Reprize nogometnih utakmica

poruka: 17
|
čitano: 3.140
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Ima li neki sajt gdje se mogu pogledati reprize nogometnih utakmica? Prvenstveno mislim na lige petice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica

Footballia?

 

Sad ne znam da li je ta stranica legalna, ali ekipa koja stoji iza iste kaže da jest (po EU zakonu) jer služi za edukaciju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 18:05 (Marko :D).
13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Ali ovdje su mečevi stari po dvadeset godina. Meni trebaju prošla i ova kola liga petice.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica

Imaš i novije utakmice. Otvori ligu koja te zanima i odi na zadnje stranice. Neke utakmice fale (korisnici ih dodaju), ali većina ih je tu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 18:30 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
zombie kaže...

Ali ovdje su mečevi stari po dvadeset godina. Meni trebaju prošla i ova kola liga petice.

 Odi na reddit/footballhighlights. Obično imaju linkove za cijelu utakmicu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Hvala za preporuku. Na ovoj stranici sporo učitavaju utakmice, tek dvije. Ima stranica hdmatches.net

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Reprize nogometnih utakmica

http://www.rojadirecta.me/

 

klik na download sport events, obično bude i torrent linkova a i linkova na besplatne usluge downloada, embedanih videa, uz one koje se plaćaju

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 0:34 (nemrem_stara_mi_sere).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
nemrem_stara_mi_sere kaže...

http://www.rojadirecta.me/

 

klik na download sport events, obično bude i torrent linkova a i linkova na besplatne usluge downloada, embedanih videa, uz one koje se plaćaju

 Hvala, znam za taj sajt, ali skidanje traje od 5 do 10 sati, tako da mi to nije opcija. A za ponovno gledanje nisam nalazio, samo za download

3 godine
protjeran
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
zombie kaže...

 Hvala, znam za taj sajt, ali skidanje traje od 5 do 10 sati, tako da mi to nije opcija. A za ponovno gledanje nisam nalazio, samo za download

 kako 5 do 10 sati? internet konekcija ti je u banani? sad sam pogledao Barcelona vs Sevilla imaš torrent i link za download i embedan video na megi, nisi mi jasan, što više hoćeš?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 1:30 (nemrem_stara_mi_sere).
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
nemrem_stara_mi_sere kaže...
zombie kaže...

 Hvala, znam za taj sajt, ali skidanje traje od 5 do 10 sati, tako da mi to nije opcija. A za ponovno gledanje nisam nalazio, samo za download

 kako 5 do 10 sati? internet konekcija ti je u banani? sad sam pogledao Barcelona vs Sevilla imaš torrent i link za download i embedan video na megi, nisi mi jasan, što više hoćeš?

 

 

 Imam opcije free i premium skidanje. I na free se skida po 10 sati, tako piše iznad samog linku, a i u praksi je tako. Čekao sam desetak minuta i nije se ništa desilo. Za Barcelonu nisam provjerovao, tu imao tisuću linkova, ali za neke manje ekipe nema. 

3 godine
protjeran
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
zombie kaže...

 Imam opcije free i premium skidanje. I na free se skida po 10 sati, tako piše iznad samog linku, a i u praksi je tako. Čekao sam desetak minuta i nije se ništa desilo. Za Barcelonu nisam provjerovao, tu imao tisuću linkova, ali za neke manje ekipe nema. 

 mega i još neke ne ograničavaju brzinu downloada i imaju embedani video ukoliko ne želiš skidati i ukoliko file nije u zippu čini mi se, da ne pričam o torrentu koji je gotovo uvijek brz, na toj stranici sam skidao nekoliko utakmica lige prvaka i petice, utakmice svjetskog prvenstva, kako ne bih morao slušati baloga i uvijek sam pronašao brze besplatne linkove i nikad nisam imao problema

 

evo, random, Atalanta vs Cagliari, vidia.tv, embedani video plus torrent link...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 11:28 (nemrem_stara_mi_sere).
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
nemrem_stara_mi_sere kaže...
zombie kaže...

 Imam opcije free i premium skidanje. I na free se skida po 10 sati, tako piše iznad samog linku, a i u praksi je tako. Čekao sam desetak minuta i nije se ništa desilo. Za Barcelonu nisam provjerovao, tu imao tisuću linkova, ali za neke manje ekipe nema. 

 mega i još neke ne ograničavaju brzinu downloada i imaju embedani video ukoliko ne želiš skidati i ukoliko file nije u zippu čini mi se, da ne pričam o torrentu koji je gotovo uvijek brz, na toj stranici sam skidao nekoliko utakmica lige prvaka i petice, utakmice svjetskog prvenstva, kako ne bih morao slušati baloga i uvijek sam pronašao brze besplatne linkove i nikad nisam imao problema

 

evo, random, Atalanta vs Cagliari, vidia.tv, embedani video plus torrent link...

 Onda je ok. Tražio sam nekoliko sati nakon tekme, vjerojatno su naknodno objavili.

13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Problem kod Rojadirecte je što ista nije legalna i linkovi već nakon par sati postanu neiskoristivi, nakon što ih se vlasnici autorskih prava dohvate.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica
Marko :D kaže...

Problem kod Rojadirecte je što ista nije legalna i linkovi već nakon par sati postanu neiskoristivi, nakon što ih se vlasnici autorskih prava dohvate.

 naravno da nije legalna nemojmo se praviti mutavi, postoji li uopće i jedan legalni link na svježu besplatnu tekmu lige petice, naravno da ne postoji...

što se krajnjeg korisnika tiče svi linkovi za download su legalni osim torrentiranja, uopće me ne interesira što su nelegalni za onoga koji materijal dijeli

 

btw. besplatni linkovi s random jedanaeste stranice rojadirecte, SS Lazio v. Atalanta 30/09/2020 još uvijek rade a ono što se obično traži je jučerašnja utakmica koju si propustio gledati ili je spremaš za arhivu

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 12:07 (nemrem_stara_mi_sere).
13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Može li se igdje pogledati ili donwload-ovati Inter-Fiorentina koja je igrana 26.09.2020. godine? Na rojadirecta imaju utakmice do 11.10. ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 8:35 (zombie).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Reprize nogometnih utakmica

Imaš na Footballiji koju ne znam iz kojeg razloga izbjegavaš.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 11:13 (Marko :D).
13 godina
offline
Reprize nogometnih utakmica

Super, havala. Zna li možda netko gdje mogu gledati mečeve Serie B, C i D? Nepitno da li samo download čitave utakmice ili samo gledanje na sajtu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice