Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.711.210
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1.On the controller, press and hold the PS button for about two seconds, until the Quick Menu appears.

2. Select "Sound/Devices."

3. Select "Turn Off Device."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...

 kaj nudi dualsense u fifi ?

Prije svega maltretiranje. Ronda cijelo vrijeme. Svaki udarac neka tupa vibra koja mi je bezveze. kad se mreža zatrese, trese se i gamepad. Malo predugo jer se mreža odavno prestala tresti. Kako vrijeme odmiče tako su ti igrači umorniji pa sve teže stišćeš L2 i R2 tipke. Malo remplanje dovodi do vibre no meni je to sve onako, bezveze. Isključim vibru ali  se s njom ne isključuje umaranje igrača putem gamepada tako da to otežano stiskanje R2 i L2 ostaje i dalje. Po meni to je čisto maltretiranje. Daj mi da isključim sve to ako mi se ne sviđa i gotovo.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

 ima kakvog napretka u grafici i gameplayu?

 Nema u gameplayu, kaj je ocekivano... ali grafika je stvarno odlicna. 

Dam se kladiti da kod sebe pustim fifu na PS4 i PS5 razlike bi trebali pozorno tražiti da skužimo kaj je bolje. Da se razumijemo. Igra izgleda jako lijepo ali igra je i na PS4 pro u 4k HDR izgledala jako lijepo. Ovo definitivno nije grafički iskorak već lagano šminkanje koje prosječan igrač neće niti primjetiti. Što se gameplaya tiče tu se nije ništa promijenilo na bolje. Bar ja to ne vidim. Jedino next gen u ovoj igri je podrška za dual sense. No meni to ne odgovara pa nisam niti time impresioniran. Mislim da više odmaže u igri nego što pomaže. Sve u svemu ja sam jako razočaran viđenim.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

U opcijama konzole mozes potpuno iskljucit sve fićure dual sense-a.

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
PCNjubara kaže...

 kaj nudi dualsense u fifi ?

Prije svega maltretiranje. Ronda cijelo vrijeme. Svaki udarac neka tupa vibra koja mi je bezveze. kad se mreža zatrese, trese se i gamepad. Malo predugo jer se mreža odavno prestala tresti. Kako vrijeme odmiče tako su ti igrači umorniji pa sve teže stišćeš L2 i R2 tipke. Malo remplanje dovodi do vibre no meni je to sve onako, bezveze. Isključim vibru ali  se s njom ne isključuje umaranje igrača putem gamepada tako da to otežano stiskanje R2 i L2 ostaje i dalje. Po meni to je čisto maltretiranje. Daj mi da isključim sve to ako mi se ne sviđa i gotovo.

 Evo kazu na guglu da se moze ugasit - Of course, some FIFA players may wish to turn off these DualSense features, particularly for competitive multiplayer. You can do so in the PS5 settings.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
apple_ovca kaže...
Tututuru kaže...
apple_ovca kaže...

 

Sad imam ovaj bundle PS5+kontroler+Spiderman u košarici na shopto, ali neda mi se zezati sa nekom re-shipping firmom u UK. 

 Evo ja sad proba, 52000 ljudi je ispred mene  jel dostupan na nekoj drugoj stranici?

 

Ima načina da se izbjegne queue... ;) 

 

Ali nemaju shipping izvan UK. Jedino ako si od tamo ili ako hoces platiti ~100USD shipping nekoj vanjskoj kompaniji. 

 Aha, zvonilo mi je da kad san gleda prije par mj. da nisu imali shipping, a kad san cita tvoj post nisan razumija dobro. Dalo bi se cak i platit 100$ jer ovi njihov bundle sa igrom i gamepadom je 558€. To kad se proda, pribilo bi se tih 100$. Ako nije tajna posalji mi u PP kako izbjec queue.

 Isključi javascript u postavkama Chromea.

 

 Ali ne šljaka, stavim konzolu u košaricu, kliknem na nju i sve je prazno. Uopće ju ne učitava. 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo i da ja velim koju toplu riječ za PS5(ovo će bit moj najdulji post na ovom forumu).

 

1.IZGLED: kao da su mene pitali. Konzola sa prljavo bijelom(svjetlo sivi ton) vanjštinom. Sklepana u stilu sendviča(horizontala), sa piano crnom u sredini. Kada je postavimo okomito da podsjeti na nešto što strši u Abu dabiju,kao neki neboder. Ako je gledamo iz daljine pod slabim svijetlom da podsjeća na space šatl.

 

2.KONTROLER: taman malo povećani gabariti za moje lopate od ruku. Trigere koji su digli expirience za level gore. Kontroler leži u rukama i osjećaj je prirodniji za razliku od bilo kojeg drugog. Sam haptik je iskustvo za sebe. 

 

3.SUČELJE: Ljepo,fluidno. Jedino što mi fali je to da se stisne PS dugme 2,3s i da automatski ima izbor za gasit konzolu i rest mode.

 

4.CJELOKUPNO ISKUSTVO: Brzo učitavanje, tiha konzola. U sobi mi je 24c,otraga jedva da puše mlaki zrak. Konzola je nečujna kad je u rest modu i kad je isključena. Za sad ništa ne cvili. 

 

5.GAMING: Astro je prava stvar za upoznavanje sa dualsense. Recimo,ja sam držao kontroler po old skol. Koristio samo palčeve i kažiprste. Sad mi je totalno prirodno držati srednjak na L2 i R2. Malo što sam igrao Spidermana,milina,nemam primjedbe. Sad ću se bacit na prelazak TLoU.

 

6.3D PULSE: Skoro zaboravih na sluške. Dosad sam najviše koristio Razer Kraken 7.1 chroma. Pulse je udobniji, wireless, masa komandi na njima, slična kvaliteta zvuka. Uglavno za te pare nisam razočaran.

 

Uglavnom,sve što sam očekivao tu je. Ponudili su više od samog upgrejda grafike. Također kontroler koji mi leži kao sto eura u ruci, ja zadovoljen! 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 20:36 (Sideswipe).
Moj PC  
8 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
PCNjubara kaže...

 kaj nudi dualsense u fifi ?

Prije svega maltretiranje. Ronda cijelo vrijeme. Svaki udarac neka tupa vibra koja mi je bezveze. kad se mreža zatrese, trese se i gamepad. Malo predugo jer se mreža odavno prestala tresti. Kako vrijeme odmiče tako su ti igrači umorniji pa sve teže stišćeš L2 i R2 tipke. Malo remplanje dovodi do vibre no meni je to sve onako, bezveze. Isključim vibru ali  se s njom ne isključuje umaranje igrača putem gamepada tako da to otežano stiskanje R2 i L2 ostaje i dalje. Po meni to je čisto maltretiranje. Daj mi da isključim sve to ako mi se ne sviđa i gotovo.

 Hvala na info.Bolje da nisu ni dirali fucu s tim glupostima.Bit ce dovoljno igara di bu imalo smisla .

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dajte nemojte se jos poceti i zaliti na haptic feedback, kome smeta nek ga gasi. Treba podržati ovakav iskorak i iskustvu i imerziji. Bolje da ga ima pa da se ugasi nego da ga ima a kao i da nema kao u spidermanu.
Neznam tko jos traži neko graficko savsenstvo u fifi? Pricekajte next gen igre ili pogledajte demons souls, di ste u fifi nasli gledati grafiku. Fifa ce godinama jos ostati ista zbog PS4 ekipe i para.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
apple_ovca kaže...

Ja sam jutros prespavao amazon.de drop za 4 minute :( 

 

Sad imam ovaj bundle PS5+kontroler+Spiderman u košarici na shopto, ali neda mi se zezati sa nekom re-shipping firmom u UK. 

 

kak znas da je bilo konzola na .de? 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel itko zna tu jel postoji zamjena u ps store?

Naime prije 4 dana sam kupia nba2k21 jer je bilo receno da sve igre se update na ps5 i tako napokon dode ps5 konzola i ja napravim update i sve i upalim i nema razlike tek sad sam primjetio da u ps storu ima nba2k21 i nba2k21 next gen...jel moguce nekako zamjeniti to ili nesto jer nedaje mi se opet skoro 600kn da bi imao brutalnu grafiku i ostalo

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

Jel itko zna tu jel postoji zamjena u ps store?

Naime prije 4 dana sam kupia nba2k21 jer je bilo receno da sve igre se update na ps5 i tako napokon dode ps5 konzola i ja napravim update i sve i upalim i nema razlike tek sad sam primjetio da u ps storu ima nba2k21 i nba2k21 next gen...jel moguce nekako zamjeniti to ili nesto jer nedaje mi se opet skoro 600kn da bi imao brutalnu grafiku i ostalo

 nikad nije receno da ce se 2k21 besplatno update na next gen igru (osim ako imas mamba verziju koja se prodavala po 100€)

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za haptic feedback i triggere se odavno znalo da neće imati baš smisla za online igre. To se jednostavno gasi u online igrama jer te koči. Ali za singleplayer chill igre daje dodatno na imerziji i super je stvar. Još nisan probao niti jednu racing igru, bas me zanima kako će to raditi u Gran Turismu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dobro nije receno ali nisam znao zato pitam jel postoji neko rjesenje da se dogovori sa ps store ili se neko susreo sa tako necim...mislim da sam znao kupio bi odma next gen a ne obican...nisam ni gledo ni niss kako su rekli da ce sve ps4 ige ici update na ps5 mislia sam da je to to otisa i kupia nba2k21 i sad cili zbunjen bia dok nisam gleda okolo...jbg idiot

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Za haptic feedback i triggere se odavno znalo da neće imati baš smisla za online igre. To se jednostavno gasi u online igrama jer te koči. Ali za singleplayer chill igre daje dodatno na imerziji i super je stvar. Još nisan probao niti jednu racing igru, bas me zanima kako će to raditi u Gran Turismu.

 kad online svi izdrkavaju samo na pobjede, a ne uzivanje u igrici i zajebanciju...

zato su i nogometne i košarkaške online lige većinom cheesefestovi

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

Dobro nije receno ali nisam znao zato pitam jel postoji neko rjesenje da se dogovori sa ps store ili se neko susreo sa tako necim...mislim da sam znao kupio bi odma next gen a ne obican...nisam ni gledo ni niss kako su rekli da ce sve ps4 ige ici update na ps5 mislia sam da je to to otisa i kupia nba2k21 i sad cili zbunjen bia dok nisam gleda okolo...jbg idiot

 prodat nekom kome treba za ps4, pa si kupit za ps5

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 21:58 (Mortiis).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

A kako kad sam preko ps store kupia...sto se to moze?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

A kako kad sam preko ps store kupia...sto se to moze?

 Nemoš ništa ako si skinuo igru.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

A kako kad sam preko ps store kupia...sto se to moze?

 jbg sad ne mozes nista...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

A sranje...e sad cu morati uzet zeninu karticu pa kupiti next gen...kako ce biti svade doma ovih dana hahaha

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
PCNjubara kaže...

 kaj nudi dualsense u fifi ?

Prije svega maltretiranje. Ronda cijelo vrijeme. Svaki udarac neka tupa vibra koja mi je bezveze. kad se mreža zatrese, trese se i gamepad. Malo predugo jer se mreža odavno prestala tresti. Kako vrijeme odmiče tako su ti igrači umorniji pa sve teže stišćeš L2 i R2 tipke. Malo remplanje dovodi do vibre no meni je to sve onako, bezveze. Isključim vibru ali  se s njom ne isključuje umaranje igrača putem gamepada tako da to otežano stiskanje R2 i L2 ostaje i dalje. Po meni to je čisto maltretiranje. Daj mi da isključim sve to ako mi se ne sviđa i gotovo.

 

Da, točno to sam i pretpostavio da će se dogoditi... I inače su me znali bolit prsti u nekim igrama, sa ovim će biti još gore. Ako se ne da isključiti onda postaje kako kažeš maltretiranje. Ako se gasi na razini konzole za sve igre, onda je to isto glupost.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 22:39 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

Moj PC  
2 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

A nije uopce skuplja mislim 476 je obicna a next gen 560 nije neka razlika ali da su negdje napisali nebi nikad uzea obicnu nego odma next gen pa ceka da mi dode konzola ovako popusia pare bezveze

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 pa ja sam kupio samo verziju za PS5...sta cu kupit npr verziju za PS4 kad je apsolutno ista kao prošlogodišnja, nikakvog napretka (tako da nju nisu ni trebali izdavat uopće...ali eto htjeli su zaradit..)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tanil22 kaže...

A nije uopce skuplja mislim 476 je obicna a next gen 560 nije neka razlika ali da su negdje napisali nebi nikad uzea obicnu nego odma next gen pa ceka da mi dode konzola ovako popusia pare bezveze

 obična je 29€, next gen se nađe za 60ak sada

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...

 Evo kazu na guglu da se moze ugasit - Of course, some FIFA players may wish to turn off these DualSense features, particularly for competitive multiplayer. You can do so in the PS5 settings.

Uopće mi to nije palo na pamet. Budem probao sutra. Ja sam isključio u opcijama igre no zadržalo je otpor na R2 i L2 tipkama a ostalo je bilo pogašeno.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Dajte nemojte se jos poceti i zaliti na haptic feedback, kome smeta nek ga gasi. Treba podržati ovakav iskorak i iskustvu i imerziji. Bolje da ga ima pa da se ugasi nego da ga ima a kao i da nema kao u spidermanu.
Neznam tko jos traži neko graficko savsenstvo u fifi? Pricekajte next gen igre ili pogledajte demons souls, di ste u fifi nasli gledati grafiku. Fifa ce godinama jos ostati ista zbog PS4 ekipe i para.

Neće jer su to već sada dvije igre a tranzicija na PS5 bit će jako brza. Tako je bilo i s tranzicijom sa PS3 na PS4. Na PS3 nakon godinu dana više nisu radilio novu igru već su ostali na starom engineu s updateom transfera svake godine, a fifa je nastavila novi život na PS4. Isto će biti i sada. Sljedeće godine na PS4 doći će ista fifa kao i ove godine a ozbiljnija nadogradnja će biti na PS5 jer konami izdanje sljedeću jesen potpuno novi pes za next gen konzole. Stoga, EA će biti jako motiviran da isto pogura next gen konzole kako bi zadržali financijsku dobit i primat na tržištu. Zato i nisu sve pokazali što imaju ovu jesen jer nije bilo potrebe jer nema konkurencije koja je ovu godinu preskočila.

 

Što se gamepada tiče nemam ništa protiv. Dapače, u astro igri mi je to bila jako simpatično. No ovdje to nema nikakvog smisla. Udarac po lopti je nešto najgluplje što sam osjetio. U astro igri osjetim pod prstima različite podloge a ovdje udarac u stativu, udarac po lopti ili remplanje imaju istu vibru. I to je baš neka tupa bezvezna vibra. PS5 sam kupio samo zbog fife i zbog još boljeg grafičkog iskustva. Očekujem veći realizam kod pokreta igrača, veću inteligenciju igrača, ljepše stadione i gledatelje te vrhunac nogometne igre a to je gol. Očekujem da se mreža trese kao kada gledam TV prijenos. Nema ništa ljepše nego kada zabiješ gol a sama ta scena odiše nekim realizmom. Svaka budala ime neko veselje. Moje je ovo. Izgleda da ću morati čekati još godinu dana da vidim prave pomake i pravi ulazak u next gen generaciju. Ovo trenutno je samo manja nadogradnja.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 Koji točno? Ja sam još na proljeće uzeo 2k20 za 38 kn i nijednom nisam upalio haha

 ''myleague'' (a ako igras online onda ''myleague online''...tu nas je godinama bilo 50ak iz exyu pa smo igrali ligu svako sa svojim klubom)

od 2k21 se zove ''mynba''

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Toliki "hardware problemi" na obe konzole odnosno i kod konkurencije (prvenstveno PS5 zbog GPU artefakata sto je cini mi se cesce), vec odavno ne kupujem "day one" jer ne zelim biti beta/alpha tester, a ionako pola igara dolazi jos za PS4/XOne/PC (cross launch) i bit ce "free upgrade" za dosta njih, a i nije da se nema sto igrati pogotovo kod mene koji imam apsolutno sve sisteme (takoder i Switch), u ostalom jos ni blizu pravog "next gen-a" koliko sam imao priliku vidjeti (ajde kod NBA 2K21 respekt za mrezu i sl. detalje) tako da se sve u svemu osobno ne zamaram skalperima, medutim kako mi se cini kod FIFE gotovo nikakvog bitnog pomaka...... evo neki frendovi koji su cudom uspjeli ubosti PS5, vratili ga nakon tjedan dana zbog hardware problema (GPU), a vidim i pun net slicnih problema, cini mi se zasad gore nego PS4/Xbox One launch, vidjet cemo jos je li gore od PS3/X360 launch (YLOD/RROD).

 

Pre-order i day one bul****...  nikada.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
1 14 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice