Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 497.425
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Diablo 4

Jel mi može netko objasnit šta ovo znači, dvoumim se koju od 3 edicije da kupim Accelerated Seasonal Battle Pass Unlock (includes a Premium Seasonal Battle Pass Unlock plus 20 Tier Skips and cosmetic)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
njuskac kaže...

Jel mi može netko objasnit šta ovo znači, dvoumim se koju od 3 edicije da kupim Accelerated Seasonal Battle Pass Unlock (includes a Premium Seasonal Battle Pass Unlock plus 20 Tier Skips and cosmetic)

 Ja sam uzeo Deluxe edition.

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: Diablo 4
njuskac kaže...

Jel mi može netko objasnit šta ovo znači, dvoumim se koju od 3 edicije da kupim Accelerated Seasonal Battle Pass Unlock (includes a Premium Seasonal Battle Pass Unlock plus 20 Tier Skips and cosmetic)

To je samo kozmetika. Ja sam uzeo ultimate . normalna je 70e , 90e deluxe, daje 4 dana rani start te mount u igri,100e ult. daje malo kozmetike i to je onak pojednostavljeno.

Sve ovisi koliki ti je budzet.  

Eire
13 godina
offline
Re: Diablo 4
AFARON kaže...
Hajder kaže...

Koliko D4 ima sličnosti sa Lost Arkom, najviše me zanima endgame?

 I mene...ako ima sličnosti, bit će katastrofa..

 Kako mislis usporedivati D4 i LoA? LoA je mmo , sasvim drugi par rukava , daily questovi itd,itd.

LoA jedino ima ogroman svijet prepun  detalja i mnogo klasa sa predivnim skilovima i mehanikom borbe ali ima i ogromne ( bar meni) minuse posto je korejski mmo.

Edit: google ti je prijatelj 

Eire
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2023 15:42 (DukeOs).
10 godina
offline
Diablo 4

Uzeo sam standard, jel zna netko točno vrijeme kada se može igrat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
njuskac kaže...

Uzeo sam standard, jel zna netko točno vrijeme kada se može igrat?

 sad mozes uraditi preload na battlenetu ,a sutra  17h do pon 20h .Takoder  open beta od 24.03.

Eire
15 godina
offline
Diablo 4
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Posto ima novi engine sigurno ce podrzavati HDR .Uz  full support za gamepad zavalite se u fotelju ,te na 4K oled HDR tv-u dobijete tisuce sati vrhunskog ugodaja. 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
AFARON kaže...
Hajder kaže...

Koliko D4 ima sličnosti sa Lost Arkom, najviše me zanima endgame?

 I mene...ako ima sličnosti, bit će katastrofa..

 Kako mislis usporedivati D4 i LoA? LoA je mmo , sasvim drugi par rukava , daily questovi itd,itd.

LoA jedino ima ogroman svijet prepun  detalja i mnogo klasa sa predivnim skilovima i mehanikom borbe ali ima i ogromne ( bar meni) minuse posto je korejski mmo.

Edit: google ti je prijatelj 

 Nema ti to veze, Diablo i Lost Ark imaju isti DNA sve je to isti maxroll materijal, ako kužiš na šta pucam.

Znaš šta, ja mislim da je Blizzard dobro prostudirao Lost Ark i to sa vrlo dorbim razlogom, tako da me ne bi ni najmanje iznenadilo da neke stvari kopira od Smilegatea.

 

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Hajder kaže...

 Nema ti to veze, Diablo i Lost Ark imaju isti DNA sve je to isti maxroll materijal, ako kužiš na šta pucam.

Znaš šta, ja mislim da je Blizzard dobro prostudirao Lost Ark i to sa vrlo dorbim razlogom, tako da me ne bi ni najmanje iznenadilo da neke stvari kopira od Smilegatea.

 

Bio sam uvjeren da  samo drobis ali kad se prisjetim nekih stvari mislim da si u pravu.

Sjecam se kad sam prije koju god poceo igrati Lost Ark na ruskom serveru.

Dok prolazio pricu, levelao se  lagano, imao sam osjecaj kao da igram Diablo 4 ( sarkasticki govoreci jer jos nije bio ni u jajima)u mmo okruzenju.

Zasitio sam se LoA(preko 1000 sati igranja) nakon 6 mjeseci od kad je izasla za zapadno trziste,zbog teskog grindanja materijala za dizanje opreme te ukidanja morskog sadrzaja.

Nadam se da cu D4 igrati mnogo duze .

edit : evo linka gdje sam to bio izjavio prvi puta.

Eire
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2023 22:43 (DukeOs).
15 godina
offline
Diablo 4

baš me zanimaju danas reakcije nakon open BETE... Mislim da će biti više pljuvačine nego pohvala!

Pogotovo od strane Diablo 2 igrača (tu sebe ubrajam) kad skuže da igra nema nikakve sličnosti sa dotičnim 

be Cool
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

baš me zanimaju danas reakcije nakon open BETE... Mislim da će biti više pljuvačine nego pohvala!

Pogotovo od strane Diablo 2 igrača (tu sebe ubrajam) kad skuže da igra nema nikakve sličnosti sa dotičnim 

 Mislim da si totalno u krivu.Gameplay sto sam vidio iz closed bete  je sasvim dovoljan da vidim da je igra bolja od D3.

D2R je vrijeme pregazilo, djaba im bolja grafika.Jedina slicnost koju trebam sa  D2 je tamna atmosfera, lore .

Eire
15 godina
offline
Re: Diablo 4

vidjet ćemo.. Ali D2R je još uvijek miljama bolja igra od D3

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 7:23 (Horned Reaer).
15 godina
offline
Diablo 4

Vjerujem da svi vec to znaju.

Closed beta će imati samo 3 lika na izbor + level cap je max na 25.

 

Ovo s level cap ne kužim... zašto nisu mogli pustiti da vidimo kakva je igra u late gejmu

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 9:51 (toxic).
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Vjerujem da svi vec to znaju.

Closed beta će imati samo 3 lika na izbor + level cap je max na 25.

 

Ovo s level cap ne kužim... zašto nisu mogli pustiti da vidimo kakva je igra u late gejmu

 

 

 Vjerojatno zato sto je to najispoliraniji/ najbolji dio igre pa zele navuci igrace. Slicno su napravili s Diablom 3 di je u svim betama bio samo dio do Leorica koji je bas slucajno daleko najbolji dio igre i sve nakon toga je puno losije :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Diablo 4

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 4

Prema do sad viđenom:

 

lvl dizajn i skilovi mi se čine ok, skill tree ok

itematizacija (po meni jedan od bitnijih stavki arpg-a) meh, end game ??,

koliko sam skužil runa i setova za sad nema?

grafika pristojna

season pass nepotreban al ajde ko voli... samo da ne bude p2w

 

prvi put nemam neki hype al čekam iskustva ostalih nakon vikenda.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

igra je tip top.

 

pravi launch je u biti kada pocne prva sezona

 

D2 i D2 resurected je vrijeme pregazilo i igre su dosadne, doslovno me uspavaju te jedno te iste farming mape i "clancki" borba i kretanje lika

 

sva sreca da D4 nije ni priblizno slican D2

 

pored PoE ne vidim smisao u D2 i takvom nacinu igranja, jer je PoE toliko napredan i toliko dinamican i dubok, da svi oni koji zele neko hard core iskustvo ne trebaju uopce gledati ista pored PoE, to je istinski nasljednik D2 prilagoden danasnjem vremenu

 

Diablo je uvijek bio "casual" friendly, jednostavnost razgradnje likova i opreme, i talenata i gamplaya, D4 nastavlja u tome duhu i donosi next level iskustvo prilagodeno danasnjem vremenu uz MMO segment open worlda i "zivog svijeta" gdje nismo solo

 

 

Moj PC  
4 3 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

Katastrofa, igra zgleda koda igram diablo 3fuj

Moj PC  
0 9 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

onda nemoj igrat i sve 5 

 

nastavno na temu

 

naravno da igra, ima dobrih i losih straga, meni je generalno fenomenalna

 

takoder sam sretan sto nije kao D2, bojao sam se da ne odu u krivom smjeru s time, ogromna nadogradnja na D3 

 

sistemi su vrhunski, jednostavni, nisu duboki kao PoE, sto je dobro, rune su odgodili, sto je dobro isto, jer su bile uzasne u alfi

 

plavi, zuti gear je meah, prejednolican, nema dobrih affixa

 

renow, paragon, talenti, talent tree, odlicno, ima se za igrat dosta, i van cockie cutter buildova, moci se se igrati kako god tko zeli

 

sve u svemu jedva cekam da krene sezona 

 

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Jel to samo meni ili je battle net pao . ne mogu se spojiti

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

Jel to samo meni ili je battle net pao . ne mogu se spojiti

 meni sve radi ali igra se ne može igrat makar je 17h

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2023 17:01 (njuskac).
16 godina
offline
Diablo 4

No, kada krecemo???

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
njuskac kaže...
Horned Reaer kaže...

Jel to samo meni ili je battle net pao . ne mogu se spojiti

 meni sve radi ali igra se ne može igrat makar je 17h

 resetiraj luncher, meni radi.

Eire
16 godina
offline
Diablo 4

Meni pise This game cannot be played yet

 

Pederluk

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Ovo će biti neigrivo prvih par tjedana kad svi navale ako je na zatvorenoj beti već ovako.

Ja sam sad bio u queue 10 min, a nakon toga već 15 min stoji login authentication pending... 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Bio u redu 3 min , sad  u igri , radi savrseno.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Sada kreirao lika, ali mi onda baci gresku 300202

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Sapphire 7900 XT; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb; Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Diablo 4

Radilo jedno vrijeme došao do lv3 i onda izbacilo i sad piše problem loging in code  34203 i que 33 min 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice