OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.308
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Goldway sa aliexpresa:

Oneplus 7t 8/128 = 356.99 $
Oneplus 7t 8/256 = 398.09 $

Krajnja cijena sa dodanim kuponima no kako doći do te cijene, ne kuzim..
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
2fast4u kaže...
Goldway sa aliexpresa:

Oneplus 7t 8/128 = 356.99 $
Oneplus 7t 8/256 = 398.09 $

Krajnja cijena sa dodanim kuponima no kako doći do te cijene, ne kuzim..

 Ni meni nije jasno, kupon za 20 dolara popusta mi ne priznaje..

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ako netko skuži kako primjenit sve te kupone nek napiše, meni isto ne može nikakav kupon primjeniti na tu akciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zanemarite to. To je najniža moguća cijena u slučaju da imate neke bolesne kupone koje očito nitko nema. Možete dobiti 20$ popusta s kuponom "ILOVEAE20". Barem sam ja jutros uspio

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

dobio automatiziranu poruku og goldwaya kako doći do max popusta...

 

Znači problem su selection kuponi... ukratko tko prvi njegova djevojka. ja probao u 9:00 nije mi opće nudilo za odabir. uglavno dućan očito ima neko ogranićenje koliko daje popusta...u godwayu ja nisam uspio ni za jedan mobitel staviti selection kupon.

 

Vidim moguće samo za krpice i takve neke sitnice. Uglavnom svijetli onaj roza kvadratić ako je moguće iskoristi selection kupoon. Ugl svijetli samo onaj žuti za maji kupon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Pa onda ovaj 11.11. i nije neki popust.. niskoristi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zna li netko bude li kakvih popusta na službenoj stranici li možda na aliexpress goldway shopu za black friday?

Uzeo bih 7T kad bih naišao na neki popust...

 

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ja sam danas upecao 27$ kupona. Samo treba pratiti.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Momci ako treba kome originalna carbon maska za 7pro, placena 45€, prodajem za 200kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

Jesu ga poslali? 

 

Ja narucio 11.11. i jos uvijek nista...

12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

gdje je trenutno najpovoljniji za uzet 7pro,

goldway na aliju 6+128gb 550$ sa DHL dostavom?

i dalje se ne plaća PDV?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ne placa se PDV sigurno s DHL dostavom. Je, Goldway je najpovoljniji, 7t 8/128 je oko 3000 kn npr trenutno sta je 1000 kn manje nego na sluzbenoj od oneplusa.  7 pro je po toj cijeni  od 550$ 6/128, ali ja ne podnosin zakrivljene ekrane.

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Jegy kaže...
DzigiBau kaže...

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

Jesu ga poslali? 

 

Ja narucio 11.11. i jos uvijek nista...

 

Nista jos, ali vjerujem da su imali more narudzbi za 11.11 pa se nisam ni nadao da ce brzo

12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Koja je shema da se mobitel koji je relativno nov prodaje za 150 eura manje nego na sluzbeno stranici, i jos k tome OnePlus priznaje tu garanciju ? Kako ste vi, kojima je stigao OP s goldwaya, zadovoljni s uredjajem ? Pitam sve ovo jer sam narucio s alibabe takodjer "novi" OP 3T jer sam bolesno zaljubljen u taj model, i izvana je dosao besprijekoran, a iznutra je smece koje odbrojava svoje posljednje sekunde prije nego ga zabijem u zid (fingerprint maltene ne radi, ekranu je zute boje i steka pri otkljucavanju, LCD je bolesno neresponzivan)... Tako da, novi mobitel je mus, i htio bih ga uzet preko alibabe, ali sam jako skeptican :-/

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
BorgMater kaže...

Koja je shema da se mobitel koji je relativno nov prodaje za 150 eura manje nego na sluzbeno stranici, i jos k tome OnePlus priznaje tu garanciju ? Kako ste vi, kojima je stigao OP s goldwaya, zadovoljni s uredjajem ? Pitam sve ovo jer sam narucio s alibabe takodjer "novi" OP 3T jer sam bolesno zaljubljen u taj model, i izvana je dosao besprijekoran, a iznutra je smece koje odbrojava svoje posljednje sekunde prije nego ga zabijem u zid (fingerprint maltene ne radi, ekranu je zute boje i steka pri otkljucavanju, LCD je bolesno neresponzivan)... Tako da, novi mobitel je mus, i htio bih ga uzet preko alibabe, ali sam jako skeptican :-/

 Jednostavno. Mob s Goldwaya je mobitel za kinesko tržište. A zna se da su tamo mobiteli dosta jeftiniji nego u europi. I u taj mob ti Goldway stavi globalni rom i to je to. Nikakvih problema s mobom, sve radi normalno. Imas o ovoj temi dosta postova, prolistaj malo. Taj Op3 je sigurno star 3g. Odradio svoje. A na oneplus stranici su skuplji jer je to skladiste u europi, znaci placaju sve poreze i carine, i to automatski dize cijenu. A na ovaj iz Kine ne placas nista, osim troskova dostave DHL

4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam narucio pocophone, nikakav problem nisam imao. Narucit cu 7t sad, ako nije globalna verzija nego globalni rom obicno daju punjac za njihovo trziste+dodatni adapter, umjesto klasicnog punjaca europskog i to je jedina razlika, al isto je fast charge itd. Sto se tice software imas google services i sve najnormalnije radi. Totalno isti mobitel.

14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ne možete imati nikakvih problema. Kineski model je po svemu identičan globalnom modelu. Razlika je samo u softveru. Kineski modeli imaju Hydrogen OS bez Google aplikacija, a globalni Oxygen OS. U nekolikoi minuta se lako flešne Oxygen i to je to. Sve ostalo je isto. Imam OP7 kupljen na Goldway i sad čekam OP7T.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
Jegy kaže...
DzigiBau kaže...

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

Jesu ga poslali? 

 

Ja narucio 11.11. i jos uvijek nista...

 

Nista jos, ali vjerujem da su imali more narudzbi za 11.11 pa se nisam ni nadao da ce brzo

 

Meni danas poslali. Nisam siguran koliko treba da posiljka dode DHL-om, ali racunam da bi za neka dva tjedna mogao stici

4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Nadam se da sam i ja uskoro na redu s obzirom da sam narucio par sati kasnije :)

Nek je sretno s novim mobom!

5 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
DzigiBau kaže...
Jegy kaže...
DzigiBau kaže...

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

Jesu ga poslali? 

 

Ja narucio 11.11. i jos uvijek nista...

 

Nista jos, ali vjerujem da su imali more narudzbi za 11.11 pa se nisam ni nadao da ce brzo

 

Meni danas poslali. Nisam siguran koliko treba da posiljka dode DHL-om, ali racunam da bi za neka dva tjedna mogao stici

 Meni kad su javili da su poslali tocno je trebalo 4 dana da mi mob bude u rukama. Ali to je od momenta kad vidis na tracking number da je mob u Engleskoj. DHL to brzo odradi. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...
DzigiBau kaže...
DzigiBau kaže...
Jegy kaže...
DzigiBau kaže...

Naurcio upravo s goldway-a op 7t 8/128 GB sa DHL-om me izašlo 440 dolara. Valjda će biti sve u redu.

Jesu ga poslali? 

 

Ja narucio 11.11. i jos uvijek nista...

 

Nista jos, ali vjerujem da su imali more narudzbi za 11.11 pa se nisam ni nadao da ce brzo

 

Meni danas poslali. Nisam siguran koliko treba da posiljka dode DHL-om, ali racunam da bi za neka dva tjedna mogao stici

 Meni kad su javili da su poslali tocno je trebalo 4 dana da mi mob bude u rukama. Ali to je od momenta kad vidis na tracking number da je mob u Engleskoj. DHL to brzo odradi. 

 

Sad sam provjerio na DHL-u. Pise da je jos od jucer ujutro u UK. Nije mi jasno kako tako brzo, a danas mi tek javili da je poslano

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ima li OP7T/Pro i dalje feature da kod pozivanja broja, uređaj zavibrira kad se sugovornik javi?

To mi je jedan od boljih featurea na OP3T: kod nazivanja, mob ne treba biti na uhu niti ga treba gledati, već kada osjetim vibraciju tada prislonim mob na uho jer znam da se tada sugovornik javio.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

mislim da ima jer OP7 ima

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Meni 7T nema tu opciju, ali zavibrira prilikom odgovaranja druge osobe. Znači stavili stalno uključeno
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
zuper kaže...
Meni 7T nema tu opciju, ali zavibrira prilikom odgovaranja druge osobe. Znači stavili stalno uključeno

 stisni onu slušalicu kao kad ideš zvati, onda gore u desnom kutu imaš3 točkice kada ih stisneš dođeš u meni koji ti nudi opciju upravljanje kontaktima, neželjeni poziv i postavke. Odi u postavke i tu imašzvukovi i vibracije. U tom meniju imaš skroz dolje na dnu.

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Vidi stvarno. Nikad nisam ušao u te opcije kod poziva. Mislio sam da je sve pod postavkama.
Eto nešto novo saznam
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
@DzigiBau

Kako provjeriti u DHL-u kad nemam tracking?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
vepar kaže...
@DzigiBau

Kako provjeriti u DHL-u kad nemam tracking?

 

Ja sam dobio tracking u subotu i tad kad sam provjerio prvo sam pomislio da je paket stigao u UK, ali sad kad pogledam nisam siguran jel stigao ili su samo obavješteni o pošiljci. Evo slika u prilogu pa ako netko ima više iskustva.

 

 

4 godine
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

@vepar

 

Jesi dobio obavijest da je poslan? Ja jos uvijek nisam nista dobio, a mob narucen prije tjedan dana😬

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice