Iphone 11

poruka: 5
|
čitano: 4.520
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Iphone 11

Predviđanja za novu liniju iPhone 2019.

 

  • Three sizes
  • OLED and LCD displays
  • Triple-lens rear cameras
  • Matte glass back
  • Improved shatter resistance
  • Better water resistance
  • Bilateral wireless charging
  • A13 chip
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone 11
Sil kaže...

Predviđanja za novu liniju iPhone 2019.

 

  • Three sizes
  • OLED and LCD displays
  • Triple-lens rear cameras
  • Matte glass back
  • Improved shatter resistance
  • Better water resistance
  • Bilateral wireless charging
  • A13 chip

LOOOOL. Mora da imaju tih LCD-a na lageru pa već 2. godinu zaredom ne odustaju od njega iako već 2 godine govre da je ovo zadnja godina s LCD ekranom. Dakle ništa novo. A ovakav raspored kamera, nemam komentara, ne znam tko je to dizajnirao ali po mail fail samo takav. Od ostalih nabrojanih fičera, sve su to fancy nazivi na papiru, a realno ništa novo niti bolje od XS-a. Isti notch, identičan dizajn (osim kamere), vjerovatno isto RAM-a i storagea. Tako da ne znam uopće kakvu prodaju očekuju od ovog modela.

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
16 godina
offline
Re: Iphone 11
Bazni model bi trebao krenuti s 128GB ove godine. Naglasak je na kamerama ovaj put. Ali ima sitnih stvari koje će biti ok ... Brže punjenje, bolji faceid...
14 godina
offline
Re: Iphone 11
Imam ponudu za iPhone 11 za 2500 kn što je super cijena ali ne znam da li bi izdržao notch. Ne mogu shvatiti da nije moguće sakriti notch kao na Androidu. Stvarno se divim kako uspijevaju prodati milijune mobitela s tolikim notcha. Uzeo bi najviše zbog dobre kamere. Ako sam dobro shvatio 11 samo nema telephoto kameru. Za obično snimanje bi trebali biti isti?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iphone 11
Da, dobro si shvatio. 11 u odnosu na pro nema telephoto. Ostale dvije su iste na svim modelima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice