iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.903
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
glazZ kaže...

Evo rjesili me muka. Dosao je sa 8.12 tako da sam odmah i stavio 8.1.3. Kad je bal nek je maskenbal :D :)

 I sad si propustio Jailbreak

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...
glazZ kaže...

Evo rjesili me muka. Dosao je sa 8.12 tako da sam odmah i stavio 8.1.3. Kad je bal nek je maskenbal :D :)

 I sad si propustio Jailbreak

 To sam zadnji put radio na 3g-u kada sam imao :D

Pare nisu problem , para se nema ! :D
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
glazZ kaže...
Stolnik kaže...
glazZ kaže...

Evo rjesili me muka. Dosao je sa 8.12 tako da sam odmah i stavio 8.1.3. Kad je bal nek je maskenbal :D :)

 I sad si propustio Jailbreak

 To sam zadnji put radio na 3g-u kada sam imao :D

 A ja prvi put davne 2008-me na svojem prvom smartphoneu, iPhone 2G-u :P

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
offline
iPhone 5s

I ja sam onda to morao radit jer ga nisam mogao drukcije odkljucat :D
Bio je za americko trziste pa je to bio jedini nacin da radi i kod nas ;)

Pare nisu problem , para se nema ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
glazZ kaže...

I ja sam onda to morao radit jer ga nisam mogao drukcije odkljucat :D
Bio je za americko trziste pa je to bio jedini nacin da radi i kod nas ;)

 Dobra stara vremena, sad se više ne mogu otključati :/

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Može mi netko malo upućeniji u JB malo objasniti. S obzirom da sam imao 5s, a nisam ga JB-ao možete mi reći koliko dobijem s tim podhvatom? I što sve dobijem?

 

Planiram si opet uzeti 5s, onako čisto iz zabave :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Ima li tko kakvu preporuku za neki bumper ili ako ga netko prodaje?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Da li se ovaj model Iphone5s još proizvodi ili prestao izlaskom modela 6 ?

Vidim da ga gotovo uopće nema u ponudama naših operatera...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
givooo kaže...

Da li se ovaj model Iphone5s još proizvodi ili prestao izlaskom modela 6 ?

Vidim da ga gotovo uopće nema u ponudama naših operatera...

 U ponudi Applea, nakon izlaska 6 i 6+, ostali su 5s modeli s 16GB i 32GB, tako da pretpostavljam da se oni jos proizvode.

11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

U HTa ga trenutačno uopće nema, tu i tamo nakratko uskoči 16gb model, u vipu nešto bolje ali isto nema 32gb verzije koju ciljam.

 

S obzirom da me četvorka dobro služi već četvrtu godinu ne bih se sada upuštao u kupovinu modela 5s, ali kroz pola godine vjerojatno da, zato me zanimalo dal su ovo u prodaji stare zalihe 5s i da li je proizvodnja prekinuta... Šestica me ne privlači nimalo, em veličinom, em "zaobljenošću" tako je 5s po mom ukusu jedini idući odabir. Samo me strah koliko će još biti u ponudama operatera uz pretplatu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Danas mi nesto opako zdere bateriju 

 

vidi screenshot:

 

 

 

 

Pise uporaba 1h i 6min a ja bio max 15min na mobu ako i tolko. 

 

Bio s u autu. Inace u ovo vrijeme (jer mi je svaki dan isti imam joj 99-100% barerije a sad je pala ba 80% nesto mi je tu cudno jako cudno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone 5s
Jel i vama App Store ne da skinuti update i javlja da je nemoguce pristupiti? Od jutra ne mogu nikako skinuti niti jednu app.
Enjoy The Silence
11 godina
offline
iPhone 5s

Danas app store ne radi imas cak i na vijestima :).

situacija je ovakva.

napunio mobitel do kraja i sve je bilo normalno do 10%. kad je dosla na 10% stavim ga u dzep izvadim ga za minutu i on na 1% mislim si ono wtf?? stavim ga na punjac i odmah pise 9% iste sekunde i izvadio ga opet.

sad sam pustio video na youtube i vrti ga vec 15minuta i trenutno je na 1% cekam da crkne i onda cu ga napinit do kraja i  vidjet cu jeli sto pomoglo. probat cu ga danas napinit i ispraznit do kraja za par sati da vidim kako se baterija ponasa.

dal se to jos nekom dogada? mobitel je star godinu dana radi se naravno o 5s

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

Danas app store ne radi imas cak i na vijestima :).

situacija je ovakva.

napunio mobitel do kraja i sve je bilo normalno do 10%. kad je dosla na 10% stavim ga u dzep izvadim ga za minutu i on na 1% mislim si ono wtf?? stavim ga na punjac i odmah pise 9% iste sekunde i izvadio ga opet.

sad sam pustio video na youtube i vrti ga vec 15minuta i trenutno je na 1% cekam da crkne i onda cu ga napinit do kraja i  vidjet cu jeli sto pomoglo. probat cu ga danas napinit i ispraznit do kraja za par sati da vidim kako se baterija ponasa.

dal se to jos nekom dogada? mobitel je star godinu dana radi se naravno o 5s

 Probaj napravit Restore

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
11 godina
offline
iPhone 5s

Sad sam ga napunio do kraja pa cu vidjeti. Mozda sam samo histerican bezveze a mozda je stvarno baterija lagano otisla kvragu. Sve je moguce. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
givooo kaže...

U HTa ga trenutačno uopće nema, tu i tamo nakratko uskoči 16gb model, u vipu nešto bolje ali isto nema 32gb verzije koju ciljam.

 

S obzirom da me četvorka dobro služi već četvrtu godinu ne bih se sada upuštao u kupovinu modela 5s, ali kroz pola godine vjerojatno da, zato me zanimalo dal su ovo u prodaji stare zalihe 5s i da li je proizvodnja prekinuta... Šestica me ne privlači nimalo, em veličinom, em "zaobljenošću" tako je 5s po mom ukusu jedini idući odabir. Samo me strah koliko će još biti u ponudama operatera uz pretplatu.

 Pogledaj njuskalo, tamo imas dosta prodavaca koji prodaju zapakirane modele, neki se daju nagodit da im spustis cijenu. Ja sam za svoju 6icu spustio sa 4400 na 4000, originalno zapakirana i kupljena u t-comu.

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Diablo 3: Pršut#2139 ||| Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 18:43 (Skillzor70).
11 godina
offline
iPhone 5s

Samo da kazem da sam rijesio problem sa baterijom bar tako izgleda. IsprZnio ga so kraja da krepa pa sam ga napunio do 100% zatim sam ga praznio do nekih 50% i onda opet napunio do 100%. Jucer izdrzao cijeli dan i bas sam pratio bateriju i postotak je padao normalno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

imam jedan problem..

jučer nadogradil iphone 5s iz tcoma , otključan bio sa njihove strane,imam za to potvrdu na mailu i sad više ne prima VIP/TELE2 karticu.. tcomovu uredno prepoznaje,za ostale kaže kako nisu podržane..a na ios 8.1 je sve uredno radilo...za vikend ubacim uvijek drugu karticu u njega,drugog operatera i sve šljakalo do jučer..

kaj sad da radim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
rapajic_st kaže...

imam jedan problem..

jučer nadogradil iphone 5s iz tcoma , otključan bio sa njihove strane,imam za to potvrdu na mailu i sad više ne prima VIP/TELE2 karticu.. tcomovu uredno prepoznaje,za ostale kaže kako nisu podržane..a na ios 8.1 je sve uredno radilo...za vikend ubacim uvijek drugu karticu u njega,drugog operatera i sve šljakalo do jučer..

kaj sad da radim?

Nisu ti ga otključali...nema što ne podržavat VIP/TELE2 ako je otključan...

Kad je jednom otključan, možeš radit nadogradnju na novi software do imendana - neće se zaključat.

13 godina
offline
iPhone 5s

bio u t-centru

 

pokazao im sve,i dopis da je otključan,te da sam ga koristil do updatea sa više kartica..

 

reko agent ok, zapišemo i napravimo novi zahtjev, izgleda da nešto nije bilo dobro odrađeno pred mjesec dana,imali su kao več par takvih slučajeva..

 

reko dan,dva se čeka pa će bit unlockan..

 

živi bili pa vidjeli

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

bok ekipa, može li mi netko reći koliko može jedna ogrebotina u ćošku uređaja spustiti mu cijenu? (izgleda kao da je malo okrhnuto) realno,vidi se,ne mogu reć da se ne vidi jbg.. i da,ni na koji način ne utječe na rad uređaja jel.. znam da je možda malo blesavo/trivijalno pitanje ali dobro je znati

 

 

hvala 

Ayee!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
McBrain kaže...

bok ekipa, može li mi netko reći koliko može jedna ogrebotina u ćošku uređaja spustiti mu cijenu? (izgleda kao da je malo okrhnuto) realno,vidi se,ne mogu reć da se ne vidi jbg.. i da,ni na koji način ne utječe na rad uređaja jel.. znam da je možda malo blesavo/trivijalno pitanje ali dobro je znati

 

 

hvala 

Ma bi ne spuštao cijenu radi jedne ogrebotine...

 

Tko hoće mob bez ogrebotine kupit će novi uređaj a ne polovan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 11:36 (R36).
11 godina
offline
iPhone 5s

moj nema ugla u kojem nij eudubljen :) taj telefon ti nesmije past jako je osjetljiv

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

moj nema ugla u kojem nij eudubljen :) taj telefon ti nesmije past jako je osjetljiv

 

to sam shvatio :) 

Ayee!
12 godina
offline
iPhone 5s

Svaka ogrebotina umanjuje cijenu. Imaš ljude koji u maskici nose od prvog dana i nemaju crtice. Ako je okrhnuto, to ti dosta smanji

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
maks0806 kaže...

Svaka ogrebotina umanjuje cijenu. Imaš ljude koji u maskici nose od prvog dana i nemaju crtice. Ako je okrhnuto, to ti dosta smanji

Kako da ne.,mala ogrebotina odmah 500kn dolje. Pa nisam crveni križ...ne poklanjam mob, nego prodajem. Ako kome smeta crtica...odi kupi novi. Ekipa koja kupuje polovan mob si brije da kupuje novi mob.

Novi mob je iz kutije, nikad upaljen..., a polovan je korišten itd...

 

Mogu ga oni nosit u maskici, i može biti bez crtica., ali to nije novi mobitel, nego polovan.

 

Najsmiješniji oglasi su mi: "Nov mobitel korišten 2 mj!. Majke ti kakav nov. Nije nov.,nego polovan.

 

 

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
R36 kaže...
maks0806 kaže...

Svaka ogrebotina umanjuje cijenu. Imaš ljude koji u maskici nose od prvog dana i nemaju crtice. Ako je okrhnuto, to ti dosta smanji

Kako da ne.,mala ogrebotina odmah 500kn dolje. Pa nisam crveni križ...ne poklanjam mob, nego prodajem. Ako kome smeta crtica...odi kupi novi. Ekipa koja kupuje polovan mob si brije da kupuje novi mob.

Novi mob je iz kutije, nikad upaljen..., a polovan je korišten itd...

 

Mogu ga oni nosit u maskici, i može biti bez crtica., ali to nije novi mobitel, nego polovan.

 

Najsmiješniji oglasi su mi: "Nov mobitel korišten 2 mj!. Majke ti kakav nov. Nije nov.,nego polovan.

 

 

 A sta je to nego nov mobitel. Pogotovo ako je nosen u maskici i jos nek ima tempered glass gore ? LOL ! Napravis facotry reset i doslovno imas novi mobitel. 

 

I ta crtica nekima vrijedi 500kn, hebiga... ne postavljas cijenu ti nego trziste. Ako je mobitelima sa crticom/ostecenjem 500kn manja cijena onda je manja cijena. Nitko lud ne bude od tebe kupio, jer eto tvoj vrijedi vise u tvojoj glavi a ima ostecenje. Tko hoce novi kupuje novi, tko kupuje pola godine star mobitel naravno da ce trazit nesto neosteceno i bez ogrebotina... A kome izgled nije bitan nego cijena, ici ce na te ostecene primjerke. Jednostavno je tako.

 

Evo, moj G3 ce sad pola godine i dalje je koda je izvaden iz kutije. Kad bi skinuo tempered glass, maknuo maskicu, napravio factory reset i stavio sve naljepnice na njega i u kutiju nebi nikad reko da je mobitel star 6mj. No, sta ja tu mogu kad njemu njuskalo rusi cijenu brutalno pa ih se sada nove nade za 2200-2400kn ovisi o modelu. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
offline
Re: iPhone 5s
Ne kuzim sto netko ima stavljati te tempered glass i plasticne maskice...ja sam 5S izabrao izmedju ostalog i zbog designa i kvalitete. Ako cu staviti to dodatno staklo, imati rub oko ekrana za koji cu stalno zapinjati i neku plasticnu ili gumenu masku, cemu gledati aluminijski mobitel? Za koga cuvate te uredjaje? Za onoga koji ce ga od vas kupiti?
Enjoy The Silence
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
MatijaZG kaže...
Ne kuzim sto netko ima stavljati te tempered glass i plasticne maskice...ja sam 5S izabrao izmedju ostalog i zbog designa i kvalitete. Ako cu staviti to dodatno staklo, imati rub oko ekrana za koji cu stalno zapinjati i neku plasticnu ili gumenu masku, cemu gledati aluminijski mobitel? Za koga cuvate te uredjaje? Za onoga koji ce ga od vas kupiti?

 Tempered glass je ok, zato što štiti ekran od pucanja. Znači ako mi pošteno padne mobitel i pukne mi protector, uštedio sam 1000 kn jer bi mi inače puknuo ekran.

A što se tiče maskica to totalno podržavam, nisam lud da aluminijski mobitel stavljam u jeftine plastične maskice, baš me briga za ogrebotine pa makar ga i jeftinije prodao

 

11 godina
offline
iPhone 5s

Ja to isto ne kuzim nebi stavio tu maskicu a pogotovo taj glass koji ce mi to vrag. Pa ja sam kupio njega ne on mene. Moj je star godinu dana i ima tragove koristenja sa zadnje strane i po rubovima pogotovo. I fucka mi se takionak ga necu prodavat nek kad kupim novi ovaj ide u kutiju.

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice