Koje bežične slušalice?

poruka: 12
|
čitano: 5.497
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Koje bežične slušalice?

Tražim neke bežične slušalice za mobitel, poanta je da su čim jeftinije, a valjaju. Zapelo mi ovo za oko, ali sam čitao da se strašno loše čuje ako se čovjek javi na njih, a ne nude ni opciju sljedeće pjesme... Prvenstveno su za muziku na biciklu ili tokom trčanja, al ako me neko zove bilo bi super da ne moram stajat, a da me druga osoba razumije :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koje bežične slušalice?
Imam ih oko mjesec dana. Kupio sam ih na Aliexpressu za 18 dolara, toliko i vrijede. S obzirom na kvalitetu zvuka i svega ostalog 250 kuna je previše za njih. Telefoniranje samo u hitnim slučajevima, za sve ostalo je neupotrebljivo jer mikrofon "kupi" sve okolne zvukove.

Ne koristim ih za bicikl jer previše utišavaju vanjske zvukove, nemaju mogućnost za skipanje pjesama, samo za pauziranje. Ali recimo za vožnju u tramvaju, autobusu i slično su odlične jer se vanjski zvukovi jako malo čuju.

Za bicikliranje koristim Meizu ep51 jer imaju kontrolu glasnoće, skipanje pjesama i dosta dobar mikrofon, također su s Aliexpressa.
Tempus fugit
5 godina
offline
Re: Koje bežične slušalice?
Može preporuka bežičnih slušalica za trčanje do 200kn?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Koje bežične slušalice?

Informacija koja zlata vrijedi, hvala puno :) Jel imaš možda preporuku za još koji mobitel ili da uzmem samo taj meizu? Btw vidim i da ima skuplji EP52 model, ali ne vidim koja je razlika od EP51, znaš ti možda?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koje bežične slušalice?
EP51 nije tipični neckband, ima tanku kratku žicu koja spaja slušalice, zbog toga i manju bateriju. Nakon godinu i pol dana baterija mi traje oko 2 i pol sata, na otprilike 60 posto glasnoće. Rijetko kad slušam glasnije jer su poprilično glasne.

EP52 ima "obruč" koji stoji oko vrata (vidi na fotografijama na netu), zbog čega ima puno veću batetiju i vjerojatno bolju elektroniku. All nije mi to praktičkno zbog korištenja slušalica u ležećem položaju i općenito spremanja u džep kod nekorištenja.

Meizu imaju po meni bolji zvuk od Airdotsa. Kod Xiaomija je prednost u trajanju baterije i maloj veličini.

Što se tiče preporuke nekih drugih u ovom cjenovnom rangu teško mi je reći, znam samo da ima puno no name smeća i da se može lako zeznuti kod kupovine.
Tempus fugit
13 godina
offline
Koje bežične slušalice?

Također tražim bežične slušalice za mobitel. Gledao sam na AliExpressu Haylou GT1, dosta su jeftine, a kažu da su dobre. Pitao sam za njih u Mi Hrvatska temi i jedan forumaš kaže da je zadovoljan njima. 

 

Ima još netko da ima te slušalice? Postoji li nešto bolje u tom cjenovnom rangu?

Volio bih da baterija traje što duže. Haylou na svom službenom AliExpress Storeu nudu i Pro verziju (doduše nema povratnih informacija kupaca). Malo je skuplja, ali baterija kutijice je veća i piše da baterija slušalice drži duže (do 4 sata, pola sata više od običnih GT1). 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 21:05 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Koje bežične slušalice?

kakve su samsung BUDS ? molim korisnike iskustva

 

jeftina smeća ne treba kupovati, svejedno koštaju li 10 ili 100 dolara smeće je smeće.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje bežične slušalice?
Općenito jako dobre za slušanje glazbe, knjiga, etc., ali za razgovor ne baš.

Recimo kada vozim me nitko ništa ne čuje, slično je ako malo brže hodam.

I meni ne smetaju u uhu, čak i nakon dužeg nošenja.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 8:55 (HAL).
5 godina
protjeran
offline
Koje bežične slušalice?

vjerojatno su najbolje na tržištu za androide.

 

dvoumim se da li da ih kupim, cijena 1.000 kn

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Koje bežične slušalice?
Sony bi trebale biti bolje dosta.
5 godina
protjeran
offline
Koje bežične slušalice?

sony su skuplje 70% od skupih samsungovih.

 

kakva im je udobnost, vidim da su samsung buds manje.

korisnici pišite..?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Koje bežične slušalice?

naručio samsung buds. Danas do 23.59 ponuda za 920 kn u SD. Vidjet ću kakve će biti. Cijena solidna za te slušalice

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice