Fallout 4

poruka: 2.003
|
čitano: 195.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Ukoliko se glasine koje se pojavljuju na internetu pokažu tačnima, Bethesda-ina naredna Fallout igra će biti smeštena u Boston. Ove glasine se baziraju na navodnim istraživanjima glavnog grada države Masačusets od strane istraživača ove kompanije. Sa druge strane, predstavnik za štampu kompanije Bethesda Softworks koja stoji iza ove igre je odbila da da bilo kakav komentar na ovu informaciju, uz obrazloženje da se ne bave glasinama. U protekloj Fallout 3 igri je bilo nekoliko referenci ka državi Masačusets obzirom da se pominje pojam Commonwealth, pri čemu četiri države u SAD su povezane sa ovim nazivom i to Pensilvanija, Kentaki, Virdžinija i Masačusets.  Jos slicnog Info-a ima na: http://www.psrepublika.com/ps4/fallout-4-nas-vodi-u-boston-170

 
1 1 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Bethesda je ranije ove godine stavila tačku na poglavlje TES V: Skyrim-a te se okrenula novom projektu. Sasvim je izvesno kako je taj projekat nova igra u Fallout serijalu, a mnogi su očekivali kako će to biti potvrđeno već na prošlom E3 sajmu, što se, naravno, nije dogodilo. Bethesdin Pete Hines je ovim rečima objasnio i zašto:

 

„Znamo da fanovi već duže vreme spominju novi Fallout. No ljudi moraju shvatiti, nevažno o tome radi li se o Bethesdi, Arkaneu ili drugim studijima, da je sasvim nerealno očekivati informacije ili najavu u tako kratkom vremenu nakon što je tim prešao na novi projekt... Mi ne radimo na godišnjim franšizama, nikada nismo radili, a mislim da ni nećemo. Naravno, to ne znači da ćemo uzeti pauzu od šest-sedam godina između svojih igara. Ali to su velike igre i traže dug razvojni proces pa ljudi jednostavno moraju shvatiti da se mi jednostavno držimo svoje dosadašnje prakse oko tih stvari.“– stoji u Hinesovoj izjavi.

 

Još zanimljivih novosti:
Dva anonimna izvora pokrenula su glasine kako Bethesda ovih dana radi istraživanje na području Bostona i tehnološkog instituta u Massachusettsu, a isto je navodno povezano uz Fallout 4. Obe izjave potiču s Reddita i zasigurno su dovoljne da podstaknu maštu Fallout fanova.
Sasvim je izgledno kako ćemo jednog dana dočekati Fallout 4, a isto tako je izgledno da ćemo u njemu ponovno harati američkim teritorijama. Stoga ove priče zasigurno mogu nositi prvu naznaku o novom Falloutu.

 

Sa moje strane, i ako ovo još nije zvanično i Bethesda demantuje ove informacije, moram priznati da mi se vraća u otvoren svet ove post-nuklearne franšize. Pročitao sam negde na netu da je mali broj ljudi, svega njih nekoliko već odavno počeo rad na novoj Fallout igri, te da su se i ostali priključili kada je Skyrim dovršen. Ako Bog da, da uskoro vidimo neki konkretniji Bethesdin info ili možda neki screenshot, vreme je više, evo već pet, šest godina... No dobro... Dakle komentarišite, dajte nešto novo, ma šta god nađete i učini vam se zanimljivo, inače navedeni info je od HCL.HR gaming portala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 20:18 (Comi123).
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Fallout 4

Nebi se cudio kada bi sljedeci fallout bio MMO, prava su vec maznili od interplaya...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Svinja kaže...

Nebi se cudio kada bi sljedeci fallout bio MMO, prava su vec maznili od interplaya...

E ako bude MMO biće velika bruka za njih. Svi se zakačili za MMO platformu i mažu lovu. A pravi fanovi jedva čekaju novi single nastavak. Bruka ako bude MMO, bruka!!! Ako bude MMO neću im ga kupiti da mi plate {#}

16 godina
offline
Fallout 4

Brzo ce novi Fallout i ne brini se biti ce single player {#}

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Fallout 4

Iskreno, ja sam ipak vise fan prva dva fallouta, tako da rađe cekam novi Wasteland. {#} Mislim, nisu ni ovi novi Bethesdini losi, ali daleko je to od prvih nastavaka...

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 4

Ajde klikni na Fallout link u mojem prijasnjem postu da vidis gdje vodi...

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Sint1 kaže...

Brzo ce novi Fallout i ne brini se biti ce single player {#}

Ali ovde ne piše da je ovo novi Fallout, ispravite me ako grešim, već je ovo neki Wasteland 2.

16 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...
Sint1 kaže...

Brzo ce novi Fallout i ne brini se biti ce single player {#}

Ali ovde ne piše da je ovo novi Fallout, ispravite me ako grešim, već je ovo neki Wasteland 2.

Ovo nije "neki" Wasteland, nego WASTELAND {#} Naime, na ovoj igri radi ekipa koja je napravlia prva dva Fallouta. Sakupili lovu na Kickstarteru a igra izlazi  u 10. mjesecu! Evo i mali alpha gameplay:

 

10 godina
offline
Fallout 4

wasteland- e to ce bit kickass igra {#}

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 4

Svrstano po izdavacima:

 

Interplay:
Wasteland(1988)

Fallout(1997)

Fallout 2(1998)

Fallout Tactics: Brotherhood of steel(2001)

Fallout: Brotherhood of steel(2004) ps2/xbox

Wasteland 2(2013)

 

Bethesda

Fallout 3(2008)

Fallout New Vegas(2010) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 1:11 (Svinja).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Sova kaže...

Ovo nije "neki" Wasteland, nego WASTELAND {#} Naime, na ovoj igri radi ekipa koja je napravlia prva dva Fallouta. Sakupili lovu na Kickstarteru a igra izlazi  u 10. mjesecu! Evo i mali alpha gameplay:

 

Eto najstariji fanovi 2D Fallouta, ispunila se i vama želja. Dobra je igra, deluje zanimljivo, povratak korenima i sve to, vredi probati... Ali što se mene tiče, a i ovih novih modernih fanova novog Fallouta (sad mislim na trojku i New Vegas), sigurno bi više voleli da izađe njihov nastavak u 3D modernom endžinu i u svetu u kojem ćemo da tumaramo dokle nas noge nose.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.7.2013 10:55 (Comi123).
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Uveliko se šuška o novoj Fallout igri, tačnije nastavku famozne trojke i New vegasa. Međutim, vest koja me ni malo ne veseli jeste ta da Obsidian, tim koji je radio New vegas, želi novu šansu za novi fallout projekt. New Vegas jeste imao elemente koji su ga u nekim situacijama činile boljim RPG iskustvom u odnosu na Fallout 3, ali trojka je meni bila mnogo zanimljivija i što je još važnije, mnogo je bolje predstavila postnuklearnu depresiju sivog radioaktivnog sveta. New Vegas je došao samo kao neka ogromna ekspanzija čiji je temelj bio Fallout 3. Ljudi u New Vegasu je bilo na svakom ćošku, svet skoro oporavljen, a radijacije skoro nigde. Veći broj frakcija, naoružanja i opreme, jesti, piti i spavati je jedini element u kom je New Vegas ostavljao trojku iza sebe, dok je istraživanje, zadaci, atmosfera, bila mnogo bolja u Fallout 3. Bethesda ako je pametna, nikako ne sme dati novu šansu za izradu novog Fallout projekta Obsidianu, već im može dati da rade DLC pakete kasnije, ali novu igru nikako, nikako i nikako, jer je Bethesda tim koji najbolje ume da napravi 3D open world RPG svet sa questovima i pričom, kao i željom da ga fanovi istražuju u 300+ sati. Pogledajte samo Skyrim. Neka Bethesda pokupi sve kvalitetne elemente iz njega, trojke i New Vegasa, ubaci još nekoliko novih stvarčica, i imaće najbolju Single Player RPG igru, kakvu nijedan tim nikada nije kreirao... Evo ja ovde pričam a igra nije ni najavljena, dok neki govore da je već 55% igre završeno... No bilo kako bilo, imam neki predosećaj da će se nešto veliko u vezi novog Fallouta najaviti, i to ubrzo. Samo da Bethesda neda igru Obsidianu. Link: http://www.gameranx.com/updates/id/15895/article/fallout-4-development-up-to-bethesda-but-obsidian-would-love-another-chance/

 
2 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Ima li kakvih novosti u vezi ovog projekta? Trojka nam je izašla 2008, a evo sada već 2013, nekih pet godina je prošlo, a još ništa nemamo... Šuška se da će Fallout 4 ugledati svetlost dana tokom 2015. Izlazi za Next Gen Konzole i PC.

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Pojavile su se nove glasine da Bethesda razvija Fallout 4 punom snagom, nakon što su završili sa Skyrimom, i da bi igra trebala biti predstavljena na sledećem E3-u, mada se možda najavi i malo ranije. Još veću prašinu podigla je izjava glumca Erik Todd Dellums-a (Three Dog u Fallout 3), koji kaže: "To all my Fallout 3 and Three Dog fans: There may be more of the Dog coming! Fingers crossed!" Bethesda se još nije zvanično oglašavala, ali se predpostavlja da će se i to desiti uskoro. Jesam li ja jedini na forumu kome je pravo stalo do nastavka?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

 Pogledajte samo Skyrim. Neka Bethesda pokupi sve kvalitetne elemente iz njega, trojke i New Vegasa, ubaci još nekoliko novih stvarčica, i imaće najbolju Single Player RPG igru, kakvu nijedan tim nikada nije kreirao... 

To sam ja mislio za Fallout 3, kad ono, po mom misljenju uzas! Siguran sam da ce svaki sljedeci Fallout biti kao i Fallout 3 i New vegas, a to je pucacina sa elementima RPG-a na temu originalnog Fallout-a. 

 

Sad ce brzo Wasteland 2 koji ce sigurno biti pravi nasljednik Fallout-a 2 i koji ce sigurno biti pravi RPG sa borbom na poteze...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

Pojavile su se nove glasine da Bethesda razvija Fallout 4 punom snagom, nakon što su završili sa Skyrimom, i da bi igra trebala biti predstavljena na sledećem E3-u, mada se možda najavi i malo ranije. Još veću prašinu podigla je izjava glumca Erik Todd Dellums-a (Three Dog u Fallout 3), koji kaže: "To all my Fallout 3 and Three Dog fans: There may be more of the Dog coming! Fingers crossed!" Bethesda se još nije zvanično oglašavala, ali se predpostavlja da će se i to desiti uskoro. Jesam li ja jedini na forumu kome je pravo stalo do nastavka?

 

Moglo bi biti več na VGA13 na kojem je bethesda stalni gost. Sjetite se samo one badass najave Skyrima prije tri godine.

 

 

 

13 godina
offline
Re: Fallout 4
Sint1 kaže...

 

Sad ce brzo Wasteland 2 koji ce sigurno biti pravi nasljednik Fallout-a 2 i koji ce sigurno biti pravi RPG sa borbom na poteze...

http://wasteland.inxile-entertainment.com/store

 

25$   25$ + 20$ je starter pack koji ukljucuje pristup beti - a beta bi trebala svaki cas :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2013 17:23 (mcf).
13 godina
offline
Fallout 4

aaa veselim se novome Falloutu više nego da dobijem debelu povišicu na poslu. jedva čekam izlazak igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Fallout 4

Mali offtopic i reminder, http://en.wikipedia.org/wiki/Arcanum:_Of_Steamworks_and_Magick_Obscura za sve ljubitelje falloutoidong rpg-a na poteze.

 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Pojedinci. Ne znam jel znate čitati, ali ovo je tema za Fallout 4. Dosta mi je oftopičarenja i patetičnih nostalgičara koji ulaze u temu i bruje o nekom Wastelandu 2 kao punokrvnom nastavku Fallouta, što nema nikakvog smisla s obzirom na to da sada palicu drži Bethesda, pa se tako pomirite s tim da to nije Fallout. Ne kažem da je igra loša, naprotiv, slična tematika priče, apokalipsa, možda i jeste bliska sa prvim Falloutima, ali ovde nas to ne zanima. Izvolite slobodno, otvorite temu Wasteland 2, ako je nema, pa ćemo tamo da dolazimo i raspravljamo o tome.

 
10 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Prema novim informacijama, Fallout 4 bi trebao biti dosta veći od predhodnika, s obzirom na to da Bethesda traži još ljudi za upošljavanje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Ništa zvanično o novom Falloutu, ali svaka nova i najmanja vest je uzbudljivija od predhodne. Naime, registrovan je novi domen ove igre ovog puta od strane ZeniMaxa. Pa evo tih zanimljivih informacija:

- Godina je 2299, oko 15-20 godina posle dešavanja u New Vegasu (U Fallout 3 godina je 2270).

- U kodu stranice, tih informacija valjda, pronađen je broj koji kao da jasno ukazuje na neki datum i to 11.12.13. Tako da bi sredinom decembra trebali dobiti neke informacije.

Nadam se da nije u pitanju neki MMO naslov i da nije neka glupost, mada svašta ima na ovom internetu. Kako god, evo vam izvor:

http://www.incgamers.com/2013/11/fallout-4-clues-abound-thesurvivor2299-com

 

Moram napomenuti da sam i danas još pročitao, da je Bethesda uradila veliki deo posla nove Fallout igre i sada traže još snage i programera koji će igru još više i bolje ispolirati, mada sam vam nedavno i pomenuo da Bethesda traži još ljudi, tako da bi ovo moglo biti istinito. Još jedna novost je da bi se igra oficijalno trebala najaviti pre sledećeg E3 sajma, a na E3-u i prikazati prvi gameplay.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Fallout 4

Idemo opet! Registrovan je novi domen i kodovi ove igre! Ovog puta od koga?! Prema ovome od Bethesde lično! Naime, na linku koji ću vam sada dati postoje neke čudne informacije, a najčudnija je ta da je postavljeno odbrojavanje sati, čak i minuta do dana 11.12.13, i to je tačnije nekih 26 dana, što i nije prvi put da Bethesda praktikuje, jer su slične stvari radili i sa Skyrimom. Sve stvari ukazuju da je novi Fallout sledeća Bethesdina igra. U novim kodovima pominje se ime "survivor", što ne treba da čudi, s obzirom na temu igre, postapokalipsu. Dalje, pominje se provincija Maryland, što bi trebalo da upućuje na neku lokaciju. Već 11-og decembra bi trebalo očekivati najavu, čiji se sati i dani i odbrojavaju, što ostaje da se vidi. Postoje još zanimljivosti na ovom linku. Obavezno ga posetite i pogledajte. Ne zaboravite da kliknete i podlinkove na ovoj stranici koji su označeni crvenim slovima. Evo linka, i ljudi, da li nam ovo stvarno dolazi nova Bethesdina Fallout igra? http://www.at7addak.com/article/bethesda-registers-mysterious-domain

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...

Idemo opet! Registrovan je novi domen i kodovi ove igre! Ovog puta od koga?! Prema ovome od Bethesde lično! Naime, na linku koji ću vam sada dati postoje neke čudne informacije, a najčudnija je ta da je postavljeno odbrojavanje sati, čak i minuta do dana 11.12.13, i to je tačnije nekih 26 dana, što i nije prvi put da Bethesda praktikuje, jer su slične stvari radili i sa Skyrimom. Sve stvari ukazuju da je novi Fallout sledeća Bethesdina igra. U novim kodovima pominje se ime "survivor", što ne treba da čudi, s obzirom na temu igre, postapokalipsu. Dalje, pominje se provincija Maryland, što bi trebalo da upućuje na neku lokaciju. Već 11-og decembra bi trebalo očekivati najavu, čiji se sati i dani i odbrojavaju, što ostaje da se vidi. Postoje još zanimljivosti na ovom linku. Obavezno ga posetite i pogledajte. Ne zaboravite da kliknete i podlinkove na ovoj stranici koji su označeni crvenim slovima. Evo linka, i ljudi, da li nam ovo stvarno dolazi nova Bethesdina Fallout igra? http://www.at7addak.com/article/bethesda-registers-mysterious-domain

 

Fake.

 

Domain name resolves to 5.133.13.121 which has a reverse lookup of d13121.vibiznes.pl and that's some hosting company in Poland.
Does Bethesda use random Polish hosting companies? See: http://vibiznes.pl/
Edit: The source of the hoax being in Poland would explain the D/M/Y formatting of the morse code. Whoever rigged this thing up probably didn't even think to convert to M/D/Y which is the style of date an American person/company would use.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Firefox72 kaže...

 

Fake.

 

Domain name resolves to 5.133.13.121 which has a reverse lookup of d13121.vibiznes.pl and that's some hosting company in Poland.
Does Bethesda use random Polish hosting companies? See: http://vibiznes.pl/
Edit: The source of the hoax being in Poland would explain the D/M/Y formatting of the morse code. Whoever rigged this thing up probably didn't even think to convert to M/D/Y which is the style of date an American person/company would use.

Ne kapiram.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Comi123 kaže...
Firefox72 kaže...

 

Fake.

 

Domain name resolves to 5.133.13.121 which has a reverse lookup of d13121.vibiznes.pl and that's some hosting company in Poland.
Does Bethesda use random Polish hosting companies? See: http://vibiznes.pl/
Edit: The source of the hoax being in Poland would explain the D/M/Y formatting of the morse code. Whoever rigged this thing up probably didn't even think to convert to M/D/Y which is the style of date an American person/company would use.

Ne kapiram.

 

Fake je, domena je registrirana u Poljskoj. Dešifrirana morse koda je 11.12.13 a to je najvjerovatnije trebao biti datum kad je ta osoba iz Poljske mislila da če početi VGA ili VGX kako se ponovom zovu. Ali je jučer na PS4 Launch eventu bilo rečeno da če VGX početi 6.12.13.

 

A i datum je napisan po Europskom( Dan/Mjesec/ljeto) formatu dok je Bethesda iz Amerike. (Mjesec/Dan/ljeto)

 

Na krače: Netko iz Poljske se poigrava sa nama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2013 20:08 (Firefox72).
11 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=717683

 

Sad se možemo veseliti :)

 

Možda igru čak nakave još ove godine na VGX.

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Fallout 4
Firefox72 kaže...

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=717683

 

Sad se možemo veseliti :)

 

Možda igru čak nakave još ove godine na VGX.

Kod nas pocinju tacno  u ponoc izmedu subote i nedjelje 7/8 decembra. Ajmo bethesda, ocekujemo iznenadenje od vas!

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP Ryan Davi
12 godina
odjavljen
offline
Re: Fallout 4
Firefox72 kaže...

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=717683

 

Sad se možemo veseliti :)

 

Možda igru čak nakave još ove godine na VGX.

Koliko je i ovo tačno?... Obično se napalim na ovakve stvari i u većini slučajeva se ispostavi da je neki falš. Davno beše 2008. Željan sam novog Fallouta, no koliko vidim neće baš skoro. Kad bi dali samo najavu da će igra izaći, nemoraju da kažu tačan datum, nemora to da bude ni baš brzo, ali samo najava i neki logo skrin naslova Fallout 4, dovoljni bi bili da forumi eksplodiraju. Vreme je Bethesda više! Smorili ste više s ovim! "Radi se novi projekt ali još nismo spremni da pričamo o tome". Dajte bre! Zapazio sam i ovu rečenicu u njihovoj izjavi koju sam pročitao na netu. Ovako nešto su rekli: "Neće biti više DLC paketa za Skyrim, jer se tim sada fokusira na novi projekt na kom je radio jako mali deo tima, dok su drugi bili angažovani na Skyrimu, a koji sada zahteva našu punu snagu i pažnju, kako bi postao naše "najveće i najbolje" delo do sada". A šta čoveče može biti veće i bolje od novog Fallouta, jedino novi Elder Scrolls, mada sumnjam da žele da ga pretvore u dvogodišnju franšizu? Ako nije novi Fallout, šta je onda?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice