Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.222
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jel možeš napisati redom što si sve radio kad si raspakirao volan. Znači korak po korak.

 

I ajde napravit Screenshotove postavki kontrola u igri, da vidimo što je sve i kako namješteno

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja sam jednom imao sličan problem ali s drugom igrom (Project cars 2).  Jel imaš instaliranu ovu igru? Meni u PC2 sve radi ok, ali kontrole "luduju" u ostalim igrama zbog PC2. Primjerice u f1 2018 onda nema ffb-a, a u ets2 se postavi gas na mjesto kvačila, (meni je tako bilo ovaj tjedan). Probaj maknuti kvačicu (ili je stavi) na Combined pedals u logitech postavkama volana. (za ovo nisam siguran)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
medjimurac kaže...

 a u ets2 se postavi gas na mjesto kvačila, (meni je tako bilo ovaj tjedan)

 Meni je tak svaki put kad radim novi profil, kad se sve namjesti onda je normala.

4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrrav ekipa,

Ima li tko da igra hardcore singleplayer (ako to mogu tako nazvati)?
Naime frend mi igra i namjera mu je sve garaže kupiti šta imaju u igrici i popuniti sve kamionima i vozačima, ali došao je do brojke oko 350 vozača i agencije za zapošljavanje nemaju više vozača za ponuditi.
Jel to maksimalni broj ili neki bug?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne pratim baš u zadnje vrijeme na koliko su digli, ali da... Imaš maksimalan broj vozača koje možeš zaposliti u igri. Možeš kupiti sve garaže, ali ih ne možeš sve napuniti sa vozačima. Nije bug.

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa došla 1.37 Open Beta , ako ništa sad ćemo "ko ljudi" moć otvorit prozor...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 18:24 (Gale92).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ekipa došla 1.37 Open Beta , ako ništa sad ćemo "ko ljudi" moć otvorit prozor...

 

 Budući da imam instaliran promods 2.43 ja mislim, koja je procedura ako stavim 1.37 open betu, što će biti s promods-om?

4 godine
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav,

 

Jeli mi netko moze reci jeli u base igri ima neka mapa gdje su sama brda ili makar ekspanziju koja ima sama brda? Hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Da udjem na steam ovo mi pise Access Denied You don't have permission to access "http://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/" on this server.

Reference #18.6f17655f.1586459740.47deea67 . Jel ima jos nekome da pise ovo . A na home imam sve samo ne mogu da udjem na moj profil na steam . :( :( :( . Sta jos nece da ma snadje . Uradio sam nov windows i ne mogu opet da nastelujem osetljivost volana da lepo skrece levo i desno u ets2 i euro truck . 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Trebam malu pomoć.... imam kupljeno ETS2 i 8 DLC kao što su : Vive la France, Italia, Going East, Special transport, Heavy Cargo Pack, High Power Cargo Pack...... ali nikako mi neće da radi kad stavim mod Balkan maps..... neznam što da napravim, pa ako netko može nek mi pomogne ...... puno hvala.....
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ups

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Da udjem na steam ovo mi pise Access Denied You don't have permission to access "http://store.steampowered.com/app/227300/Euro_Truck_Simulator_2/" on this server.

Reference #18.6f17655f.1586459740.47deea67 . Jel ima jos nekome da pise ovo . A na home imam sve samo ne mogu da udjem na moj profil na steam . :( :( :( . Sta jos nece da ma snadje . Uradio sam nov windows i ne mogu opet da nastelujem osetljivost volana da lepo skrece levo i desno u ets2 i euro truck . 

 A da ponekad odgovoriš što te se zamolilo? 

 

Jel možeš napisati redom što si sve radio kad si raspakirao volan. Znači korak po korak.

 

I ajde napravit Screenshotove postavki kontrola u igri, da vidimo što je sve i kako namješteno...ako želiš da ikako pomognemo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
LordZac kaže...
imam kupljeno ETS2 i 8 DLC kao što su : Vive la France, Italia, Going East, Special transport, Heavy Cargo Pack, High Power Cargo Pack...... ali nikako mi neće da radi kad stavim mod Balkan maps....

 trebaš imati sve Map Expansions DLC-e. Nabrojao si ih 3, a ima ih 6.

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...
Gale92 kaže...

Ekipa došla 1.37 Open Beta , ako ništa sad ćemo "ko ljudi" moć otvorit prozor...

 

 Budući da imam instaliran promods 2.43 ja mislim, koja je procedura ako stavim 1.37 open betu, što će biti s promods-om?

 Može pomoć?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...

 Može pomoć?

 jednostavno ti neće raditi.... dakle ne stavljaš beta 1.37, odnosno čekaš da promods izda svoju inačicu za 1.37 kada izađe iz bete

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
playjob kaže...

 Može pomoć?

 jednostavno ti neće raditi.... dakle ne stavljaš beta 1.37, odnosno čekaš da promods izda svoju inačicu za 1.37 kada izađe iz bete

 Super, hvala!

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
LordZac kaže...
Trebam malu pomoć.... imam kupljeno ETS2 i 8 DLC kao što su : Vive la France, Italia, Going East, Special transport, Heavy Cargo Pack, High Power Cargo Pack...... ali nikako mi neće da radi kad stavim mod Balkan maps..... neznam što da napravim, pa ako netko može nek mi pomogne ...... puno hvala.....

Da li se radi o ovom modu (tj. ako ne, koju ti verziju imaš): 

https://ets2mods.lt/euro-truck-simulator-2-mods/ets2-maps/promods-addon-2-43-project-balkans-v4-0-1-36-x/

 

Da li si pročitao što piše prije nego si ga skinuo? Za koju je verziju igre, kao i koje mape moraš imati da bi radilo?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da bi "SCS Software" trebao da radi na tome da napravi što više seoskih i šumskih puteva, naročito u Bugarskoj, Rumuniji, ili kada budu radili Srbiju, Bosnu i Hrvatsku... 

 

 

Ko se slaže sa ovom mojom teorijom ?

 

 

12 Da, slažem se !
1 Ne, ne slažem se !
0 Preteruješ, dobro je i ovako..
0 Bolje je kada je asvaltirano..
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2020 22:16 (Slaven23).
Moj PC  
4 0 hvala 2
5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas osvježio mapu s obzirom na novi promods, pa instalirao:

 

Promods 2.45

Promods bliski istok dodazak

Romania extended 2.2

Yksy nesto (ugl. Turska uz roextended)

 

Sve povezano cestovnim konekcijama. Prilicno velika mapa sve skupa. Nažalost morao sam maknut Rus map i Southern region jer nisu kompatibilni sa Promodsom 2.45 jos.

 

Trenutno na jobu od ukrajine do turske, prek 2000 km. Postam screenove sutra! :) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Promods 2.45 + Road to Black sea - neprocjenjivo.

 

Danas sam s ekipom na MP-u prešao preko 3000km. Kad se tome nadoda Heavy Cargo + underpowered trucks = dobra zabava :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav ljudi,

 

instalirao sam Ubuntu ali ne mogu pokrenuti igru na tom operativnom sustavu. postoji li neki način?

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2020 15:44 (naldo).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš igru na steamu? Ako da, onda moraš skinut Linux verziju Steama i instalirat igru. Exe datoteku ne možeš instalirat na Ubuntu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
naldo kaže...

pozdrav ljudi,

 

instalirao sam Ubuntu ali ne mogu pokrenuti igru na tom operativnom sustavu. postoji li neki način?

 

hvala

 Jednostavno instaliraj Windows 10 i nemaš straha

5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i par screenova s puta

 

BTW jel koristi tko "warp" komandu? Ja sam stavio na "warp 0.8" i na toj postavci dobijem onaj pravi feel kamiona i težine. Na defaultu mi sve nekako djeluje ubrzano i nerealno.

 

Moram reci da je ovaj Road to the Black Sea zakon. Stvarno su vrhunski odradili krajobraz i lokalne ceste. Možda malo previše naselja ima ali dobro. Popravljaju se sa svakom novom ekspanzijom. Promods 2.45 mi se isto čini jako dobar.

 

Uz trackir 4 i volan (i traffic AI koji ne znam kad je popravljen, ali je miljama bolji nego prije godinu ili dve) u ETSu nikad nije bilo tako gušt vozit!

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 20:19 (Chayy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znači, ipak nije do mene samo da osjećam da je nerealan osjećaj brzine na defaultnom warpu.

Gledam videe na youtubeu i kamioni se totalno drugačije ponašaju. Teže ubrzavaju, osjeća se teret dok kod mene kamion ubrzava sa 85 t kao da ima 20 i manje. 

 

Warp 0.8 malo popravi stvari, ali i dalje nije to to u potpunosti.

 

Zanimljivo je da ATS radi drugačije, tj. da tamo kamioni imaju realniji osjećaj i za brzinu i za teret.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne znam za vas, ali meni su External contracts puno realniji što se tiče "osjećaja" težine napremna standardnim prikolicama u ETS2.

Npr. 22t prikolica puno se realnije ponaša nego kad ju uzmeš kao klasičan in-game job.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, nov sam u igri, al sam proveo zadnjih par dana 30 sati na njoj   

Zanima me koja je razlika između ovih klasičnih poslova i onih "vanjskih ugovora"? Odnosno, zašto je uopće to odvojeno?

Općenito, šta se dobiva s world of trucks računom, samo ovi vanjski ugovori?

Je li "potrebno" imati vlastite prikolice? Kupio sam jednu i vidim da mi vozač s vlastitom prikolicom zarađuje isto kao i onaj bez.

Imam jednog novog vozača koji je odveo nekih 10 tura i od toga su dvije s minusom (odnosno, jednom je prošao pola Europe prazan do garaže). Trebam ga zamjenit s drugim vozačem ili će se istrenirat?

Kako se pokrene multiplayer i šta se točno radi tamo? Jel to izgleda kao GTA V online bez misija (sve isto, samo srećem igrače)?

 

To je zasad to, ak netko ima vremena odgovorit mi, zahvalan sam 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 15:08 (daniel2809).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

skinuo sam, ali imam jako loš laptop tako se igra uopće normalno ne može igrati. Nastavit ću je igrati kad nabavim novi, jači komp ;)

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

@naldo

 

napiši spec tog laptopa. Znam ljude koji su sa dual core i prastarim radeonkama/nvidijama igrali multi prije 3-4 godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

@daniel2809

Pozdrav i dobrodošao u ETS world 

 

E ovako...

 

1. razlika u ta dva načina - world of trucks je u online komponenta gdje ti zbraja sve odvožene ture, a SCS (kreatori igre) ponekad kreiraju evente gdje možeš osvojit dodatne iteme u igri ili čak DLC . Jedno su vrijeme davali limitirane DLC-e koje si mogao osvojit jedino i isključivo u eventima (nisi mogao kupit dodatno). Također, posao koji uzmeš u WoT je u realnom vremenu, što znači ako uzmeš posao gdje piše da se mora odvesti u 1h, onda ga i moraš odvesti u roku od 1h, inače si zakasnio (znači, nema velikih pauza i sl.)

2. Nije potrebno imati prikolice, pogotovo ne u početku. Gledaj da uzimaš što bolje plaćene poslove na kraće ture, jer dok ne stekneš mali profit nemoj uzimati puno "vozača" jer će ti kredit i plaće pojesti zaradu. Kao i na svakom poslu, u početku moraš sam više vozit da stekneš XP pointse gdje otključavaš SKILLSE koji su bitni za prijevoz raznih tereta.

3. riješi se tog vozača, svaki minus u početku nikako nije dobar

4. Multiplayer komponenta nije original dio ETS2 igre nego mod, i kao takav eliminira NPC promet iz igre, a na cesti su samo MP vozači. A njega ne možeš pokrenut dok ne odvoziš određeni dio sati, jer TruckerMP se veže na tvoj Steam account i provjerava broj sati u igri. 

 

Isto tako, ako si planirao igrati ProMods 2.45 - ne možeš ga pokrenuti dok god nemaš sve original DLC mape (Going East, Scandinavia, Viva la France, Italia, Road to the Black Sea)

 

Ako te još što zanima - slobodno pitaj. I sretno 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 16:12 (GreenLife).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice