19" widescreen LCD

poruka: 8
|
čitano: 1.475
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
19" widescreen LCD

Pozdrav svima

 

Trebam pomoć oko odabira novog monitora, a budući da već nekih 8 godina imam isti CRT monitor, nisam previše pratio svijet LCD-a. Treba mi 19" widescreen LCD ne većeg odaziva od 2ms (dakle za igranje, fps najviše) i da cijenom ne prelaze više od 2000 kn, pa vas molim za savijet/prijedlog.  Za sada imam u vidu 2 monitora, to su LG LCD L197WH   i  Samsung SM 931BW pa vas molim za komentar ili bolju ideju :)

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 19" widescreen LCD
zzZZzz kaže...

Pozdrav svima

 

Trebam pomoć oko odabira novog monitora, a budući da već nekih 8 godina imam isti CRT monitor, nisam previše pratio svijet LCD-a. Treba mi 19" widescreen LCD ne većeg odaziva od 2ms (dakle za igranje, fps najviše) i da cijenom ne prelaze više od 2000 kn, pa vas molim za savijet/prijedlog.  Za sada imam u vidu 2 monitora, to su LG LCD L197WH   i  Samsung SM 931BW pa vas molim za komentar ili bolju ideju :)

 

Hvala

 To nisu wide monitori. Za drugog sam siguran, za prvog mi se neda gledat. Inače, LG 226WTQ. 22", u cijenovnom rangu kojeg tražiš, sve u svemu - najbolje za tu lovu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: 19" widescreen LCD
kompotko kaže...
zzZZzz kaže...

Pozdrav svima

 

Trebam pomoć oko odabira novog monitora, a budući da već nekih 8 godina imam isti CRT monitor, nisam previše pratio svijet LCD-a. Treba mi 19" widescreen LCD ne većeg odaziva od 2ms (dakle za igranje, fps najviše) i da cijenom ne prelaze više od 2000 kn, pa vas molim za savijet/prijedlog.  Za sada imam u vidu 2 monitora, to su LG LCD L197WH   i  Samsung SM 931BW pa vas molim za komentar ili bolju ideju :)

 

Hvala

 To nisu wide monitori. Za drugog sam siguran, za prvog mi se neda gledat. Inače, LG 226WTQ. 22", u cijenovnom rangu kojeg tražiš, sve u svemu - najbolje za tu lovu.
 oba su wide monitori...šta i oznaka W u nazivu govorii...a moja preporuka bi bila ova...

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=10032603&id_artikl=100.326.008
ovo je avatar
16 godina
neaktivan
offline
RE: 19" widescreen LCD
beziljy kaže...
 oba su wide monitori...šta i oznaka W u nazivu govorii...a moja preporuka bi bila ova...

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=10032603&id_artikl=100.326.008
 Da, točno. Sad sam pogledal, imaš pravo.

Inače, 19" wide ti je premali. Ispod 20 ne bih išao, dok je 22 čist dosta.
15 godina
offline
RE: 19" widescreen LCD

ne patim za nekom velicinom, do sada sam imao 17" to mi je sasvim dovoljno, a i nemam neki extra hardware sa kojim bi mogao igrati na full detaljima na 22" monitoru rezolucije beskonacno * beskonacno, zbog toga u glavnom trazim 19" iako mi se ova 22" sa linka cini prilicno dobar

16 godina
neaktivan
offline
RE: 19" widescreen LCD
zzZZzz kaže...

ne patim za nekom velicinom, do sada sam imao 17" to mi je sasvim dovoljno, a i nemam neki extra hardware sa kojim bi mogao igrati na full detaljima na 22" monitoru rezolucije beskonacno * beskonacno, zbog toga u glavnom trazim 19" iako mi se ova 22" sa linka cini prilicno dobar

 Vjeruj mi, 19" wide monitori su premali, tj. niski su. Ak već ideš na 19", uzimaj 4:3 monitore - imaš jako kvalitetnih po toj cijeni.
16 godina
neaktivan
offline
RE: 19" widescreen LCD
zzZZzz kaže...

ne patim za nekom velicinom, do sada sam imao 17" to mi je sasvim dovoljno, a i nemam neki extra hardware sa kojim bi mogao igrati na full detaljima na 22" monitoru rezolucije beskonacno * beskonacno, zbog toga u glavnom trazim 19" iako mi se ova 22" sa linka cini prilicno dobar

Ako nemaš sada imat ćeš kasnije. Osim ako ne misliš mijenjati monitor skupa sa grafičkom karticom.
Wide monitor od 19" je zbilja mali, dobro ti je kompotko savjetovao.
Pozdrav
16 godina
neaktivan
offline
19" widescreen LCD

Imao sam 19" Wide LG 194WT s DVI-em i super sam bio zadovoljan, zamijenio sam ga sa Samsungom 225BW.

 

Razlika je u tome što je ovaj malo veći, ali onaj mi je isto bio super.

 

 

Kad već kupuješ, za te novce kupi 22".

Cvarcy.com
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice