COD 2 i COD 4 problemi sa MP

poruka: 99
|
čitano: 25.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP
ovako igre sam mogo normalno igrati dok nisam stavio nove drivere za graficku(hd 4850) i od onda mi kada igram cod 2 nakon par minuta ovo napise: Server Disconnected-RONX punkbuster kicked player ronx(for 0 minutes) RESTRICTION Disallowed program/driver (128016). na cod 4 mi dode isto tako samo pise drugaciji broj u zagradi..sad neznam u cemu je stvar dal do drivera ili neceg drugog??
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Načuo sam da je to nekad problem sa xfireom, ne znam el koristiš navedeni program pa ga probaj ugasit ako koristiš. Ako ti to baca nakon promjene drivera, probaj vratit stare drivere. =D

Također update-aj PB ako nisi.

[url=http://www.gametracker.com/server_info/213.202.104.68:28960/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/213.202.104.68:28960/b_350x20_CFAFAFA-1B7218-00020A-000000.png[/img][/url] [url=http
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 17:33 (blackdevil).
14 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

ugasi fraps ako imas

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
dmanz kaže...

ugasi fraps ako imas

ugasio sam program slican frapsu i sad normalno radi ko i prije hvala.

13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

E ljudi,imam problem s patchom za cod 4.Krenem ga instalirati i kad kliknem next pojavi mi se ovaj tekst:A valid of COD4 installation could not be found at the path specifed.Please specify the path where Cod 4 is installed. Sta da radim???

ante
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
ForceCro kaže...

E ljudi,imam problem s patchom za cod 4.Krenem ga instalirati i kad kliknem next pojavi mi se ovaj tekst:A valid of COD4 installation could not be found at the path specifed.Please specify the path where Cod 4 is installed. Sta da radim???

instaliraj cod4 ponovno

http://de.xfire.com/profile/mp14isback/screenshots/?view#96673091
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

vec jesam ne pomaze nista....

ante
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

probaj skinit nove patcheve (1.6 pa onda 1.7)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP

jesam i u koji god da udem kad mi pise di ga ocu instalirat kliknen next i to mi se pojavi.....

ante
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Zbrisi cod4 onda instaliraj ccleaner,ocisti registry,ponovo instaliraj. Ak ovo neradi malo googlaj
16 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Trebalo bi raditi ako si ponovno instalirao i odmah patch stavio. Možda da probaš u isti folder staviti gdje je igra pa onda pokrenuti patch. jesi možda mijenjao putanju gdje si instalirao cod? Možda je do toga problem.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

izvinite ovo nije toliko vezano za ovu temu ali ipakk treba mi strucni savjet : kunfiguracij mog racunara je sljedeca intel pentium 4 .. 80 gb hdd 512 ram......128 ati radeon 9200 graficka ..moj problem je u tome sto kad igram neku igricu meni se racunar zakuje npr:cod2 ili counter strike 1,6 ili formule itd itd znaci pocnem igrati igram do odredjenog trenutka i odjednom mi se racuna zakuje i morag ga resetirati ili ugasiti na gumb power.....ett pa vi strucnjaci pozite mi ako ikako mozete da mi recete do cega je to................molim vasssss

ssss
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Probaj zbrisat igricu,skinit ccleaner,ocistit registry s njim i onda opet instalirat. Ovo neradi na svim igricama ali mi je dosta puta pomoglo. Isto probaj nabavit što novije drivere za grafu i zvucnu.
13 godina
protjeran
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP
HELP!! imam cod 4 MP i sve sam skinio za njega : pacha 1.6 ,1.7 ,x fire, punkbuster.i kad hocu da udjem u igru preko x frea trazi mi key cod?!
Daj coveku jednu ribu; nahranio si ga za 1 DAN. Nauci coveka da peca; nahranio si ga za CEO ZIVOT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
ah.

Kupi key u 'ducanu'.
Imam 1000 postova! | MW2: N'Dorphin | Klan : [N]Team | UMP45 Red Dot - PP2000 Red Dot | Predator/Cobra/Apache | Merry Christmas and happy New Year!
13 godina
protjeran
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
8ax kaže...
ah.

Kupi key u 'ducanu'.

ne to meni trebaju KREKANI  serveri?{#}

Daj coveku jednu ribu; nahranio si ga za 1 DAN. Nauci coveka da peca; nahranio si ga za CEO ZIVOT.
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

ovako uspio sam napravit svoj server..na vam IP adresa pa mi se javite kad idete igra... na xfire-u se zovem matijac123 dodajte me i ja cu vam dat pass od servera... IP adresa je 192.168.1.22:28960

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 16:44 (bigboy98).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
bigboy98 kaže...

ovako uspio sam napravit svoj server..na vam IP adresa pa mi se javite kad idete igra... na xfire-u se zovem matijac123 dodajte me i ja cu vam dat pass od servera... IP adresa je 192.168.1.22:28960

wau ti si neki opasan!

Jahao sam pješice.
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

čekaj..ti se meni rugaš?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

Ne, nego se divim kak si cool jer imaš server. sad sigurno sa ekipom igraš warove.

Jahao sam pješice.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

kad bi imo s kime igrat... tek sam ga sad napravio...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Bigboy dobra ti je IP adresa.
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
bigboy98 kaže...

ovako uspio sam napravit svoj server..na vam IP adresa pa mi se javite kad idete igra... na xfire-u se zovem matijac123 dodajte me i ja cu vam dat pass od servera... IP adresa je 192.168.1.22:28960

bigboy98 kaže...

kad bi imo s kime igrat... tek sam ga sad napravio...

here we go again...

 

Bit ćeš jako usamljen na tom serveru jer si nam dao lokalnu IP. Na to se ne možemo spojit ama baš nikako.

 

Vjerojatno je ovo nuklearna fizika za tebe ali pokušaj pohvatati. Kada ovo podesiš, ljudi će se spajati na tvoj server ovako /connect ime-servera.dyndns.com:28960. To da ne moraš davat novu IP svaka 24h.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 17:00 (Sum_of_all_fears).
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

kak misliš? to mi je IP adresu dao program..preko kojeg sam napravio server

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
bigboy98 kaže...

kak misliš? to mi je IP adresu dao program..preko kojeg sam napravio server

Ajme.

 

Lokalna IP - adresa kompa unutar tvoje LAN mreže. Ruter je npr 192.168.1.1. Tvoj komp je 192.168.2.15 npr. Zadnji komp u mreži je 192.168.2.255.

 

Vanjska IP - adresa koju ti daje ISP (t-com) i po toj adresi se ljudi spajaju na tebe. To je obično 89.xxx.xxx.xxx. Piše ti desno na Bug Forumu iznad aktivnih tema i na http://www.whatsmyip.org/ . To je i adresa tvog CoD servera.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2010 17:04 (Sum_of_all_fears).
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Adresa servera na kojem se nece moc normalno igrati zbog ogromnog pinga. Okani se toga i kupi server od 8 slotova ako ti se igra.
13 godina
neaktivan
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

i hvali mi PORT... da mogu drugi igrat

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
COD 2 i COD 4 problemi sa MP

jel zna netko riješiti ovaj problem... kad pokrenem cod 2 mp piše version mismatch, a singleplayer radi uredno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: COD 2 i COD 4 problemi sa MP
Michael11 kaže...

jel zna netko riješiti ovaj problem... kad pokrenem cod 2 mp piše version mismatch, a singleplayer radi uredno...

instaliraj patch 1.3 i trebalo bi raditi

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice