja al kako ući kroz ogradu ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Gogy7 kaže...
Kako se ulazi u kokošinjac?
Piše da treba kupit jaja al kako ući kroz ogradu ?

 Pa preskoci ogradu 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
krokodil kaže...
goransmy kaže...

Hired workers consumes fuel and seeds...to mi treba.Svega ima šta se može zamisliti ali mi to fali.

 

pa to ima i to možeš uključiti ili isključiti,ako troše tvoje gorivo i sjeme onda su jeftiniji,ako suprotno onda su skuplji

 Hvala kolega.Našao u postavkama.Malo sam još euforičan pa nisam sve ni pročačkao šta se nudi.

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Zna ko za hrvatsku farmu na MP?

Branitelju možeš mi javit naziv farme i eventualni PASS

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Kak razdvojit ono za dizanje zita i ostalog s poda? Znaci istovarim nasjeckano drvo na pod, ispod nadstresnica i ima ono kaj dize to nazad u prikolicu, 2 dijela treba kupit i sastavil sam a neda se vise rastavit nikak.. A ne ni prikopcat na traktor i dovuc na potrebno mjesto vise
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
blackeagle29 kaže...
Kak razdvojit ono za dizanje zita i ostalog s poda? Znaci istovarim nasjeckano drvo na pod, ispod nadstresnica i ima ono kaj dize to nazad u prikolicu, 2 dijela treba kupit i sastavil sam a neda se vise rastavit nikak.. A ne ni prikopcat na traktor i dovuc na potrebno mjesto vise

 možeš sam voziti te transportne uređaje,stisneš "F" i kao uđeš u njega i namještaš kako hoćeš

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

FS 15 radi bez problema uz male frame dropove(zbog hrpe modova).
FS 17 je na torrentu pa cemo iskusat pa mozda ak ce radit uzmem tamo negdje za bozic...

 

8 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Znam i uso sam u onaj kaj ide na zemlju, spojio drugog s q i nikak odspojit vise osim reseta haha
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Pozz traktordžije! Da li itko zna jel se može umjesto onog njihovog online "simulator" radija staviti npr. stream od otvorenog,narodnog i slično.?!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice