Cod2 server

poruka: 84
|
čitano: 32.898
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

kako da napravim server na cod2 gledo sam po drugim temama pa mi nikad ne radi,i ocu moci na takvom serveru igrat war?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Cod2 server

Odi na str. diaoblic servers i kupi server. Prosječan hrv. server od 24 igrača, javni server(za sve igrače ne klanovski pod šifrom-iako ti uvik moš stavit šifru) dođe ti za 3 miseca 950. Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod2 server

Neces moci igrati war,ne isplati se raditi home made server jer ti treba brza veza(citaj:vezu koju se nemozes priustiti).

Najbolje iznajmis kod vec poznatih firmi.Ping mali,biras slot(kolko para takva muzika) i uzivas Smijeh

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

kako prespora veza?

igrali smo mi vec preko hamachija i ja sam bio server i ping je bio 50

i puno mi placat 950kn za server ja bi samo da napravim 8 slotova i zadovoljan sam.

i ja bi neki private da mi nemoze ulazit tko hoce nego samo onaj tko ima ip i sifru

mp14
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 14:34 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

kako prespora veza?

igrali smo mi vec preko hamachija i ja sam bio server i ping je bio 50

i puno mi placat 950kn za server ja bi samo da napravim 8 slotova i zadovoljan sam.

i ja bi neki private da mi nemoze ulazit tko hoce nego samo onaj tko ima ip i sifru

ko ti daje internet i koji paket. mislim t-com, itd...

 

 

evo tutorijal za izradu cod2 servera

 

Prvi korak: morate ruter forwardirat na sljedeće portove: 20500,20510,28960

Drugi korak: Nabavite neki config fajl evo ja ću vam dati config fajl koji koristim za svoj pvt. server
Download configa: http://www.hotlinkfiles.com/files/10.../dedicated.cfg

Treći korak: Taj fajl dedicated.cfg morate staviti u sljedeću mapu: C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\main ovo morate napraviti!!(ako vam se tu nalazi instaliran cod2)

Četvrti korak: Napravite na desktopu novi shortcut od CoD2_mp.exe i recimo nazovite taj shortcut Server.

Peti korak: Desni klik na shortcut server i odite na Properties i vidit ćete polje Target u to polje samo iskopirajte ovo "C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\CoD2MP_s.exe" +set net_port 28960 +set fs_game main +set dedicated 2 +exec dedicated.cfg +map_rotate Sa navodnicima!! i Nemojte ništa mijenjati! Zatim kliknete na Apply pa na Ok

Šesti korak: Pokrenete svoj server klikom na ikonu server na desktopu

Sedmi korak: Sada se pitate koji je IP mog servera? IP vašeg računala je IP vašeg servera, znači odete na http://www.ip-adress.com/ pogledate svoj IP i recimo Vaš IP je 89.172.100.198 IP Vašeg servera će biti 89.172.100.198:28960 ovo što je podebljano je Port vašeg servera koji je uvijek isti! jedino se ip mijenja ako nemate statičnu ip adresu! Znači uvijek ovako Vaš trenutni IP + :28960 ove dvije točke obavezno morate staviti Po Defaultu Vaš server je ORIGINAL

 

skinuto s:

link

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 22:18 (system).
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

kako da forwadiram router?

i kako da skinem ono neide mi?

mp14
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 20:39 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod2 server

Ma gle mores napravit server na kompu vrlo lako samo tribas imat dobar net, tj. upload jer ako ti je prvi paket u tcoma onda ce ti počet vele laggat kad vas bude preko 6-7(i prije mozda).
A za napravit server otvoris na postavkama routera portove (28960 i 28961 i jos koji ako os), odes u igru Start New server i tamo dedicated stavis Internet otvoriti se consola kad upres Start Server i eto servera.

Upišeš    set rconpassword "pass"     skines rcon  i upravljas sa serverom.

Ma jednostavno

I don't care...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

kako da forwadiram router?

A Evo ti ovdje ti pise sve, samo nadji koji je tvoj router model i to je to!

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...

Ma gle mores napravit server na kompu vrlo lako samo tribas imat dobar net, tj. upload jer ako ti je prvi paket u tcoma onda ce ti počet vele laggat kad vas bude preko 6-7(i prije mozda).
A za napravit server otvoris na postavkama routera portove (28960 i 28961 i jos koji ako os), odes u igru Start New server i tamo dedicated stavis Internet otvoriti se consola kad upres Start Server i eto servera.

Upišeš    set rconpassword "pass"     skines rcon  i upravljas sa serverom.

Ma jednostavno

ja imam prvi paket brzine od t-coma ali imam flat i drži mi deset igrača bez lagga. neznam kako drugima al meni je dobro. sam imam primjedbu na t-com opčenito stalno mi puca veza vec mi bio i serviser iz t-coma on tam neš gledo ruter, gledo al ništa nije napravio i opet mi dnevno puca veza 10 puta

14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

molim vas samo jos ovo kako da otvorim portove i skinem onaj config?

i ja imam prvi paket ali flat ocu moci smjestit 8  igraca?

i onaj program se placa.

nemogu naci svoj router ja imam od t-com thomson speedtouch st780

mp14
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 21:09 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

molim vas samo jos ovo kako da otvorim portove i skinem onaj config?

i ja imam prvi paket ali flat ocu moci smjestit 8  igraca?

i onaj program se placa.

Gle pogle gore moj post iznad dao sam ti stranicu kako otvorit portove, congfig ti uopce netreba, taj dio ti je najlaski!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...

molim vas samo jos ovo kako da otvorim portove i skinem onaj config?

i ja imam prvi paket ali flat ocu moci smjestit 8  igraca?

i onaj program se placa.

Gle pogle gore moj post iznad dao sam ti stranicu kako otvorit portove, congfig ti uopce netreba, taj dio ti je najlaski!

cito sam taj post nisam skonto ono mislio sam da treba skidat onaj program sad cu pokusat

nemogu naci svoj router ja imam od t-com thomson speedtouch st780

mp14
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2009 21:10 (lamborghini murcelago lp640).
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ne rade mi portovi mogu to nekako drukcije?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod2 server

Gle ima ti OVDJE, samo ako nece taj IP, upisi gore u Adress Bar-u  192.168.1.1  , i ostalo vidi na onom linku, vrlo je jednostavno!

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...

Gle ima ti OVDJE, samo ako nece taj IP, upisi gore u Adress Bar-u  192.168.1.1  , i ostalo vidi na onom linku, vrlo je jednostavno!

i ja sam bas isto tako radio.

ali se na zadnjem koraku pojavi polje koje tamo nema pa neznam sta ide i ostavim prazno error (validation failed for (user-defined) this field is required.please correct and try again) a kad nesto upisam probo sam i ip adresu pojavi se (validation failed for (user-defined) this ip is not valid for this field please correct and try again) zato pitam el ima drugi nacin jer ovako nemogu zbog toga.

mp14
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...
markoal kaže...

Gle ima ti OVDJE, samo ako nece taj IP, upisi gore u Adress Bar-u  192.168.1.1  , i ostalo vidi na onom linku, vrlo je jednostavno!

i ja sam bas isto tako radio.

ali se na zadnjem koraku pojavi polje koje tamo nema pa neznam sta ide i ostavim prazno error (validation failed for (user-defined) this field is required.please correct and try again) a kad nesto upisam probo sam i ip adresu pojavi se (validation failed for (user-defined) this ip is not valid for this field please correct and try again) zato pitam el ima drugi nacin jer ovako nemogu zbog toga.

e ja mislim da ti je username : user    a passowd 0000

Probaj to!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

to znam i to je user 0000 i idem ja dalje pa zadnji korak po onome pojavi mi se polje  di trebam ukucat neki ip ja neznam koji

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cod2 server
lamborghini murcelago lp640 kaže...

to znam i to je user 0000 i idem ja dalje pa zadnji korak po onome pojavi mi se polje  di trebam ukucat neki ip ja neznam koji

Pa prati ono gore onaj link, pa jesam ti dao da pratis, vidi tamo, trebas unit IP koji je u tvom slucaju ako imas samo 1 komp spojen na net  192.168.1.100  to ti je taj IP a Port ti je 28960 i jos otvori one koji pisu tamo!

I don't care...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
markoal kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...

to znam i to je user 0000 i idem ja dalje pa zadnji korak po onome pojavi mi se polje  di trebam ukucat neki ip ja neznam koji

Pa prati ono gore onaj link, pa jesam ti dao da pratis, vidi tamo, trebas unit IP koji je u tvom slucaju ako imas samo 1 komp spojen na net  192.168.1.100  to ti je taj IP a Port ti je 28960 i jos otvori one koji pisu tamo!

 ma znam sve to pomocu onog tvog link samo neznam koji ip upisat samo to znaci da upisem taj ip 192.168.1.100?

mp14
16 godina
offline
RE: Cod2 server
system kaže...
markoal kaže...

Ma gle mores napravit server na kompu vrlo lako samo tribas imat dobar net, tj. upload jer ako ti je prvi paket u tcoma onda ce ti počet vele laggat kad vas bude preko 6-7(i prije mozda).
A za napravit server otvoris na postavkama routera portove (28960 i 28961 i jos koji ako os), odes u igru Start New server i tamo dedicated stavis Internet otvoriti se consola kad upres Start Server i eto servera.

Upišeš    set rconpassword "pass"     skines rcon  i upravljas sa serverom.

Ma jednostavno

ja imam prvi paket brzine od t-coma ali imam flat i drži mi deset igrača bez lagga. neznam kako drugima al meni je dobro. sam imam primjedbu na t-com opčenito stalno mi puca veza vec mi bio i serviser iz t-coma on tam neš gledo ruter, gledo al ništa nije napravio i opet mi dnevno puca veza 10 puta

Molim te da uzmes SS da vidimo kako drzis 10 igraca bez laga( to je ispod 70 latencija svima).Btw decko je pitao dal ce moci igrati war.Odgovor je i dalje ne.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 18:42 (ukay1000).
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ma reci ti mi samo sto da tamo ukucam??

 

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
ukay1000 kaže...
system kaže...
markoal kaže...

Ma gle mores napravit server na kompu vrlo lako samo tribas imat dobar net, tj. upload jer ako ti je prvi paket u tcoma onda ce ti počet vele laggat kad vas bude preko 6-7(i prije mozda).
A za napravit server otvoris na postavkama routera portove (28960 i 28961 i jos koji ako os), odes u igru Start New server i tamo dedicated stavis Internet otvoriti se consola kad upres Start Server i eto servera.

Upišeš    set rconpassword "pass"     skines rcon  i upravljas sa serverom.

Ma jednostavno

ja imam prvi paket brzine od t-coma ali imam flat i drži mi deset igrača bez lagga. neznam kako drugima al meni je dobro. sam imam primjedbu na t-com opčenito stalno mi puca veza vec mi bio i serviser iz t-coma on tam neš gledo ruter, gledo al ništa nije napravio i opet mi dnevno puca veza 10 puta

Molim te da uzmes SS da vidimo kako drzis 10 igraca bez laga( to je ispod 70 latencija svima).Btw decko je pitao dal ce moci igrati war.Odgovor je i dalje ne.

sry al to je bilo jednom da mi je server bio pun to jest da mi je na serveru bilo 10 igrača. komp mi je na popravku pa se sad javljam s laptopa. ćini mi se da su mi windowsi ošli tako da kad mi komp i dođe s popravka neču imat server jer sam im reko da mi sve pobrišu s HDD-a, a onda neću moći uhvatiti SS. ali i da mi je s kompom sve u redu sumnjam da bi mi htjelo toliko igrača doći na server da bi ti to dokazao i da bi ti uslikao SS. sry

14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

molim vas neka mi netko kaze sta da tamo upisem

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

Vidim da tesko kontas sve pa je najbolje ovako:

 

Ides na neku od ovih stranica:

http://game-hr.com/

http://www.orion-servers.com/

http://www.diabolic-servers.com/

 

Preporucam game-hr jer imaju jeftine i kvalitetne servere. Tamo naručiš server (1 slot = 7 kuna), znaci 10 slotova minimalno mozes = 70 kn, onda ides u postu uplatiti, vratis se doma, uslikas ili skeniras uplatnicu, posaljes na njihov mail, i oni ti naprave server u roku sat vremena i posalju podatke na tvoj mail, znači sve potrebno: server IP, CP username i password i sve ostalo što je potrebno i ti sluzbeno imas svoj server! Imas rcon, i private je... Znaci placas 70 kn na mjesec, to se bolje isplati nego raditi svoj server, isto tako ako imas neki klan ili slično dogovorite se da svatko plati malo i svi sretni i zadovoljni!

 

I to je to!

Hmmmm...!?
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2009 21:09 (solz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

Ja zelim napraviti server zato da ga nemoram placati da sam htio kupiti kupio bi odavno samo neznam kako da otvorim te portove sve sam uradio ko u onom tutorijalu i provjerim onim programom i kaze mi da je port zatvoren ili nedostupan.Zato bih htio da mi netko objasni kako da to rjesim?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cod2 server
www.portfoward.com tamo andes ruter i tutorial bolje ti nemoze niko objasnit od tog tamo
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

ja mislim da ide ovako:

kad dođeš u postavke rutera (OVO je za ruter thompson speed touch) odi u toolbox izaberi game and apllication sharing onda create a new game or application pod name napišeš npr cod2 i izabereš manual entery of port maps i onda next. i sad pod any odaberi UDP i u prve tri kučice napiši 20500 i tako ponovi postupak tri puta samo svaki put drugi broj. znači prvi out koristiš ovaj broj 20500 zatim ovaj 20510 te onda ovaj 28960. kad si to napravio onda onda udri apply. onda odi u Assign a game or application to a local network device. onda podgame or applicatio odaberi ime koji se dao na početku pod device mislim odaberi home i klikni add te onda apply. i tada bi ti trebalo biti portovi otvoreni tako sam ja napraviosamo što sam se ja mućio oko toga 2 dana i uspio sam nekak. nadam se da ču pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

e sad to sam napravio ali se nitko ama bas nitko ni ja nemogu spojit na taj server jel mi treba mozda rcon?ako mi mozes dati link nigdje nemogu naci?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

evo napravio sam samo jos ovo jel skidanje rcona legalno ako je moze link?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod2 server

evo ja se mogu spojit na server i mogu ga stavit na xfire takoder dobijem sve informacije koja se mapa igra i to a ovima drugim koji se oce spojitnjima odbrojava samo awaiting connectio punkbuster sam iskljucio jer kad ga ukljucim odma neki ban molim vas pomozite!Plač

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice