Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.586
|
čitano: 4.712.674
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dincek kaže...
Cuje se cak i kad je na home screenu.

Blu ray nisam ni jednom iskoristio.

Cuje se oko kablova iza zvuk, uz te vibracije i ventilator jace radi, a tek je upaljen, igram 10 min igricu koja je manje zahtjevna. Znaci nema smisla, stoji vertikalno na stolu na 3 metra nema nista oko njega, ima zraka i previse...

Probaj konzolu staviti horizontalno pa vidi što će se dogoditi.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Vezano za US i EU account, jel se trebaju napraviti accounti prije ili se rade bas kad dode PS5?

 

Se mora na konzoli staviti neka specificna regija da to radi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stiže mi PS5, uspio u Austriji kupiti Digital Edition.

Buraz ima PS4 i PS+ i nešto igara već duže vrijeme, pa me zanima mogu li se ulogirati s njegovim accountom na PS5 u isto vrijeme da nemoram još jednu PS+ pretplatu imati?

Pretpostavljam da nemogu u isto vrijeme imati i US account?
robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robimarko kaže...
Stiže mi PS5, uspio u Austriji kupiti Digital Edition.

Buraz ima PS4 i PS+ i nešto igara već duže vrijeme, pa me zanima mogu li se ulogirati s njegovim accountom na PS5 u isto vrijeme da nemoram još jednu PS+ pretplatu imati?

Pretpostavljam da nemogu u isto vrijeme imati i US account?

Možeš imati acc koliko hoćeš ali ako uzmeš njegov acc mislim da nećete moći igrati u isto vrijeme na dvije konzole s istim acc. Mislim da će ti to biti veći problem nego benefit.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Aha, kopam po netu i ispadne da se može isti account koristiti u isto vrijeme, ali se nemogu PS4 igre igrati u isto vrijeme na PS4 i PS5.

I to ne ista igra nego bilo koja PS4 igra.

Jedino kreirati novi account pa staviti PS4 kao primary i tako koristiti game sharing i PS+

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 15:24 (robimarko).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Onda nema druge nego novi account pa sharing ali ću morati PS+ uzeti sebi.

Idealno US jer je daleko jeftiniji PS+.

Znači on ostavi svoj account kao primary na PS4, ja dodam svoj gore.

Podesim moj na PS5 kao primary i dodam burazov.

I to bi trebalo raditi za game sharing?

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 16:19 (robimarko).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napraviš svoj account na kojem igraš sve igre koje ti sharea brat. Staviš njegov kao primary i onda možeš sve igre koje skineš sa njegovog accounta igrati na svom accountu. I da, ne moraš kupovati PS+ ako ga on već ima. Dovoljno je biti prijavljen sa jednim accountom koji ima PS+ da možeš igrati online sa svim accountovima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra li itko it takes two? Danas sam odigrao onu free verziju sa sestrom i uzivali smo. Igra je zasigurno pri samom vrhu najboljih co-op igara zadnjih par godina. Preporuka svima.
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
? Ne razumijem kako. Npr COD: Cold War se definitivno ne moze igrat MP s dva accounta preko gamesharea s dvije razlicite konzole.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

 Potvrđujem, buraz na svom ps4 ima moj ps4 account koji isto tak koristim na PS5 i nikad nije nikoga izbacilo.... Čak i moj PS plus radi kod njega.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
? Ne razumijem kako. Npr COD: Cold War se definitivno ne moze igrat MP s dva accounta preko gamesharea s dvije razlicite konzole.

 Ne radi se o istom accountu u igri. Radi se o tome da netko ( tetak, brat, sestra, ljubavnica ) na svojoj konzoli ima tvoj account namješten kao primarni, a igra sa svog accounta. A ti na svojoj konzoli imaš njihov account namješten kao primarni a igraš sa svog.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vi koji imate US account, uzmite si ps now za $1. Mozete koristiti wallet ako imate na walletu. Ja sam si uzeo bon od 10$. Uvijek sam mislio da pretplate zahtjevaju bankovnu karticu.

 Super, hvala na informaciji, baš sam sad uzela. Vjerojatno mi onaj 7 day Trial nije prošao jer nisam imala 9.99$ na walletu što se traži za renewal kad istekne.  

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izasao je leak za ps plus igre
April: Oddworld, Captain Tsubasa, A Hat in Time...
May: Dreams, Injustice 2, Cuphead
June: GTA5, Creaks, Ratchet and Clank Into The Nexus Remaster

Leak je od lika koji prevodi promotivne materijale. Po meni je ovo jako vjerojatno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 10:06 (Gogy7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Izasao je leak za ps plus igre
April: Oddworld, Captain Tsubasa, A Hat in Time...
May: Dreams, Injustice 2, Cuphead
June: GTA5, Creaks, Ratchet and Clank Into The Nexus Remaster

Leak je od lika koji prevodi promotivne materijale. Po meni je ovo jako vjerojatno.

 Vidio sam da to dijele sa 4chan, a ne znnam da li je sa 4chan ikada "leak" bio ispravan.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma nebi ni ja vjerovao da se vec nije spominjao Tsubasa, Dreams i Cuphead
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako je i tacno onda su, bar meni, bezveze. Srecom ima Oddworld a njega cu sigurno odigrati. Tu sam igru totalno zaboravio bio, kada sam vidio prvi trailer tek se sjetio da sam je igrao na ps1 i da mi je bila strasna 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

U Japanu procurio Civilisation VI kao ps+ igra za travanj... Ali su makli

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
To je bilo dio promocije za vikend, igra je bila free to play. Vidjet cemo. Dreams je ocekivan, Injustice 2 isto jer je dio ps now, tsubasa je vec bio leakan prije
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

Upalim ja Valhalu na PS5 (PS5 verziju), upali je kum Valhalu na svom PS4 mene izbaci. Offline naravno radi ok. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 13:50 (Gajotres).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

Upalim ja Valhalu na PS5 (PS5 verziju), upali je kum Valhalu na svom PS4 mene izbaci. 

 U 2 slučaja te ne bi izbacio:

 

- kao što su drugi već spomenuli, ako se na PS4 konzoli igra Valhalla na drugom accountu gdje je za ovaj koji posjeduje Valhallu ta konzola markirana kao primarna

- ako je jedna od 2 konzole offline, samo ne znam treba li Valhalla internet za igranje

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
Gajotres kaže...
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

Upalim ja Valhalu na PS5 (PS5 verziju), upali je kum Valhalu na svom PS4 mene izbaci. 

 U 2 slučaja te ne bi izbacio:

 

- kao što su drugi već spomenuli, ako se na PS4 konzoli igra Valhalla na drugom accountu gdje je za ovaj koji posjeduje Valhallu ta konzola markirana kao primarna

- ako je jedna od 2 konzole offline, samo ne znam treba li Valhalla internet za igranje

 Yes. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Izasao je leak za ps plus igre
April: Oddworld, Captain Tsubasa, A Hat in Time...
May: Dreams, Injustice 2, Cuphead
June: GTA5, Creaks, Ratchet and Clank Into The Nexus Remaster

Leak je od lika koji prevodi promotivne materijale. Po meni je ovo jako vjerojatno.

Cuphead , čekao sam sniženje a kad ono free. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

Upalim ja Valhalu na PS5 (PS5 verziju), upali je kum Valhalu na svom PS4 mene izbaci. Offline naravno radi ok. 

 Vjerojatno jer je ista igra. Vjerujem da po tome se mogu igrati

 razlicite igre sto je super. Sogiju mogu ostavit svoj acc njega ionak

 zanima samo AC. 😆

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Izbaci vas jer su to igre koje su uvijek povezane na server i moze samo na jednom mjestu accounnt te igre biti aktivan u jednom trenutku. Svakako ne znam koja je svrha da igrate na 2 konzole preko istog accounta, ne vidim niti jednu prednost. Lakse je upaliti console sharing i dijeliti igre onako kako je zamisljeno i kako je najjednostavnije sa svim prednostima i bez tih komplikacija.

Znam da se svakako od pocetka pisalo da se 1 acc moze istovremeno koristiti na PS4 i PS5 ali se ne moze ista igra imati pokrenuta istovremeno na obe konzole. Sa console sharing moze to sve bez problema.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
? Ne razumijem kako. Npr COD: Cold War se definitivno ne moze igrat MP s dva accounta preko gamesharea s dvije razlicite konzole.

 nisam vidio da je netko pitao za istu igru multiplayer...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
Mitch kaže...
? Ne razumijem kako. Npr COD: Cold War se definitivno ne moze igrat MP s dva accounta preko gamesharea s dvije razlicite konzole.

 Ne radi se o istom accountu u igri. Radi se o tome da netko ( tetak, brat, sestra, ljubavnica ) na svojoj konzoli ima tvoj account namješten kao primarni, a igra sa svog accounta. A ti na svojoj konzoli imaš njihov account namješten kao primarni a igraš sa svog.

 kod mene je i na ps4 i na ps5 isti account jer su oba ps moja...

 

gamex1423 kaže...

Izbaci vas jer su to igre koje su uvijek povezane na server i moze samo na jednom mjestu accounnt te igre biti aktivan u jednom trenutku. Svakako ne znam koja je svrha da igrate na 2 konzole preko istog accounta, ne vidim niti jednu prednost. Lakse je upaliti console sharing i dijeliti igre onako kako je zamisljeno i kako je najjednostavnije sa svim prednostima i bez tih komplikacija.

Znam da se svakako od pocetka pisalo da se 1 acc moze istovremeno koristiti na PS4 i PS5 ali se ne moze ista igra imati pokrenuta istovremeno na obe konzole. Sa console sharing moze to sve bez problema.

 

pa console sharing radim s nekim drugim, necu valjda sam sa sobom :D

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gajotres kaže...
bloodborne kaže...
Mortiis kaže...
Gajotres kaže...
Ne može se isti account koristit u isto vrijeme ali se mogu igrati iste igre. Izlogira te s ps5 ako se ulogiraš na ps4 osim ako nisu nešto promjenili zadnjih mjesec dana.

 od prvog dana ja i zena non stop igramo u isto vrijeme...ona na ps4, ja na ps5...isti account

 ma da, e ovo je vrhunska informacija. predobro :D

Upalim ja Valhalu na PS5 (PS5 verziju), upali je kum Valhalu na svom PS4 mene izbaci. Offline naravno radi ok. 

 Vjerojatno jer je ista igra. Vjerujem da po tome se mogu igrati

 razlicite igre sto je super. Sogiju mogu ostavit svoj acc njega ionak

 zanima samo AC. 😆

Ne znam za tebe ali ja prvi mogu zamisliti Bitangu s Ps4, Ps4 Pro i Ps5 paralelno postalvjenih na 3 TV-a dok divlja zašto ne može s jednim accountom igrati AC

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice