PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.795.781
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dostupno svima, od sutra stavite u library i vase je
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nathan Drake Collection i Journey besplatni od sutra

 Gogy7 Gdje će to biti besplatno?

Na store-u?

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Točnije od četvrtka kod nas, sutra puštaju Donaldu i sljedbenicima
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Brijem da dok kupim PS5 neću nijednu igru kupiti, samo ću čekati da sve dođe na PS+.

Pomalo :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Igre dodane 15.04. u Spring Sale

  • Ark: Survival Evolved –£11.99 (70% off)
  • Ark: Survival Evolved Explorer’s Edition –£26.39 (60% off)
  • Ark: Survival Evolved Season Pass –£12.94 (65% off)
  • Battlefield V –£12.99 (71% off)
  • Call Of Duty: Modern Warfare –£44.99 (25% off)
  • Call Of Duty: WWII — Gold Edition –£16.49 (70% off)
  • Crash + Spyro Triple Play Bundle –£50.99 (40% off)
  • Crash Bandicoot Bundle — N. Sane Trilogy + Ctr Nitro-Fueled –£32.99 (45% off)
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy –£17.49 (50% off)
  • Crash Team Racing Nitro-Fueled + Spyro Game Bundle –£32.99 (45% off)
  • Death Stranding Digital Deluxe Edition –£44.99 (31% off)
  • Divinity: Original Sin 2 — Definitive Edition –£24.99 (50% off) / £22.49 Plus (55% off)
  • Dying Light: The Following — Enhanced Edition –£15.99 (68% off)
  • Friday The 13Th: The Game –£4.02 (74% off)
  • The Golf Club 2019 Featuring Pga Tour –£12.99 (71% off)
  • Hunt: Showdown –£24.49 (30% off)
  • Hunt: Showdown Legendary Edition –£27.99 (30% off)
  • Kerbal Space Program Enhanced Edition –£8.99 (73% off)
  • The Last Guardian –£11.09 (63% off)
  • Lego Marvel Collection –£24.99 (50% off)
  • Lego Marvel Super Heroes 2 Deluxe Edition –£15.99 (71% off)
  • Lego Star Wars: The Force Awakens Deluxe Edition –£15.99 (70% off)
  • Lego Worlds –£9.99 (60% off)
  • Livelock –£4.74 (50% off)
  • Lumines Remastered –£5.99 (50% off)
  • Madden NFL 20 –£23.99 (60% off)
  • Madden NFL 20 Ultimate Superstar Edition –£35.99 (60% off)
  • Madden NFL 20: Superstar Edition –£31.99 (60% off)
  • Marvel’s Spider-Man –£15.99 (54% off) / £12.49 Plus (64% off)
  • Marvel’s Spider-Man: Game Of The Year Edition –£24.99 (44% off) / £20.49 Plus (54% off)
  • Metro 2033 Redux –£3.99 (75% off)
  • Metro Exodus –£17.49 (50% off) / £15.74 Plus (55% off)
  • Metro Exodus Gold Edition –£26.49 (50% off) / £23.84 Plus (55% off)
  • Metro Redux –£6.24 (75% off)
  • Metro: Last Light Redux –£3.99 (75% off)
  • Middle-Earth: Shadow Of War –£15.99 (54% off)
  • MLB The Show 19 –£9.99 (71% off)
  • MLB The Show 19 All-Star Edition –£11.99 (73% off)
  • MLB The Show 19 Digital Deluxe Edition –£15.99 (76% off)
  • Mortal Kombat X –£9.99 (38% off)
  • Nioh –£8.99 (44% off)
  • Nioh – Complete Edition –£12.99 (63% off)
  • Overcooked! 2 –£11.99 (40% off)
  • Overpass –£33.49 (33% off)
  • Overpass Deluxe Edition –£38.85 (33% off)
  • Persona 5 –£12.49 (75% off)
  • Persona 5: Ultimate Edition –£18.74 (75% off)
  • Remnant: From The Ashes –£19.79 (40% off)
  • Rez Infinite –£12.49 (50% off)
  • Sekiro: Shadows Die Twice –£38.99 (35% off)
  • Shadow Of The Colossus –£9.99 (67% off)
  • The Sims 4 Deluxe Party Edition –£9.49 (79% off)
  • The Sims 4 Plus Cats And Dogs Bundle –£19.99 (56% off)
  • Skyforge: Gunner Quickplay Pack –£6.89 (31% off)
  • Skyforge: Knight Quickplay Pack –£6.89 (31% off)
  • Skyforge: Monk Quickplay Pack –£6.89 (31% off)
  • Skyforge: Wardens Of The Wasteland — Collector’s Pack –£29.99 (40% off) / £24.99 Plus (50% off)
  • South Park: The Fractured But Whole — Gold Edition –£19.99 (68% off)
  • Spyro + Crash Remastered Game Bundle –£29.99 (50% off)
  • Spyro Reignited Trilogy –£17.49 (50% off)
  • Tetris Effect –£17.49 (50% off)
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint — Ultimate Edition –£34.99 (65% off)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Deluxe Edition –£7.39 (70% off)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition –£24.99 (44% off)
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Ultimate Edition –£39.99 (43% off)
  • Torchlight II –£9.59 (40% off)
  • Zombie Army 4: Dead War –£23.99 (40% off)
  • Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition –£29.99 (40% off)
  • Zombie Army 4: Dead War Super Deluxe Edition –£38.99 (40% off)

 

https://store.playstation.com/en-gb/grid/STORE-MSF75508-SPRINGSALE/1

 
4 0 hvala 6
9 godina
offline
PlayStation 4

ekipa treba mi pomoć. znači izašao je taj famozni Final Fantasy 7 remake, ja te igre nisam nikad igrao, iako sam htio al uvijek nešto iskrsnulo. Mislio sam da su to RPG-ovi na poteze, ali sam otišao malo pogledati danas taj gameplay i vidim da taj FF7 nije na poteze, već third person akcija. Sad bi možda malo i odigrao to, pa me zanima koliko će mi biti jasna priča i to, taj FF7 je sedmi dio, jel tako? jel bi taj FF7 bio ok početna točka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ekipa treba mi pomoć. znači izašao je taj famozni Final Fantasy 7 remake, ja te igre nisam nikad igrao, iako sam htio al uvijek nešto iskrsnulo. Mislio sam da su to RPG-ovi na poteze, ali sam otišao malo pogledati danas taj gameplay i vidim da taj FF7 nije na poteze, već third person akcija. Sad bi možda malo i odigrao to, pa me zanima koliko će mi biti jasna priča i to, taj FF7 je sedmi dio, jel tako? jel bi taj FF7 bio ok početna točka?

To je sedmi nastavak FF. FF serijali nisu povezani pricom. Da, dosta igraca prvo pocinje sa FFVII

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 11:06 (HunterXHunter).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ekipa treba mi pomoć. znači izašao je taj famozni Final Fantasy 7 remake, ja te igre nisam nikad igrao, iako sam htio al uvijek nešto iskrsnulo. Mislio sam da su to RPG-ovi na poteze, ali sam otišao malo pogledati danas taj gameplay i vidim da taj FF7 nije na poteze, već third person akcija. Sad bi možda malo i odigrao to, pa me zanima koliko će mi biti jasna priča i to, taj FF7 je sedmi dio, jel tako? jel bi taj FF7 bio ok početna točka?

 Pogledaj demo prvo za svaki slucaj. Ja sam tu igru htio kupovati dok nisam probao demo.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

2 frenda dogovorila se jedan uzeo ff7 drugi re3 pa cemo kao game share-at.

oba odigrala valjda sve zivo od tog ff serijala. i nisu odusevljeni previse sa ff7,
tj ovaj koji je kupio ff je bas duboko razocaran. kaze da su puno toga izmijenili,
promijenili kraj i da je ocekivao puno vise od igre u jednu ruku da mu je i zao sto
je preorderao i to deluxe edition.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gdje je taj popis na netu? Izvor?
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Biped Ps4
Uzeo sam si ovu igru jer sam slab na indie couch coop naslove ali trenutno ju igram solo.
Igra donosi zanimljivu mehaniku kretanja, svakom nogom upravljate jednim od thumbsticka sto dovodi do smijesnih situacija i nadasve lagane zagonetke cini teskima.
Zagonetke su mastovite i sastoje se ili od brzog prelaska nekog dijela, pritiskanja gumba u nekom nizu ili koristenje jedne, dvije ili više nogu.
Igra ima 8 levela i svaki traje oko 10 min. Graficki izgleda lijepo. Jedina mana je sto nema online coop.
7/10 Super za ljubitelje couch coopa
Gameplay:

 

Pozdrav, hvala na preporuci, izgleda zanimljivo. S obzirom da spominješ da si slab na couch coop, može molim preporuka za još koji? Može i drugačiji žanr. Ono što bi mi bilo zanimljivo je da je igra kraća pa da recimo nakon jednog prelaska odključaš svojevrsni NG+ gdje s novim abilitijima možeš ponovo igrati iste levele na drugačiji način.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 12:34 (GeraltTheWhite).
14 godina
offline
PlayStation 4

Ovako: već je bilo puno pitanja, kužim kako otprilike ide: buraz i ja imamo PS4, gameshearali bi, znači obojica deaktivirali svoj ACC i onda ja na njegovom stavim svoj kao primarni, a on svoj na mom? On nema digitalnih igara, ja imam puno. E sada kako da ih downloada? Sa mojim ps profilom uđe u sustav, downloada igre i onda se prebaci na svoj profil i igra? Na svom saveu? 

 

Zanima me kako onda kupujem igre? I konkretno: imamo AC Origins (na Bluray), kod njega je, a ja na svom računu imam kupljen Season pass. Da li ga on može igrati i kako to riješiti, neki kažu da Ubisoft to blokira, a nigdje ne pronalazim jel netko uspio? 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Ovako: već je bilo puno pitanja, kužim kako otprilike ide: buraz i ja imamo PS4, gameshearali bi, znači obojica deaktivirali svoj ACC i onda ja na njegovom stavim svoj kao primarni, a on svoj na mom? On nema digitalnih igara, ja imam puno. E sada kako da ih downloada? Sa mojim ps profilom uđe u sustav, downloada igre i onda se prebaci na svoj profil i igra? Na svom saveu? 

 

Zanima me kako onda kupujem igre? I konkretno: imamo AC Origins (na Bluray), kod njega je, a ja na svom računu imam kupljen Season pass. Da li ga on može igrati i kako to riješiti, neki kažu da Ubisoft to blokira, a nigdje ne pronalazim jel netko uspio? 

 

Hvala

 



 Koliko se ja mogu sjetiti DLC-ievi se ne mogu share-at.

7 godina
offline
PlayStation 4

Nada san se NBA 2k20 na saleu nakon 15og, ali ga nisu stavili. Uzea san UFC3 nasen i NBA na US acc.

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
UFC3 je prije kojih dva mjeseca bio na US storeu 5$ ako se ne varam, a i s NBA-om si možda trebao pričekati. Prošle godine u svibnju je bio 3$ :D
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nba 2k20 je na saleu 150kn.

11 godina
offline
PlayStation 4

NBA2K na konzoli i PC-u su mi dva različita iskustva.

Na PS4 je sporo učitavanje i prije svake utakmice ste prisiljeni poslušati odlične zafrkancije voditelja, dok PC-u se odmah učita i gubi se taj fora detalj. 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nema ih puno koji otključavaju abilitije za ponovni prohod. Na pamet mi padaju jedino Lara Croft igre.
Od coop igara su mi super Pode, Trine 4, Rayman Legends, Overcooked, Unravel 2, Alienation. Tekken 7.
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
UFC3 je prije kojih dva mjeseca bio na US storeu 5$ ako se ne varam, a i s NBA-om si možda trebao pričekati. Prošle godine u svibnju je bio 3$ :D

 A dossdno mi je, a ekipa mi igra te 2 igre pa cemo bacit online. Fala na info svejedno

 

DeniZg kaže...

NBA2K na konzoli i PC-u su mi dva različita iskustva.

Na PS4 je sporo učitavanje i prije svake utakmice ste prisiljeni poslušati odlične zafrkancije voditelja, dok PC-u se odmah učita i gubi se taj fora detalj. 

 Igras online na ps4? Mozemo bacit koju partiju ako budes od volje.

 

 

@bloodborne faila san lipo..nisan vidija da je na snizenju, pogleda san ovu novu listu igara sta su dosle. Nema veze, nije kraj svita, ionako san da prijatelju sifru za americki pa ce moc i on igrat solo..

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 14:04 (Tututuru).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
nba je svaki mjesec na saleu kao i ufc3. Nekad u US nekad kod nas ali svaki mj su na popustu.

Znam jer pravim kratki video za svaki sale, pa kome je bitno nek se pretplatiti na kanal nece propustiti nijednu igru na saleu.
PSN SPRING SALE - 10 Best PS4 Games on Sale (EU)


PSN SPRING SALE - Best PS4 Games on Sale (US)
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

NBA2K na konzoli i PC-u su mi dva različita iskustva.

Na PS4 je sporo učitavanje i prije svake utakmice ste prisiljeni poslušati odlične zafrkancije voditelja, dok PC-u se odmah učita i gubi se taj fora detalj. 

 Najveći problem kod NBA na PC-u je što je igra previše bazirana na online dio, a ovu igru 99% igrača igra na konzoli. Dakle gubi se puno u tom online dijelu jer nitko ne igra na PC-u. A navodno ima i hakera.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Ovako: već je bilo puno pitanja, kužim kako otprilike ide: buraz i ja imamo PS4, gameshearali bi, znači obojica deaktivirali svoj ACC i onda ja na njegovom stavim svoj kao primarni, a on svoj na mom? On nema digitalnih igara, ja imam puno. E sada kako da ih downloada? Sa mojim ps profilom uđe u sustav, downloada igre i onda se prebaci na svoj profil i igra? Na svom saveu? 

 

Zanima me kako onda kupujem igre? I konkretno: imamo AC Origins (na Bluray), kod njega je, a ja na svom računu imam kupljen Season pass. Da li ga on može igrati i kako to riješiti, neki kažu da Ubisoft to blokira, a nigdje ne pronalazim jel netko uspio? 

 

Hvala

 stiffler13

Imam save word file sa objašnjenjem.

 

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2020 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 18:02 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

 stiffler13

Imam save word file sa objašnjenjem.

 

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2020 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

 Ok, ovo mi je jasno. Imam dva pitanja: znači na mom PS4 je njegov primarni račun, ja se ulogiram na svoj profil (ne account), i kupim igru. Da li sam ju onda kupio ja, ili se računa da je on pošto je njegov account primarni? I kako to funkcionira s DLC- konkretno fizička kopija je kod njega, ali ja na svom računu imam digitalno kupljene dlc-ove?

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

 stiffler13

Imam save word file sa objašnjenjem.

 

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2020 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

 Ok, ovo mi je jasno. Imam dva pitanja: znači na mom PS4 je njegov primarni račun, ja se ulogiram na svoj profil (ne account), i kupim igru. Da li sam ju onda kupio ja, ili se računa da je on pošto je njegov account primarni? I kako to funkcionira s DLC- konkretno fizička kopija je kod njega, ali ja na svom računu imam digitalno kupljene dlc-ove?

 Znači sa njegovim acc. označiš konzolu kao primarnu ne njegov acc. (konzola je primarna ne account)

Kad se vratiš u svoj acc. i kupiš igru ona je na tvojem acc. i normalno ju igraš na svojem acc. s tim da je i on može download-at. i igrat dok ti ne promjeniš opet da je tvoja konzola primarna za tvoj acc. za što nemaš potrebe.

Još jedna napomena ovo za označavanje primarne konzole radi samo na konzoli ne na PC-u jer ako napraviš na PC ( internet browser-u nećeš moći mijenjati 1 mjesec koliko se sjećam.

Ovo za DLC ne znam, javiti će ti se neko tko je probao to.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2020 19:23 (HunterXHunter).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Brijem da dok kupim PS5 neću nijednu igru kupiti, samo ću čekati da sve dođe na PS+.

Pomalo :-)

 Ja osobno PS5 i jedino kupiti "kada izađe" GTA 6 ..... ostalo sve od PS4....

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...
Bitanga kaže...

Brijem da dok kupim PS5 neću nijednu igru kupiti, samo ću čekati da sve dođe na PS+.

Pomalo :-)

 Ja osobno PS5 i jedino kupiti "kada izađe" GTA 6 ..... ostalo sve od PS4....

 

Sa Rockstarom sam raskrstio. Ni kune im više neću dati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice