IPhone zaključana tema

poruka: 9
|
čitano: 4.244
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IPhone

Sve mane i vrline

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone

kako prebacivati podatke i iphonea na iphone  i frend mi je reko da postoji program kojim se može skidati cijele aplikacije ,zove se black ray tak nekako, dal neko zna gdje da ga downloadam ili neki drugi program s istom svrhom?   pliz 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone
Plahi kaže...

Sve mane i vrline

Vrline, odlican accelometer sensor koji se moze odlicno iskoristiti u igricama na njemu,..,mogucnost jailbreaka i instaliranja velikog broja aplikacija i igrica koje se inace placaju, elegantan dizajn, baterija dugo traje, odlican touchscreen, tj. najbolji koji sam imao do sada, prakticnost uredjaja i definitivno osigurana zabava, ali i ozbiljniji rad..

Pisati poruke je odlicno na njemu, pogotovo dok ga okrenes u landscape poziciju..

 

Mana je to sto nemozes slati muziku, slike i takve stvari sa iPhonea na drugi mob i obratno, no i za to ima programcica..koji model mislis kupiti?  Moj ima 8GB memorije i meni dovoljno..

Ako te nesto zanima, pitaj !

 

-----------------------edit------------------------

svidja mi se i kamera na njemu, usporedjivao sam sa frendovom nokiom koja ima 5mpx, s mog moba je ispala bolja slika, takodjer sam usporedjivao sa Lg Viewtyom kojeg sam prije imao, isto 5mpx, na iPhoneu ispadne bolja slika..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 15:45 (lg-viewty).
16 godina
offline
IPhone

Mane: Nema multitasking, ima nefunkcionalni bluetooth, dosta mala rezolucija ekrana, sitna slova na qwerty virtualnoj tipkovnici, nema radio, baterija kratko traje, slusalice su za qrac, cijena je previsoka, nema kod drugih operatera za kupit ili u slobodnoj prodaji, nema video snimac tj ima kod 3GS-a ali male rezolucije i malo slika u sekundi, kamera nema bljeskalicu, nema kamere za videopozive, browser ne podrzava flash, ne podrzava Java aplikacije, nema zamjenjivu bateriju niti memorijsku karticu, blokira se na temperaturama ispod 0°C odnoso iznad 35°C.

 

Vrline: Najosjetljiviji i najprecizniji touchscreen mobitel, kvaliteta izrade, dizajn, velik broj aplikacija u store-u.

 

 

Ima toga jos, al ovo je na brzaka sta sam se sjetio.

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 15:58 (Psiho246).
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone
Psiho246 kaže...

Mane: Nema multitasking, ima nefunkcionalni bluetooth, dosta mala rezolucija ekrana, sitna slova na qwerty virtualnoj tipkovnici, nema radio, baterija kratko traje, slusalice su za qrac, cijena je previsoka, nema kod drugih operatera za kupit ili u slobodnoj prodaji, nema video snimac tj ima kod 3GS-a ali male rezolucije i malo slika u sekundi, kamera nema bljeskalicu, nema kamere za videopozive, browser ne podrzava flash, ne podrzava Java aplikacije, nema zamjenjivu bateriju niti memorijsku karticu, blokira se na temperaturama ispod 0°C odnoso iznad 35°C.

 

Vrline: Najosjetljiviji i najprecizniji touchscreen mobitel, kvaliteta izrade, dizajn, velik broj aplikacija u store-u.

 

 

Ima toga jos, al ovo je na brzaka sta sam se sjetio.

Hahaha..ovo je bilo dobro! Pa kakav ti to specijalan mobitel imas koji sve to moze??

Za vecinu stvari koje si nabrojio imaju aplikacije, bio sam s njim na -21 i nije se nista blokiralo..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
15 godina
offline
RE: IPhone
Psiho246 kaže...

Mane: Nema multitasking, ima nefunkcionalni bluetooth, dosta mala rezolucija ekrana, sitna slova na qwerty virtualnoj tipkovnici, nema radio, baterija kratko traje, slusalice su za qrac, cijena je previsoka, nema kod drugih operatera za kupit ili u slobodnoj prodaji, nema video snimac tj ima kod 3GS-a ali male rezolucije i malo slika u sekundi, kamera nema bljeskalicu, nema kamere za videopozive, browser ne podrzava flash, ne podrzava Java aplikacije, nema zamjenjivu bateriju niti memorijsku karticu, blokira se na temperaturama ispod 0°C odnoso iznad 35°C.

 

Vrline: Najosjetljiviji i najprecizniji touchscreen mobitel, kvaliteta izrade, dizajn, velik broj aplikacija u store-u.

 

 

Ima toga jos, al ovo je na brzaka sta sam se sjetio.

Ovo podebljano su totalne nebuloze, pogotovo ova zadnja  u vezi temperature, pa ja sam vani na - 22 radio sa 3gs-om, apsolutni nikakva blokiranja nisu bila, evo ja to govorim iz iskustva, a ne ko neki pročitali/čuli itd. ......

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone
lg-viewty kaže...
Plahi kaže...

Sve mane i vrline

Vrline, odlican accelometer sensor koji se moze odlicno iskoristiti u igricama na njemu,..,mogucnost jailbreaka i instaliranja velikog broja aplikacija i igrica koje se inace placaju, elegantan dizajn, baterija dugo traje, odlican touchscreen, tj. najbolji koji sam imao do sada, prakticnost uredjaja i definitivno osigurana zabava, ali i ozbiljniji rad..

Pisati poruke je odlicno na njemu, pogotovo dok ga okrenes u landscape poziciju..

 

Mana je to sto nemozes slati muziku, slike i takve stvari sa iPhonea na drugi mob i obratno, no i za to ima programcica..koji model mislis kupiti?  Moj ima 8GB memorije i meni dovoljno..

Ako te nesto zanima, pitaj !

 

-----------------------edit------------------------

svidja mi se i kamera na njemu, usporedjivao sam sa frendovom nokiom koja ima 5mpx, s mog moba je ispala bolja slika, takodjer sam usporedjivao sa Lg Viewtyom kojeg sam prije imao, isto 5mpx, na iPhoneu ispadne bolja slika..

sta ti to znaci?

14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone
mariik kaže...
lg-viewty kaže...
Plahi kaže...

Sve mane i vrline

Vrline, odlican accelometer sensor koji se moze odlicno iskoristiti u igricama na njemu,..,mogucnost jailbreaka i instaliranja velikog broja aplikacija i igrica koje se inace placaju, elegantan dizajn, baterija dugo traje, odlican touchscreen, tj. najbolji koji sam imao do sada, prakticnost uredjaja i definitivno osigurana zabava, ali i ozbiljniji rad..

Pisati poruke je odlicno na njemu, pogotovo dok ga okrenes u landscape poziciju..

 

Mana je to sto nemozes slati muziku, slike i takve stvari sa iPhonea na drugi mob i obratno, no i za to ima programcica..koji model mislis kupiti?  Moj ima 8GB memorije i meni dovoljno..

Ako te nesto zanima, pitaj !

 

-----------------------edit------------------------

svidja mi se i kamera na njemu, usporedjivao sam sa frendovom nokiom koja ima 5mpx, s mog moba je ispala bolja slika, takodjer sam usporedjivao sa Lg Viewtyom kojeg sam prije imao, isto 5mpx, na iPhoneu ispadne bolja slika..

sta ti to znaci?

To znaci da uz par minuta razgovora i bez koristenja aplikacija baterija mi je trajala oko 3 dana, u tom periodu sam slusao 30min muzike na njemu

Apple iPhone 3G 8GB-crni
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPhone

možeš mi reći kak da se doma spojim na wlan,na ruteru mi pokazuje da wlan radi , a na iphoneu kad trežim mrežu niš ne nađe, onda probam "drugo" i napraviti mrežu i neznam kak to treba konfigurirati da funkcionira......i kak da  ga jailbreakam jer imam 3.1.3 verziju?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice