Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.522
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
mrsmith kaže...

Pa dobro, nitko ti ne brani da skineš s torrenta (GOG)... nema zaštite igra, bit će i patcheva 100% odmah na torrentima isti dan kad budu i origigi.

 

Kad bude "gotov" proizvod po tebi... kupi na nekavoj akciji GOTY ili što već - dobro njima dobro tebi.

 Ma sve ok. Ja sam već kupio igru za PS4. Izašla me 300kn, takvu priliku nisam mogao propustiti. Ako bugovi budu takvi da igra bude neigriva prodat ću je u najgorem slučaju za cijenu za koju sam je kupio. 

 

Samo sam se bio nadovezao na izjavu tipa da su i sve druge igre prepune bugova pa zašto ne bi bio i Cyberpunk. 

 

Ja isto već godinama iščekujem igru i veselim se izlasku, ali ne želim ih opravdavati zbog bugova jer je eto CDPR. 

 

ma za 300 kn se ne možeš zjaebat, i dobit ćeš bespla upgrade za ps5, boli te tuki. 

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Bonbon daje 2 tjedna flat od danas đaba, provjerite si aplikacije


Meni će poslužiti hahaha
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
mrsmith kaže...

Pa dobro, nitko ti ne brani da skineš s torrenta (GOG)... nema zaštite igra, bit će i patcheva 100% odmah na torrentima isti dan kad budu i origigi.

 

Kad bude "gotov" proizvod po tebi... kupi na nekavoj akciji GOTY ili što već - dobro njima dobro tebi

 

Samo sam se bio nadovezao na izjavu tipa da su i sve druge igre prepune bugova pa zašto ne bi bio i Cyberpunk. 

 

 

 Ne, nego je "tip" rekao da je neralno očekivati da igra takve veličine i kompleksnosti bude bug free.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:21 (quickr).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Tek od 15.12. vrijedi. Danas možeš aktivirati, ali ne i koristiti odmah.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Da, isprike. Ponadao sam se prerano... Poslužiti će za neke patcheve onda
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
A sigurno će ih biti :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
Igra je prepuna bugova, što je drugo ako ne beta verzija?!

 

Nadam se da ne koristis WindowsOS, jer kad pogledas, svi njihovi OS-ovi i sav njihov software je "beta verzija".

 

I da ti kazem jos nesto - u poduzecu imamo 16 Surface Hub-ova 84" prve generacije,

od toga 3 u sjedistu firme (7 u austriji ukupno), 5 u njemackim sjedistima, 3 u finskim sjedistima

te 2 u americi, s tim da je jedan iz amerike druge generacije 2S, jer 84" prve generacije se vise ne prodaje.

 

E sad, ovih 16 komada je svaki preko 20.000€ plus licence za Skype4B i MSTeams, to je u startu 320.000€ + 10.000€ (2S model),

te godisnje preko 10.000€ samo za licence svaku godinu - i znas sta cu ti reci? Sve je to divno i krasno, ali i dalje je software beta.

 

Divno je imati prezentacije, razgovore sa drugim poduzecima, komuniciranje sa drugim sjedistima, ostavlja divan utisak

na partnere, ali koliko je to bug-ovito, i uz svu podrsku Microsofta (koja je placena naravno), mi administratori si nekad

odvalimo guzice dok ne nadjemo sto ga tocno zajebava. Nekad je samo toliko glup, da se ne zeli syncati sa AD-om.

 

Imas proizvod, a nemas, a sefovi i obitelj, koja je vlasnik poduzeca, ne zeli o tome cuti, nego zeli kad ima sjednicu,

a svaki dan su sjednice, razgovori i prezentacije, da to radi - oni znaju koliko to kosta, i koliko nas admine placaju,

i zele da to radi - ali bilo bi nama lakse da MS ne napravi beta proizvod, nego potpuni proizvod - al onda nebi trebali nas,

jer bi sve radilo samo od sebe.

 

Tako da, par grafickih glitcheva, poneka neispravna misija, nepostojeci item, to cu sve prezivjeti i nasmijati se.

Ne znas ti sto je beta verzija softwarea. I koliko beta verziji softwarea na svijetu postoji, koji radi bolje od bilo kojeg MS proizvoda.

 

PS - Ne branim CDPR, samo zelim reci da je glupo proizvod nazvati "beta", kad je proizvod "final 1.0", i kasnije ce dobivati update.

Microsoft to zove "buildovi", i svaki build donese vise bugova nego zakrpi. Amen

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 11:34 (Čitatelj).
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...  

 Ne, nego je "tip" rekao da je neralno očekivati da igra takve veličine i kompleksnosti bude bug free.

 

Pod "tip" nisam mislio na osobu nego na "izjava tipa/izjava u smislu". 

 

Ovo je citat: ".Reci mi jednu open world igru koja nije imala hrpu bugova i koja se nije peglala još tjednima (mjesecima) nakon izlaska. " -> Upućuje da su sve open world igre zbugirane što nije istina. Mogu prihvatiti da imamo različita mišljenja oko svega, ali ne mogu prihvatiti da se opravdavaju bugovi. Mislim, mogu prihvatiti i to, ali mi je trenutno dosadno na poslu pa nemojte zamjeriti. :)

 

Isto kao i vi jedva čekam da mi dođe moj primjerak. Po mojoj procjeni dostavljač će mi donijeti igru na posao, pod pauzom je odnesem kući, instaliram i pustim update taman dok dođem kući s posla. 

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da, postoji podjela oko "težine" bugova. Mislim naravno da će se igrati čim bude moguće, ja se samo nadam da će taj Day1 ispraviti (na kraju Vampire the Masquerade: Bloodlines je trebala community patcheve pa je jedna od top ikada):

some of the bugs encountered in the Gamewatcher review:

  1. Enemies see you and bodies through walls and cover
  2. Characters taken out by sneak attacks don’t register as dead when they die and trigger combat states on the whole area if you walk in front of their dead corpse
  3. Level geometry traps the player character and stops you from moving, with only a reload fixing it
  4. Some objects are not climbable while others are
  5. The same NPC plays two different conversations at once and gives you conflicting dialog choices
  6. Mission progress is derailed due to the doors that don’t open when they should (yet NPCs can phase and clip right through them)
  7. Weapons show their damage in the inventory as “0.00”
  8. Clothing items equipped show up as invisible
  9. Invisible walls stop your car or bike from going into alleyways
  10. Lootable guns float in the air instead of staying the ground
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ovi što su kupovali rtx 3080 radi ove igre...sd će početi govoriti da nije sve u grafici...a to je tako sad svatko samog sebe laže...da je bilo koja igra izašla u ovakvom stanju dobila bi 1/10...ali u svete krave se ne dira
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 6 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Stavio skidat.. Ne muče me previše bugovi, svaka igra ih ima, muči me ak nebude igrivo na mojoj kanti.. U procesu sam seljena kompjutera iz dnevne sobe u "sobu za gluposti" kak veli moja draga, pa očekujem veću imerziju pošto mi se nebude zujalo oko glave, no ak bude štekalo to me bude ubilo..

 

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
HCMAA kaže...
ovi što su kupovali rtx 3080 radi ove igre...sd će početi govoriti da nije sve u grafici...a to je tako sad svatko samog sebe laže...da je bilo koja igra izašla u ovakvom stanju dobila bi 1/10...ali u svete krave se ne dira

 Čemu prcanje?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...
HCMAA kaže...
ovi što su kupovali rtx 3080 radi ove igre...sd će početi govoriti da nije sve u grafici...a to je tako sad svatko samog sebe laže...da je bilo koja igra izašla u ovakvom stanju dobila bi 1/10...ali u svete krave se ne dira

 Čemu prcanje?

 

pa mnogi ljudi su ovdje samo za to, al ko da je bitno, mišljenje je kao šupak, svatko ga ima

9 godina
online
Cyberpunk 2077

ovo će netko smatrat spoilerom, iako po meni nije, to je sve navedeno u knjizi World of Cyberpunk, ali evo jedna zanimljivost:

 

I braća Srbi su u igri

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sta lik prica pa igra jos nije izasla 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
HCMAA kaže...
ovi što su kupovali rtx 3080 radi ove igre...sd će početi govoriti da nije sve u grafici...a to je tako sad svatko samog sebe laže...da je bilo koja igra izašla u ovakvom stanju dobila bi 1/10...ali u svete krave se ne dira

 

ko je tebe naljutio? 

Ja bum ovo peglal ko pajcek tjednima a ti kak želiš....

Lijep pozdrav ;)
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ću da skinem tpbt verziju, malo free roam po Night City-u pa sljedeće godine kad poprave bugove kupit na nekoj akciji i onda odigrati pravo CP iskustvo :)

Bugovi mi ne smetaju ako je priča dobra i ako me igra uspije zainteresirat i napravit od mene zombija koji samo o njoj razmišlja cijele dane, sanja story i da me tu i tamo oduševi nekim izvanrednim questom - a to mislim da će biti ako bude slična ko Witcher.

Ali se isto tako slažem da treba CDPR malo po prstima ako igra bude tako jako bugovita kako se po recenzijama piše. Nije ok da igra ima puno bugova, treba maksimalno popeglati sve i ne smije se poluproizvod prodavati pod gotovu igru. Vidjeli smo na koji se način većina ''ostalih'' ponaša prema gejmerima (Ubisoft, EA,...) i nadam se da je CDPR izuzetak, a ako ih ne opomenemo, i oni će se svrstati u te ''ostale'', a to bi bilo šteta. Još nisam prebolio to u što se Bioware pretvorio, ne treba mi da sad i CDPR ide u tom smjeru. 

Ipak, ja sam za sada optimist, vjerujem u CDPR i da će biti sve super. A ako neće, dati ću svoje mišljenje (koje ne vrijedi puno, al je moje XD) i neću ih braniti fanatično samo zato jer su CDPR :D 

Svima sretno u igranju!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2020 12:58 (zlaya987).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja kad skinem CP77 ostavljam ga malo da se pajsa na hardu. Igrat ću ga poslije cca 7. patcha ili kad patchevi padnu ispod 5 GB. 

 

A do tad.. Deus Ex! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

ocekivao sam da ce nam dat da napravimo preload sa 43 gb patchom, ali ocito da to nije slucaj. bojim se da ce ga ubacit sa day 1 patchem. ako imate ljigavu internet brzinu bit ce gadno...

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

ocekivao sam da ce nam dat da napravimo preload sa 43 gb patchom, ali ocito da to nije slucaj. bojim se da ce ga ubacit sa day 1 patchem. ako imate ljigavu internet brzinu bit ce gadno...

 

osobno mi to ne igra ulogu, samo mi otpada igranje u srijedu kasno navečer, što mi je ionako bilo malo prekasno. Ako ne izbace neki preload tog patcha onda ću se ustati oko 1 i stavit da se patch skida tokom noći i gotovo.

 

A ako slučajno bude preload patcha, onda možda i ostanem budan pa kreiram lika... s ovolkim kurcem   

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Obi Wan kaže...

ocekivao sam da ce nam dat da napravimo preload sa 43 gb patchom, ali ocito da to nije slucaj. bojim se da ce ga ubacit sa day 1 patchem. ako imate ljigavu internet brzinu bit ce gadno...

 

osobno mi to ne igra ulogu, samo mi otpada igranje u srijedu kasno navečer, što mi je ionako bilo malo prekasno. Ako ne izbace neki preload tog patcha onda ću se ustati oko 1 i stavit da se patch skida tokom noći i gotovo.

 

A ako slučajno bude preload patcha, onda možda i ostanem budan pa kreiram lika... s ovolkim kurcem   

ma dobro, i ja sam mislio igrat tek tamo u cetvrtak popodne/predvecer al opet...

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Otkazao i ja preorder na kraju, ne sviđa mi se to što čitam po netu, imat ću ju priliku svakako zaigrati, a ako bude vrijedilo kupim ju kasnije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
online
Cyberpunk 2077

 

čitam ovu knjigu World of Cyberpunk, ma nešto predobro, stvarno je kvalitetno uspostavljen lore, sad sam na dijelu s bandama, dizajn i filozofija su stvarno next level.

 

svaki od 5 dijelova grada ima svojih nekoliko četvrti, dobar dio njih su pod kontrolom raznih bandi. Pa onda policija i netwatch, i korporacije i njihova ekipa, neprijatelja neće nedostajati nikako

 

a artwork je stvarno odličan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, 

 Nisu li recenzenti potplaćeni ljudi kojima ništa ne treba vjerovati? Ili je to samo za neke igre...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Cansee kaže...

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, 

 Nisu li recenzenti potplaćeni ljudi kojima ništa ne treba vjerovati? Ili je to samo za neke igre...

ovisi jesu li vezani za nekakvu korporaciju ili su nezavisni

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Cansee kaže...

ja ne kužim uopće čemu tolika panika. Malo pročitajte recenzije, ljudi pišu nevjerojatne stvari, 

 Nisu li recenzenti potplaćeni ljudi kojima ništa ne treba vjerovati? Ili je to samo za neke igre...

 

naravno da ima svakakvih i sigurno ima nekih kojima je na ovaj ili onaj način sugerirano da što bolje ocijene igru, ali ih ima dobar broj koji su više puta dokazali pouzdanosti i vjerodostojnost

 

i to što si me citirao sam primarno htio reći da se manje pažnje obraća na ocijenu koju ljudi daju, a malo više na ono što kažu o igri. A mnoge stvari koje sam pročitao stvarno zvuče super. Jesu li određeni recenzenti lagali o tome što se točno može raditi u igri je nešto što će se vrlo lako provjeriti. Jedna stvar je napisati "e igra je super" - to je subjektivno, ali tvrdnja da se u igri može nešto konkretno napraviti i da će reakcija NPCeva biti takva i takva - e to je već drugo, objektivno

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

jedan zanimljiv filmic

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja ne pratim šta se piše loše ili dobro. Budem iz prve ruke saznao. Ovi što otkazuju pre order nisu ni mislili igrat igru.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
10 0 hvala 2
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Možda fps neće biti tolika katastrofa kao što trenutno izgleda:

 

FYI: Cyberpunk currently has DRM that is only active for reviewers and is known to reduce performance. Will not be active on launch day, therefore any testing published today will not accurately reflect launch performance. CDPR warned us of this, so we are waiting for launch day.

 

https://twitter.com/gamersnexus/status/1336066826233651202?s=21

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Omg nemogu prestat gledat onu strinu iz Gamespot recenzije .
Zagarantirana joj je karijera u meme svijetu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice