Google Pixel 4

poruka: 275
|
čitano: 79.933
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Ako si pod ime stavio svoje ime i prezime ne bi smjelo biti problema.
7 godina
offline
Google Pixel 4

Za ekipu koja je naručivala s njemačkog storea, koliko vas je ukupno koštao mobitel s poštarinom i svim ostalim troškovima?

EDIT: mislim na Pixel 4a

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 10:19 (It'sMe932).
 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
It'sMe932 kaže...

Za ekipu koja je naručivala s njemačkog storea, koliko vas je ukupno koštao mobitel s poštarinom i svim ostalim troškovima?

EDIT: mislim na Pixel 4a

Ja za 5-icu nisam imao nikakvih dodatnih troškova osim mailboxa.

7 godina
offline
Google Pixel 4

Na media marketu je pixel 4a trenutno 300e: https://www.mediamarkt.de/de/product/_google-pixel-4a-128-gb-just-black-dual-sim-2680264.html

Ja da znam kako, naručio bih ga...

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
It'sMe932 kaže...

Na media marketu je pixel 4a trenutno 300e: https://www.mediamarkt.de/de/product/_google-pixel-4a-128-gb-just-black-dual-sim-2680264.html

Ja da znam kako, naručio bih ga...

Imaš mailbox.de koji ti je posrednik, tamo napraviš račun s svojim podacima i oni ti na mail pošalju (fiktivnu/njihovu) adresu koju upisuješ u podatke o dostavi na mediamarketu. Oni dobiju paket i proslijede ga tebi. To se plaća dodatno.

7 godina
offline
Google Pixel 4

Izgleda da je ipak nedostupan (valjda je rasprodano), kad ga dodam u košaricu ne mogu doći do naplate...

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
love2ml86 kaže...
Ako si pod ime stavio svoje ime i prezime ne bi smjelo biti problema.

 Delivered to: different person present.

 

Sad čekam da se javi mailboxde... Napeto 😁

6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
boll kaže...
love2ml86 kaže...
Ako si pod ime stavio svoje ime i prezime ne bi smjelo biti problema.

 Delivered to: different person present.

 

Sad čekam da se javi mailboxde... Napeto 😁

Ja to nisam imao , ali to je sada do dostavne službe i to je glupost, točno znaju što je mailbox.. si napisao mailboxde.com,svoje ime i adresu pod address1?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4

da, moje ime pod address 1 a mailboxde pod adress 2

 

Stiglo danas GLS-om!

 

Hvala na pomoći!

3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4

Pixel 4a 340,40€ (Google store)

Dostava 12,28€ (Mailboxde)

 

i to je to.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Google Pixel 4
It'sMe932 kaže...

Za ekipu koja je naručivala s njemačkog storea, koliko vas je ukupno koštao mobitel s poštarinom i svim ostalim troškovima?

EDIT: mislim na Pixel 4a

 

Pixel 4a 340,40€ (Google store)

Dostava 12,28€ (Mailboxde)

 

i to je to.

12 godina
offline
Google Pixel 4

Znaci po svemu, Mailbox ipak radi, ali pod ime samo treba staviti moje ime i prezime i adresu koju mailbox daje, i to onda prolazi o dolazi doma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Rodić kaže...

Znaci po svemu, Mailbox ipak radi, ali pod ime samo treba staviti moje ime i prezime i adresu koju mailbox daje, i to onda prolazi o dolazi doma?

Pod ime samo svoje ime i prezime, a pod adresu 1 staviš mailbox.de i svoje ime i prezime i id a pod address 2 staviš ulicu i broj.

14 godina
offline
Google Pixel 4

Sada je na njem. Google storu p4a 315€ a p4a5g 400€, pa sam razmislio da uzmem nesto od toga. Uzeo bi preko mailboxde, pa me zanima sto ste stavili za rechnungsadresse kad se ne moze staviti da iz HR-a placam? Jeste ostavili kvacicu da je isto kao mjesto dostave i to je prolazilo? I s cim ste platili - revolut, bankovna kartica?

 

kako ste zadovoljni vi koji imate jednog ili drugog?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 10:40 (null).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Pixel 4

Evo ja narucio 4A 5G sa Google De storea, upisao pod adress 1 adresu koju mi je mailbox dao, pod adress 2 sam upisao onaj Mailbox.De GmbH i naravno moje ime.

Sad cemo vidit sta ce biti od ovoga, iskreno nemam sta izgubiti na kraju krajeva vratit ce mi novac i tjt.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 4

Moze info od vas koji ste uzeli 4a kakva vam je baterija da li izdrzi cijeli dan?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 4

Bez ikakvih problema drzi cijeli dan, neki standard za kapacitete baterija. Nema sanse da prezivi dva cijela dana tako da svaku noc ide na punjac

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Google Pixel 4

Mob punim svaka 3dana, SoT oko 7h.

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Ivan_hacker kaže...

Bez ikakvih problema drzi cijeli dan, neki standard za kapacitete baterija. Nema sanse da prezivi dva cijela dana tako da svaku noc ide na punjac

 Da li je to obicna verzija ili 5g?

13 godina
offline
Google Pixel 4

Obicni 4a, ako se sjetim postaviti cu screenshot sa screen usageom

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Ja punim svaki drugi dan, bude 6h+ SOT-a, sa jos 15-ak % preostale baterije.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 4

Odusevio me kamerom i ima i dalje odlicnu cijenu 315 EUR ili sacekati 8.mjesec izlazak 5a koji ce vjerovatno biti skuplji 350-400 EUR

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Google Pixel 4

Kupujem rabljeni google pixel 4a ako netko zeli prodati

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Google Pixel 4
djhuby kaže...

Kupujem rabljeni google pixel 4a ako netko zeli prodati

 Opet ja 🤣 Vidim da stariji model 3a ima sada za kupiti po dosta povoljnoj cijeni pa me zanima ima li razlike u kameri izmedju 3a i 4a? Koliko sam skuzio nema neke pretjerane razlike i 3a mi se cini isto dobra kupnja bez obzira sta je 2019 godina?

9 godina
offline
Re: Google Pixel 4
Isti senzor, isti SW...ako ti je zbog para i do kamere, možeš uštediti malo novaca, a imati istu kameru...
5 godina
offline
Google Pixel 4

Nasao na njuskalu 3a i kupio dobar je mob zadovoljan sam jedino ne mogu nigdje naci zastitnu masku za njega. U Mobisu se ne moze naruciti. Gdje ste vi narucivali maske?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Pixel 4

Imaš na Ebayu dosta maskica... ja sam za Pixel 4a naručio Spigenovu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Google Pixel 4

Povodom google bday samo danas je snizenje na google store DE za pixel 4a cijena je 268 EUR ako nekog zanima. Po meni i dalje previse zbog malog ekrana. Nekak bi radije 4a 5G ili 5a zbog veceg ekrana ali na njega nema snizenja, A Pixel 5a nije dostupan u Europi. Mozda najbolje pricekati Pixel 6 da vidimo sta ce novog donijeti jedino bu malo skuplja zabavica :) 

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Google Pixel 4

Može li netko tko ima Pixel 4a ili Pixel 5 potvrditi da u "developer options" kad se odabere opcija "display cutout" i sakrije punch hole na način da zacrni cijeli ekran u toj ravnini sa prednjom kamerom - ta crna crta ostane i u drugim aplikacijama, recimo Youtube i slično.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Pixel 4

Da, tako se ponasa uz opciju "Render apps below cutout area", aplikacije ne prikazuju sadrzaj na tome dijelu ekrana.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice