Max adsl

poruka: 13
|
čitano: 2.958
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Max adsl

Korisnik max asdl-a sam više od godinu dana. Inače koristim onaj paket od 15 GB i 4 megabita. Prije par mjeseci sam mogao downlodati nekih 200 KB u sec. Međutim sad mi je to uveliko smanjeno, možda nekih 120 kb/s. Da pitam je li to u redu, jer moj susjed i sada bez problema ima 200 KB/s. Udaljen sam od centrale oko 1.5 km, a jedva da imam megabit, eh da ping mi je najbolji 58, a inače je preko 100. Ako neko zna u čemu je problem, nek mi javi.

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Max adsl
big_bang kaže...

Korisnik max asdl-a sam više od godinu dana. Inače koristim onaj paket od 15 GB i 4 megabita. Prije par mjeseci sam mogao downlodati nekih 200 KB u sec. Međutim sad mi je to uveliko smanjeno, možda nekih 120 kb/s. Da pitam je li to u redu, jer moj susjed i sada bez problema ima 200 KB/s. Udaljen sam od centrale oko 1.5 km, a jedva da imam megabit, eh da ping mi je najbolji 58, a inače je preko 100. Ako neko zna u čemu je problem, nek mi javi.

Hvala

1.Ni 200kb/s ni 120kb/s nije nikako uredu.2.Sa 4mbp/s moraš moći oko 400kb/s skidati.3.Nazovi 0800 9000 i pitaj ih zašto je internet tako spor.

Trolleri koji kopiraju I Am Alive i mene se zovu na skype josimir1000 robert.pavic2 HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Max adsl
I ja sam korisnik Max-adsl skoro pola godine.Inače koristim pakte flat i 4 megabita brzinu.To nije u redu da ti je taka brzina.Jel ti ja taka brzina bila i prije,ako nije možda je problem u ruteru.
13 godina
neaktivan
offline
Max adsl

Zvao sam, i došao je tehničar, koji nije ama baš ništa znao, nego je zvao svoje kolege koje nije mogao dobiti, pa je rekao da je kabel oštećen. Ali mi nije jasno zašto mi je usporio, inače koristi siemens gigaset sx763 ruter. Pokušat ću sa žalbom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Max adsl

a to kad neznaju šta naravit kažu da je kabel oštećen....nego reci ti kolko si udaljen od centrale....ako si negdje 4 km nije niš ćudno

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Max adsl
big_bang kaže...

Korisnik max asdl-a sam više od godinu dana. Inače koristim onaj paket od 15 GB i 4 megabita. Prije par mjeseci sam mogao downlodati nekih 200 KB u sec. Međutim sad mi je to uveliko smanjeno, možda nekih 120 kb/s. Da pitam je li to u redu, jer moj susjed i sada bez problema ima 200 KB/s. Udaljen sam od centrale oko 1.5 km, a jedva da imam megabit, eh da ping mi je najbolji 58, a inače je preko 100. Ako neko zna u čemu je problem, nek mi javi.

Hvala

 

Kadir beneath Mo Moteh
14 godina
protjeran
offline
RE: Max adsl
blacko kaže...
big_bang kaže...

Korisnik max asdl-a sam više od godinu dana. Inače koristim onaj paket od 15 GB i 4 megabita. Prije par mjeseci sam mogao downlodati nekih 200 KB u sec. Međutim sad mi je to uveliko smanjeno, možda nekih 120 kb/s. Da pitam je li to u redu, jer moj susjed i sada bez problema ima 200 KB/s. Udaljen sam od centrale oko 1.5 km, a jedva da imam megabit, eh da ping mi je najbolji 58, a inače je preko 100. Ako neko zna u čemu je problem, nek mi javi.

Hvala

 

ahah...nabrzinu sam proćito pa nisam vidio....zovi ih da ti to rješavaju dok god ne slože jer  ti tu moraš imat ta 4 megabita

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
neaktivan
offline
Max adsl

Služba za korisnike (nažalost) najbolje reagira kad im spomeneš rodbinu. Ne doslovno, ali moraš pokazati stav.

Kadir beneath Mo Moteh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Max adsl

ma nemora ja kad sam ih god zvao imo sam slićnih problema s brzinom došli su drugi dan na teren da vide ...riješili i gotovo.....

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Max adsl
kanta kaže...

a to kad neznaju šta naravit kažu da je kabel oštećen....nego reci ti kolko si udaljen od centrale....ako si negdje 4 km nije niš ćudno

Kakve to ima veze? Ja sam oko 5.5km udaljen od cetrale pa skidam 600-700kb/s imam 6mbp/s.Sve ko vekerica radi.

Trolleri koji kopiraju I Am Alive i mene se zovu na skype josimir1000 robert.pavic2 HVALA!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Max adsl

A nije tako.. Ili ćeš naići na agenta koji zna ili onog koji ne zna..


Ono što je najvjerojatnije je da će se dobiti odgovor kako se isporučuje maksimalna moguća brzina (što je propisano ugovorom...)

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
13 godina
neaktivan
offline
Max adsl

Možete li mi reći kolika je brzina interneta potrebna za max tv?

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Max adsl

5.5 Mbit po prijamniku za standardnu PAL rezoluciju.

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice