Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.587
|
čitano: 4.712.888
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dr.Feel kaže...

Ma na firmu igre i konzolu...

 Ja tako i radim doduse preprodajem igre pa to mogu pravdat plus konzola za test. Meni je PS 5 odlican za sad necujan dok se igra i radi puno bolje. Astros Playroom mi je zakon neocekivano zabavna igra

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2021 10:43 (Rvatina1996).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Držim se jednog pravila: ne dam za igru više od 300 kuna... Uzmem je kasnije na akciji, polovnu, kako god, mogu kupit ali iz principa ne dam...

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo Playstation 5 disk verzija sa tri godine garancije i odmah dostupan

 

 PS5 oglas BUG

 
0 5 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bit će ipak besplatna PS5 nadogradnja Horizona Forbidden West , "shvatili" su da su promašili

 

link

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 9:18 (Shivi).
 
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ajde barem se nisu probali izvlaciti nego su priznali da su zasrali i ispravili gresku.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony ekspresno ispravlja svoje greske,vrijedno pohvale.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Ajde barem se nisu probali izvlaciti nego su priznali da su zasrali i ispravili gresku.

 Sad jos da naprave korekciju PS+ i milina.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Bit će ipak besplatna PS5 nadogradnja Horizona Forbidden West , "shvatili" su da su promašili

 

link

 Upravo ovo je razlog zasto se treba buniti za neke stvari a ne tek tako prihvatati. Da po netu vecina nisu kukali ne bi se ni oni predomislili.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konzola može radit na FHD monitoru? Ako da može li do 120Hz, monitor je 144Hz..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Konzola može radit na FHD monitoru? Ako da može li do 120Hz, monitor je 144Hz..

Mislim da mora bit onda 1080p 120hz monitor ali nisam skroz siguran.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kod mene je 1440p 144hz i Ps5 uredno radi na 1080p na 120hz i to mi čak radi na hdmi-u 1.4,nije mi spojen na 2.0 hdmi iako iman i tu opciju,nadam se da sam ti bar malo pomogao ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2021 13:35 (crosshair).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Kod mene je 1440p 144hz i Ps5 uredno radi na 1080p na 120hz i to mi čak radi na hdmi-u 1.4,nije mi spojen na 2.0 hdmi iako iman i tu opciju,nadam se da sam ti bar malo pomogao ;)

 Puno si pomogao. To onda znači da bi i Xbox Series X trebao do 120Hz na takvom monitoru.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Procurile su PS Now Igre za Rujan i Push Square navodi moj kanal kao izvor informacija :)
https://www.pushsquare.com/news/2021/09/rumour_ps_now_adding_final_fantasy_7_moonlighter_more_in_september

Igre za rujan su
Tekken 7 (odprije dostupan u USA)
Final Fantasy VII
Killing Floor 2
Windbound
Ghost of a Tale
Moonlighter
Pathfinder Kingmaker

Na slici je moj izvor na kojem sam temeljio informacije
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
a hitman 2?
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Procurile su PS Now Igre za Rujan i Push Square navodi moj kanal kao izvor informacija :)
https://www.pushsquare.com/news/2021/09/rumour_ps_now_adding_final_fantasy_7_moonlighter_more_in_september

Igre za rujan su
Tekken 7 (odprije dostupan u USA)
Final Fantasy VII
Killing Floor 2
Windbound
Ghost of a Tale
Moonlighter
Pathfinder Kingmaker

Na slici je moj izvor na kojem sam temeljio informacije

 

jel netko igra preko tog PS Now? jel to čemu?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Procurile su PS Now Igre za Rujan i Push Square navodi moj kanal kao izvor informacija :)
https://www.pushsquare.com/news/2021/09/rumour_ps_now_adding_final_fantasy_7_moonlighter_more_in_september

Igre za rujan su
Tekken 7 (odprije dostupan u USA)
Final Fantasy VII
Killing Floor 2
Windbound
Ghost of a Tale
Moonlighter
Pathfinder Kingmaker

Na slici je moj izvor na kojem sam temeljio informacije

 

jel netko igra preko tog PS Now? jel to čemu?

Ja sam prošle godine odigrao Red Dead Redemption 1 preko PS Now. Prvo sam probao na US accountu, ali skužio sam da je bilo previše laga (i preko žice). Nakon toga sam napravio austrijski PSN account, i onda je radilo puuno bolje, lag je bio praktički neprimjetan. U Austriji su nam valjda najbliži PS Now serveri. Imaš trial verziju tjedan dana (barem je bila tada) pa možeš vidjeti kako ti radi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 9:03 (Marko).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koju brzinu interneta imaš? Ja imam 20 Mbit i bojim se da bi mi lagalo pa da se spajam i na server u RH.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Procurile su PS Now Igre za Rujan i Push Square navodi moj kanal kao izvor informacija :)
https://www.pushsquare.com/news/2021/09/rumour_ps_now_adding_final_fantasy_7_moonlighter_more_in_september

Igre za rujan su
Tekken 7 (odprije dostupan u USA)
Final Fantasy VII
Killing Floor 2
Windbound
Ghost of a Tale
Moonlighter
Pathfinder Kingmaker

Na slici je moj izvor na kojem sam temeljio informacije

 

jel netko igra preko tog PS Now? jel to čemu?

 Pa oke je ak si zamislis da je to gamepass tj. da ne streamas te igre nego normalno skines

 

Cini mi se da to hrpa ljudi ne zna da se psnow igre ne moraju streamat (osim ps3 igara i jos nekih)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 9:41 (Santana).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
WadeWilson kaže...

Koju brzinu interneta imaš? Ja imam 20 Mbit i bojim se da bi mi lagalo pa da se spajam i na server u RH.

 Treba napomenuti da PS4 igre mozes skinuti i igrati "normalno" dok ps3 igre se mogu samo streamovati.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
WadeWilson kaže...

Koju brzinu interneta imaš? Ja imam 20 Mbit i bojim se da bi mi lagalo pa da se spajam i na server u RH.

Tada sam imao Iskonovih 25 Mbps, radilo je sasvim dobro preko tog austrijskog servera.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Brzinica ....hihihi

 
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
CROatVU kaže...

Brzinica ....hihihi

 Ja zivim u drzavi gdje ti operateri ne mogu dati vece brzine cak ni kada hoces platiti. Imam 50Mbit download i odavno hocu povecati bar na 100, ali kazu nema tehnicke mogucnosti, iako sam 200-300m od centrale, i nece je sigurno biti jos 5-10 godina 
Ipak meni nije lose jer imam stabilnih 50/8 dok vecina poznanika ne moze ni na punih 10Mbit nagurati bez prekida.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 13:34 (gamex1423).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Evo Playstation 5 disk verzija sa tri godine garancije i odmah dostupan

 

 PS5 oglas BUG

 Ta dodatna garancija se općenito uzima pri kupnji konzole ili se može

 i naknadno unutar prve jamstvene godine ? I koliko te koštala ta

 dodatna garancija ?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
Wontay kaže...

Evo Playstation 5 disk verzija sa tri godine garancije i odmah dostupan

 

 PS5 oglas BUG

 Ta dodatna garancija se općenito uzima pri kupnji konzole ili se može

 i naknadno unutar prve jamstvene godine ? I koliko te koštala ta

 dodatna garancija ?

Kod Sancte možeš uzeti bilo kada dok je konzola pod početnom garancijom, znači možeš i jedan dan prije isteka garancije. I nije bitno je li konzola kupljena kod Sancte.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 14:40 (mzopg).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koliko znam trenutno ne postoji produljene garancije za Ps5 kao što je slučaj za Ps4 da platiš 400kn i iman još dvi god dana garancije dodatne,čak sam i bio zva njih i trenutno to nemaju u ponudi za Ps5

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Koliko znam trenutno ne postoji produljene garancije za Ps5 kao što je slučaj za Ps4 da platiš 400kn i iman još dvi god dana garancije dodatne,čak sam i bio zva njih i trenutno to nemaju u ponudi za Ps5

 

Identično iskustvo.

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Baš iz tog razloga pitam jer se sjećam kad sam kupovao PS4

u svijetu medija unazad par godina prodavač mi je rekao

da produljeno jamstvo mogu kupit samo danas uz kupnju konzole

da se naknadno ne može malo mi je to besmisleno, ali šta je tu je.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Baš iz tog razloga pitam jer se sjećam kad sam kupovao PS4

u svijetu medija unazad par godina prodavač mi je rekao

da produljeno jamstvo mogu kupit samo danas uz kupnju konzole

da se naknadno ne može malo mi je to besmisleno, ali šta je tu je.

 

Takve produljene garancije koje su uvjetovane kupovinom uz uređaj, a naknadno nisu moguće su u pravilu dodatno osiguranje koje prodavač sklapa s nekom od osiguravajućih kuća.

Ima svakakvih iskustava, nekome je to u praksi jednako ili bolje tvorničkom jamstvu proizvođača a nekome opet horor priča o neuspješnom natezanju s osiguravajućom kućom.

 

Tvorničko produljenje jamstva ako je dostupno za proizvod, se najčešće može kupiti i registrirati kod više ovlaštenih prodavača ili barem kod ovlaštenog zastupnika, najčešće do pred sam istek osnovnog jamstva (nekad nije do zadnjeg dana već npr tjedan-dva ili mjesec dana prije isteka). 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2021 15:14 (Maat).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Koliko znam trenutno ne postoji produljene garancije za Ps5 kao što je slučaj za Ps4 da platiš 400kn i iman još dvi god dana garancije dodatne,čak sam i bio zva njih i trenutno to nemaju u ponudi za Ps5

 postoji na ekupi, nisam gledao drugdje ali mislim da ima i Link kad ima konzola

 

+2 god. jamstva (ne obračunava se PDV, čl.33, st. 3) za vrijednost PlayStationa od 2001kn - 4000kn | Dodaci za igraće konzole | Gaming | Elektronika | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

+2 god. jamstva (ne obračunava se PDV, čl.33, st. 3) za vrijednost PlayStationa od 4001kn - 7500kn | Dodaci za igraće konzole | Gaming | Elektronika | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice