Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.194.139
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Hvala na prijedlogu. Nije nešto. Izgleda tv koji ima chromecast samo ugrađen, znači android tv, jedino prolazi sa Google home app.. Ovo smart view i sl. što je prije isto radilo više ne funkcionira kako treba.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam problem s viberom, svaki dan bar 5x dodje zvukovna obavijest ( uobicajena ) da je stigla poruka, i onda pise dobio si grupnu poruku, iako nista ne stize...to na drugim tel nije bio slucaj...Nord 2 telka u pitanju , sta moze biti

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

od predzadnjeg upgrejda vibera, meni stalno gore izbacuje notifikaciju da se skida medij i stoji po pola dana, a trenutno ubija bateriju moba sa 20%... neznam koji vrag

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, ako može jedno pitanje, izvinite ako sam pogrešio temu, interesuje me, ako je neko upoznat, želio bi da prekinem pretplatu za određenu aplikaciju u google play-u, ali mi se ta aplikacija ne prikazuje u pretplatama u google playu, Imam dva naloga, ni u jednom nema te aplikacije u ptetplatama. Ako može neko da mi pomogne šta raditi. Hvala svima

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Mamafu kaže...

Pozdrav, ako može jedno pitanje, izvinite ako sam pogrešio temu, interesuje me, ako je neko upoznat, želio bi da prekinem pretplatu za određenu aplikaciju u google play-u, ali mi se ta aplikacija ne prikazuje u pretplatama u google playu, Imam dva naloga, ni u jednom nema te aplikacije u ptetplatama. Ako može neko da mi pomogne šta raditi. Hvala svima

 Preporucio bi ti da kontaktiras support preko maila ili kako god oni imaju support te aplikacije, mozda pretplata nije vezana kroz google, nego u samoj alikaciji ili za tvoj account u aplikaciji pa se moze preko website njihovog deaktivirati ili tako nesto.

tako inace funkcionira. Mozda si nekad davno aktivirao to preko nekog drugog naloga pa ga sad nema, uglavnom kontaktiraj njihov support od te app i pitaj kojim je mailom ili di je vezana pretplata. Ako ti kazu da je vezana za tvoj google nalog, onda kontaktiraj google support da ti pomognu naci preko kojeg naloga ti ide transakcija

2 godine
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Hvala puno zviznemte na pomoći, kontaktirao sam support, i riješili su sve. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 20:24 (Mamafu).
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pozdrav,
zadnjih par dana imam problem s Youtube app. Pokrenem video, stisnem pauzu, ugasim i upalim ekran i aplikacija ne nastavi na videu koji sam gledao nego me vrati na početnu stranicu. Događa se isto na galaxy a53 i na Honor 8x mobitelu. Jel ima tko takav problem i koje je riješenje?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MrNoo kaže...
Pozdrav,
zadnjih par dana imam problem s Youtube app. Pokrenem video, stisnem pauzu, ugasim i upalim ekran i aplikacija ne nastavi na videu koji sam gledao nego me vrati na početnu stranicu. Događa se isto na galaxy a53 i na Honor 8x mobitelu. Jel ima tko takav problem i koje je riješenje?

 Bok,

Ako ti se isti problem događa na više mobitela znači da je najvjerojatnije do aplikacije. Provjeri ako imaš noviji update za YT. Ako ne ponekad može biti  i da zeza google play service, ili android web service, pa sve to updateaj ako imas u trg.play.

 

Ako nemaš nikakav update, ili si updateao i dalje imaš taj problem pričekaj da izbace novi update, ili ako ti se da zezati, deinstaliraj yt, i skini prijašnju verziju da neke apk stranice (apkmirror je pouzdana) i instaliraj.

 

Ponekad pomaze da ocistis cache same aplikacije 

8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zahvaljujem na odgovoru, probao sve navedeno na oba mobitela i nakon reinstalacije aplikacije događa se ista stvar. Mislio sam da je nešto povezano sa postavkama u aplikaciji, ali ne nalazim ništa konkretno.
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MrNoo kaže...
Zahvaljujem na odgovoru, probao sve navedeno na oba mobitela i nakon reinstalacije aplikacije događa se ista stvar. Mislio sam da je nešto povezano sa postavkama u aplikaciji, ali ne nalazim ništa konkretno.

 Onda je do njih, strpi se do sljedeceg update kad izbace.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Google chrome android.

Jučer se očito nešto desilo s app-om jer nemam grupiranja tabova, ne mogu promijeniti layout tabova, ne mogu se vratit u tab view povlačenjem search taba prema dolje, ne mogu promijeniti te funkcije u chrome://flags meniju, odnosno, mogu ali nema razlike u radu. 

Pobrisan app, ponovo ažuriran, pobrisan keš i memorija, restartan telefon. 

Nebi mi ništa bilo čudno da se to desilo usred standardnog updatea. Zadnje ažuriranje je bilo 14.9. a ovo je počelo sraćkat jučer navečer. Znači, ni jedna postavka ne funkicionira kad se promijeni.

Još jedna zanimljiva stvar je da koristim i kiwi browser na kojem radi sve osim povlačenja search bara prema dolje da bi se došlo u tab view. Također od jučer navečer.

 

Verzija je 105.0.5195.136

Mob 22ultra: one ui 4.1, android 12

 

Nije bilo ažuriranja sw ni chromea zadnjih 10 dana, barem ne vezanih za sw moba i chrome.

 

 

EDIT: uspio detektirati razlog. Koristim povremeno anydesk za kontrolirat kompove na job-u. Anydesk control plugin (ad1) iz nekog razloga preuzima neke funkcije u slučaju da se s vanjskog uređaja spajam na mob. Dok god je plugin aktivan u accessibility opcijama (bez obzira ako se koristi ili ne), chrome mi gubi veći dio funkcija, odnosno, one ne rade iako je postavka podešena po željama. Koje đubre od plugina. Eto, sanirano.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2022 10:06 (dax-lax).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel koristi tko nova launcher na huawei mobitelu. Naime imam sljedeći problem. Kad stisnem malo duže ikonu od playstorea primjer, pa se pojavi ono iznad ikone my apps, e to isto bude na nova launcheru, kao na home launcheru, samo što na nova launcheru izbaci grešku app isn't installed. Jel ima možda kakva caka u settingsima da se to sredi. Imam neki stariji huawei, nije loš, htio bi ga korisititi, al ovaj default launcher od njega mi se ne sviđa, a nova launcher je ok, al ima tih manjih problema.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2022 18:28 (sage).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Jel koristi tko nova launcher na huawei mobitelu. Naime imam sljedeći problem. Kad stisnem malo duže ikonu od playstorea primjer, pa se pojavi ono iznad ikone my apps, e to isto bude na nova launcheru, kao na home launcheru, samo što na nova launcheru izbaci grešku app isn't installed. Jel ima možda kakva caka u settingsima da se to sredi. Imam neki stariji huawei, nije loš, htio bi ga korisititi, al ovaj default launcher od njega mi se ne sviđa, a nova launcher je ok, al ima tih manjih problema.

nije ni do mobitela, ni do launchera.. to se nekad dogodi.. koliko se sjećam, pomoglo je vratiti na defaultni launcher, pa onda nazad na novu

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pa baš i ne kod mene. Radi se o huawei p20 lite. Zadnji update na njemu je android 9, emui 9.1.0.
Nova launcher je instaliran i ima prime verzija, znači full verzija je instalirana.

Kad izaberem novu kao default launcher, ne rade te opcije kako se već zovu ne znam, valjda pop-up menu. Znači držim dvije tri sekunde na ikonu play store i pojavi se opcija my apps, koju kad kliknem izbaci obavijest App isn't installed. Dok isto to na default launcheru od telefona radi. Tako da ne kužim zašto to ne radi. A bez nova launchera taj telefon mi se uopće ne koristi.
Ako netko zna ima li kakva caka za srediti to, hvala..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.9.2022 18:06 (sage).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ak imaš pro verziju, piši njima pa objasni problem...

 

ja sam svojedobno imao isto nekih problema s nova launcherom na jednom od mobitela jer mi nekaj nije radilo pa sam im poslao mail i odgovorili su mi dosta brzo i to par puta (iako problem nije bio riješen jer je bilo do telefona)

 

neke aplikacije od proizvođača vjerojatno nisu kompatibilne sa 3rd party launcherima pa tako recimo nova ne prepoznaje ni neke stock widgete od, recimo, huaweia...

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
@60 nine, da imam pro version, evo pokušavam poslati poruku preko contact support u samoj aplikaciji i kad napišem poruku ne vidim nigdje opcije za send.. Jel i kod tebe tako, verzija app je zadnja, sa playstorea
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
@60 nine, da imam pro version, evo pokušavam poslati poruku preko contact support u samoj aplikaciji i kad napišem poruku ne vidim nigdje opcije za send.. Jel i kod tebe tako, verzija app je zadnja, sa playstorea

 

ja ti već jako dugo ne koristim taj launcher... mislim čak da sam im slao mail direktno iz gmail-a, ne preko aplikacije, davno je to bilo

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Uspio sam nekako poslat, kažu do huawei mobitela je.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
10 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Uspio sam nekako poslat, kažu do huawei mobitela je.

 

lako moguće, ja sam isto imao problema s huawei mobitelom i njegovim widgetima koje Nova ne prepoznaje...

16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Trebam pomoć. 

Tati na mobitelu ne radi alarm. Piše "alarmi su zarobljeni u virtualnoj stvarnosti".

Resetirao sam postavke aplikacije i nije pomoglo. Stavio sam da sat (alarm je unutar aplikacije sat) nema ograničavanje za uštedu energije, dopustio sam sva dopuštenja, samopokretanje i sve ostalo u postavkama aplikacije i dalje ne radi.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jimmy kaže...

Trebam pomoć. 

Tati na mobitelu ne radi alarm. Piše "alarmi su zarobljeni u virtualnoj stvarnosti".

Resetirao sam postavke aplikacije i nije pomoglo. Stavio sam da sat (alarm je unutar aplikacije sat) nema ograničavanje za uštedu energije, dopustio sam sva dopuštenja, samopokretanje i sve ostalo u postavkama aplikacije i dalje ne radi.

 

 

 Si pogledao ako ima neki update za aplikaciju sata u xiaomi system updateru?

 

vidim da i drugi na redditu su slicno pisali ali ni reset na tvorničke nije pomogao, nznm, najbolje bi bilo kontaktirati njih

16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Ima netko neki prijedlog aplikacije koja bi mogla zamijeniti QuickMemo+ s LG-a?

Da ima opcije podebljanog fonta, veličine istog i boja.

Ne nalazim ništ takvog na Google Playu ili mi je promaklo...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel zna netko koliko je period za refund kad se kupi neka aplikacija na play storeu. Primjera htio bi kupiti pro verziju sd maid aplikacije, ali ako mi se ne svide te mogućnosti koje nudi pro verzija jel bi se moglo napraviti tipa refund.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Jel zna netko koliko je period za refund kad se kupi neka aplikacija na play storeu. Primjera htio bi kupiti pro verziju sd maid aplikacije, ali ako mi se ne svide te mogućnosti koje nudi pro verzija jel bi se moglo napraviti tipa refund.

Mislim da je 2 dana. Ali to je baš za kupnju aplikacije (ne i za kupnje unutar aplikacije). Samo preko weba zatražiš povrat i to je to.

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Nije ovo je baš app koji je zasebno, zove se sd maid pro unlocker. Pored njega se mora još instalirati i aplikacija sd maid. A isto ima i mogućnost kao izbor jel, kod te sd maid app in app purchase kupnje (to je unutar aplikacije).
Kako misliš zatražiš preko weba refund. Zar ne bude opcija u samom google play storeu, tamo gdje je aplikacija
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 20:39 (sage).
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zviznemte kaže...
Jimmy kaže...

Trebam pomoć. 

Tati na mobitelu ne radi alarm. Piše "alarmi su zarobljeni u virtualnoj stvarnosti".

Resetirao sam postavke aplikacije i nije pomoglo. Stavio sam da sat (alarm je unutar aplikacije sat) nema ograničavanje za uštedu energije, dopustio sam sva dopuštenja, samopokretanje i sve ostalo u postavkama aplikacije i dalje ne radi.

 

 

 Si pogledao ako ima neki update za aplikaciju sata u xiaomi system updateru?

 

vidim da i drugi na redditu su slicno pisali ali ni reset na tvorničke nije pomogao, nznm, najbolje bi bilo kontaktirati njih

 

Probao sam sve živo, dozvole, brisanje cache-a, ne znam što sve ne. Na kraju kaže tata da je deinstalio aplikaciju i da koristi stock sat. 

Skoro sam poludio. Još kaže da sam ja instalirao tu aplikaciju a nisam ni dirao mobitel. Aplikacija se zvala sat i izgledala je kao stock sat, bez reklama. Možda je nekakav Xioami bloatware. 

Uglavnom, alarm na stock sati radi.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Nije ovo je baš app koji je zasebno, zove se sd maid pro unlocker. Pored njega se mora još instalirati i aplikacija sd maid. A isto ima i mogućnost kao izbor jel, kod te sd maid app in app purchase kupnje (to je unutar aplikacije).
Kako misliš zatražiš preko weba refund. Zar ne bude opcija u samom google play storeu, tamo gdje je aplikacija

da da, dodali su i tamo 

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kupio sam tu app maid pro. Nakon dva sata sam napravio refund. Na kraju su vratili novac ali kolko vidim u aplikaciji od banke ponovno su skinuli. Znači nisu mi vratili novac. Jel znaš kome se mogu žaliti na to, ima neki support ili slično.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

htio bi castati ekran windows 11 kompa na android tv philips koji JA MISLIM da ima neku vrstu chromecasta, jer vidim unutra stoji aplikacija

znam za metodu preko chromea, tri tockice, cast screen i odaberem tv koji mi pridruzen u wifi mrezu, ALI problem je sta imam 1080p video u GOM playeru na kompu preko cijelog ekrana (1440p ultrawide, dakle stretchano malo, ali nema veze), a tv mi je 4k i kad se prebaci slika, prikaz videa je na sredini televizije i nemogu nigdje nac opciju za stretchat to do ruba tv...kad god stisnem kotacic (settings) na daljinskom, izade mi iz casta i otvori onda opcije tv-a i sta god tamo da mjenjam, prijenos videa nije u toku i nemogu vidjeti da li ista mjenjam...

da li postoji kakav program kojeg mogu instalirat (mozda i na win i na android tv) da mogu castat lijepo uredno sve preko cijelog ekrana, kao sta inace castam odredeni tab iz chromea na kompu prema tv-u i bude uvijek full screen...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jimmy kaže...

Trebam pomoć. 

Tati na mobitelu ne radi alarm. Piše "alarmi su zarobljeni u virtualnoj stvarnosti".

Resetirao sam postavke aplikacije i nije pomoglo. Stavio sam da sat (alarm je unutar aplikacije sat) nema ograničavanje za uštedu energije, dopustio sam sva dopuštenja, samopokretanje i sve ostalo u postavkama aplikacije i dalje ne radi.

 

 

Dok sam imao Redmi note 9 pro , imao sam problem s obavijestima, i jedino mi je pomoglo vraćanje mobitela na tvorničke postavke (Factory reset), a pročitao sam milijun raznih savjeta s weba, no ništa.

Aplikacije tu ne smetaju.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivoga zaključka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2022 22:26 (Zaporožac).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice