Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.199
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Titko spasitelju ;)

 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel ima kakav addon za live tekme? Onaj Sportsdevil su ugasili pa sam trenutno na Phoenixu no nekako mi nije sjeo.

 Meni Sportsdevil radi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
16 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Poštovani!

 

Zašto mi u KODI-ju ne prikazuje thumbnailove kod 1Channel-a i MashUp-a?

Što krivo radim, nemogu ništa smisleno naći na netu.

Brisao sam i onaj file Textures13 ali isto ništa.

 

Molim vas pomozite!

ANTI_Fejzbukovac
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Kako gledaš Sky Sports F1 - meni stoji torrent invalid.

ANTI_Fejzbukovac
11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Neki addon za anime.Probao sam Pulsar i njegove nyaa i horible subs,al niš ne radi.

Hvala.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Jel ima tko ovjde namještenu IPTV? Odakle vucete linkove za exyu programe? Sve što nalazim je prestalo raditi. Ima neka dobra str?

BF Nick: Xtreme_Switch
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel ima tko ovjde namještenu IPTV? Odakle vucete linkove za exyu programe? Sve što nalazim je prestalo raditi. Ima neka dobra str?

 imaš temu gledanje tv-a preko interneta tu na forumu.Kolega robimarko vodi listu svih relevantnijih regionalnih programa.

Dao bi ti link ali na mobu sam :p

 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
9 godina
neaktivan
offline
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tnakir kaže...

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

 budući da je xbmctorrent mrtav,probaj s njegovim nasljednikom pulsar.

 

Moje pitanje

Ima koji način da se kodi gleda u vlc bez petljanja po xml logu.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tnakir kaže...

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

 A šta će ti to? Ja za serije i filmove koristim samo i jedino Genesis! Definitivno najbolji addon za to!

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
tnakir kaže...

Jel tko uspio upogoniti Popcorn Time na KODI?

 A šta će ti to? Ja za serije i filmove koristim samo i jedino Genesis! Definitivno najbolji addon za to!

 Imas link ili skinem iz sluzbenog repozitorija?

Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tnakir kaže...

 Imas link ili skinem iz sluzbenog repozitorija?

 Genesis. 

BF Nick: Xtreme_Switch
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Upravo pokrenuo Pulsar.. radi bezprijekorno i uspješno mi krati radni dan, ubuduće i dane...

Jeti
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Jel tebi radi taj SkyF1? Ja sam upravo pokušao i ne želi mi pokrenut niti jedan kanal s te liste (SPORT(ACE)).

16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
steve90 kaže...
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Jel tebi radi taj SkyF1? Ja sam upravo pokušao i ne želi mi pokrenut niti jedan kanal s te liste (SPORT(ACE)).

 Da da radi mi, niti meni nije radilo ali sam onda odgledao

slijedio upute i proradilo mi.

16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Riba kaže...
Brajki kaže...

Kako ćete pratiti formulu 1, ja sam planirao preko phoenyxa -> Staael 2014 - > Live TV -> SPORT (ACE)  -> Sky Sports F1

 

Dali ima možda bolje/drugo riješenje  za pratit F1 jer ovo mi šljaka na windowsima ali imam problem na raspberrijem naime na OPENELECU mi iako sam instalirao p2p i Acestream iz nekog razloga ne radi.

 

Dali netko možda ima neki savjet glede OPEN eleca i mojeg problema?

 

 

 Kako gledaš Sky Sports F1 - meni stoji torrent invalid.

 Samo slijedi upute iz 

i trebalo bi ti proraditi.

15 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel vama Pulsar radi normalno na zadnjem OpenELECu i Kodiju (helix) na RPi2? Meni se samo skrši a nekad čak i ruši shell od Kodija...

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Sum_of_all_fears kaže...

Jel vama Pulsar radi normalno na zadnjem OpenELECu i Kodiju (helix) na RPi2? Meni se samo skrši a nekad čak i ruši shell od Kodija...

 Nisam pulsar instalirao na OpenElec ajde bas cu probati kad uhvatim vremena, pa ti javim.

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Vi koji koristite pulsar. Dali je moguće u tom Pluginu napraviti da iskoči popis filmova u njihovoj kvaliteti. Znači da imamo stablo (tree) i onda imamo 720p pa 1080p itd. Tako je bilo na xbmctorent pluginu (yifi). Ovako mi sad izbaci hrpu linkova pa se ti snađi što je što i nakojemu je jeziku. Dali sam što propustio kod setupa addona.
15 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Mislim da se ne može ali probaj napraviti request na njihovom Gitu...

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Vi koji koristite pulsar. Dali je moguće u tom Pluginu napraviti da iskoči popis filmova u njihovoj kvaliteti. Znači da imamo stablo (tree) i onda imamo 720p pa 1080p itd. Tako je bilo na xbmctorent pluginu (yifi). Ovako mi sad izbaci hrpu linkova pa se ti snađi što je što i nakojemu je jeziku. Dali sam što propustio kod setupa addona.

Pa mislim da je ovako urednije, kada biraš stream sa desnim klikom za pojedini film na svakom torrentu je podatak o kvaliteti i jeziku.

Ispod 720p neće biti jer je to naznačeno po defaultu u postavkama providera.

11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kod Genesis plugina kad kliknem latest movies i latest Tv-shows ništa ostali linkovi rade.

Ima još ko problema s Genesis.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
a cesto genesis ima tih problema, bude se popravilo
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
a cesto genesis ima tih problema, bude se popravilo

 A čuj ne znam prije je lambda redovito izbacivao nadogradnje, a u zadnje vrijeme ništa.

 

Također ako film nije visoko-budžetni najčešće nema streama.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@zitzko
Hvala ti za info o desnom kliku. Nisam niti znao da se može desnim klikom na ime filma :)
To rješava sve moje probleme tako da nije niti potrebno imati tree strukturu kao na starom addonu
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 Ja nazalost nisam dobio,optereceni su serveri ali mi je receno da ce se ubrzo to rijesit pa cu dobit

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ikarus01 kaže...

Neki addon za anime.Probao sam Pulsar i njegove nyaa i horible subs,al niš ne radi.

Hvala.

 preporucam kissanime! registriraj se na njihovom webu i onda, u kodiju, mozes u settingsu addona postaviti svoj racun tako da ti ocitava tvoju listu bookmarkiranih animea.

14 godina
offline
Sport stream (El Clasico)

Kako općenito gledati sportske prijenose? Danas je El Clasico bilo bi super kad bi moglo preko XBMC-a.

Instalirao sam Superrepo ali ne znam koji add-on i kanal.

Hvala

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice