Lenovo K3 Note

poruka: 90
|
čitano: 35.422
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note

Evo i mene na carbon liteu 2.0, nisam isprobao gps ali sam instalirao fix, javim ako uspije.
Dosta je sličan nexusu, a ima više funkcija.. zadovoljan za sada.

Eh da, i sad vidim zašto treba onaj fix za g,h,3g i 4g ikonice, stvarno ide na živce :)

 

Sad kad još stavim xposed...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 12:23 (tommy5).
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
tommy5 kaže...

Evo i mene na carbon liteu 2.0, nisam isprobao gps ali sam instalirao fix, javim ako uspije.
Dosta je sličan nexusu, a ima više funkcija.. zadovoljan za sada.

Eh da, i sad vidim zašto treba onaj fix za g,h,3g i 4g ikonice, stvarno ide na živce :)

 

Sad kad još stavim xposed...

 

 

 Dosel je fix za glonass bas za karbon, tak da mos ga stavit. Radi ok, provjereno.

 

jel ti se dogadja da ti nestaje postotak baterije? Meni ukljuceno, i pokazuje se na lock screenu, ali dok otkljucam nestane. Ak ponovo ugasim upalim opciju za postotke onda se pojavi do sljedeceg zakljucavanja. Ne znam jel bug u karbonu ili ima veze kaj sam stavil xposed pa mozda u njemu ostalo ukljuceno da mice postotke :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 12:25 (srcipesak).
13 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
Meni postotak radi ok. Ali nisam jos stavio xposed.
No imam drugi problem, ne mogu neke appse instalati u play storeu. Javlja da je nekompatibilna verzija.
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
tommy5 kaže...
Meni postotak radi ok. Ali nisam jos stavio xposed.
No imam drugi problem, ne mogu neke appse instalati u play storeu. Javlja da je nekompatibilna verzija.

 E da, tak je i meni. Idem pisati na sajt, mozda autor zna u cem je caka. Mislim da je build ili model krivo zapisani u build.prop fajli i sad play store mudruje...

 

Zanimljivo. Igral sam se s market helper apkom, nije pomoglo nista oko tog problema. Danas rebootal telefon da instaliram StageFright patch za karbon. U medjuvremenu sam uninstaliral market helper. Sad idem probat opet instalirati problematicne aplikacije da vidim tocno kak se greska zove (ne rade Hak aplikacija i icinestar aplikacija kolko vidim). I kao sad se krene skidati, instalirati ali onda baci "unknown error during application install: -507" :D

 

Čitam komentare, obavijestili su autora, valjda covjek radi na patchu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2015 21:58 (srcipesak).
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

jel vama isto na  carbon 2.0 stoji ona obavijest preparing SD cards,checking for errors.nisam stavljal xposed.

 

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 8:54 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
jura kaže...

jel vama isto na  carbon 2.0 stoji ona obavijest preparing SD cards,checking for errors.nisam stavljal xposed.

 

 Cijelo vrijeme ti stoji? To nije ok. Meni ne stoji... Normalno je da se pojavi kod ubacivanja sd kartice ili paljenja telefona, ali pojavi i nestane.

16 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

napravil sam restart i sad je ok.

koristiš default launcher ili nova launcher?

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 9:03 (jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note

default koji je s carbon 2.0

13 godina
offline
Lenovo K3 Note

Odličan mi je ovaj Launcher3, iako bi volio imati par opcija više...

Inače moram pohvaliti True Phone dailer, tek sam ga nedavno otkrio i super je pri radu s 2 sima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Lenovo K3 Note

Jel zna netko kako ide procedura za poslat mob. na servis u Kinu. tražio sam ma me neide. sjećam se da trebam prijaviti paket na carinu da plaćam ponovo porez kad ga vrate, ali di na carinu?

God save flat rate
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

u zagreb.

 

iz kojeg razloga ga šalje i gdje si ga kupio?

ja još uvijek vodim bitku s coolicoolom oko povrata novca, jer ne želim novi mobitel, bio mi je pokvaren od prvog dana..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
Meni je sa minideala došao mob. Ošla kamera nakon misec dana. Kažu mi pošalju u Kinu, pa se mislim dali bi uopće posla na servis, kvragu i kamera. Zanima me procedura
God save flat rate
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
juchinio kaže...
Meni je sa minideala došao mob. Ošla kamera nakon misec dana. Kažu mi pošalju u Kinu, pa se mislim dali bi uopće posla na servis, kvragu i kamera. Zanima me procedura

 http://www.bug.hr/forum/post/mobiteli/kineski-mobiteli-tema-odabir-rasprave/4745726.aspx

11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

mislim da je ovaj lik slao normalnom poštom, pa mu je samo oko 60 kn izašla pošiljka..

inaće ja sam preporučeno slao (132 kn) i opet sam imao problema, ovi su priznali da su primili paket nakon više od dva tjedna što je preko trackinga izašlo da je paket dostavljen, sad jel stvarno nije bio odmah došao neznam..

al taj tracking mi je sad jedan od dokaza, uključio sam i paypal u problem, jer ovi su zaista bezobrazni

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lenovo K3 Note

Carbon 2.5 za sada radi bez greške!
Instalirao sam xposed v74, radi uredno. Stavio sam Gravity box ali nisam ušao u detalje.
Može preporuka dobrih modula?

Koji se koristi za double tap to wake?

tnx

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

koji sdk treba instalirati za xposed?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

uspio sam naći sdk..

mobitel koristim od jučer, pa sam odma stavia karbon 2,5..

sve to fino izgleda ali ja sam navika da imam led notifikaciju koje ode nema, i isto tako nema tap to wake, bar nisam uspio pronaći nikakav modul..

može neka preporuka a da ima ovo dvi stvarčice

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
xDISORDERx kaže...

uspio sam naći sdk..

mobitel koristim od jučer, pa sam odma stavia karbon 2,5..

sve to fino izgleda ali ja sam navika da imam led notifikaciju koje ode nema, i isto tako nema tap to wake, bar nisam uspio pronaći nikakav modul..

može neka preporuka a da ima ovo dvi stvarčice

 Bilo koji 5.0 rom bi moral imati ovo dvoje. Ovi noviji 5.1 custom nemaju...

11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

instalirao sam LiMoNcHeLo NovAMoD MDSTeam VibeAosP

zadovljan sam sa svime osim s baterijom i koliko system troši rama..

  baterija niti 24 sata ne izdrži, znači u airplane modu preko noći ode 20%, ono wtf?

 

karbon lite2.5 sam relativno kratko koristio pa neznam koliko je baterija trajala, ali sam primjetio da su sve verzije carbon lite maknute s needrom, baš me zanima zašto..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Lenovo K3 Note

Vjerojatno zato što je tip koji je radio carbon ugasio svoju stranicu. Nešto je kukao kako nema love da plati internet konekciju...
Valjda je neki indijac koliko sam skužio...

 

Ja sam na ostao na 2.5 ali trenutno me muči što su performanse opale, a i xposed mi nešto šteka.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
tommy5 kaže...

Vjerojatno zato što je tip koji je radio carbon ugasio svoju stranicu. Nešto je kukao kako nema love da plati internet konekciju...
Valjda je neki indijac koliko sam skužio...

 

Ja sam na ostao na 2.5 ali trenutno me muči što su performanse opale, a i xposed mi nešto šteka.

 Navodno je 2.0 najbolji karbon. Ovdje ima vise uputa kako dobiti "najbolje" iskustvo s 2.0:

 

https://www.reddit.com/r/lenovok3note/comments/3mr4xp/the_best_rom_ever_my_opinion_aosp_51_near/

13 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
Hvala, dobar text!
Međutim meni je ipak 2.5 bolji.
Evo deinstalirao sam xposed (74) i mob je opet prebrz!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lenovo K3 Note
Ima li gdje u hr za kupiti ovaj mob?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

na njuškalu ih ima podosta

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lenovo K3 Note

Ma zanima me ima li dućan neki, gdje mogu sa garancijom uzeti

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2015 12:48 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

pozdrav.
dijevojka mi hoce da uzme lenovo k3 note pa ako nije problem da kazete svoja iskustva s koristenjem samog uredjaja kkav je dali steka msm zastajkuje dai se rusi i sve to
hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

ja ga nebi preporucia za nekoga kome se neda zafrkavati oko root-a i custom romova, jer  stock rom je pun kineski aplikacija koje izbacuju notifikacije/reklame..

isto tako nisam još primjetia da ima neki kao super custom rom  a da je svima dobar.. nije da sam nezadovoljan, al eto kažem ako ti je već za curu

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Lenovo K3 Note
xDISORDERx kaže...

ja ga nebi preporucia za nekoga kome se neda zafrkavati oko root-a i custom romova, jer  stock rom je pun kineski aplikacija koje izbacuju notifikacije/reklame..

isto tako nisam još primjetia da ima neki kao super custom rom  a da je svima dobar.. nije da sam nezadovoljan, al eto kažem ako ti je već za curu

 Hahaha kakav je to decko koji curi ne slozi mob prije isporuke 

11 godina
neaktivan
offline
Lenovo K3 Note

hah a vidiš da je čovik novi na forumu, ko zna je li se kuži u to..

ja da to neznam već od prije i da curi moram naći mobitel, ne bi se bavia s tim, jednostavnije mi je uzest neki solidan mobitel od gigu rama jer više joj neće ni trebati

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice