Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da vidim jesam li dobro shvatio.

Uzmem essential za godinu, dvije, tri... i za koliko love mogu napraviti upgrade na Extra?
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

meni je za nekih 7 mjeseci trajanja naplatilo nekih 18 dolara

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Produžio sam s A1, danas mi je došla konzola.
Pošto već imam PS5, ovaj mi je višak.
Primam ponude na pm :)

Može i kombinacija s novim GoW ili FIFA 23, GT 7, horizon FW ili Miles Morales.
Moguće i dodatni dualsense.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj novi need for speed bi trebao biti 10 trail na ea play ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako nekome treba prodajem 1 od navedena 2 Dualsense, jer imam 1 crni od prije i njega koristim dok se ne proda nesto od ovoga. Dosli su danas u sklopu konzole, tako da nisu zapakirani u kutiju, ali su nekoristeni. Za slanje mogu iskoristit kutiju od crnog.

Bijeli - 340 kn

GoW - 500 kn.

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne kupujem igre po izlasku zbog previsoke cijene osim Cod-a jer ima rok trajanja.

Nemam iskustva sa diskovima pa me zanima kad je realno očekivati Ragnarok za 300 kn ? Na kojim oglasnicima se prodaju igre?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ne kupujem igre po izlasku zbog previsoke cijene osim Cod-a jer ima rok trajanja.

Nemam iskustva sa diskovima pa me zanima kad je realno očekivati Ragnarok za 300 kn ? Na kojim oglasnicima se prodaju igre?

 300kn mozda sredinom/krajem Q1 2023. Njuškalo/FB marketplace.

Trenutno će ić za 450, maximalno 400kn kaj bude netko spustio (većina ih je igru platila 599hrk, tu i tamo netko ubo akciju u sancta domenici za oko 480).

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 12:06 (sinkee).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mene na kraju uhvatila nostalgija pa umjesto Ragnaroka uzeo A500 mini po 850kn i DOOM Eternal za ps5 po 75 kn kao anti stres terapija.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bude Gow kroz mjesec dana 300-350 kn sigurno s obzirom da ide u bundleovima.

Trenutno imaš novu ovdje za manje od 500 kn https://svijet-igara.hr/proizvod/god-of-war-ragnarok-ps5/

Po njuški ih se nađe bez problema za 400, a vidio sam i jednu za 380 kn.

Ja ubodem za koji tjedan kada budu išle po 350 knića, a do onda taman završim Plague novi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Bude Gow kroz mjesec dana 300-350 kn sigurno s obzirom da ide u bundleovima.

Trenutno imaš novu ovdje za manje od 500 kn https://svijet-igara.hr/proizvod/god-of-war-ragnarok-ps5/

Po njuški ih se nađe bez problema za 400, a vidio sam i jednu za 380 kn.

Ja ubodem za koji tjedan kada budu išle po 350 knića, a do onda taman završim Plague novi 

 Ne znam za bundleove, meni je od t coma dosla BR konzola i kod za igru, nije u fizickom obliku.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako netko nije uspio uloviti, ponovno je The Last of Us 2 dostupan u Sancta webshopu - 79 kuna, a s Multiplus karticom 67.15.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
lobotomac90 kaže...

Bude Gow kroz mjesec dana 300-350 kn sigurno s obzirom da ide u bundleovima.

Trenutno imaš novu ovdje za manje od 500 kn https://svijet-igara.hr/proizvod/god-of-war-ragnarok-ps5/

Po njuški ih se nađe bez problema za 400, a vidio sam i jednu za 380 kn.

Ja ubodem za koji tjedan kada budu išle po 350 knića, a do onda taman završim Plague novi 

 Ne znam za bundleove, meni je od t coma dosla BR konzola i kod za igru, nije u fizickom obliku.

 

A1 daje u fizičkom obliku ako sam dobro vidio.

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel tko igrao The Ascent? Vidim ga po 120 kn, a djeluje mi dobro.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mata94 kaže...

Ako netko nije uspio uloviti, ponovno je The Last of Us 2 dostupan u Sancta webshopu - 79 kuna, a s Multiplus karticom 67.15.

 Upgrade na PS5 je free?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
mata94 kaže...

Ako netko nije uspio uloviti, ponovno je The Last of Us 2 dostupan u Sancta webshopu - 79 kuna, a s Multiplus karticom 67.15.

 Upgrade na PS5 je free?

Može me netko ispraviti ako griješim, ali PS5 verzije nema. Jedino što TLOU 2 ima je patch update za PS5 koji omogućava biranje frameratea od 30 ili 60 fps.

 

Izvor: https://www.playstation.com/en-us/games/the-last-of-us-part-ii/

 

The free* PS5 enhanced performance patch is available now!
 
Once players install Patch 1.08 for The Last of Us Part II, they will find a toggle in the display options that allows them to choose between a framerate target of 30 fps or 60 fps. This allows players to choose their preferred framerate to complement the enhancements that are part of the PlayStation 5’s backward compatibility with PlayStation 4’s games such as enhanced resolution, faster load times, and more.

14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Prodajem novi GoW, celofan, nije otvorena.
400 kn.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
markma kaže...
Bitanga kaže...
Korisnik1251 kaže...

 Jesam ja dobro shvatila da Horizon FW za PS4 ima free upgrade na PS5? Nije mi jasna razlika u cijeni ako je upgrade free.... 

 

Istina je, to je zadnja igra (a možda i prva i jedina) u kojoj se to moglo tako.

 Buni me ovo "moglo", može li i sada ili sada više nema tog besplatnog ažuriranja?

 Može i dalje, ja kupila PS4 verziju za 302 kn i odmah besplatno dodala i instalirala PS5 verziju

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Završio GoW Ragnarok.
Koja igretina, ovakve igre vrijede i 100€. Ogromna količina detalja, predivna grafika, fluidan combat.
Istraživanje u ovoj igri je otišlo korak dalje, jedan side quest otkriva golemo novo područje u kojem kad oslobodis rijeku otvori se jos područja za istražiti. Ogromna igra, predivna i zabavna. Jedina mana je sto je PS4 igra.
Moj PC  
8 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Završio GoW Ragnarok.
Koja igretina, ovakve igre vrijede i 100€. Ogromna količina detalja, predivna grafika, fluidan combat.
Istraživanje u ovoj igri je otišlo korak dalje, jedan side quest otkriva golemo novo područje u kojem kad oslobodis rijeku otvori se jos područja za istražiti. Ogromna igra, predivna i zabavna. Jedina mana je sto je PS4 igra.

Slazem se,vidim elemente igre koji bi bili drukcije dizajnirani da je od nule radjeno za Ps5 ali onda zasigurno ne bih igrao na prosjecnih 80fps.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kratos sa Wish-a, odnosno iz Bosne 

 

 

 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje uzeti PSN credite? Imam US acc i htio bi si uzeti Horizon ili Tsushimu dok su na popustu.

 

edit:

dovoljno je samo uzeti "credit" ili trebam i neku karticu, a da je vezana uz US nekako?
Jer iz slike piše da se taj credit veže uz kreditnu/debitnu karticu. Ili to nije bitno?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 13:46 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...

Gdje uzeti PSN credite? Imam US acc i htio bi si uzeti Horizon ili Tsushimu dok su na popustu.

 

edit:

dovoljno je samo uzeti "credit" ili trebam i neku karticu, a da je vezana uz US nekako?
Jer iz slike piše da se taj credit veže uz kreditnu/debitnu karticu. Ili to nije bitno?

 

Ja kupujem na PCGameSupply, platim PayPalom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GoW Ragnarok prodao 5.1M primjeraka u prvom tjednu nakon izlaska i postao najbrže prodavana first party igra.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ljudi, tko je naručio prosli tjedan one gamepadove po 340kn iz sancte, jeste ih dobili već? Ja sam narucio u petak, free dostavu uzeo, vidim da dostavlja HP no dostavljeno još nije pa da priupitam ako sam jedini kome jos nije stiglo... 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GoW Ragnarok prodao 5.1M primjeraka u prvom tjednu nakon izlaska i postao najbrže prodavana first party igra.

Znaci da su u prvom tjednu zaradili oko 350 milijuna eura....bizarno,vjerovatno ce proc 20 milijuna prodanih primjeraka svekupno.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Witcher 3 next gen detalji
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav,

stari gleda uzet u A1 plejku 5 za 1600kn + 150kn mjesečno (joystick, 90 dana PS plus, 4 igre) uz produženje ugovora. Jel zna netko za bolju ponudu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izracunaj koliko ce te to sve ispasti pa vidi, ne znam. Koliko to ispadne na kraju?
Vidio sam da je netko tu prodavao novu konzolu, pogledaj po forumu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Witcher 3 next gen detalji

Evo malo detaljnije,FSR 2 na Ps5 i XsX.

 

https://wccftech.com/the-witcher-3-next-gen-gameplay-pc-ultra-plus-settings-frs-2-ps5-xsx/

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ispada 5200 za dvije godine. Kolko vidim po shopovima i njuskalu inače je najmanje 6k uz dvije igre, tak da nije loša ponuda.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice