Ripple(XRP)

poruka: 127
|
čitano: 52.989
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Ripple(XRP)

Ja prodao dok je nahajpano, ocekujem neku korekciju pa kupujem opet po snizenju.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Ripple(XRP)

Pozdrav decki ovako htio bi kupit xrp preko koje aplikacije kupujete i koji wallet koristite i kako vadite novac? Molim prijedlog hocu uci u to jer vidim da je poceo rasti pomalo :) puno hvala"!

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

Pozdrav decki ovako htio bi kupit xrp preko koje aplikacije kupujete i koji wallet koristite i kako vadite novac? Molim prijedlog hocu uci u to jer vidim da je poceo rasti pomalo :) puno hvala"!

Moj savjet ti je da ne kupujes. Gotovo sigurno ce nakon ovog rasta ici korekcija (pad cijene) i onda ces moci kupiti po znatno povoljnijoj cijeni.

7 godina
offline
Re: Ripple(XRP)

ok hvala na savjetu ali moze li savjet preko koje aplikacije kupujete i koji wallet koristite i kako si to isplacujete jer sam nov u ovom i ne kuzim previse ?

Slovo sto ga Ante kovo
14 godina
neaktivan
offline
Ripple(XRP)

Tko kupuje Xrp mora znati ako ga budi prebacivao sa mjenjačnice na neki Cryptocurrency wallet mora se oprostiti od 20 Xrp-a u budučnosti možda smanje na 10 Xrp...

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

ok hvala na savjetu ali moze li savjet preko koje aplikacije kupujete i koji wallet koristite i kako si to isplacujete jer sam nov u ovom i ne kuzim previse ?

 Za početnika ti preporučam Revolut jer je lagana i jednostavan, provizija na kupnju je nekih 2%, jedina caka je da preko Revoluta nisi vlasnik coina direktno nego si vlasnik "vrijednosnica", ali za početak i čisto da vidiš kako funkcionira bi ti tako preporučio.

Koristite blage riječi i jake argumente
7 godina
offline
Ripple(XRP)

jel mi moze netko dati odgovor na moje pitanje?

Slovo sto ga Ante kovo
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ripple(XRP)

thx al jel mogu ja sebi isplatit to sa revoulta ? ne kuzim uopce nisam vlasnik coina ali sam ga kupio?

Slovo sto ga Ante kovo
16 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

thx al jel mogu ja sebi isplatit to sa revoulta ? ne kuzim uopce nisam vlasnik coina ali sam ga kupio?

 Možeš, ja sam imao zarade u više navrata od nekih 600-700kn kada je Ripple i OMG skočio i prodao sam "coinove" i poslao sebi na tekući/žiro.

Koristite blage riječi i jake argumente
15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

thx al jel mogu ja sebi isplatit to sa revoulta ? ne kuzim uopce nisam vlasnik coina ali sam ga kupio?

 Na revolutu možeš samo trgovati - kupovati/prodavati coine. Nemožeš ih slati na neki drugi wallet (sebi ili drugima) ili išta kupovati. Pa onda zbog toga realno i nisi vlasnik coina (ako se revolut ugasi ili tebi ugase račun, nemožeš doći nazad do svojih sredstava).

 

Ako ne planiraš koristiti coin za išta drugo osim takve kupnje/prodaje, možeš početi sa Revolutom jer je najednostavniji, ja ga osobno isto tako koristim

Stoja
15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
Stoja kaže...
lndestructible kaže...

thx al jel mogu ja sebi isplatit to sa revoulta ? ne kuzim uopce nisam vlasnik coina ali sam ga kupio?

 Na revolutu možeš samo trgovati - kupovati/prodavati coine. Nemožeš ih slati na neki drugi wallet (sebi ili drugima) ili išta kupovati. Pa onda zbog toga realno i nisi vlasnik coina(ako se revolut ugasi ili tebi ugase račun, nemožeš doći nazad do svojih sredstava).

 

Ako ne planiraš koristiti coin za išta drugo osim takve kupnje/prodaje, možeš početi sa Revolutom jer je najednostavniji, ja ga osobno isto tako koristim

 Više/manje ovo boldano je situacija i na večini ostalih poznatijih mjenjačnica gdje če se desiti ista situacija ako se mjenjačnica ugasi. Postoje i "drugačije" mjenjačnice gdje si ti vlasnik ključeva coina koje posjeduješ.

15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
JackIsBack kaže...

 Više/manje ovo boldano je situacija i na večini ostalih poznatijih mjenjačnica gdje če se desiti ista situacija ako se mjenjačnica ugasi. Postoje i "drugačije" mjenjačnice gdje si ti vlasnik ključeva coina koje posjeduješ.

 Istina, stim da je razlika da s mjenjačnica se coini mogu prebaciti na vlastiti wallet, dok je na revolutu to nemoguće.

Stoja
16 godina
offline
Ripple(XRP)

Revolut je praktički banka, za iznose kojima se većina nas običnih smrtnika bavi (do 100.000eur) mislim da je gotovo ravno nuli da se desi da ostaneš bez svega.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Ripple(XRP)

a kako da znamo kada ce ta korekcija biti ja se u to ne kuzim i koliko treba cekati upravo sam uplatio 3000kn i sad cekam kad da kupim haha :)

Slovo sto ga Ante kovo
15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

a kako da znamo kada ce ta korekcija biti ja se u to ne kuzim i koliko treba cekati upravo sam uplatio 3000kn i sad cekam kad da kupim haha :)

Disclaimer:

Ove sanse ispod su samo moja procjena i ne snosim odgovornost za te brojke. Nisam profi savjetnik i ne bavim se ovime profesionalno, dakle ulazes i slusas savjete na vlastitu odgovornost.

 

Nitko ne zna, moze biti ovoga tjedna (ja bi rekao 50% sansa). moze biti ovog mjeseca (cca 35%), negdje ove godine (nekih 10%) ili mozda cak i nikad(<1%)

 

Ja se kladim da ide negdje ovog tjedna.

 

P.S. ako si maloljetan i ulazes dzeparac sta si ustedio to je ok, ali razmisli si o dugorocnijim i manje rizicnim ulaganjima npr u indeks fondove. Ocekivani prinos nije los, puno ljudi vise zaradi na tomu nego na cryptu. Tamo metni recimo 2700 od tih 3000kn a s ostatkom se igraj u cryptu rippleu i slicnim glupostima

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2021 15:22 (Dojitza).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
Dojitza kaže...

Ja prodao dok je nahajpano, ocekujem neku korekciju pa kupujem opet po snizenju.

Ne znam koliko ti je to bilo pametno, XRP je trenutno u specifičnoj situaciji.

Od jučer do danas si prpopustio oko 30% dodatne zarade.

 

Sutra ide Coinbase IPO ($COIN), procjena je dosta visoka, vidjeti ćemo kako će to izgledati, pretpostavljam da će biti ludnica i ogromne oscilacije. Međutim očekuje se da će taj potez dodatno popularizirati kripto i da će sve dodatno rasti.

 

Uz to XRP i dalje čeka pobjedu protiv SEC-a, a trenutno im sve ide na ruku, čak i uskoro novi ravnatelj SEC-a koji je pro-kripto nastrojen. Ukratko očekuje se da povuku tužbu, a ako se to desi XRP će stvarno poletjeti, možda i na 3-4$.

Po meni je ovo sad vrijeme za čuvati XRP i čekati razvoj situacije.

Naravno moguće je i da se zakomplicira sa SEC tužbom, ali trenutno je sve "ljubičasto".

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
lndestructible kaže...

a kako da znamo kada ce ta korekcija biti ja se u to ne kuzim i koliko treba cekati upravo sam uplatio 3000kn i sad cekam kad da kupim haha :)

 Pratiš, staviš app i jednostavno pratiš kretanje, kroz mjesec-dva naučiš nekakvo osnovno kretanje, ali nikada to neće biti 100% precizno, posebno kad je kripto u pitanju.

Sad ti je altcoin sezona, tako da je rizik nešto manji, ali osobno nikako ne volim uskakati kad je nešto već ozbiljno poraslo, u načelu se kupuje kad sve pada i onda pokušavaš odrediti trenutak kad je dotaklo dno i mijenja smjer prema gore.

 

Ukoliko ulažeš na duže staze, onda ti je kod kripto manje-više svejedno, uvijek možeš uskočiti.

 

Evo gledaj dionice, Alibaba već neko vrijeme pada lagano, i sada dobije packu od kineske vlade i kaznu 2.8mlrd.$, nije to njima puno, ali je ipak kazna, uz to Kineska vlada radi na razbijanju i spriječavanju monopola na tržištu. Očekivanje? Pad dionice Alibabe. Rezultat, porast za 9%. 

S druge strane NIO koji je objavio odlične rezultate, ima nove ugovore, kreće u EU, a dionica samo tone...

 

Računaj brza dobit = veliki rizik. Ako želiš igrati na sigurnije imaš ADA, mislim da će ona eksplodirati kroz godinu-dvije.

Ako želiš igrati pametno nikada ne stavljaj sve novce na jednog igrača, smanji rizik.

15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
mzopg kaže...
Dojitza kaže...

Ja prodao dok je nahajpano, ocekujem neku korekciju pa kupujem opet po snizenju.

Ne znam koliko ti je to bilo pametno, XRP je trenutno u specifičnoj situaciji.

Od jučer do danas si prpopustio oko 30% dodatne zarade.

 

Sutra ide Coinbase IPO ($COIN), procjena je dosta visoka, vidjeti ćemo kako će to izgledati, pretpostavljam da će biti ludnica i ogromne oscilacije. Međutim očekuje se da će taj potez dodatno popularizirati kripto i da će sve dodatno rasti.

 

Uz to XRP i dalje čeka pobjedu protiv SEC-a, a trenutno im sve ide na ruku, čak i uskoro novi ravnatelj SEC-a koji je pro-kripto nastrojen. Ukratko očekuje se da povuku tužbu, a ako se to desi XRP će stvarno poletjeti, možda i na 3-4$.

Po meni je ovo sad vrijeme za čuvati XRP i čekati razvoj situacije.

Naravno moguće je i da se zakomplicira sa SEC tužbom, ali trenutno je sve "ljubičasto".

Moj prvi i glavni indikator je cijena, a sve te vijesti i sl ostavljam marketu da prouci za mene, jer je vecinom pozavajuci ljudsku psihu ili preoptimistican ili prepesimistican. Nakon trenutnog pumpa, sigurno ide neki dump, pa ako ripple uistinu ima vrijednost izvan trenutnog hajpa, stabilizirat ce se kroz koji mjesec na nekoj normalnoj cijeni.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ripple(XRP)
Dojitza kaže...

Moj prvi i glavni indikator je cijena, a sve te vijesti i sl ostavljam marketu da prouci za mene, jer je vecinom pozavajuci ljudsku psihu ili preoptimistican ili prepesimistican. Nakon trenutnog pumpa, sigurno ide neki dump, pa ako ripple uistinu ima vrijednost izvan trenutnog hajpa, stabilizirat ce se kroz koji mjesec na nekoj normalnoj cijeni.

 Ovisi je li pump i dump manipuliran od strane kitova ili je nešto drugo u pitanju. Kod ripple imam dojam da sad mali retaileri utječu na porast jer su se svi polakomili i kupuju kao ludi. Ma u biti teško je uopće znati što sve pokreće cijenu, nagledao sam se svega i svačega.

Sad je bila manja korekcija XRP-a oko 10% i zatim je nastavio put prema gore.

Iskreno nisam ljubitelj kad nešto eksplodira u jednom danu +50%, onda znaš da je s*anje iza kantuna, nekako mi je draže kad ima lijepi "prirodni" rast uz manje korekcije, onda je to puno stabilnije, ali da je zabavno gledati kad nešto leti kao XRP trenutno moram priznati da je. Naravno ne bi mi bilo zabavno da krene u suprotnom smjeru. 

9 godina
offline
Ripple(XRP)

 

jel mislite da se isplati XRp držati dugoročno? imam ih sad 23, kupio kad su bili oko 3kn, sad mi je to dosta skočilo, al opet mi nije sad neka velika sreća uzimati 250 kn, pa ne znam jel ima nekakve logike držat što duže, možda nekad skoči i na 20-30 dolara ili eura?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Ripple(XRP)

Nebih se ja igrao, veliki su to novci

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
GSP kaže...

Nebih se ja igrao, veliki su to novci

 

ma jasno, kužim da pitam gluposti, jesu smiješni novci, ako skoči nekad poštenije možda bude i korektna lova

15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
Cansee kaže...
GSP kaže...

Nebih se ja igrao, veliki su to novci

 

ma jasno, kužim da pitam gluposti, jesu smiješni novci, ako skoči nekad poštenije možda bude i korektna lova

Pa sam si si dao odgovor, ne diraj, sta ces sa 250kn

8 godina
offline
Ripple(XRP)

Ma bio je i sa 2017. na 2018. skoro 3 dolara pa potonulo brzo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Ripple(XRP)
Što imaš 23,,,možda 2300 ,,23 nije za Wc papir,,ako je 23 čekaj desetak godina pa onda vidi ako će vrijediti nešto,,,pusti i čekaj.
9 godina
offline
Re: Ripple(XRP)

pa dobro, znači nitko ne misli da će XRP nekad imati neki značajniji rast, to me u biti zanimalo. 

3 godine
offline
Re: Ripple(XRP)
Ajmo preporuka...
Prodat sitno ethereuma i eos_a, i ulozit u xrp?
Ili pustit da ide svojim tokom... Revolut je u pitanju. Ne majnam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Ripple(XRP)

Kupil sam na 900 satoshi,dumpal na 2800 satoshi.Zarada je ono..bolesna.

Imali ste priliku još nedavno kupit na 800-900 satoshi,stvarno je bil veliki dump.Jedina špekulacija je bila dal če se riple riješit sec-ove tužbe.

logičan odgovore je da oče,ipak je to jedna od top 5 kripto valuta,naravno da če učinit sve moguče da se to riješi.I da se nije rišilo,ne vjerujem da bu nešto puno pala cijena..

Kad nešto toliko padne,onda kupuješ,sad ič kupovat je preveliki rizik.Jedino ako ideš na duže staze,recimo na par godina..ali za brzu zaradu..nope.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Ripple(XRP)

heće li se XRP vratit na coinbase?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ripple(XRP)
HowYesN0 kaže...

heće li se XRP vratit na coinbase?

 Mozda da, a mozda ipak i ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice