Okupljanje Bug forumaša

poruka: 128
|
čitano: 21.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Evo, mene zanima hoće li u ovoj godini (2012.) ili ako je već prošlo, hoće li u 2013. godini biti okupljanje Bug forumaša (mislim na offical okupljanje (ako to i postoji))?

 

Ako hoće, može li mi netko samo opisati kako to izgleda? Nađu li se svi forumaši u nekom bircu ili to bude malo "sofisticiranije"?

 

Može li mi netko ukratko opisati kako to izgleda?

 

Došao bih, pa me zato i zanima.

 

Unaprijed hvala!

 

Pars pro toto.
14 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

dobra ideja za okupljanje al mislim da jos ove godine se nisu okupili

Samobor je lepa varoš :))
15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Sumnjam da je ikad bilo nešto organizirano, ali ako bude interesa zašto ne {#}

Evo jedan brojač glasova, da vidimo ima li zainteresiranih:

98 Došao bi na okupljanje!
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša

Samo zbog jedne cuge bi svi potegli na drugi kraj hrvatske{#}

 

 

Prvo predložite barem okvirno vrijeme i mjesto pa se onda može govoriti tko će doći ili neće.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 19:52 (Paolo2612).
15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Pa mjesto bi valda bio zagreb jer nas je najvise odavde, ali naznam kako bi to islo, pa ima nas najaktivnijih sigurno par stotina, cak i da ih se 50 odluci doc, kud s tim ljudima?

15 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ako nekome nije zgodno doci u Zagreb mozemo napraviti vise okupljanja. Npr jedno za Zg, jedno za Dalmaciju, Slavoniju itd?

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
mar123 kaže...

Pa mjesto bi valda bio zagreb jer nas je najvise odavde, ali naznam kako bi to islo, pa ima nas najaktivnijih sigurno par stotina, cak i da ih se 50 odluci doc, kud s tim ljudima?

Ono što sam ja predlagao več više puta, HGspot (to jest hgshop {#}) stalno organizira neke glupe nagradene igre i slično, a prostor koji imaju u Utrinama na katu je idealan za jedan pravi event.

Komotno može doći 100+ ljudi gore, a ima i neki kafić gore. Nedavno je bio event gore kad je quake OC-a onu 7850 asus-icu, odnosno prestavljala se asusica z77. Bilo je jako malo ljudi gore, možda tek 20-30 (ja sam dobio pozivnicu na pcexpertu) i baš smo pričali sa "adminom" hgshopa (očigledno se on voli tako zvati, pa eto..{#}) i sa prestavnikom asusa, kako bi se gore moglo svašta organizirati.

Pa eto, BUG-ovci (ovde mislim na službene Bugovce iz redakcije) ionako stalno sudjelujete u promociji hgspota, možda bi mogli organizirati neki zajednički event {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Što se tiče eventa, imam ja prekonekoliko ideja u svezi narečenog, a jedna je od njih recimo na kupanje u karlovačkim rijekama i usput guštanje sa pivom u ruci na "Karlovačkim danima piva", recimo, a i znam nekoliko prostora gdje se može skupiti škvadra pa opaliti roštilj, kako ono roktavo, malo onog što kokodače tako i ono što pliva u vodi uglavnom, za detalje razrade eventualnih detalja, imamo vrijeme cijelu 2012 i prvu polovicu 2013 godine {#} !!!! 

ATJ Lučko
11 godina
protjeran
offline
Okupljanje Bug forumaša

Odakle ste?

33 Slavonija
41 Dalmacija
15 Istra
4 Lika
71 Zagreb i okolica
It's better to be hated for something you are,than to be loved for something you're not!!!
15 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
ATJLučko kaže...

 

Dani piva su sad blizu, nebi se to stiglo organizirati, iako ću ja ionak več biti tamo, da posjetim, ovaj, kulturne znamenitosti Karlovca, ako me razumijete {#}

Nije problem organizirati, problem je kako biti siguran da će ti ljudi doći {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
ATJLučko kaže...

Što se tiče eventa, ... recimo na kupanje u karlovačkim rijekama i usput guštanje sa pivom u ruci na "Karlovačkim danima piva",...

ne zvuči loše.

 

Pošto sam iz Rijeke, možemo se okupiti mi riječka ekipa + svi koji žele doči?

14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

...Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba, neda se sreća zlatom kupiti...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
nul-3 kaže...

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

i ja sam sam u dubrovniku :)

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 20:24 (cod2playahhh).
14 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
cod2playahhh kaže...
nul-3 kaže...

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

i ja sam sam u dubrovniku :)

Split ti je najblizi. Ne znam koliko vas ima u Dubrovniku. Ja se za par dana selim u Osijek :D

...Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba, neda se sreća zlatom kupiti...
11 godina
protjeran
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
cod2playahhh kaže...
nul-3 kaže...

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

i ja sam sam u dubrovniku :)

  Lipo se skupi ljudi,odu na skype :D oni koji ne mogu,od kuće kontaktiraju :D

It's better to be hated for something you are,than to be loved for something you're not!!!
16 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Po meni treba se prvo dogovoriti/ i napraviti par okupljanja po većim gradovima tj. gdje nas najviše ima. Pa onda ako to uspije onda možda krenuti u organizaciju jednog većeg ili jedinstvenog.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

valjda se necete zacudit kad ce vas doc tri odrasla i 25 tinejđera.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
cod2playahhh kaže...
nul-3 kaže...

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

i ja sam sam u dubrovniku :)

i jaa :D

12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Square Enix kaže...

i jaa :D

odakle? :P

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ja sam iz Slavonije (Vinkovci), no nije mi problem dati cca. 200 kn za povratnu do Zagreba i piti piće uz raspravu o tehnologiji. Po meni bi bilo najbolje, da svi koji žele doći uplate određenu sumu novca na nekakav bankovni račun i onda se izorganziramo i unajmimo si nesto. Bilo bi super kada bi recimo nekih 3-4 sata držali govore (kao na onim famoznim konferencijama), o recimo web-site buildingu, sigurnosti, desktop developanju, a nakon sto je svatko izlozio svoje (onaj tko se prijavi da izlaze), onda svi skupa odemo u jedan birc i dobrano se ispricamo. U biti, ne mislim da je najam projektora i platna za prezentacije skup, samo nam treba prostora i izlagača (mogao bi i ja nešto izlagati). Onda bi se vratili kući nakon pića, ali sa novim znanjem (recimo o sigurnosti PHP aplikacija). Naravno, svatko tko bi dosao bi dobio plan i program (sastavi se vrlo brzo) i onda zna kada se koja tema izlaze i koji forumas to izlaze. To je moja nekakva "utopija", ali kazem, da se to napravi, super bi bilo. U biti, svi koji ce ic uplate pare, njih se upise, dodju na iznajmljeni prostor i ako hoce, slusaju prezentacije iskusnih forumasa koji govore o raznim računalnim temama uzivo. Nakon sto su svi izlagaci svoje izlozili, odemo svi masovno u neki birc (ili neko ode kupit pice) i nastavljamo sa lezernim razgovorom o tehnologiji. Ne bi mi bilo problem voditi organizaciju ovoga, samo da se definira ko ce ic i naravno da neko iz Zagreba unajmi nekakav posten prostor i potrebnu opremu za izlaganje. Ja skupim pare, dam osobi iz Zagreba, ona iznajmi sve i eto, svima koji ce ic kazem vrijeme i mjesto i svi smo tu. Sto se tice lokacije, Zagreb je najbolji, posto je on ipak glavni grad, a tamo živi većina forumaša koji su glasali u anketi "Gdje živite?". Tako da, opet kažem, moglo bi se u Zagreb, samo ušparajte tih cca. 250 kn (za cugu i kartu) i cijelu noć se educirajte i raspravljajte o tehnologiji s nekim tko se zaista u to i razumije.

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 22:28 (TheGh0st).
12 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
TheGh0st kaže...

Ja sam iz Slavonije (Vinkovci), no nije mi problem dati cca. 200 kn za povratnu do Zagreba i piti piće uz raspravu o tehnologiji. Po meni bi bilo najbolje, da svi koji žele doći uplate određenu sumu novca na nekakav bankovni račun i onda se izorganziramo i unajmimo si nesto. Bilo bi super kada bi recimo nekih 3-4 sata držali govore (kao na onim famoznim konferencijama), o recimo web-site buildingu, sigurnosti, desktop developanju, a nakon sto je svatko izlozio svoje (onaj tko se prijavi da izlaze), onda svi skupa odemo u jedan birc i dobarno se ispricamo. U biti, ne mislim da je najam projektora i platna za prezentacije skup, samo nam treba prostora i izlagača (mogao bi i ja nešto izlagati). Onda bi se vratili kući nakon pića, ali sa novim znanjem (recimo o sigurnosti PHP aplikacija). Naravno, svatko tko bi dosao bi dobio plan i program (sastavi se vrlo brzo) i onda zna kada se koja tema izlaze i koji forumas to izlaze. To je moja nekakva "utopija", ali kazem, da se to napravi, super bi bilo. U biti, svi koji ce ic uplate pare, njih se upise, dodju na iznajmljeni prostor i ako hoce, slusaju prezentacije iskusnih forumasa koji govore o raznim računalnim temama uzivo. Nakon sto su svi izlagaci svoje izlozili, odemo svi masovno u neki birc (ili neko ode kupit pice) i nastavljamo sa lezernim razgovorom o tehnologiji. Ne bi mi bilo problem voditi organizaciju ovoga, samo da se definira ko ce ic i naravno da neko iz Zagreba unajmi nekakav posten prostor i potrebnu opremu za izlaganje. Ja skupim pare, dam osobi iz Zagreba, ona iznajmi sve i eto, svima koji ce ic kazem vrijeme i mjesto i svi smo tu. Sto se tice lokacije, Zagreb je najbolji, posto je on ipak glavni grad, a tamo živi većina forumaša koji su glasali u anketi "Gdje živite?". Tako da, opet kažem, moglo bi se u Zagreb, samo ušparajte tih cca. 250 kn (za cugu i kartu) i cijelu noć se educirajte i raspravljajte o tehnologiji s nekim tko se zaista u to i razumije.

  Valjda ce biti u stanju vratiti se doma  {#}

16 godina
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
TheGh0st kaže...

Ja sam iz Slavonije (Vinkovci), no nije mi problem dati cca. 200 kn za povratnu do Zagreba i piti piće uz raspravu o tehnologiji.

Ja to ovako zamišljam...

 

 

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein
14 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Očekivanja:

 

 

Realnost:

 

...Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba, neda se sreća zlatom kupiti...
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2012 22:42 (nul-3).
13 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

Jesam li ja jedan od rijektih bosanac ovdje? xD

 

Inače, ja bi volio doči na okupljanje, al mi je predaleko :P

'Sada je takvo vrijeme došlo, da je lakše dobiti sex, nego naći pravu ljubav' Mel
12 godina
neaktivan
offline
Okupljanje Bug forumaša

I ja sam Bosanac {#} meni nebi bilo tesko doci do Sl.Broda na okupljanje al do Zagreba bi mi bilo vec teze.

the quieter you become the more you are able to hear
11 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Square Enix kaže...
cod2playahhh kaže...
nul-3 kaže...

Osijek-Zagreb-Slavonski Brod-Varaždin-Rijeka-Pula-Zadar-Split

 

I lijepo live chat s ekipom na velikom platnom.

i ja sam sam u dubrovniku :)

i jaa :D

mokosica,ti?

15 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ja vam ozbiljno kazem da ce vam vecina maloljetnika doc, ili mislite stavit neku dobnu granicu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
Nisu svi maloljetnici maloumni, čak što više, upoznao sam jednog forumaša odavdje, i on je MNOGO zreliji od mene čak i od večine sa foruma (uključujući i neke starije osobe).

A ja ču biti punoljetan kroz mjesec dana tako da.. :P
'Sada je takvo vrijeme došlo, da je lakše dobiti sex, nego naći pravu ljubav' Mel
13 godina
offline
Okupljanje Bug forumaša

Ajmo se mi fino naći na nekom Vucinom koncertu.

LoL NordicEU : Heineken01
12 godina
neaktivan
offline
Re: Okupljanje Bug forumaša
KKristijan kaže...

Ajmo se mi fino naći na nekom Vucinom koncertu.

Prva pametna u ovoj temi. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice