Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.964
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Evo ponesto o nadolazecoj najpoznatijoj simulaciji kamiona... 
Biti ce sigurno najrealnija simulacija ikada...
Kamioni ce se moci nadograđivat (tjunirat)
Biti ce puno vise cesta i to ne samo autoceste..
Fizika ce biti na zavidnoj razini 
Evo par slika i par videa  

 

=)=):D:D=);)
Moj PC  
28 1 hvala 14
13 godina
protjeran
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

bit ce dobra :)

 
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Hebalo majku, jedva čekam
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

A mora biti dobra 
Evo jos jedan link

 

=)=):D:D=);)
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

kad otprilike dolazi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

I mene zanima datum izlaska :D

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ah... nazalost nigdje nema tocnog datuma izlaska... Navodi se najvjerojatnije kolovoz ili rujan 2011... ali ko zna... igra je jos u razvoju.. ima vremena ;)

=)=):D:D=);)
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

prije nije bilo fizike nesto pretjerano sad su pretjerali sa istom, nigdje nisam vidio kabinu kamiona da se onako ljulja na najmanji pokret volanom...iako radim takav posao da se skoro svaki drugi dan vozikam u sleperu...

He who dares, wins
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

To je test! to nije finalna igra ;) ima jos vremena... 

=)=):D:D=);)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

od svih igara iz 18wos serijala najdrazi mi je bio pedal to the metal a probao sam ih sve...i dalje mi je PTTM omiljen, kod kasnijih mi je najvise smetalo kad vozim i skrecem imam utisak da kamion lebdi a podloga skrece a ne kamion na njoj...nadam se da ce ovaj biti napokon kako treba...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 14:26 (malina22).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Bude garant :P ;)

=)=):D:D=);)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ima li relase date?

MATICNA: ASUS P5KPL AM-SE (socket 775) CPU: Intel Dual Core E5200 2.50GHz 2.50GHz(clock na 2,93 ghz) PSU: PLATINUM MS 400ATX 400W MONITOR: Samsung SyncMaster T200HD GRAFICKA: nVidia geforce 8600gt
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
tuga000 kaže...

Ah... nazalost nigdje nema tocnog datuma izlaska... Navodi se najvjerojatnije kolovoz ili rujan 2011... ali ko zna... igra je jos u razvoju.. ima vremena ;)

citaj ;)

=)=):D:D=);)
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ima već tema o ovome...ali dobro...nek bude tu...;)))

blacky
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

A što se mene tice mislim da će igrica bit odlična..:)

blacky
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

a stvarno koliko sam pratio po forumima itd... igrica ce biti preje*ena :D 
grafika, fizika, opcenito igrivost... sve je na najvisem nivou :) 

=)=):D:D=);)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

necu ocekivat puno da se ne razocaram

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Prvo kad sam vidio euro truck simulator tu na bugovoj stranici...mislio sam ma neka bezveze igra...i još je bila oko 700 mb..reko to niš ne valja..al kad sam je instalirao preporodio sam se....:D...a po najavama mislim da će drugi dio bit barem 5 puta bolje nego prvi..:)

blacky
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Jedino sto me na prethodnicima zivciralo je slicnost cesta, a ako bude, kako tvrde, lokalnih cestica to ce biti odlicno, ali onda se moze ocekivati velicina od 10ak+ GB (naravno ako ne bude C/P cesta i lokacija)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Čujem isto da će bit jako puno detalja...ali neznam još kojih...baš me zanima koji će to bit..;)

blacky
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

nisam igrao ovaj german truck simulator ali prema videima mi je ok...probacu pa cu vidjeti...inace volim ove simulacije kamiona, sjedem za racunar, kola kraj, opletes narodnjake i udri po open road:D

He who dares, wins
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Jedva čekam da ovo izađe..:D

blacky
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Tesko da bude vise od 2-3 gb pa nije to Gta 4 sa miljun detalja :D 
Imas npr "Megamix map by trul" i mapa je teška nekih 1gb a cijeli svijet je napravljen DOSLOVNO
http://www.crockettsetshouse.org.uk/EuroSnapper/images/ttj3drsxphwsez1qekxc.jpg 

=)=):D:D=);)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
tuga000 kaže...

Tesko da bude vise od 2-3 gb pa nije to Gta 4 sa miljun detalja :D 
Imas npr "Megamix map by trul" i mapa je teška nekih 1gb a cijeli svijet je napravljen DOSLOVNO
http://www.crockettsetshouse.org.uk/EuroSnapper/images/ttj3drsxphwsez1qekxc.jpg 

da procitas moj post od rijeci do rijeci sa razumijevanjem {#}

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

=)=):D:D=);)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Evo uzivajte :)

=)=):D:D=);)
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.5.2011 23:01 (tuga000).
Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
mystik kaže...

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

Pa valjda ce se promijeniti... to i meni smeta da stalno mjenjam prikolice itd.... a mapa ce imati 60 gradova diljem europe... treba jos kaj reci ;) {#}

=)=):D:D=);)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
tuga000 kaže...
mystik kaže...

Očekujući ovaj nastavak, nadam se da će konačno ličit nečem.

Svi ovi dosadašnji pokušaji mi i nisu bili pretjerano dobri(ne kažem loši, igra je sasvim solidna za opustit se i pičit po cesti).

Ovi screenshotevi djeluju odlično i ako malo porade na samim mapama igra ima veliki potencijal.

Iako bih možda i promijenio malo koncept same igre tj. prijevoza tereta(ako je neko igrao King of the Road), al sve u svemu solidno. 

 

Pa valjda ce se promijeniti... to i meni smeta da stalno mjenjam prikolice itd.... a mapa ce imati 60 gradova diljem europe... treba jos kaj reci ;) {#}

Nije bitna kvantiteta nego kvaliteta. Ne da bude 2 ulice u gradu nego da bar bude cili grad.

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

jedva čekam da iziđe :D prešao sam sve do sadašnje truck simulacije i najviše mi se sviđa German Truck Simulator i stvarno puno očekujem od Euro Truck Simulator 2 :D

 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice