Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
doktor1 kaže...

* * *

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Daj upustva kako do tog ruskog GOG-a za 177 kuna... Ne budi škrt  

Skini VPN kao npr Hola, Proton itd. Ja sam npr Proton...

Odaberi rusiju, odi na google i utipkaj gog. Logiraj se sa svojim accountom, cijena će ti biti 1999 rubalja šta je nekoh 27 dolara i plati. Ja sam sa Paypalom.

Momentalno je došao email i na profilu se pojavio Cyberpunk...

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 16:11 (doktor1).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...

Zar sam ja jedini koji nema VPN... čak i pokušavam naći neki sa TRIAL opcijom... ali doslovno 5 njih gledao nemoš dok nestaviš paypal ili nešto download

 Imaš ExitLag,on ti nudi 3 dana free trial nakon registracije i ne moraš ništa platiti.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...

Zar sam ja jedini koji nema VPN... čak i pokušavam naći neki sa TRIAL opcijom... ali doslovno 5 njih gledao nemoš dok nestaviš paypal ili nešto download

Nemam ni ja... ali imam... 

dani20 kaže...
Envy kaže...
doktor1 kaže...

* * *

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Daj upustva kako do tog ruskog GOG-a za 177 kuna... Ne budi škrt  

 Gog.com , upalis vpn tipa hola vpn,prebacis na rusiju,logiras se na svoj acc,cijene su u rubljima,
kupis sa paypal ili visom i to je to

...DMVPN (radi posla, kojeg skoro pa i nema), izuzetno komlikovana mreža za koju ne smijem ni pomišljati da ju ponovo postavljam.. ali naći ću načim da me gog.com vidi da sam u Rusiji.. ali mi nije sada hitno jer nemam vremena da se uživim u igru do prekosutra uvečer.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo uspio sam sa hola, 177kn ispalo!, Hvala kolegi koji je spomenuo holu

Morao sam također gog instalirat ali eto, snašao sam se. 59GB inače u downloadu

 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 16:32 (Luka123).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...
Envy kaže...
doktor1 kaže...

* * *

Uzeo za 177 kuna igru. 

I to direktno sa GOGa tako da nisam lopov 

Daj upustva kako do tog ruskog GOG-a za 177 kuna... Ne budi škrt  

Skini VPN kao npr Hola, Proton itd. Ja sam npr Proton...

Odaberi rusiju, odi na google i utipkaj gog. Logiraj se sa svojim accountom, cijena će ti biti 1999 rubalja šta je nekoh 27 dolara i plati. Ja sam sa Paypalom.

Momentalno je došao email i na profilu se pojavio Cyberpunk...

A jesi li sad vratio na Engleski UI i hoće li igra biti na engleskom? Ono for sure? Sve je dobro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 16:35 (Envy).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...

Evo uspio sam sa hola, 177kn ispalo!, Hvala kolegi koji je spomenuo holu

Morao sam također gog instalirat ali eto, snašao sam se. 59GB inače u downloadu

 

Možeš li samo javiti imaš li opciju za GeForce Now, ako isti koristiš. Ili ako ne.. progooglat ću. 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Luka123 kaže...

Evo uspio sam sa hola, 177kn ispalo!, Hvala kolegi koji je spomenuo holu

Morao sam također gog instalirat ali eto, snašao sam se. 59GB inače u downloadu

 

Možeš li samo javiti imaš li opciju za GeForce Now, ako isti koristiš. Ili ako ne.. progooglat ću. 

 
Nije mi se još igra pojavila u geforce, trebam valjda pričekati da instalira? Neznam javim ti :) I da instalirao sam nove drivere od danas.

everyday i'm shuffling...
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Novi Nvidia driveri za Cyberpunk 2077 - LINK.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...
Envy kaže...
Luka123 kaže...

Evo uspio sam sa hola, 177kn ispalo!, Hvala kolegi koji je spomenuo holu

Morao sam također gog instalirat ali eto, snašao sam se. 59GB inače u downloadu

 

Možeš li samo javiti imaš li opciju za GeForce Now, ako isti koristiš. Ili ako ne.. progooglat ću. 

 
Nije mi se još igra pojavila u geforce, trebam valjda pričekati da instalira? Neznam javim ti :) I da instalirao sam nove drivere od danas.

meni se uredno pojavila, ali ne mogu nikakve postavke mijenjat

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luka123 kaže...
Envy kaže...
Luka123 kaže...

Evo uspio sam sa hola, 177kn ispalo!, Hvala kolegi koji je spomenuo holu

Morao sam također gog instalirat ali eto, snašao sam se. 59GB inače u downloadu

 

Možeš li samo javiti imaš li opciju za GeForce Now, ako isti koristiš. Ili ako ne.. progooglat ću. 

 
Nije mi se još igra pojavila u geforce, trebam valjda pričekati da instalira? Neznam javim ti :) I da instalirao sam nove drivere od danas.

A ne mislim na to GeForce iskustvo, nego na GeForce Now uslugu streamanja nama iz HR/BiH najbližiji je mislim Server 3 u Frankfurtu. Ti ništa ne istaliraš. Samo kupiš igru a na njihobom serveru je instalirano.. prilikom klika na Play pojaviti se službeni launčer (GOG u ovom slučaju) i samo da upišeš šifru da oni provjere jesi li ti kupio igru..

Dakle 1. Nemaš instalacije, 2. System je k'o grom.. sve instant radi i update kada dobiju oni to odrade.

Mislim ako nisi probao.. moja najtoplija preporuka.. igraš sa RTX 8000 grafičkom.. jedino ako ti ne smeta ograničenje od 1440p, FE ako uzmeš račun prva tri mjeseca su gratis.

Govorim kao papagaj da ti ne treba ni RTX 3080 za najbolje iskustvo igranja, def ni u MP igrama nema razlike a da ne govorim o SP kao ovoj.

Ali igre trenetnu nema u GeForce Now a navodno će ju biti i za GOG i za Steam... navodno jer kako javidim službeno stoji samo Stadia.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nakon frustiranog otkazivanja narudžbe u SD kada sam vidio rusku verziju za 177 kn nisam odolio, evo skida se upravo, pa za tu lovu i da bude puna bugova jebe mi se, a i podržao sam developere, u Rusiji no bitna je namjera

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 16:57 (lobotomac90).
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
lobotomac90 kaže...

Nakon frustiranog otkazivanja narudžbe u SD kada sam vidio rusku verziju za 177 kn nisam odolio, evo skida se upravo, pa za tu lovu i da bude puna bugova jebe mi se, a i podržao sam developere, u Rusiji no bitna je namjera

Pa logično brate.. jer ako ti nećeš misliti na sebe neće ni država siguran sam.. osim ako nisi rus. Rusija se očigledno pobrinuza za svoje građane da im igra košta 24€

Mene na križ ovdje kad ne pribiše kada sam rekao da je 60€ skupo za igru a pitao sam samo gdje je najeftiniji ključ. 

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Molim vas nemoj te mi reći da je ovako i u Hrvatskoj:

Stadia – One place for all the ways we play (google.com)

Bilo tko iz HR nek mi potvrdi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MasterOfDisaster kaže...

Novi Nvidia driveri za Cyberpunk 2077 - LINK.

Ja bi pričekao malo s tim...Stavio sam ih jer sam glup, pa sam morao vraćati na verziju prije. Javljao mi se neki flickering.

3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Malo offtopic, ali inace ako trazite popuste za igre opcenito, gledajte ovdje

 

https://www.reddit.com/r/GameDeals/

 

Svi selleri koji se ovdje pojavlju su legit i kljuceve nabavljaju od publishera, cesto je bolje piratirati igru nego ju kupiti preko nekih grey market prodavaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Molim vas nemoj te mi reći da je ovako i u Hrvatskoj:

Stadia – One place for all the ways we play (google.com)

Bilo tko iz HR nek mi potvrdi.

 Nop, nije dostupna ni tu.

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovo za 180 kuna nije nikakav greymarket nego čisto ko suza na GOG stranicama

Neke prodike da moram dati 50, 60, 70 eura za igru me ne zanimaju niti diraju imalo.

 

Plaćeno na GOGu paypalom, novce su dobili i adio.

Čak sa time šta djelimo dobivaju i više para jer neki možda nebi ni kupili igru da neznaju za tu opciju.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Novi Nvidia driveri za Cyberpunk 2077 - LINK.

Ja bi pričekao malo s tim...Stavio sam ih jer sam glup, pa sam morao vraćati na verziju prije. Javljao mi se neki flickering.

Pa ja sada sa novo nabavljenom RTX 3060Ti mislim da nemam šta čekati.

3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Nisam ni rekao da GOG je, ali tipa G2A, cdkeys i slicni jesu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Novi info sto se tice Day 1 patcha.Znaci nema vise nikakvih ~40gb. 

Moj PC  
4 0 hvala 4
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Wtf skida mi sad 9.7 gb kada sam isao na GOG check for updates.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Wtf skida mi sad 9.7 gb kada sam isao na GOG check for updates.

 Također

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bas mi frendovi kazu da i njima isto.Znaci samo nesto sitno jos u 1 am da se otkljuca
igra i to je to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Bas mi frendovi kazu da i njima isto.Znaci samo nesto sitno jos u 1 am da se otkljuca
igra i to je to.

 

Ak se preselis u Australiju, mozes poceti igrati. Poljaci se nisu zajebali da Austrija nije Australija

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
lobotomac90 kaže...

Nakon frustiranog otkazivanja narudžbe u SD kada sam vidio rusku verziju za 177 kn nisam odolio, evo skida se upravo, pa za tu lovu i da bude puna bugova jebe mi se, a i podržao sam developere, u Rusiji no bitna je namjera

Pa logično brate.. jer ako ti nećeš misliti na sebe neće ni država siguran sam.. osim ako nisi rus. Rusija se očigledno pobrinuza za svoje građane da im igra košta 24€

Mene na križ ovdje kad ne pribiše kada sam rekao da je 60€ skupo za igru a pitao sam samo gdje je najeftiniji ključ. 

 

Poanta je što mi težimo prema tom famoznom zapadu, a jedino su nam cijene kao kod njih, druga stvar je standard koji je puno bliži onome u Rusiji nego Njemačkoj pa je i ta ruska cijena puno prihvatljivija prosječnoj plaći u RH nego onih 60 eura što je itekako puno za igru ako se uzme u obzir prosjek neke plaće od 4000 kn. A ovi "poštenjaci" što misle da su moralno osvješteniji ako daju 60 eura umjesto 25 neka im je sa srećom jer im je izgleda pojam novca puno nebitniji nego recimo meni, iz razloga jer ga jednostavno imaju više nego dovoljno ili jer si sami ne plaćaju svoju zajebanciju (o ovom slučaju gaming). Kako glasi jedna stara ,a mudra: "lako tuđim kurcem gloginje mlatit", tako lako onom ko ima plaću preko 10k kn pa ga boli ona stvar oće dat 200 kn više ili manje za igru, a kada trebaš biti Houdini da poplaćaš račune, kredit, kupiš igru i da još budeš u plusu, onda se pazi i na svaku kunu.

Najbitnije da možemo peglat sutra, evo upravo se skinulo, sad samo treba pričekat 1 ujutro i deri, iako će me ta sreća tek sutra dočekati vrlo vjerojatno.

 

doktor1 kaže...

Ovo za 180 kuna nije nikakav greymarket nego čisto ko suza na GOG stranicama

Neke prodike da moram dati 50, 60, 70 eura za igru me ne zanimaju niti diraju imalo.

 

Plaćeno na GOGu paypalom, novce su dobili i adio.

Čak sa time šta djelimo dobivaju i više para jer neki možda nebi ni kupili igru da neznaju za tu opciju.

 

Pa baš to, Gog nije region locked da je ilegalno ili nešto, mogao sam biti s laptopom na putu u Moskvi i tamo kupiti igru, a sva lova opet ide njima...iako da se Gog potrudi u povijest kupovine kontam da bi mogli podjeliti banove, ali mislim da je to vrlo rijetko ili nikakva praksa. Kupio za steam MK 11 ruski ključ prije dvije godine i dan danas normalno radi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 17:58 (lobotomac90).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Neki dan skinio 60GB sa GOG.

Sad upalim aplikaciju i kaze mi ima update, reko ajd, napravi ga, vidim da ste vi spominjali 9GB nekih tu u temi.

I krene mi se zalit nema dovoljno mjesta. Reko koji klinac pa treba bit mjesta neki dan sam pobriso sa SSD da ima za ovu igru. Vidim ima 40GB free i ovaj neda da se update odradi jer mu je premalo. 

Obriso PUBG i sad se pokrenio update s time da nece skinit preko 40GB kak se zalio da mu je premalo, nego skida samo 9.7GB. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pa tko te uopće prozvao za što?

Chill play have sex and drugs

(G)jokaCRO ingame
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.12.2020 18:09 (red_bull).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja instalirao holu i nigdje nema opcija da se promjeni zemlja.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
AmonZero kaže...

Neki dan skinio 60GB sa GOG.

Sad upalim aplikaciju i kaze mi ima update, reko ajd, napravi ga, vidim da ste vi spominjali 9GB nekih tu u temi.

I krene mi se zalit nema dovoljno mjesta. Reko koji klinac pa treba bit mjesta neki dan sam pobriso sa SSD da ima za ovu igru. Vidim ima 40GB free i ovaj neda da se update odradi jer mu je premalo. 

Obriso PUBG i sad se pokrenio update s time da nece skinit preko 40GB kak se zalio da mu je premalo, nego skida samo 9.7GB. 

 

Zato sto unutar igre napravi mapu !Temp i u njoj spaja skinute patch datoteke, pa imas dvije mape sa 60gb.

Kad popatcha datoteke, onda obrise temp i ispadne te opet samo 60GB.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kad se tocno otkljucava za igranje?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice