Hrvatska Posta

poruka: 4
|
čitano: 1.383
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Hrvatska Posta

Pozdrav

 

Prosle godine su mi uredno kasnili s dostavom po vise od mjesec dana. Zalio sam se i rekli su mi: "Provjerom smo ustanovili da imate postanski sanducic pa je ocito kasnjenje u dostavi bila nasa greska. Primite nasu ispriku." U meduvremenu i dalje su kasnili i neke stvari nisam dobio mjesecima. Medutim, oni su se prestali javljat. Ja to ne zelim pustit nego se zalit dalje i eventualno cu podic tuzbu sudu. Zanima me ima li ko iskustava s ovim i kakva su? Ne mislim na kasnjenje i nedostavu jer znam da vise manje svi imaju takvih iskustava vec na istjerivanje pravde s ovim genijalcima :)

 

Thx

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska Posta

Prijatelju dragi, radim u pošti, tužba protiv državne firme ti će ti samo potrošiti vrijeme. O kakvoj pošiljci se radi, je li praćena? Preporuka? Ako su neki paketići s ebaya nemoj se čudit i nemoj krivit poštu, ja ti odmah mogu reć da ti poštar neće kasniti po mjesec dana, možda tjedan u nekom gadnom slučaju ako ga netko mijenja, a ne poznaje teren. 

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
13 godina
offline
Re: Hrvatska Posta

Nije rijec o paketicima s ebaya :). Rijec je konkretno o BUGu. Od toga neke nisam dobija uopce i tek na intervenciju BUGa (ne znam koga su zvali tocno i sta napravili sam dobija sve sa zakasnjenjem od par mjeseci). Ali isto se dogada za pakete koji ne dolaze i tako dalje. Ne dobijem ni zutu ceduljicu vise... nekad su znali samo nju ubacit i pravit se da nema nikog pa sam u par navrata trca za njima jer bi ih cuja kako dolaze ubacit tu istu ceduljicu.

 

I, oprosti, ali neka ce mi potrosit vrime. Nazalost, velika vecina tako razmislja pa se situacija i dalje nastavlja. Hvala na komentaru svakako.

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska Posta

Dobio si ti BUG, netko je za tebe potpisao, i odnio doma, ili ti cak ukrao iz sanducica.

 

Ima takvih ljudi svuda, cak i postara i postanskih radnika koji su znali "posuditi" postu (da ne kazem otudjiti, ukrasti),

osobito kad posiljka nije upisana, preporucena, s povratnicom itd - doslo, nije doslo, dokazi, ne moze se nista.

 

U 90ima su cak preporucena pisma bila OTVARANA i pregledavana od strane poste, i ako je u njima bilo DM-a,

ili bilo koje druge valute - to je uredno nestajalo. Tako da sam i preporucena pisma znao oblijepiti prozirnom

trakom, no i to ih nije prijecilo u "posudjivanju" i otvaranju pisama - a onda ga ponovno zalijepe ili prepakiraju.

 

Svasta sam dozivio i prije i sad, tako da znam da se sranja desavaju. Zasto? Zato sto su ljudi takvi. A zasto? Jer im se moze.

Ne odgovaraju pravno, jer drzava stiti drzavnu firmu, to se fino pomete pod otirac i nikom nista.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice