Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.324.332
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Nije to još jedan Xbox event ko ono smeće od State of Play,nego glavni event,gdje je vrijeme da se konačno prikažu te igre od hrpe studija koje su pokupovali.Vrijeme im ističe,a igara nigdje na vidiku od njih.
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Ako ćemo iskreno tačno je da su poslednji Sonijevi SoP eventi katastrofalni. A zašto? Pa jednostavno zato jer nemaju nikakve next gen naslove a nove konzole su vani već dve godine. Ovo nikako ne opravdava MS ali oni već uveliko jašu ka next genu i naslovi su maltene spremni a plejkinih ni na vidiku. Stoji, novi Horizon je sjajna igre, sledeći GoW će biti takođe ali brate osim R&C ništa konkretno nemaju to je sve već viđeno. Vreme je za novo vreme u gejmingu. Ostavite desetogodišnje mašine i okrenite novi list.

Ne znam šta Sony ima da ponudi kroz sledećih nekoliko meseci ili godinu dana kao odgovor na MS next gen. Prošle generacije su ih pregazili sad sigurno neće ma kakvu konzolu da imaju.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Pa upravo je Microsoft taj koji je rekao da će sve njigove igre raditi na old gen mašinama dugo vremena tako da nemam pojma na temelju čega ti tvrdiš da je Microsoft drugačiji po tom pitanju. I jedni i drugi uveliko izbacuju igre za starije platforme. Da ne govorim da Microsoft ima i Series S koji je kao next gen konzola ali ima grafičku snagu Xbox One X iz prošle generacije, i tu leži još jedan problem.

Sony već ima Horizon, Gran Turismo, R&C, Spidermana. Dok Microsoft zasad samo Forzu i Halo. Tako da je loptica definitivno na Microsoftovoj strani terena trenutno i na njima je da povuku neki potez.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

Pa upravo je Microsoft taj koji je rekao da će sve njigove igre raditi na old gen mašinama dugo vremena tako da nemam pojma na temelju čega ti tvrdiš da je Microsoft drugačiji po tom pitanju. I jedni i drugi uveliko izbacuju igre za starije platforme. Da ne govorim da Microsoft ima i Series S koji je kao next gen konzola ali ima grafičku snagu Xbox One X iz prošle generacije, i tu leži još jedan problem.

Sony već ima Horizon, Gran Turismo, R&C, Spidermana. Dok Microsoft zasad samo Forzu i Halo. Tako da je loptica definitivno na Microsoftovoj strani terena trenutno i na njima je da povuku neki potez.

 Ovo danas što će prikazati neće raditi na old gen mašinama, možda par naslova ali ove AAA igre ne, tako da znam šta pričam i da prema tome vidim da oni polako idu u next gen vode. Čudno mi je zašto i Sony nije razvijao GoW ili Horizon samo za PS5 ali ajde...

Xbox Series S je next gen 1080p konzola a ne 2K/4K kao One X za Last Gen naslove. Series S gađa neki 1080p/30fps faktor i za cenu koju daje to je i više nego dovoljno.

Lopta jeste na MS strani i mislim da će nakon ove prezentacije i druge za par dana biti u prednosti.

 

3 godine
offline
Xbox Series X

@antimadridista

 

Kvota da ti dođes u "obranu" Sony-a je bila 1.01  

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 18:31 (Sarevok).
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...

@antimadridista

 

Kvota da ti dođes u "obranu" Sony-a je bila 1.01  

 Šalu na stranu, ne treba biti zadrti fan ovih ili onih već prvenstveno džepa i onog što vam odgovara kao potrošaču. Većina igara koje sam igrao i volim su na stranu MS-a jer su ih ovi kupili a tu je i Gamepass. Jasno je da će ove generacije biti žestoka borba i da će Sony morati baš da nagazi i da neke neverovatne ekskluzive ako misli da parira jer mnoge fenomenalne igre koje su ranije dolazile na plejci više neće.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...

@antimadridista

 

Kvota da ti dođes u "obranu" Sony-a je bila 1.01  

 Ja posjedujem Xbox i normalno da bi volio da Microsoft danas rasturi sa konferencijom jer bi to onda značilo da ću i ja imati više toga za igrati.

 

Ali problem općenito kod ljudi tu na forumu je što većina ima jednu platformu za igranje (ne krivim, skup je sport) i onda okrivljujete jedni druge da "brane" drugu kompaniju ako kažu nešto što vam se ne sviđa, makar to bila i činjenica. Tako vas dosta tu u ovoj temi prosipa gluposti tipa "Sony nije pokazao ništa, Microsoft dominira" i onda kad vas netko upita po čemu točno, kreću bljuzgotine tipa "ti samo braniš Sony". U onoj drugoj temi mi je rečeno "idi igraj svoj Xbox". Ko djeca ste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 18:44 (antimadridista).
8 godina
offline
Xbox Series X

 

15min jos

Nadam se da ce FM8 uskoro doc i da ce rasturit. Ostalo ne ocekujem tak skoro.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 18:46 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Sarevok kaže...

@antimadridista

 

Kvota da ti dođes u "obranu" Sony-a je bila 1.01  

 Ja posjedujem Xbox i normalno da bi volio da Microsoft danas rasturi sa konferencijom jer bi to onda značilo da ću i ja imati više toga za igrati.

 

Ali problem općenito kod ljudi tu na forumu je što većina ima jednu platformu za igranje (ne krivim, skup je sport) i onda okrivljujete jedni druge da "brane" drugu kompaniju ako kažu nešto što vam se ne sviđa, makar to bila i činjenica. Tako vas dosta tu u ovoj temi prosipa gluposti tipa "Sony nije pokazao ništa, Microsoft dominira" i onda kad vas netko upita po čemu točno, kreću bljuzgotine tipa "ti samo braniš Sony". U onoj drugoj temi mi je rečeno "idi igraj svoj Xbox". Ko djeca ste.

 Ajde ne se nervirati , znamo da si kupio xbox samo da mozes reci - "Ja posjedujem Xbox" i zato imam pravo reci da SONY bla bla blah....

11 godina
offline
Xbox Series X

Dok god igre rade na ps4 ili xone nisu radjene da u potpunosti iskoriste novi hardver,krenuvsi od CPU pa na dalje.

Jaguar je zesca banana na dan izlaska bio dok je ZEN2 u ovim konzolama realno cudo u usporedbi.

 

Microsoft je odavno izjavio da ce im sve igre radit i na xone.

 

Nadam se da su ipak napravili koju iznimku ali opet je tu XSs koji mora moc vrtjet te igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...

 

15min jos

Nadam se da ce FM8 uskoro doc i da ce rasturit. Ostalo ne ocekujem tak skoro.

Forza 8 pa najavama ima enormno unaprijedjen fizikalni model,igru rade godinama pa vec trebala bit i spremna za trziste.

11 godina
offline
Xbox Series X

Forza 8 izgleda dobro ali 2023,nadao sam se da je ovo godine izlazak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Osim Forze zasad sve indie igre. Valjda će u zadnjih pola sata biti nešto vrijedno spomena.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Coming to Game Pass
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Starfield je spektakl,napokon nesto da upogoni XsX kako treba 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Xbox Series X

Uf kakva konfa, Starfield, Hollow Knight, Persona 3/4/5, Diablo 4, Forza, Wo Lang od Team Ninje, nova Kojimina igra...odlicno su ovo odradili

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Starfield je Fallout + No Man's Sky na steroidima. Ali se bome trza. Bit će frke s optimizacijom.

 

Od ostalih igara mi se sviđa, Hollow Knight 2, Plague Tale 2, Minecraft Legends, Benedict Fox, As Dusk Falls, Wo Long, novi Kojima, dolaze Persona igre...

Ima toga dosta. Stvarno dobra prezentacija.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 20:41 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Za mene osim Forze i Starfielda nista vrijedno spoemna pošto sam Personu već odigrao. Ali ako vas ima koji niste, riječ je o vjerojatno najboljoj JRPG igri. Inače za show koji su previše hajpali je bilo puno indie igara. Očekivao sam bar jedno iznenađenje u vidu Bethesde ali osim Starfielda ništa. E da i Plague Tale izgleda dobro.

 

Ali čini se da u dogledno vrijeme Microsoft previše ovisi o Starfieldu. Valjda će igra isporučiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2022 20:42 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xbox Series X

Bo'me su ga svasta naobecali za Starfield (mozes svagdje na planetu sletiti, biti ce ih na tisuce, gradis bazu, brodove....). Kao i onomad za cyberpunk. Samo da ne zavrse slicno kao gotovi proizvodi. I AI za sada ne obecava puno iz vidjenoga, a sama borba bas lose izgleda za sada. Doduse lokacije izgledaju dosta dobro na tom trzavom mislim da se radi o 4K.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Eeee kako cu ovo igrat!! ❤️❤️❤️❤️

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

XsX gameplay,strasno dobro 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Starfield...jedva čekam.

 

No nadao sam se i da će prikazat Hellblade 2 i Avowed.

 

Izgleda da ništa od toga u idućih 12 mjeseci. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
listerstorm kaže...

Starfield...jedva čekam.

 

No nadao sam se i da će prikazat Hellblade 2 i Avowed.

 

Izgleda da ništa od toga u idućih 12 mjeseci. 

 Ma joj Avowed kad su "prikazali" postojal je valjda samo na papiru. Planovi tek. 


Nego. Forza po viđenom se cini super. Izgleda da su slusali ljude :)
Starfield isto, ali ocekujem bugove i probleme.

Nisam neki Diablo igrac pa nemam komentar. 
Ima jos par zanimljivih igara i to je to. Nist specijalno kak se najavljivalo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
SamoPitam3 kaže...

Bo'me su ga svasta naobecali za Starfield (mozes svagdje na planetu sletiti, biti ce ih na tisuce, gradis bazu, brodove....).

 

Ja na žalost više ne vjerujem niti jednom hajpu.
Veselio sam se Star Citizenu kao malo dijete a dobio CR-ovu ćunu, kao i Cyberpunku a izbacili poluproizvod, Everspaceu 2 koji kasni li ga kasni...
Cijelo je more neispunjenih obećanja u puno drugih igara..

Nedam više nikom za preorder, nikakav kickstart ne dolazi u obzir, a o kupovini pre-alphi na Steamu da ni ne govorim.
Kad bude bit će.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Krx kaže...
SamoPitam3 kaže...

Bo'me su ga svasta naobecali za Starfield (mozes svagdje na planetu sletiti, biti ce ih na tisuce, gradis bazu, brodove....).

 

Ja na žalost više ne vjerujem niti jednom hajpu.
Veselio sam se Star Citizenu kao malo dijete a dobio CR-ovu ćunu, kao i Cyberpunku a izbacili poluproizvod, Everspaceu 2 koji kasni li ga kasni...
Cijelo je more neispunjenih obećanja u puno drugih igara..

Nedam više nikom za preorder, nikakav kickstart ne dolazi u obzir, a o kupovini pre-alphi na Steamu da ni ne govorim.
Kad bude bit će.

 Koga zanima starfield moze ovaj sandbox dio odigrat u no mans sky vec danas :D 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Meni taj Starfield onako na prvu izgleda ko previše posla :D. Ako će main story valjati ću probati, inače preskačem.

Sve u svemu jako zabavan event. Pokazano je barem desetak igara koje planiram odigrati.

Personu nisam nikad igrao. Probat ću radi art style ako ništa drugo. Od svega mi je Requiem najiščekivaniji jer je prvi Pleague Tale bio baš odličan. Ovo izgleda kao dostojan nastavak.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Usporedba Forza 7 ultra pc postavke vs Forza 8

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Xbox Series X

sta se tice forze 8, mislite da ce bit dobra i uspjesna simulacija?

razmisljam se uzet rig za nju, samo ne znam dal da idem u neke "smijesne" volane od logitecha i koliko to smisla ima ili odma na DD

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

sta se tice forze 8, mislite da ce bit dobra i uspjesna simulacija?

razmisljam se uzet rig za nju, samo ne znam dal da idem u neke "smijesne" volane od logitecha i koliko to smisla ima ili odma na DD

Meni u Forzi 7 ne odgovara jedino vozni model,za osmicu su rekli da je daleko unaprijedjen pa ocekujem nesto barem blizu GT7 po tom elementu.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

sta se tice forze 8, mislite da ce bit dobra i uspjesna simulacija?

razmisljam se uzet rig za nju, samo ne znam dal da idem u neke "smijesne" volane od logitecha i koliko to smisla ima ili odma na DD

 Pricekaj prije nego napravis takvu investiciju. Do sada je forza bila losa za volan i sa kontrolerom si jednostavno brzi bio tak da cemo vidjet kak ce ovdje bit.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice