Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.717.003
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Koliko će ekipe odustati od PC gaminga ako PS5 donese podršku za miš i tipkovnicu 😁

 

Neki dan sam pročitao da će ograničiti kupnju na jedan komad po osobi tak da možda i uspijem ukebat svoj primjerak.

 U SD kupis voucher koji ti garantira PS i miran si. Barem je tako bilo na izlasku PS4. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

 Mouse + Keyboard kompatibilnost još uvijek nije potvrđena? ili kako je to funkcioniralo do sada na PS3, PS4? (Ne posjedujem konzolu ali me zanima kupnja PS5 pa se ispričavam ako sam uvrijedio nekoga s ovim pitanjem)

Senior IT Consultant
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GreenDevil kaže...
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

 Mouse + Keyboard kompatibilnost još uvijek nije potvrđena? ili kako je to funkcioniralo do sada na PS3, PS4? (Ne posjedujem konzolu ali me zanima kupnja PS5 pa se ispričavam ako sam uvrijedio nekoga s ovim pitanjem)

 Nemam ni ja, ali koliko sam čitao, postoje dvije mogućnosti.

Igra treba u sebi imati kod za rad s mišem i tipkovnicom

Ili "siva zona", uređaj koji se uključi u PS, u njega miš i tipkovnica i  on simulira pomicanje gamepada kak ti koristiš miša i tipkovnicu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Koliko će ekipe odustati od PC gaminga ako PS5 donese podršku za miš i tipkovnicu 😁

 

Neki dan sam pročitao da će ograničiti kupnju na jedan komad po osobi tak da možda i uspijem ukebat svoj primjerak.

 

Pa ima podršku. Samo igre uglavnom nemaju. Znam da Fortnite i CoD MW (Warzone) imaju i to je preodlično. Igramo nas 4 frenda zajedno CoD Warzone, nas dvojica na PCu, jedan na PS4 i jedan na Xbox One, svi sa tipkovnicama i mišem.

Ako bi više igara to počelo podržavati meni bi to bilo sasvim zadovoljavajuće, jer to znači da bi se lakše mogle pojaviti i mouse-only igre i na konzolama.

 

Da ću odustati od PC gaminga teško, ali će mi konzola biti više iskoristiva.

Jer još uvijek ima hrpa igara na PCu koje nisu na konzoli plus ugodnije mi je igrati na PCu nego oduzeti telku svima u obitelji ili da me svi ukućani gledaju.

Plus gaming monitor, g-sync, dva monitora pa na jednom igram, a na drugom mogu čitati nešto drugo ili gledati guides.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gocc01 kaže...

Koliko će ekipe odustati od PC gaminga ako PS5 donese podršku za miš i tipkovnicu 😁

 

Neki dan sam pročitao da će ograničiti kupnju na jedan komad po osobi tak da možda i uspijem ukebat svoj primjerak.

 

Pa ima podršku. Samo igre uglavnom nemaju. Znam da Fortnite i CoD MW (Warzone) imaju i to je preodlično. Igramo nas 4 frenda zajedno CoD Warzone, nas dvojica na PCu, jedan na PS4 i jedan na Xbox One, svi sa tipkovnicama i mišem.

Ako bi više igara to počelo podržavati meni bi to bilo sasvim zadovoljavajuće, jer to znači da bi se lakše mogle pojaviti i mouse-only igre i na konzolama.

 

Da ću odustati od PC gaminga teško, ali će mi konzola biti više iskoristiva.

Jer još uvijek ima hrpa igara na PCu koje nisu na konzoli plus ugodnije mi je igrati na PCu nego oduzeti telku svima u obitelji ili da me svi ukućani gledaju.

Plus gaming monitor, g-sync, dva monitora pa na jednom igram, a na drugom mogu čitati nešto drugo ili gledati guides.

 Pleb. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...

 Pleb. 

 

A čuj, to mi je ostalo od školovanja. Učim od pametnijih od sebe. ;-) 

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

jedno pitanje od totalnog plebejca koji planiru klincu kupiti prvu konzolu krajem godine - jel bi mi se isplatilo kupiti novi ps5 ili je uredu ako se odlučimo za četvorku? najviše se ustvari radi o cijeni budući da ps4 kreće od 2k, a nadam se da će možda cijena još i pasti. s druge strane ne bih škrtario ako petica donosi nešto skroz novo i bolje i naprednije. cijenio bih mišljenja. hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jerica kaže...

jedno pitanje od totalnog plebejca koji planiru klincu kupiti prvu konzolu krajem godine - jel bi mi se isplatilo kupiti novi ps5 ili je uredu ako se odlučimo za četvorku? najviše se ustvari radi o cijeni budući da ps4 kreće od 2k, a nadam se da će možda cijena još i pasti. s druge strane ne bih škrtario ako petica donosi nešto skroz novo i bolje i naprednije. cijenio bih mišljenja. hvala!

Nova generacija konzole u ovom slucaju Playstationa uvjek donosi skoro pa sve bolje, takodjer racunaj da ce Ps4 imat pravu podrsku mozda jos godinu dana i to je onda to kao i uvjek. 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jerica kaže...

jedno pitanje od totalnog plebejca koji planiru klincu kupiti prvu konzolu krajem godine - jel bi mi se isplatilo kupiti novi ps5 ili je uredu ako se odlučimo za četvorku? najviše se ustvari radi o cijeni budući da ps4 kreće od 2k, a nadam se da će možda cijena još i pasti. s druge strane ne bih škrtario ako petica donosi nešto skroz novo i bolje i naprednije. cijenio bih mišljenja. hvala!

 

Ako se najviše radi o cijeni onda ti se najviše isplati kupiti PS4. Jer će PS5 biti barem duplo skupli od 2k kn.

 

No ja bih ti ipak preporučio da pričekaš PS5 i kupiš njega. PS4 je tehnologija stara 7 godina uz neke sitne i nebitne upgradeove.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jerica kaže...

jedno pitanje od totalnog plebejca koji planiru klincu kupiti prvu konzolu krajem godine - jel bi mi se isplatilo kupiti novi ps5 ili je uredu ako se odlučimo za četvorku? najviše se ustvari radi o cijeni budući da ps4 kreće od 2k, a nadam se da će možda cijena još i pasti. s druge strane ne bih škrtario ako petica donosi nešto skroz novo i bolje i naprednije. cijenio bih mišljenja. hvala!

 Svatko mora odlučiti za sebe, koliko je spreman platiti, koliko misli da će biti iskorišteno...

 

Ja bi osobno dao više za PS5 i bio miran slijedećih 5-10 godina.

Ako uzmeš PS4 za koji mjesec/godinu će klinac možda htjeti PS5, pogotovo ako će netko iz društva imati, s novim igrama kojih neće biti za PS4.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

 Ja to nikako ne bi volio i nadam se da nece uvesti podrsku za m+k, jer postoji puno njih, kao ja npr., kojima je puno bolje se zavaliti u fotelju i igrati sa gamepadom, a ako uvedu m+k bit cemo u znatnom hendikepu jer je jasno da ce biti prezicniji u fps igrama..

Primjer je zadnji cod gdje je uveden cross play, prestao sam igrati tog dana jer su me.masakrirali pcejvci

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

 Ja to nikako ne bi volio i nadam se da nece uvesti podrsku za m+k, jer postoji puno njih, kao ja npr., kojima je puno bolje se zavaliti u fotelju i igrati sa gamepadom, a ako uvedu m+k bit cemo u znatnom hendikepu jer je jasno da ce biti prezicniji u fps igrama..

Primjer je zadnji cod gdje je uveden cross play, prestao sam igrati tog dana jer su me.masakrirali pcejvci

 Ako igra ima dosta igrača, odvajaju se miš+tipkovnica i kontroleri. To je bar lako implementirati.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maxy0 kaže...
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

 Ja to nikako ne bi volio i nadam se da nece uvesti podrsku za m+k, jer postoji puno njih, kao ja npr., kojima je puno bolje se zavaliti u fotelju i igrati sa gamepadom, a ako uvedu m+k bit cemo u znatnom hendikepu jer je jasno da ce biti prezicniji u fps igrama..

Primjer je zadnji cod gdje je uveden cross play, prestao sam igrati tog dana jer su me.masakrirali pcejvci

 

Ček, pa ja sam mislio da je to stvar skilla i da sa kontrolerom možeš ownati MK playere :-)

BTW, cross-play možeš ugasiti u CoD-u pa ćeš igrati samo sa ekipom na PS4 (ali vjerojatno i dalje ima MK playera). No onda ćeš možda dulje čekati na partije. Ili upikni i ti MK pa igraj kako se spada.

 

Kao što rekoh, M+K podrška na samoj konzoli postoji oduvijek, no na svakom developeru je da odluči koji input će dozvoliti.

I drago mi je da ih sve više dozvoljava M+K. Eventualno se u kompetitive igrama može razdvojiti pool igrača ovisno o tipu kontroleru odnosno njihovim željama, a ne braniti neki input.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam pokušao i nikak se naviknut na pucanje i ciljanje kontrolerom. A na PS2 sam španal MoH Frontline samo headshotove jbt.. Nakon toga nisam ni imao konzolu sve do izlaska PS4 Pro i tad sam ju piknul čim je izašla, pokušao i Dishonored 2 (1. sam na kompu) i Uncharted al nikak jbg. Prodal sam Pro u roku dva tjedna.. 

 

Ne očekujem da će mi igranje biti bolje ali bar znam da dolazi GT. M+K će biti samo šlag na tortu. 

 

Da kupim recimo Borderlands 2 za PS, postoji li šansa za prebacit save game na PS? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Ja sam pokušao i nikak se naviknut na pucanje i ciljanje kontrolerom. A na PS2 sam španal MoH Frontline samo headshotove jbt.. Nakon toga nisam ni imao konzolu sve do izlaska PS4 Pro i tad sam ju piknul čim je izašla, pokušao i Dishonored 2 (1. sam na kompu) i Uncharted al nikak jbg. Prodal sam Pro u roku dva tjedna.. 

Na Uncharted 3 za PS3 sam nekak uspio proci prvu misiju di se puca (u kanalizaciji u Londonu ja mislim), ne znam ni sam vise kak sam uspio, kasnije sam uzivao u igri i kad je dosla sljedeca misija sa pucacinom ugasio sam igru, stavio u kutiju i pravac u ducan prodati.

Srecom pa je Uncharted 4 besplatan bio nedavno, ne bih ga ni kupio upravo zbog toga.

Da ne pricam o pravim FPS igrama, ne znam kaj bi me moralo natjerati da ih kupim.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konzole nikad nisu podrzavale mis i tipkovnicu u vecoj mjeri i to je to.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gemmy kaže...

nadam se ce uvest m+k na konzole

briga me za shootere, ali onda bogu igrat strategije i mmo igre iz fotelje :D

Ja igram recimo WOW iz fotelje, kupis sve bezicno. 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...

 Pleb. 

 

A čuj, to mi je ostalo od školovanja. Učim od pametnijih od sebe. ;-) 

 

 

 Salim se naravno.

 

Bas sam uveo curu u svijet gaminga sa Lego Ninjago. Veceg grindera nisam u zivotu vidio. Gdje je samo bila kad sam WoW igral :D :D. 

Trazi one zlatne kocke. Ja joj kazem da cu joj nac guide. Ma kakvi. Ne zeli cut. Sjedi po par sati i trazi nacin. 

Kad gledam nju, odma se sjetim vanilla wowa. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. Recimo meni bi sad bilo čudno bilo što igrati ma mišu i bio bi puno lošiji, iako je u teoriji lakše. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 14:41 (antimadridista).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. 

 Ja sam mislio da nikad necu naucit na gamepad. Apex i Warzone sada vec vecinom igram sa sniperom. Tako da je sve jedan veliki stvar navike.

F1 i GTS igram bez problema na gamepadu i po vremenima sam uvijek na 1-2s od top vremena u svijetu. Kuzim da nemam onu finessu ko kak bi imal sa volanom na nekim stazama. No i dalje sam relativno kompetetivan. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. 

 Ja sam mislio da nikad necu naucit na gamepad. Apex i Warzone sada vec vecinom igram sa sniperom. Tako da je sve jedan veliki stvar navike.

F1 i GTS igram bez problema na gamepadu i po vremenima sam uvijek na 1-2s od top vremena u svijetu. Kuzim da nemam onu finessu ko kak bi imal sa volanom na nekim stazama. No i dalje sam relativno kompetetivan. 

 

Di, na ravnici?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Kupujete disk verziju ili digital i zasto? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Disk verzija obavezno. Je da je gnjavaža preprodavati, ali se isplati dugoročno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. 

 Ja sam mislio da nikad necu naucit na gamepad. Apex i Warzone sada vec vecinom igram sa sniperom. Tako da je sve jedan veliki stvar navike.

F1 i GTS igram bez problema na gamepadu i po vremenima sam uvijek na 1-2s od top vremena u svijetu. Kuzim da nemam onu finessu ko kak bi imal sa volanom na nekim stazama. No i dalje sam relativno kompetetivan. 

 

Di, na ravnici?

 Kaj ti nije jasno ? Pa jedan od boljih vozaca (top3 u UK) na GTsport vozi na gamepadu(Calster25). Ja sam isto bio na 2-3 sekunde od top vremena sa gamepadom. Moguce je samo treba bit jako precizan

 

 

Ovo je top tier online lobby

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 15:16 (Santana).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DaFede kaže...

Kupujete disk verziju ili digital i zasto? 

 

Ja ću vjerojatno kupiti digital, nisam još odlučio. Ne prodajem igre više. Ranije jesam i uvijek mi je poslije bilo žao što sam prodao. Pogotovo ako imaš klince pa bi za 2 godine opet igrali. Ili izađe neki DLC. A ako ih predugo čuvaš onda ih više ni nemaš kome prodati.

A BluRay drive je samo još jedna mehanička komponenta koja može crknut pa konzola mora na servis.

 

I uvijek se ionako igra po nekoliko igara istovremeno u kućanstvu pa mi BR nije baš praktičan. Jedinu prednost koju vidim disk verzije je ako imaš više konzola u igri pa da lakše switchaš igre iz jedne u drugu bez gnjavaže s primarnim konzolama, accountima i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. 

 Ja sam mislio da nikad necu naucit na gamepad. Apex i Warzone sada vec vecinom igram sa sniperom. Tako da je sve jedan veliki stvar navike.

F1 i GTS igram bez problema na gamepadu i po vremenima sam uvijek na 1-2s od top vremena u svijetu. Kuzim da nemam onu finessu ko kak bi imal sa volanom na nekim stazama. No i dalje sam relativno kompetetivan. 

 

Di, na ravnici?

 Kaj ti nije jasno ? Pa jedan od boljih vozaca (top3 u UK) na GTsport vozi na gamepadu(Calster25). Ja sam isto bio na 2-3 sekunde od top vremena sa gamepadom. Moguce je samo treba bit jako precizan

 

 

Ovo je top tier online lobby

ja vecinom vozim kontrolerom jer mi se ne vadi stalno T300RS na stol.

daily races sam uvijek <1 sekunde od top vozaca u EMEA, cesto i unutar 0.8s, a nekad (ko ovaj tjedan npr) na 0.45s od top EMEA vozaca.

sa kontrolerom se ne mogu izvesti sve akrobacije koje mogu volanom, ali se moze jako dobro voziti.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

ja ne bi prodavao igre, al stvarno ne znam sta da odlucim, vidim inace vecina ljudi uzima s diskom

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ja cu onu koja u trenutku kupnje bude jeftinija zajedno sa igrom (konzola + GT7).

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nixass kaže...
Santana kaže...
Bitanga kaže...
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Ipak malo pretjerujete. Ok, jasno da je lakše ciljati sa tipkovnicom i mišem ali sad da vam je baš ono nemoguće ciljati sa gamepadom do te razine da ne možete odigrati jednu igru? Onda ste stvarno loši, nije do kontrolera 

 

Ja kad sam prešao na kontroler isto tako nisam baš bio dobar u ciljanju. Ali sve je stvar navike. Nije baš da je nemoguće se naviknuti. 

 Ja sam mislio da nikad necu naucit na gamepad. Apex i Warzone sada vec vecinom igram sa sniperom. Tako da je sve jedan veliki stvar navike.

F1 i GTS igram bez problema na gamepadu i po vremenima sam uvijek na 1-2s od top vremena u svijetu. Kuzim da nemam onu finessu ko kak bi imal sa volanom na nekim stazama. No i dalje sam relativno kompetetivan. 

 

Di, na ravnici?

 Kaj ti nije jasno ? Pa jedan od boljih vozaca (top3 u UK) na GTsport vozi na gamepadu(Calster25). Ja sam isto bio na 2-3 sekunde od top vremena sa gamepadom. Moguce je samo treba bit jako precizan

 

 

Ovo je top tier online lobby

ja vecinom vozim kontrolerom jer mi se ne vadi stalno T300RS na stol.

daily races sam uvijek <1 sekunde od top vozaca u EMEA, cesto i unutar 0.8s, a nekad (ko ovaj tjedan npr) na 0.45s od top EMEA vozaca.

sa kontrolerom se ne mogu izvesti sve akrobacije koje mogu volanom, ali se moze jako dobro voziti.

 Ista stvar je i kod mene. Igrao bi vise novu assetto corsu da mogu normalno vozit kontrolerom jer isto kao i ti nemam fiksno slozen volan.

If Microsoft ever made a product that didn&#39;t suck ... it would be a vacuum cleaner.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice