IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 105.553
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Frende ok ajde nadi meni 3 komada za tu cijenu i zaradi po 300-400 kn i ja cu ih odkupit od tebe,prilika da zaradis 1000 kn za par sati trazenja
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Plane to relativno brzo kad ljudi spuste na neku razumnu cijenu poput ovog lika i sličnih koji npr. za iPhone max 256Gb traže 4500kn!

Uostalom kad netko i ponudi takvu cijenu tu nema pregovarnja i cjenjkanja.

To je samo tko prvi njegova djevojka iskeširaš tih 4500kn stisneš čovjeku ruku kad pregleaš uređaj i ćao bao, ko bog.

A ja sebi tražim, nema potrebe za duplim postovima u kojem ja na tom želim zarađivat, nebavim se takvim pizdarijama.

Već i prije sam rekao da će idealno vrijeme bit tamo  oko Uskrsa 2020 da se malo ponovimo i obnovimo 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sretno
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav, je li tko imao problem na xs max-u da je zvuk poziva pri najvećoj glasnoći tih toliko da ga se vani u gužvi jedva čuje, kao da je skroz smanjen.

Isto tako kada se pušta youtube ili priča na razglas, zvuk dolazi 95% iz donjeg zvučnika iako je prije bio stereo. Poslao sam ga u t-comu u rijeci na servis,

pa me zanima jel im je običaj mjenjati uređaj, ili se to popravlja...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Meni se slično dogodilo na 8+ i dobio sam novi uređaj.
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Zamijenit će ti prednji ekran ako je garantni rok. Ali kud bas u t-Com servis. Misim da ćeš se načekati barem 2 tjedna. Najvjerojatnije ti je usni zvučnik zastopan pa se ne čuje dobro, zvučnik ne rikava tek tako
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ma odnio sam ga u tcom jer sam ga tamo i kupio, u Rijeci nema ovl.servis, a radije sam ga poslao preko tcoma, nego sam hpexpressom.. pod garancijom je da,... sta se tog zastopavanja tice, vidio sam na netu kako se cisti i probao sam, al nije pomoglo, btw radilo je sve 5 i onda samo q..., nije se mogao u 10 mj ne zastopat , i onda u 1 dan zastopat...

Vidjet cemo sta ce napravit :)

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ma ništa ti to ne vrijedi ako ga ne otvoriš i počistis s unutarnje strane, ali da si to napravio izgubio bi garanciju. 90% sam siguran da će ti staviti novi display, sto i nije tako losa stvar jer će ti barem naizgled izgledati kao novi :)
PSN: Carlikaa
9 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Zna li netko gdje mogu u Mail aplikaciji ili postavkama naštimati svakih koliko minuta želim da mi osvježava (azurira) poštu. 
Nisam dugo koristio od iPhonea mail aplikaciju pa sam malo zaboravio. 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Postavke -> passwords & accounts -> fetch new data

9 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ekipa, imate li za preporuciti dobru aplikaciju Miracast?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav! Zanima me dali je sigurno da garancija na apple iz inozemstva konkretno Švicarske vrijedi u Hrvatskoj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)
PSN: Carlikaa
16 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

PSN: Carlikaa
16 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

 Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

PSN: Carlikaa
16 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

 Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

 

 Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

 Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

 

 Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

 A sto sve treba da bi dobio esim?imam sluzbenu karticu na A1,zanima me dali to mogu ja zatraziti ili firma mora podnjeti zahtjev?

14 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ja sam u HT, u mom slučaju je admin firme morao podnjeti zahtjev jer je firma vlasnik pretplate
16 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Viber na XS-u mi se sruši čim ga otvorim,pošto iPhone nisam imao 10 godina a ovoga imam tek par dana zanima me koje je riješenje problema? Dali netko ima isti problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
I meni se to počelo događati danas. Instalirao 14 betu. Sad radi ok.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja sam na iP Xs Max sa verzijom iOS 13.05.01 i sve fercera 200 na sat 

Ne šteka mob, ne šteka Viber, za sada mi ne šteka ništa! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Proradio je Viber,ocito neke smetnje koje su otklonjene,barem zasad.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

Gamer
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
mirko111222 kaže...

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

 Nema baš nekog načina, osim da probas s iExplorer tako nekako se zove app (ne znam jel podrzava win) i kroz nju bi mogao izvući kontakte

PSN: Carlikaa
10 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
FiCoO kaže...
mirko111222 kaže...

Pozdrav, zna netko način kako izbrisati neke stavke iz sigurnosne kopije na windowsu? Naime stari iphone mi je imao 128gb i sad kad sam uzea novi koji ima 64gb mi se ne mogu prebaciti sve stavke na ovog novog pa me zanima jel postoji mogućnost biranja koje stavke želiš prebaciti sa starog na novi? Općenito me zanimaju najviše kontakti to jest brojevi.

 Nema baš nekog načina, osim da probas s iExplorer tako nekako se zove app (ne znam jel podrzava win) i kroz nju bi mogao izvući kontakte

 Evo uspija san kontakte nekako preko iclouda povuć, probat ću slike i videe izvuć, jel postoji mogućnost za slike nekako. Gledam ovu kao spremljenu datoteku sve su kriptirane kao, ne zna se šta je šta a taj sam mob stari proda već pa mi je to sranje, ne znam kako to sad riješit. Triba san od prijeašnjeg samo pribaciti slike i videe al jbg nije mi palo na pamet da neće na ovog moći stati sve.

Gamer
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 15:45 (mirko111222).
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Da li netko zna gdje povoljnije kupiti original kožnu masku?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sil kaže...
Da li netko zna gdje povoljnije kupiti original kožnu masku?

Provjeri Computeruniverse, https://www.computeruniverse.net/en/search?sortBy=Prod-ComputerUniverse_price_asc&query=apple%20xs%20leder ili eBay (najjednostavnije putem https://www.geo-ship.com/). Općenito mišljenje je kako se smeđa pokazala najzahvalnijom, a i iz iskustva to mogu potrvrditi.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Bok,

 

imam problem s prednjom kamerom, tocnije s portret modom nece da mi zamuti pozadinu slike, a skuzio sam da mi zbog toga nece ni da radi face Id.

Probao sam resetirati mob ali i dalje isto, pa dali je to neki skuplji kvar i može li se mozda nekako riješiti softverski,  il ga moram slati na servis?

 

lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako ti ne radi face id onda može teško da je software, vjerojatno je nešto otišlo hardverski. Ja bih ti preporučio da si napraviš back-up, obrišeš cijeli telefon, dok je prazan ga postaviš da vidiš hoće li raditi, ako i dalje ne radi, popravak je skup u službenom servisu, ako je pod garancijom, dobit ćeš novi mobitel i to je to.
PSN: Carlikaa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice