Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 355.351
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Links-kupovina
Čitatelj kaže...

Onda fino nastavis slat mobitel o njihovom trosku u oba smjera, dok se ne urazume da mora na popravak ili zamjenu.

Svaki put dopises da je kvar isti, da se nakon odredjenog vremena iskljucuje itd., i prilozis servisni nalog od prije.

 

I kad im dosadi ti moraju zamjeniti. Cak mislim da ako imas vise od 3 servisa istog problema u odredjenom roku,

da ti moraju ili rijesit novi uredjaj ili povratak sredstava.

 Da placam postarinu 10 puta i riskiram zdravlje u posti zbog njihove greske?? ne hvala. Neka oni dodu po mobitel.

7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Koji dio "o njihovom trosku" nije jasan?
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Čitatelj kaže...
Koji dio "o njihovom trosku" nije jasan?

 Mene zanima gdje su oni uopce spomenuli da placaju postarinu?

15 godina
offline
Re: Links-kupovina
SuperHeroj kaže...
Čitatelj kaže...
Koji dio "o njihovom trosku" nije jasan?

 Mene zanima gdje su oni uopce spomenuli da placaju postarinu?

 -jamstvo. Odnosno, svaki trošak koji je pokriven jamstvom.. no to možeš lako provjeriti u uvjetima jamstva npr tko plaća dostavu ili jedna od svrha čemu služe telekomunikacije-telefon, nazoveš..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
4 godine
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
ihush kaže...
SuperHeroj kaže...
Čitatelj kaže...
Koji dio "o njihovom trosku" nije jasan?

 Mene zanima gdje su oni uopce spomenuli da placaju postarinu?

 -jamstvo. Odnosno, svaki trošak koji je pokriven jamstvom.. no to možeš lako provjeriti u uvjetima jamstva npr tko plaća dostavu ili jedna od svrha čemu služe telekomunikacije-telefon, nazoveš..

 Hvala na ovoj informaciji.... nisam znao, ja sam na druge trgovine slao 4-5 puta u zivotu i uvijek placao slanje paketa :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 1:22 (SuperHeroj).
7 godina
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Proizvodjac uredjaja namiri troskove slanja uredjaja na servis i nazad, tako da poduzeca nista ne gube.

Kod vecine proizvodjaca to pise u jamstvu, pise ti i koji broj da nazoves i dobijes broj ticketa, spakiras, dodje dostava, odveze, kad se popravi vrati, gotovo.

A ako nema sluzbeni servis, isto vrijedi i za trgovine.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

Jel itko nesto narucivao od njih putem weba sad otkad je COVID u igri, ja bas nemam ugodna iskustav sa njima glede web shopa jako su aljkavi zaborave javit itd... prije mi iz kine stigne nego od njih a jako puno stvari piše dostupno a zapravo figa naknadno narucuju pa cekas ko ozeblo sunce.... Sad sam narucio nesto cekam vec 2 tjedna...

Ovako inace u trgovini sve super... web shop koma... dok recimo sa Protisom i ADM-om nikad problema uredna komunikacija....

Life suck's and then you die.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 15:08 (asasi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Links-kupovina

@asasi

 

Ja sam naručio par stvari oko Uskrsa. Stiglo uredno za tjedan dana putem GLSa. Dan ranije su me obavijestili mailom (Links i GLS) o datumu isporuke, a na sam dan isporuke GLS mi je još poslao SMS sa okvirnim vremenom dostave. Vrlo zadovoljan. 

 

Složio bih se da imaju običaj nekada "zaboraviti" na tebe, recimo jednom sam vratio SSD na reklamaciju, rekli mi da ga moraju pregledati u servisu, zvat će me kad bude gotovo ... i onda ništa nekoliko tjedana ... tek na moj upit, kažu mi da je stvar riješena u moju korist, da imam pravo na novi SSD i da im nije jasno kako me nitko već nije obavijestio prije tjedan ili više dana. 

Tko radi taj i griješi. 

10 godina
offline
Links-kupovina

45 dana je proslo od pocetka reklamacije i jos uvijek nisu rijesili mobitel.. na emailove ne odgovaraju, na poziv se jave kazu nazvat cemo vas i nista.. i sta bi ja sad trebao? Zatrazio sam povrat novaca jos prije i ne daju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Links-kupovina

Jesi poslao prijavu?

 

Ako nisi, sto tocno cekas? Ako jesi, sto je rekao inspektor?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 21:15 (sandokan111).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...

Jesi poslao prijavu?

 

Ako nisi, sto tocno cekas? Ako jesi, sto je rekao inspektor?

 Gdje da to posaljem?nisam nikad to radio.moze link

8 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

evo da se i ja nadovezem sa jednim apsurdom...

 

jucer ujutro 27.04. 10,05h ja u poslovnicu po mob i pitam za cijenu i raspolozivost... raspolozivo par komada, ali cijena je 150kn skuplja nego preko webshopa i jos pitam prodavaca da li mogu sad napravit narudzbu preko web shopa i doci samo podici proizvod i on kaze mozete.

 

odem doma (5 min) sastavim narudzbu, odaberem preuzimanje u poslovnici jer znam da imaju na stanju i sve, posaljem i evo cekam vec 24 sata da obrade narudzbu za koju su u trenutku narucivanja imali raspolozivo u poslovnici...

 

jucer nakon 1,5-2 sata zovem info telefon za webshop i pitam koliko traje obrada webshop narudzbe za preuzimanje u poslovnici i pita me decko da li ima raspolozivih artikala u toj poslovnici (ima, tj tada je bilo) pa kaze maksimum 2 sata...

 

za proizvod se jucer navecer maknula raspolozivost u toj poslovnici.

 

danas uspijem dobiti poslovnicu i pitam koliko im treba da obrade narudzbu i zena me od.... da traje 3-5 dana jer sve naruceno preko webshopa salju iz skladista i nista ne ide sa stanja u poslovnici 

 

znaci ovo je prvi put da sam naletio na webshop koji ima poslovnicu i zalihe u poslovnici ali za preuzimanje narudzbe u poslovnici ceka isporuku iz skladista, tko je tu lud

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
njuskac kaže...

 Gdje da to posaljem?nisam nikad to radio.moze link

 http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac/

 

Mozes postom, a lakse ti je online na https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

hrenki kaže...
znaci ovo je prvi put da sam naletio na webshop koji ima poslovnicu i zalihe u poslovnici ali za preuzimanje narudzbe u poslovnici ceka isporuku iz skladista, tko je tu lud

 Znaci da su na taj nacin odlucili doskocit ljudima koji tako dobiju jeftiniju cijenu :) Trenutno je konkurencija valjda manja pa se sluze tim stvarima :P Jbg-a. Sve je poskupilo, za ocekivat je ovakve stvari i kod nama dragih trgovina IT opremom.

14 godina
odjavljen
offline
Links-kupovina

E al će se netko obogatiti na ovim maskama:

 

https://www.links.hr/hr/zastitna-oprema-covid-19-86

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Links-kupovina
Jakovp kaže...

E al će se netko obogatiti na ovim maskama:

 

https://www.links.hr/hr/zastitna-oprema-covid-19-86

 Zaboravili su napisati da maske dolaze s potpisom lidije bacic!

12 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
Nekak mi djeluje jadno od njih
9 godina
offline
Links-kupovina

Katastrofa. Pa prava p3 maska/polumaska s filterima ne kosta toliko, a filtrira 200 puta bolje od ovog.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Links-kupovina

Takve treba drzava kaznjavat

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Links-kupovina
Eno u konzumu kutija od 50kom najobičnijih jednokratnih maski 300kn i to nabili cijelu paletu ispred kase. Nabijem ih.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Links-kupovina
Marcek555 kaže...

Takve treba drzava kaznjavat

 Haha, koja država? Pa ovo je sve pod pokroviteljstvom lijepe naše. Svaki čas je vijest kako dolazi avion iz Kine sa zaštitnom opremom u vrijednosti od nekoliko milijuna Eura. I vidiš gdje završava i pod kojom cijenom.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 11:14 (vrinho).
10 godina
offline
Links-kupovina

Nista... Ja se bacam u prodaju maski. Jedan kuhinjski papir iz lidla mi je vjerovatno dovoljan za 300-400 maski, jest da ce potrajat da se to sve poveze sa gumicom ali mislim da vrijedi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Links-kupovina

Ono, znam da nije isto, ali jedna ffp2 maska iz bauhausa košta 10 kn (a i to je puno i sad ih nema naravno), a u linksu  50-140 jbg.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Jakovp kaže...

E al će se netko obogatiti na ovim maskama:

 

https://www.links.hr/hr/zastitna-oprema-covid-19-86

 Cek, oni stvari faking prodaju maske od 140kn?

 

I onda se covjek cudi zast je shortage medicinske opreme generalno

 

o krute mazo

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 19:05 (Blendy).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
Blendy kaže...
Jakovp kaže...

E al će se netko obogatiti na ovim maskama:

 

https://www.links.hr/hr/zastitna-oprema-covid-19-86

 Cek, oni stvari faking prodaju maske od 140kn?

 

I onda se covjek cudi zast je shortage medicinske opreme generalno

 

o krute mazo

 Da...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
Jakovp kaže...
Blendy kaže...
Jakovp kaže...

E al će se netko obogatiti na ovim maskama:

 

https://www.links.hr/hr/zastitna-oprema-covid-19-86

 Cek, oni stvari faking prodaju maske od 140kn?

 

I onda se covjek cudi zast je shortage medicinske opreme generalno

 

o krute mazo

 Da...

 

Neznam vise sta da kazem u vezi te trgovine, osim da vise ama bas ikad necu ista otic kupit tamo.

 

Prvo su me vukli za nos za reklamaciju misa, sad imam problem zbog loseg hladnjaka na grafi koja se pregrijava te mi je receno u facu

da sam limitiran po pitanju prava potrosaca (valjda).

Jer ono, svaki put kad sam naveo neki nedostatak na proizvodu, ispalo je da sam ja kriv,nikad nije proizvod imao manu/nedostatak.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.5.2020 19:57 (Blendy).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
Blendy kaže...

Neznam vise sta da kazem u vezi te trgovine, osim da vise ama bas ikad necu ista otic kupit tamo.

 

Prvo su me vukli za nos za reklamaciju misa, sad imam problem zbog loseg hladnjaka na grafi koja se pregrijava te mi je receno u facu

da sam limitiran po pitanju prava potrosaca (valjda).

Jer ono, svaki put kad sam naveo neki nedostatak na proizvodu, ispalo je da sam ja kriv,nikad nije proizvod imao manu/nedostatak.

 

Samo se bori do kraja i ne popuštaj.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
offline
Links-kupovina

Ja im sutra saljem mehanizam od dizanja i spustanja stolca (prvo su trazili da cijeli posaljem) pa me bas zanima koliko dugo cu cekat da se rijesi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
Čeka vas teška borba. Prije 4 godine sam 3 puta išao u drugi grad da reklamiram mobitel
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
Blendy kaže...
te mi je receno u facu da sam limitiran po pitanju prava potrosaca (valjda).

 Koliko puta si od tih puta slao prijavu?

Evo budem ja pretpostavio. 0.

Dex.pwn kaže...
Čeka vas teška borba. Prije 4 godine sam 3 puta išao u drugi grad da reklamiram mobitel

 Mogli su te i u kinu slat pa si mogo avionom do kine. Apsolutno je ista logika. To sto si ti radio gluposti koje su oni navodili ne znaci da si to trebao radit. Barem tu ima tema dovoljno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 3:45 (sandokan111).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...
Blendy kaže...
te mi je receno u facu da sam limitiran po pitanju prava potrosaca (valjda).

 Koliko puta si od tih puta slao prijavu?8

Evo budem ja pretpostavio. 0.

Dex.pwn kaže...
Čeka vas teška borba. Prije 4 godine sam 3 puta išao u drugi grad da reklamiram mobitel

 Mogli su te i u kinu slat pa si mogo avionom do kine. Apsolutno je ista logika. To sto si ti radio gluposti koje su oni navodili ne znaci da si to trebao radit. Barem tu ima tema dovoljno.

 Prvi put smo rjesili nakon maila, sad nevjerujem da ce bit tako.

 

Prijava ce ic odma cim mi odgovore na mail prituzbe posto nevjerujem da ce se ista rjesavati.

U mailu sam im srocio da ta grafa ima neadekvatno hladjenje te da mi pojasne koja su mi to prava limitirana.

 

Sad jos vise smatram da mi je to jedna od vecih gresaka sto kupujem kod njih.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice