HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 344.449
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Jedno pitanje za sve cijenjene korisnike i buduće potencijalne kako Sensationa tako i drugih android mobova; SD class 10 karticu, čiju bi ste kupili (pri tome mislim na proizvođača), gdje bi ste ju kupili i koju bi ste cijenu preporučili {#}?!

 

Obzirom u Sensationu serijski dolazi samo 8GB class 4 koja ne može iskoristiti potpuni potencijal takvog moba, želim se oplemeniti s jednom od barem 16GB-a {#}  class 8 ili 10!

 

Ja sam snimao full hd video s "defaultnom" karticom, filmic oko 3minute je ispao 250MB. Nigdje ne zatrzava.

Class4 bi trebao biti dovoljan za 240MB/minuti, mislim da je to vise nego dovoljno za ono sto ti treba na Sensationu.

Nekak si brijem da pretjerujes :-*

13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Bitanga kaže...
ATJLučko kaže...

 

 

Ja sam snimao full hd video s "defaultnom" karticom, filmic oko 3minute je ispao 250MB. Nigdje ne zatrzava.

Class4 bi trebao biti dovoljan za 240MB/minuti, mislim da je to vise nego dovoljno za ono sto ti treba na Sensationu.

Nekak si brijem da pretjerujes :-*

A koji p ti je bio, 720p ili 1080p, jer je to što me zanima u pitanju i problemu  {#}!

Činjenica kako je max kod DHD-a 720p, a kod Sensationa radi i u 1080p!

 

Čuj, ako sada i pretjerujem {#}, ali za godinu dvije, tko zna, možda bez class 10, ne buš mogao niti na WC, ili u dućan kupiti burek, što god {#}!?

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

A koji p ti je bio, 720p ili 1080p, jer je to što me zanima u pitanju i problemu {#}!

Činjenica kako je max kod DHD-a 720p, a kod Sensationa radi i u 1080p!

 

Čuj, ako sada i pretjerujem {#}, ali za godinu dvije, tko zna, možda bez class 10, ne buš mogao niti na WC, ili u dućan kupiti burek, što god {#}!?

 

FullHD, znaci 1080p.

Makar ono, ne pusim te spike o fullHDu na toj minijaturnoj kameri, ovisi i o kompresiji sl. stvarima, al 250MB po minuti je stvarno doboljan bitrate za vise manje svaku extremnu upotrebu moba.

Nemojte bacati lovu bezveze na kartice, samo zato jer proizvodjaci briju da ih trebate.

 

Tako brze kartice sluze iskljucivo za snimanje u burst nacinu na opako brzim foticima od 10MP navise i to u RAW formatu, di opalis nekoliko slika u sekundi pa da se stigne zapisati sve na karticu kako se ne bi zapunio buffer.

Inace za mob to nema nikakvog smisla. Snimanje videa je najzahtjevnija stvar, a to radi dovoljno dobro.

16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...
benko kaže...

Stigao i kod mene :)

Jedno malo pitanjce; ovo je slika sa neta ili si ti slikao svoj mob, ako jesi, daj još slika {#}!

Ja slikao :)

sardax kaže...
Evo prvi meni system update na Sensationu. Nisam nasao sta je updateano, navodno neki bug fixes and patches.

http://i229.photobucket.com/albums/ee279/xsardax/Mobile%20Uploads/20110706142341.jpg

I meni stigao update, nisam jos puknuo...rade bi pricekao root :D

Full HD Addict :)
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
sardax kaže...
Mene isto to zanima za SD karticu. Mislim si i ja neku piknit :)
@dec54, ne kuzim, kakav video zelis?

full hd video s toga mobitela, po mogčnosti da malo vidim daljinu kako se detalji vide, i kako radi fokus iz blizine...xd

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Udrem ti sutra pa uploadam. :)
ptspclan.com | visit us ^^
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Bok ekipo!

 

Ako netko znamolim odgovor ili bar hint! :-)

 

Naime od nedavno više nema Desire HD u TELE2. Dal to znaći da će doć Sensation u ponudu. Znam da je trenutno ekskluziva u VIP. Kad bi Sensation mogao doć u TELE2?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Ako se ne varam, 60 dana je VIP.exclusive, a posli tko ga bude htio dilat :)
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
sardax kaže...
Ako se ne varam, 60 dana je VIP.exclusive, a posli tko ga bude htio dilat :)

Možda znaš od kada je počeo VIP exclusive {#}??

 

Jedno pitanje svima; koristite li kakve korice ili nešto drugo u zaštitu moba od padova {#}?!

ATJ Lučko
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
ATJLučko kaže...

Možda znaš od kada je počeo VIP exclusive {#}??

 

Jedno pitanje svima; koristite li kakve korice ili nešto drugo u zaštitu moba od padova {#}?!

Pa valjda od trenutka kad je došao u VIP ponudu.

 

I'll be back
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
dec54 kaže...
sardax kaže...
Mene isto to zanima za SD karticu. Mislim si i ja neku piknit :)
@dec54, ne kuzim, kakav video zelis?

full hd video s toga mobitela, po mogčnosti da malo vidim daljinu kako se detalji vide, i kako radi fokus iz blizine...xd

 

Evo ovako, imam 4x videoa, 2x HD i 2x FullHD. Prvi su snimani prije updatea i po oblacnom vremenu, a drugi danas, nakon updatea po suncu =) Nisu isti kadrovi, ali no dobro. 

S obzirom da je rijec o snimanju videoa sa mobilnim telefonom, ja sam super zadovoljan. Jos to puuno bolje izgleda kad se ljudi snimaju! Sad sam na jednom piru sve snimao i izvrsno je ispalo! 

 

HD @cloudy weather 

 

FullHD @cloudy weather

 

 

HD @sunny weather (updateani software)

 

FullHD @sunny weather (updateani software)

 

 

ATJLučko kaže...
sardax kaže...
Ako se ne varam, 60 dana je VIP.exclusive, a posli tko ga bude htio dilat :)

Možda znaš od kada je počeo VIP exclusive {#}??

 

Jedno pitanje svima; koristite li kakve korice ili nešto drugo u zaštitu moba od padova {#}?!

 

A jedino koje odgovaraju su od DHD-a, ali mi se ne svidjaju. Jos nema sluzbenih HTC futrola bas za Sensation! 

Vec mi je 4x pao i ima oznake sa svih strana :) :) :)

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Citao sam na xda da neki imaju problema sa ulaskom prasine ispod stakla. Dali netko od vas ima taj problem? Najbolje ces to uocit ako gledas iskosa na suncu sa naravno ugašenim zaslonom .

pwn too much... http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2011 20:57 (agent_00klc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Tak skup uređaj i tak užasan mikrofon ,to mi je tolko glupo da bi radije da nema bluetooth nego ovak loš mikrofon.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?

Meni cak i mikrofon nije los. Pusti kad snima tako ambijentalno, ali kad snimam ljude kad govore/pivaju, super se cuje =)

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

po meni jedini i največi bug kod te kamere je to što snima u 3gp formatu, da je mp4 i slika i zvuk na videu bili bi znatno kvalitetniji....neznam zbog čega htc to več jednom ne ispravi...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2011 0:32 (dec54).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
dec54 kaže...

po meni jedini i največi bug kod te kamere je to što snima u 3gp formatu, da je mp4 i slika i zvuk na videu bili bi znatno kvalitetniji....neznam zbog čega htc to več jednom ne ispravi...

snima u 3gpp koji je kvalitetom slican mp4

hobi: androidhr.blogspot.com
15 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

S obzirom da mi je do sada favorit bio Desire HD dajte mi recite koja je razlika između njega i Sensationa. Mislim, znam da je po specifikacijama Senastion jači i bolji, ali kakav je u živom radu? Jel stvarno bolji? Po čem se razlikuje? Jel ga se isplati kupit ili da se ipak odlučim za Desire HD?

 

Hvala na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

A ja bi na tvom mjestu to jednostavno rezimirao. 

Sensation je novi DHD. Veliki ekran, dual core, lijepsi (po meni) i kvalitetniji dizajn, bolja rezolucija, fullhd snimanje, izvrstan sense 3.0. Eto =) 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Kupio za svoj Sensation A-data, 16 Gb, Class 10 microSd karticu. 250 kn. I super funkcionira. Posebno kod kopiranja filmova na mob ili slika.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Gdje si je uzeo? 

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
LOTROwannabe kaže...

S obzirom da mi je do sada favorit bio Desire HD dajte mi recite koja je razlika između njega i Sensationa. Mislim, znam da je po specifikacijama Senastion jači i bolji, ali kakav je u živom radu? Jel stvarno bolji? Po čem se razlikuje? Jel ga se isplati kupit ili da se ipak odlučim za Desire HD?

 

Hvala na odgovorima!

Bolji je u svim specifikacijama, a uz to dolazi s novim Sense-om 3.0 koji pruža odlično korisničko iskustvo. Ako možeš naravno da se isplati kupit.

av-gurus.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Meni danas stigao sensation. I mogu reći da sam očaran. Prava zvijer je.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Nakon par dana od kada imam Sensation mogu na brzinu reci par dojmova.

 

Ukratko - ovo je najbolji smartphone na trzistu!

 

Ekran mu je fantastican, osim njegove velicinem fascinira me rezolucija, veliko mi je zadovoljstvo i uzitak citati internet/office/pdf na njemu. Osim toga, ekran je u potpunosti citljiv na jakom suncu(da, sada u sred ljeta, gdje nema ni traga hladu)!

 

Kao drugo, zvucnik, i unutarnji i vanjski je izvrstan, razgovori na njemu su fantasticni. Kuciste, odlicno, stilski lijepo izradeno(em je meni lijepo, a i mnogi su mi drugi rekli da je mobitel prekrasan), kvalitetno i u ruci lezi savrseno.

 

Perfomanse - zapanjujce. Pa to vrti i FullHD(!) surfanje internetom je skoro pa trenutno :)

 

Baterija ?

E to jos testiram, javim kroz par dana....

Full HD Addict :)
Moj PC  
3 2 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

@benko koje si prije smartphonove vidio,koristio?jedva cekam da odem u vip i usporedim svoj s-amoled ekran i sensationov obican s-lcd...bas me zanima kolka ce razlika bit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2011 2:06 (kach).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

@benko koje si prije smartphonove vidio,koristio?jedva cekam da odem u vip i usporedim svoj s-amoled ekran i sensationov obican s-lcd...bas me zanima kolka ce razlika bit.

 

U VIPu nema sunca :-P

Al da, benko je malo pretjerao sa hvaljenjem. Ekran je samo sasvim dobar, a unutarnji zvucnik je smece u odnosu na druge mobove koje sam imao - naviknes se, ali to ga ne cini boljim.

Ostalo je izvrsno.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

@benko koje si prije smartphonove vidio,koristio?jedva cekam da odem u vip i usporedim svoj s-amoled ekran i sensationov obican s-lcd...bas me zanima kolka ce razlika bit.

Nekako mi je u glavi da je ima Desire, jer je OVO njegov tut na XDA.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pozdrav! Citajuci o Sensationu i o trajanju ekskluzivne VIP ponude (30/60 dana), naisao sam na zanimljiv link koji kaze da ce u tele2 kostati 1295kn + 300 pretplata. Sta mislite, jeli to realna cijena ili je ipak premala?

 

Evo i izvora: http://www.ka-tehnik.hr/index2.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=180&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=2

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
Stylicious kaže...

Pozdrav! Citajuci o Sensationu i o trajanju ekskluzivne VIP ponude (30/60 dana), naisao sam na zanimljiv link koji kaze da ce u tele2 kostati 1295kn + 300 pretplata. Sta mislite, jeli to realna cijena ili je ipak premala?

 

Evo i izvora: http://www.ka-tehnik.hr/index2.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=180&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=2

 

Kako moze biti premala, pa 300kn mjesecno je ogromna lova.

Ovih 1295kn je formalnost samo. Mogli su staviti i 992kn, tak svejedno.

A ti im daj vise ak mislis da vise vrijedi :-)

13 godina
offline
HTC Sensation, skori dolazak !?

Pa mala lova sigurno nije, ali buduci da mjesecno trosim 300tinjak kuna na tele2, a posto sam zadovoljan uslugom, produzit cu ugovor koji mi je ionako istekao prije par dana. Bila bi velika lova da platis 1300kn pa svaki mjesec 300kn, a da doticnih 300 nemozes iskoristiti ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Sensation, skori dolazak !?
kach kaže...

@benko koje si prije smartphonove vidio,koristio?jedva cekam da odem u vip i usporedim svoj s-amoled ekran i sensationov obican s-lcd...bas me zanima kolka ce razlika bit.

HTC Touch Diamond, Balckberry Curve, Desire pa sad Sensation...

 

Ukratko, boje na Desire-u(ja imam s AMOLED ekranom) su bolje(jednostavno je sve zivlje) ali rezolucija i velicina je neusporediva sa Sensation-om

Bitanga kaže...
kach kaže...

@benko koje si prije smartphonove vidio,koristio?jedva cekam da odem u vip i usporedim svoj s-amoled ekran i sensationov obican s-lcd...bas me zanima kolka ce razlika bit.

 

U VIPu nema sunca :-P

Al da, benko je malo pretjerao sa hvaljenjem. Ekran je samo sasvim dobar, a unutarnji zvucnik je smece u odnosu na druge mobove koje sam imao - naviknes se, ali to ga ne cini boljim.

Ostalo je izvrsno.

Unutarnji zvucnik je daleko najbolji od bilo kojeg koji sam ja do sada koristio, vanjski takoder no.1!

Full HD Addict :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice