Empire Total War ili Napoleon: Total War?

poruka: 6
|
čitano: 2.884
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Empire Total War ili Napoleon: Total War?

Zanima me koja je bolja igra o dviju navedenih... I dali rade na Windows7?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire Total War ili Napoleon: Total War?
SMislav kaže...

Zanima me koja je bolja igra o dviju navedenih... I dali rade na Windows7?

Napoleon Toatal War je ekspanzija inače odličnog Empire Total War-a. I da, naravno, rade na Windowsima 7. Mislim da Napoleon još nije izašao. Bilo je u recenzijama

navedeno da malo više upoznaš Total War seriju prvo igrajući Medieval , Medieval II Total War; bit će ti lakše igrati Empire.

 

 

 

EDIT: evo recenzije: http://www.hcl.hr/recenzije-empire-total-war-pc-338-18.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 21:02 (Dominus Johannes).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Empire Total War ili Napoleon: Total War?
Dominus Johannes kaže...

Napoleon Toatal War je ekspanzija inače odličnog Empire Total War-a.

Siguran da je ekspanzija? Na Steam-u ne moras imati Empire da bi igrao Napoleon

Every time two people have sex, an angel gets a boner
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire Total War ili Napoleon: Total War?
AA-d00d kaže...
Dominus Johannes kaže...

Napoleon Toatal War je ekspanzija inače odličnog Empire Total War-a.

Siguran da je ekspanzija? Na Steam-u ne moras imati Empire da bi igrao Napoleon

no, krivo sam se izrazio...bolja riječ bi bio nastavak ,a što je vjerojatno isto što i ekspanzija...nisam sad siguran :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 21:33 (Dominus Johannes).
14 godina
neaktivan
offline
Empire Total War ili Napoleon: Total War?

Empire Total War je super igra i imam je od dana kad je izašla, preporučam svakome. Igra baš i nema puno veze sa prijašnjim total warovima jer je naprednija, teža i igra se puškama a ne više mačevima iako se možete boriti prsa o prsa. Znači igru treba ponovno naučiti.

Napoleon Total War izlazi na kraju drugog mjeseca i on je novi zasebni Total War, tj. nova igra kao i ETW koja isto tako donosi jako mnogo noviteta i smješta nas u doba napoleona.

 

Preporučim ti da čekaš NTW da izađe i onda njega kupiš, jer vjerovatno nemaš para za obadvije igre.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Empire Total War ili Napoleon: Total War?

Takodjer imam ETW od prvog dana kad je izašla. I igra je sada super. Na samom početku je bilo dosta bugova te je igra bila praktički ne igriva.Rušenja kod određenog poteza pa nemožeš dalje,mnogobrojni ctd-i,loš ai(preloš ai). Čim je igra izašla AI je bio prepasivan ,nakon toga su to išli popraviti pa su napravili ga preagresivnim(prvi potez pet ratova),AI u borbi je išao i melee a ne pucanje i tako. Uglavnom puno toga je bilo ali je sada igra fantastična pa ti preporučujem da kad izađe NTW da se ne zaletiš kao jao sa ETW jer bi mogao požaliti. Ok možda im se to neće sada dogoditi ali bolje sačekati prve utiske pa vidjeti :d

 

pozdrav

 

EDIT: Meni je bio bolji fajt na juriš (rome tw,medieval tw). Ovo nekad zna bit malo nezanimljivo.Pogotovo kada svladaš borbu.

A najjači su mi oni koji preskaču borbu i igraju samo kartu :d. Pa najveći gušt je u borbi. Bar meni :D

Kupujem afričkog tvora.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2010 23:16 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice