PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.279
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
PlayStation 4

Ima netko sa foruma da mijenja HDMI port na PS4 slim ili zna neki servis,a da cijena nije 100 eura 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa jel se ima igdje jeftinije nac f1 22 za ps4 od sd za 450kn? Dns istjece akcija nez da narucim ili da pricekam koji dan poslje izlazka oce bit ista jeftinije?

 
0 0 hvala 0
18 mjeseci
neaktivan
offline
PlayStation 4

Prije dva tjedna je izasao update 10.1. za PS4

 

https://gamerant.com/ps4-system-software-update-10-01-patch-notes/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel ovo pouzdan web shop (trgovina)?
Barem ja nisam kupovao kod njih. Kolega bi naručio ps4 kontroler. Ovo na linku je orginal?
https://www.gamershop.hr/playstation4/dodaci/playstation-4-ps4-dualshock-4-kontroler-zeleni-kamuflazni
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Jel ovo pouzdan web shop (trgovina)?
Barem ja nisam kupovao kod njih. Kolega bi naručio ps4 kontroler. Ovo na linku je orginal?
https://www.gamershop.hr/playstation4/dodaci/playstation-4-ps4-dualshock-4-kontroler-zeleni-kamuflazni

 Gamershop je pouzdan i legalan

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzimao igre, fizicke, nikakvih primjedbi na njih....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala na korisnim informacijama👍
Pogledati ću odmah i za igre.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Stigle su nove PS4 slim konzole na tržište kao bundle sa MW2 po cijeni od 3.000,00 ili ti ga 400,00€

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

sta mislite da li se isplati kupiti? oduvijek sam si htio kupiti playstation ali nikada novaca sada mi je ps5 preskup pa razmiisljam o ovome a i igre su jeftine sa ps4. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bolje okušati sreću na Njuškalu. Možeš za dosta manje novaca dobiti pristojan i očuvan Pro.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imas ih vec od 180-200eur, ovisno o verziji i starosti....

Osobno, najjeftiniji, ako je u ok stanju i udri.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imas ih vec od 180-200eur, ovisno o verziji i starosti....

Osobno, najjeftiniji, ako je u ok stanju i udri.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mt90 kaže...

sta mislite da li se isplati kupiti? oduvijek sam si htio kupiti playstation ali nikada novaca sada mi je ps5 preskup pa razmiisljam o ovome a i igre su jeftine sa ps4. 

 Pa nemam pojma, vjerojatno ovo što kolege kažu polovnjaka i onda vidiš jel ima smisla ili ne davat još veće novce. Ja sam prije 2 godine isto tako uzeo pro varijantu, doduše više sam šarafao, rastavljao i sastavljao nego igrao, ali nema veze.  Stigne se tu i tamo nać vremena pa sjest pošteno i odigrat malo. Lp

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako staviti mjesečnu igru u Library?
Odbija mi kartice koje nisu istekle i s kojima sam do sad normalno kupovao.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Negdje sam pročitao da to ne radi jer Sony prebacuje store sa kuna na eure, pa se ne može ništa kupovati. I da oni koji su imali pretplatu dobivaju besplatna produženja.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Znači zbog promjene valute ne mogu "kupiti" nešto što je prije koštalo 0kn a sad košta 0€?
Da besmislica bude još veća, u siječnju sam bez problema uzeo besplatne igre.
Ne prihvaća ni karticu deviznog računa koju je prije prihvaćalo.
Znači kad nam je valuta bila kuna mogao si kupovati s računom na kojem su euri. Sad kad nam je valuta euro ne možeš kupovati za eure.
Bravo Sony!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 10:49 (BlueMax).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
I vrhunac Sonyjeve nesposobnosti / nebrige : preko aplikacije na mobitelu sam bez problema dodao igre.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

Probaj preko PS app-a na mobitelu dodati igre u library, meni na taj način radi.

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
11 godina
offline
PlayStation 4

Ok kad ce to proraditi? Malo sam zakrzljao oko ps stvari jer ne igram vise. Htio sam sad uzeti premium na mjesec dana za 35kn i nemogu. Na koji nacin kupiti taj ps plus. Neda mi preko devizne kartice niti preko obicne vise....

 

Kak vi kupujete?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kupi ps bon na tisku, u Sparu ili gdje god ima i dodaj u wallet. Ili online imaš Sanctu, Instar i još par drugih.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Instar ne kupujte petkom jer bon nećete dobiti do ponedjeljka:)
Mislim na digitalni koji šalju na mejl.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Istina jucer kupio online u instaru i tek danas oko 9 dobio mail sa kodom. probao sam sad kupiti preko ps aplikacije ali ovdje mjesec dana kosta 122kn. Jucer na PS-u bilo 35kn. Vidjet cu kad dodem doma. Totalno sam zakrzljao oko plejke nisam ju igrao tri godine i sad je sin poceo udarati po tome....

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Može se i Aircash aplikacijom platiti, dobra je aplikacija.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav ekipa,

 

kupio ps5 pa mi je četvorka viška.  Stara cca 3 i pol godine. Uz nju ide jedan joystick i po želji Ghost of Tsushima na cdu.


Ako nekom treba neka se javi na pp.

 

 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

pozdrav, samo da vas pitam koliko je neka okvirna cijena za playstation 4 slim 500gb star oko 4 godine? uzimam ps5 pa bi njega prodao, tj. u prodavonici mi nude neki iznos pa cisto da provjerim koliko cca

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

pozdrav, samo da vas pitam koliko je neka okvirna cijena za playstation 4 slim 500gb star oko 4 godine? uzimam ps5 pa bi njega prodao, tj. u prodavonici mi nude neki iznos pa cisto da provjerim koliko cca

 Ja sam svoj prodao za 1500kn/200€ prije par mjeseci. Isti model, 2 joysticka i nešto igara

7 godina
offline
Re: PlayStation 4

meni nude 120 eura. ali samo play i jedna joystick, bez igrica

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zec04 kaže...

meni nude 120 eura. ali samo play i jedna joystick, bez igrica

 Kada je ps5 najavljen, četvorke slim ili obične su ljudi prodavali po 700-1000kn. Dakle konzole i joy ili dva. Doslovno bagatela.

 

Onda je to postupno raslo, pogotovo sada od nove godine kada je uveden euro, ljudi redovno traže po 200-300 eura za njih, a za malo nadoplate kupiš četvorku pro (ne računajući special edition konzole, to ne smiješ ni pogledati jer su im cijene extra).

 

120 eura ti je 900 kuna, koliko bih ti i ja ponudio da ju preprodam, što će i oni napraviti, a sad koliko ćeš ti tražiti to je do tebe.

 

Da možeš dobiti više možeš, stoga mislim da je pametnije okušati se sam u prodaji nego prepustiti njima.

Cest la vie, mon amie...
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Merio to pokljanjas ili prodajes?

Zezam se, logicno.... ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Merio to pokljanjas ili prodajes?

Zezam se, logicno.... ;)

 Da nisam prodao, poklonio bi :)

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice