Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.197
|
čitano: 6.756.320
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bullfrog kaže...
Edge kaže...

Izgleda da ce na kraju izbore odlucit nehrvati koji ne placaju porez niti dijele istu sudbinu s gradjanima RH.

 

Po hitnom postupku ukinut im drzavljanstvo.

Objasni mi molim te, što to točno čini jednog Hrvata. Plaćanje poreza u RH? Ja sam po tome državljan Švicarske. Ili nisam?

Ili možda tvrdišda manjinama treba oduzeti pravo glasa i vratiti ih odakle su došli? Ili da Hrvati iz Bosne i Hercegovine nisu etnički Hrvati?

Ne bulazni. Jasno mi je da to pišeš iz afekta, ali nisi svjestan konzekvenci ukidanja državljanstva, kako kažeš, nehrvatima. 

 

Ajde ti meni objasni zar Hrvata cini to da ima pravo glasanja u RH. Zar moras imat pravo glasanja da bi se osjecao kao Hrvat?

 

Fucka se meni od kud je tko, ali zdrav razum govori da netko iz Australije, Njemacke, Austrije ne dijeli istu sudbinu s Hrvatima u Hrvatskoj, dakle nisu sposobni odlucivati o sudbini ljudi u RH koji godisnje uplacuju najmanje 50 000 kn poreza (kroz teret na place, PDV i ostale namete).

 

I ne pisem iz afekta, vec par godina zelim da se ukine drzavljanstvo nehrvatima jer su vecina HDZ-ov olos koji steti Hrvatima u Hrvatskoj.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2015 22:28 (Edge).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

Izgleda da ce na kraju izbore odlucit nehrvati koji ne placaju porez niti dijele istu sudbinu s gradjanima RH.

 

Po hitnom postupku ukinut im drzavljanstvo.

Prema sadašnjim brojkama, iduću vladu će odlučiti Most i manjine, ne vidim da bi dijaspora sa 3 (ili 4 kandidata) mogla utjecati na to tko će biti na vlasti u idućem mandatu.

Stručnjak za odmaganje...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

Ajde ti meni objasni zar Hrvata cini to da ima pravo glasanja u RH. Zar moras imat pravo glasanja da bi se osjecao kao Hrvat?

 

Fucka se meni od kud je tko, ali zdrav razum govori da netko iz Australije, Njemacke, Austrije ne dijeli istu sudbinu s Hrvatima u Hrvatskoj, dakle nisu sposobni odlucivati o sudbini ljudi u RH koji godisnje uplacuju najmanje 50 000 kn poreza (kroz teret na place, PDV i ostale namete).

 

I ne pisem iz afekta, vec par godina zelim da se ukine drzavljanstvo nehrvatima jer su vecina HDZ-ov olos koji steti Hrvatima u Hrvatskoj.

 Dečec gubiš se. Nazivaš ih "nehrvatima" što je potpuno netočno i politički nekorektno. Sasvim je logično da netko u Australiji, Njemačkoj itd. nije u istome položaju kao i Hrvat koji živi u Hrvatskoj, ali ako je taj netko rođen na prostoru neke zemlje, koliko je meni poznato, automatski dobiva državljanstvo te zemlje. I ne gubi ga, osim ako ne postoji bilateralni ugovor između zemlje u koju je odselio i zemlje u kojoj je rođen, u slučaju da hoće uzeti drugo državljanstvo. Također, dijaspora glasa za XI. izbornu jedinicu i 3 zastupnička mjesta (dakle ne utječe na izbore u tolikoj mjeri kao što ti tvrdiš), možda bi se tu nešto trebalo preurediti, nisam upozat kako se "razvijenije" zemlje nose s dijasporom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2015 22:42 (Bullfrog).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bullfrog kaže...
Edge kaže...

Izgleda da ce na kraju izbore odlucit nehrvati koji ne placaju porez niti dijele istu sudbinu s gradjanima RH.

 

Po hitnom postupku ukinut im drzavljanstvo.

Objasni mi molim te, što to točno čini jednog Hrvata. Plaćanje poreza u RH? Ja sam po tome državljan Švicarske. Ili nisam?

Ili možda tvrdiš da manjinama treba oduzeti pravo glasa i vratiti ih odakle su došli? Ili da Hrvati iz Bosne i Hercegovine nisu etnički Hrvati?

Ne bulazni. Jasno mi je da to pišeš iz afekta, ali nisi svjestan posljedica ukidanja državljanstva, kako kažeš, nehrvatima. 

Ako ti se dize na to, zovi se Hrvatom. Samo nemoj glasati na izborima jer ti ne zivis u Hrvatskoj, ti izbori nece nikako utjecati na tebe.

 

Jos uvijek mi nije jasno zasto nekome imponira sto je Hrvat. Mene brate sramota...

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 8:06 (tnakir).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bullfrog kaže...

 Plaćanje poreza u RH? Ja sam po tome državljan Švicarske. Ili nisam?

 

 Pa ako plaćaš porez i živiš u Švicarskoj - da, flash news, državljanin si Švicarske. I kao takav ne bi trebao imati pravo glasa u Hrvatskoj.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 8:26 (Bukva).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bullfrog kaže...

Objasni mi molim te, što to točno čini jednog Hrvata. Plaćanje poreza u RH? Ja sam po tome državljan Švicarske. Ili nisam?

Ili možda tvrdiš da manjinama treba oduzeti pravo glasa i vratiti ih odakle su došli? Ili da Hrvati iz Bosne i Hercegovine nisu etnički Hrvati?

Ne bulazni. Jasno mi je da to pišeš iz afekta, ali nisi svjestan posljedica ukidanja državljanstva, kako kažeš, nehrvatima. 

Malo si pobrkao lončiće.

Na izborima u RH ne glasaju Hrvati već građani RH. To što je netko Hrvat ne znači i da mora imati pravo glasa ukoliko ni na koji način ne sudjeluje u realnom životu u RH.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...

Na izborima u RH ne glasaju Hrvati već građani RH. To što je netko Hrvat ne znači i da mora imati pravo glasa ukoliko ni na koji način ne sudjeluje u realnom životu u RH.

 

jednostavno rečeno, pobrkao je nacionalnost i državljanstvo.

doduše neki imaju dvojno državljanstvo (npr. moj stari njem. i hr.), ali pravo glasa na koncu kao što je već neko rekao trebaju imati oni koji žive i plaćaju porez u hr.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Mislim da nije moguće onemogućiti glasanje državljana RH koji ne žive u Hrvatskoj. Jednostavno to nije u skladu s Ustavom RH. Zanemarivanje vlastitih državljana od strane matične države je samo naš trend. Druga je stvar kako su neki došli do Mislim da je jučer Raspudić rekao ono što je najlogičnije ograničiti maksimalni broj mandata a stvarni broj mandata treba biti prema izlaznosti (on reče da je ista na vrlo niskoj razini i da bi broj mandata uvijek bio manji od maksimalnog).

 

Opet naglašavam da dijaspora nema utjecaja na pobjednika ovih izbora (i budućeg mandatara vlade), ključ je Most i manjinski predstavnici (koji se uvijek priklone većini). Država je podijeljena na podjednaki odnos birača SDP-a i HDZ-a. Najbolje što se desilo ovim izborima je Most. Sa svojih 19 mandata mogu bitno utjecati na sve odluke, nitko ne može bez nih sastaviti vladu. Da li će ispasti razočaranje ili ne, vidjet ćemo u skorije vrijeme. Za dobrobit RH, nadam se da neće ispasti razočaranje.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...

Mislim da nije moguće onemogućiti glasanje državljana RH koji ne žive u Hrvatskoj. Jednostavno to nije u skladu s Ustavom RH. Zanemarivanje vlastitih državljana od strane matične države je samo naš trend. Druga je stvar kako su neki došli do Mislim da je jučer Raspudić rekao ono što je najlogičnije ograničiti maksimalni broj mandata a stvarni broj mandata treba biti prema izlaznosti (on reče da je ista na vrlo niskoj razini i da bi broj mandata uvijek bio manji od maksimalnog).

 

Opet naglašavam da dijaspora nema utjecaja na pobjednika ovih izbora (i budućeg mandatara vlade), ključ je Most i manjinski predstavnici (koji se uvijek priklone većini). Država je podijeljena na podjednaki odnos birača SDP-a i HDZ-a. Najbolje što se desilo ovim izborima je Most. Sa svojih 19 mandata mogu bitno utjecati na sve odluke, nitko ne može bez nih sastaviti vladu. Da li će ispasti razočaranje ili ne, vidjet ćemo u skorije vrijeme. Za dobrobit RH, nadam se da neće ispasti razočaranje.

Problem s glasovima dijaspore je taj što je to uvijek startna pozicija HDZ-u, što je bio problem recimo 2007. kako bi se stvari raspetljale onda je jako upitno.

Nadajmo se da Most odigra pošteno i da se drži toga, ne da se brzo raspadne.

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Da MOST koalira s SDPom i natjera ih na reforme to bi bio najbolji moguci ishod izbora.

 

Svaka im cast! Neka se sada jos pokazu! (nadajmo se)

 

 

Nadam se da ce HDZ izgubit izbore i da ce zbog preferencijalnog glasanja Karachmarko izgubit svu svoju vaznost.

- Psiho246
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Najbolje je ovo,sto je HDZ kenjao protiv Mosta,nikakvi mostici,putici,bili su apsolutno uvjereni u pobjedu.

E jbg malkice se zecina zeznula,most odnio 19 mandata i bez njega nema Vlade,sad cemo vidjeti koliko zec ima rijec da nece hvatati Petrova ( a vec je Prgometu ponudena fotelja predsjednika Sabora,toliko o postenju . )

 

 

Ali slazem se bolje koalicija Mosta sa SDP-om ;)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

Da MOST koalira s SDPom i natjera ih na reforme to bi bio najbolji moguci ishod izbora.

 

Svaka im cast! Neka se sada jos pokazu! (nadajmo se)

 

 

Nadam se da ce HDZ izgubit izbore i da ce zbog preferencijalnog glasanja Karachmarko izgubit svu svoju vaznost.

Pouka iz hrvatske prošlosti kaže: sve stranke koje su naglo uzletile još su se naglije našle vlastitim nosom na podu.

 

Moja procjena je da će MOST dati saborsku podršku SDP-ovoj koaliciji i uvjetovati izvedive reforme.

 

Kažem izvedive jer ljudi jednostavno ne kopčaju da regionalizacija, izmjene županija, općina itd. ne ide bez izmjene Ustava, a to ne ide bez HDZ-a koji neće dići ruku za to, ma koliko pričali o reformama.

 

Ako bude takav scenarij, ne mislim da će doći do brzih prijevremenih izbora, ali siguran sam da će se MOST početi osipati, a onda tko što kupi - kupi. Recimo u trećem kvartalu negdje.

Battlelog: [deda] lubosaur
11 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
doky01akablava kaže...

Najbolje je ovo,sto je HDZ kenjao protiv Mosta,nikakvi mostici,putici,bili su apsolutno uvjereni u pobjedu.

E jbg malkice se zecina zeznula,most odnio 19 mandata i bez njega nema Vlade,sad cemo vidjeti koliko zec ima rijec da nece hvatati Petrova ( a vec je Prgometu ponudena fotelja predsjednika Sabora,toliko o postenju . )

 

Ali slazem se bolje koalicija Mosta sa SDP-om ;)

 kao da su ovi drugi nešto bolji, još jučer bi s glavašem i crnokošuljašima u koaliciju samo da se drukčije odigralo

 

nadam se samo da djubrad iz hdzsdp-a neće izhebat ove iz mosta

da sam na mjestu petrova tražio bi premijersko mjesto i/ili tvrdi ovjereni ugovor o programskoj koaliciji, pa kad djubrad krenu opet po svojem - izlaz iz koalicije, nepovjerenje vladi i izvanredni izbori

15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

drastična promjena! ... ?

ili kibidabi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...
doky01akablava kaže...

Najbolje je ovo,sto je HDZ kenjao protiv Mosta,nikakvi mostici,putici,bili su apsolutno uvjereni u pobjedu.

E jbg malkice se zecina zeznula,most odnio 19 mandata i bez njega nema Vlade,sad cemo vidjeti koliko zec ima rijec da nece hvatati Petrova ( a vec je Prgometu ponudena fotelja predsjednika Sabora,toliko o postenju . )

 

Ali slazem se bolje koalicija Mosta sa SDP-om ;)

 kao da su ovi drugi nešto bolji, još jučer bi s glavašem i crnokošuljašima u koaliciju samo da se drukčije odigralo

 

nadam se samo da djubrad iz hdzsdp-a neće izhebat ove iz mosta

da sam na mjestu petrova tražio bi premijersko mjesto i/ili tvrdi ovjereni ugovor o programskoj koaliciji, pa kad djubrad krenu opet po svojem - izlaz iz koalicije, nepovjerenje vladi i izvanredni izbori

 Dobro se zna sa kime HDZ koalira i kakvim abominacijama,barem Milanovic zna sastaviti dvije recenice i pricati engleski za razliku od Karamarka,ne zna beknuti dvije rijeci na engleskome i sa svojim vokabularom je cak odusevio Merkelicu da ga je posprdala.

 

 

11 godina
online
Re: Što se događa s našim društvom?
To svakako, karacmarko je materijal jedino za ovce cuvat, a obzirom na sposobnost zbrajanja i njih bi pogubio
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

E ljudi moji, kakvo smo mi društvo kad nam HDZ - kriminalno-lopovska organizacija na čelu sa Kramarkom koji je bio šef tajne službe i ministar MUP-A u doba ''vladavine'' , njegov ex šef i ekipa popljačkaju državu na sve moguće i nemoguće načine na kraju dobije ovoliki broj mandata( glasova ) da nije žalosno bilo bi smješno.

I taj bi sad htio biti premjer , wtf?! Ljudi moji mi smo ovci za šišanje, ali ne jednom u sezoni nego svaki j....dan.

 

Prestrašno!

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Meni jedino nema logike niti ikave podloge kad po drustvenim mrezama HDZ-ova "zlatna" mladez pise nesto od navedenog :

smrt komunjarama,sloboda narodu

crvendaci zavrseno je sa vama

komunjare umrite/popijte tablete

ZDS 

Dosta je bilo pljacke SDP-a ( ovo mi je najbolje od svega )

smrt srpskom SDP-u 


Na ovo se moze dodati desetke jos tih nebuloza sto ili majmuni od 15-25 godina pisu koji zbog maloumnih staraca glasaju jer jedva cekaju priliku za raznorazne mutne poslove ili starci/babe zaostale u godini 1945. ili godini 1991.

A onda lijepo mi tek ovo nije jasno 

 

Ocigledno ne znaju povijest svoje stranke niti kakve se afere vezu za njih,a i vidim vecini nedostaje razred pa bi uspjeli zavrsiti osmoljetku.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 12:59 (doky01akablava).
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

 

Ajde ti meni objasni zar Hrvata cini to da ima pravo glasanja u RH. Zar moras imat pravo glasanja da bi se osjecao kao Hrvat?

 

Fucka se meni od kud je tko, ali zdrav razum govori da netko iz Australije, Njemacke, Austrije ne dijeli istu sudbinu s Hrvatima u Hrvatskoj, dakle nisu sposobni odlucivati o sudbini ljudi u RH koji godisnje uplacuju najmanje 50 000 kn poreza (kroz teret na place, PDV i ostale namete).

 

I ne pisem iz afekta, vec par godina zelim da se ukine drzavljanstvo nehrvatima jer su vecina HDZ-ov olos koji steti Hrvatima u Hrvatskoj.

 Zar je normalno da manjinski predstavnici dobivaju mandat sa cca 1000 glasova ?
I onda na kraju imaju 8 mandata, a većina manjine glasuje za sdp jer su ovi mandati fiksni bez obzira koliko ih izsalo na birališta?

doky01akablava kaže...

Meni jedino nema logike niti ikave podloge kad po drustvenim mrezama HDZ-ova "zlatna" mladez pise nesto od navedenog :

smrt komunjarama,sloboda narodu

crvendaci zavrseno je sa vama

komunjare umrite/popijte tablete

ZDS 

Dosta je bilo pljacke SDP-a ( ovo mi je najbolje od svega )

smrt srpskom SDP-u 


Na ovo se moze dodati desetke jos tih nebuloza sto ili majmuni od 15-25 godina pisu koji zbog maloumnih staraca glasaju jer jedva cekaju priliku za raznorazne mutne poslove ili starci/babe zaostale u godini 1945. ili godini 1991.

A onda lijepo mi tek ovo nije jasno 

 

Ocigledno ne znaju povijest svoje stranke niti kakve se afere vezu za njih,a i vidim vecini nedostaje razred pa bi uspjeli zavrsiti osmoljetku.

 

 

 

 zanimljivo da jaca i karamarko imaju iste knjižice..

Long Live Freedom
12 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Koja smo mi debilana od zemlje, proglašavaju se pobjednici na pola dip-ovog prebrojavanja, režu se torte, predsjednica izlazi s govorom. Pa jbt, od svih silnih stručnjaka, zar nitko nije tim ljudima do sada objasnio da su izlazne ankete daleko pouzdanije od dip-ovih 50% prigodno prebrojanih glasova. Emisije s ''neviđenim'' grafičkim prikazima, live izmjene stanja; meni je to totalni cirkus i dodatno zaglupljivanje već ionako matematički polupismenog naroda. Pa one uobičajene ''informacije s terena'' koje svaka stranka ko fol dobiva i koje im govore kako su najjači na svijetu, šibaju sve druge sa milijun mandata,.. Šuker, bivši ministar financija i ekonomist koji bi trebao poznavati osnove statistike, izbacuje sinoć mrtav ladan kako oni znaju da imaju negdje između 7-10 mandata ispred sdp-ove koalicije. Strava.

 

 

edit: nek neko kolegi iznad objasni značenje riječi manjina

 

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 13:58 (ElektričnaOvca).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Neću uopće komentirati rezultate izbora, ali gledam jučer tu ekipu po stožerima i ne vjerujem. K'o da su se kolektivno najeli kakve droge. U deliriju svi bez obzira gube li ili ne. Smile od uha do uha, mašu zastavicama, dernek.. Ili je meni netko nešto ubacio u kavu ili tamo dijele neke zabranjene supstance..

 

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Onak usput, ugodno s korisnim pa nema frke.

https://www.malwarebytes.org/antiexploit/index.html
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
bed kaže...

Neću uopće komentirati rezultate izbora, ali gledam jučer tu ekipu po stožerima i ne vjerujem. K'o da su se kolektivno najeli kakve droge. U deliriju svi bez obzira gube li ili ne. Smile od uha do uha, mašu zastavicama, dernek.. Ili je meni netko nešto ubacio u kavu ili tamo dijele neke zabranjene supstance..

 

 Ha gle, Bujanec je bio tamo, stoga....

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Jedna dobra i od mene.....

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Jedna dobra i od mene.....

 Ispada da je Kerum ipak "pametniji" - od pršuta ipak ima koristi, barem ga moš' pojest i zalit vinom.

 

Ali, dobro - dosad se članska iskaznica HDZ-a velikoj većini vlasnika pokazala puno profatibilnija. Bez potrebe za nekom pameću.

Barem do USKOKove istrage.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 22:30 (kizo2703).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Kad vidim nastupe pojedinih HDZ-ovaca, mogu sam rec da je to primjer materijala za cirkus... 

Dao sam glas Petrovu, jos od svog prvog gostovanja pri Stankovicu mi se cinio ok, dal je stvarno takav, vidjet cemo...

 

Da je Kerum izletio iz sabora, to mi je drago jer trenutno mi ne pada bolji primjer neskolovanog imbecila koji je imao mjesto u saboru... (jos sad mi je tesko vjerovat da takav panj moze tamo imat mjesto)

 

A Karamarko... Taj mi je poseban s onim svojim okicama :)

 

Kolko lik moze nelogicnosti istrkeljat, to je fascinantno...

 

Mnogi nasi zaborski zastupnici su idelani kandidati za promatranje i utvrdjivanje kako je moguce dosec tolku razinu idiotizma/kretenizma...

 

 

 

 

Truth in engineering.
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
.. ipak pametniji -..

- od svih pridjeva (ćelaviji, deblji, dlakaviji, okrugliji, smiješniji, .. gluplji, masniji..) ti baš uzmeš pamet za usporedit. Baš nešto što ni s jednim nema nikakve veze.

ko da govorimo o hidrocentrali u sahari ili tak nešt..

 

Do sad smo već naučili (ili nismo) da je glupost nemjerljiva, neusporediva, beskonačna.. glupost je riječ koja im odgovara.

- biraj riječi pichkamumaterina!!

 

Batista kaže...

 

 

Mnogi nasi zaborski zastupnici su idelani kandidati za promatranje i utvrdjivanje kako je moguce dosec tolku razinu idiotizma/kretenizma...

 

- pa naravno da je moguće... šampioni.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 22:28 (ihush).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

- od svih pridjeva (ćelaviji, deblji, dlakaviji, okrugliji, smiješniji, .. gluplji, masniji..) ti baš uzmeš pamet za usporedit.

 

Do sad smo već naučili (ili nismo) da je glupost nemjerljiva, neusporediva, beskonačna.. glupost je riječ koja im odgovara.

- biraj riječi pichkamumaterina!!

 Evo, fiksano - "pametniji"

Batista kaže...

A Karamarko... Taj mi je poseban s onim svojim okicama :)

 

Kolko lik moze nelogicnosti istrkeljat, to je fascinantno...

 Točnije, ne zna tko mu glavu nosi.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

Izgleda da ce na kraju izbore odlucit nehrvati koji ne placaju porez niti dijele istu sudbinu s gradjanima RH.

 

Po hitnom postupku ukinut im drzavljanstvo.

 slobodno mi oduzmite hrvatsko drzavljanstvo meni ce Hrvatska Republika i hrvatski narod ostati u srcu , Cestitke  svim glasacima koji nisu dali glas jugonostalgicarima ,kvaziliberalima i crvenim parazitima

 

 

 

europa europljanima
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice