PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.741
|
čitano: 6.834.978
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Dakle, ni nakon 3mj od kupnje i ne bas pretjeranog igranja, poceo mi se guliti lijevi thumb pad na DS4 kontroleru. Znam da je to problem, ali nisam ocekivao bas ovako brzo da ce se desiti. Koja je politika Sonya oko toga? Koliko vidim priznaju da je shit, a jel priznaju i garanciju? Čisto sumnjam. Ima li tko iskustva?

 

Stanje padova ti puno ovisi o PH-u tvoje kože (previše je lužnata). Ne zahebavam se. Radio sam 8g u odjelu garancija jedne renomirane marke vozila, i imao sam slučajeve gdje su ljudi reklamirali ljuskanje kožnih volana nakon 4-5 mjeseci. Kad bi ih zamjenio novima, isti bi mi se vratili opet nazad sa istim problemom dok ostala većina niti nakon 2-3g nisu imali sličnih problema. 

14 godina
offline
PlayStation 4

vidio sam kod par prijatelja da su uništili gljive noktima.nemam pojma kako to upiru u njih :D

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Dal je moguce kupiti samo prvi dlc za bf hardline ja pokusavam i kaze mi samo premium a to ne zelim. Zelim kupit ive 4 mape i to je to tj taj prvi dlc

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Dal je moguce kupiti samo prvi dlc za bf hardline ja pokusavam i kaze mi samo premium a to ne zelim. Zelim kupit ive 4 mape i to je to tj taj prvi dlc

 Meni piše da je unavailable.

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
PlayStation 4

Ma nabijem ih necu ni kupit i ak ce bit ko ih hebe.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Vidim da nitko nije napisao, a ogromna je vijest. Sony je noćas izbacio novi Media Player koje podržava skoro sve formate (mkv, mp4, avi, itd...) i od sad bi trebalo biti moguće gledati filmove sa USB sticka.

Vele da Media player podržava i DLNA.

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5096/~/ps4-dlna-media-server-support

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 10:26 (ROADRUNNER).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

stavio bi mozda bolji hdd (ssd ili obican) u PS4,moze preporuka i dali se isplati?

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ChillyBoy kaže...
 

Stanje padova ti puno ovisi o PH-u tvoje kože (previše je lužnata). Ne zahebavam se. Radio sam 8g u odjelu garancija jedne renomirane marke vozila, i imao sam slučajeve gdje su ljudi reklamirali ljuskanje kožnih volana nakon 4-5 mjeseci. Kad bi ih zamjenio novima, isti bi mi se vratili opet nazad sa istim problemom dok ostala većina niti nakon 2-3g nisu imali sličnih problema. 

 

Znači ja sam kriv što padovi ne valjaju :-P

Mislim, nije strašno, pratit ću, za sad mi se samo površinski sloj malo "odlijepio" od sloja ispod...

I ne trgam ni s noktima jer se uredno podštukavam :-P

 

Ne znam, pratio sam po netu, dosta ljudi pizdi na padove na DS4 (zato i postoje 3rd party "kapice").

 

Mene ne zanima razlog zašto se to događa... Zanima me da li ti to moraju priznati pod garanciju ili ne, jer ako se počne raspadati nakon par mjeseci uz par sati korištenja tjedno, tu nešto gadno ne štima.

Ko da kupiš tipkovnicu i počnu ti otpadati tipke :-)

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jer primjetio sam u Witcher-u FPS drop ono strasno,isto tako i u GTA 5 kad vozim brzi auto po suncanom vremenu,Bloodborne ima isto FPS drop , a Dragonage u animacijama ubija mi oci,da li je tako i vama ili imam krnji PS4?

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

jer primjetio sam u Witcher-u FPS drop ono strasno,isto tako i u GTA 5 kad vozim brzi auto po suncanom vremenu,Bloodborne ima isto FPS drop , a Dragonage u animacijama ubija mi oci,da li je tako i vama ili imam krnji PS4?

 Svima je tako.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
ROADRUNNER kaže...
antimadridista kaže...

Vidim da nitko nije napisao, a ogromna je vijest. Sony je noćas izbacio novi Media Player koje podržava skoro sve formate (mkv, mp4, avi, itd...) i od sad bi trebalo biti moguće gledati filmove sa USB sticka.

Vele da Media player podržava i DLNA.

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5096/~/ps4-dlna-media-server-support

  podržava dlna. probao sam jučer samo mp4 zapis snimljen kamerom i to radi. ali se nakon par videa pojavilo štucanje.

ne znam kako je sa drugim formatima

Potpis!
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

media player ne podrzava titlove

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

media player podržava titlove samo morate ići pod settings-accessibility-closed captions- označiti display closed captions

i  titlovi će raditi, normalno titlovi moraju imati isto ime kao i ime video filea. U slučaju da vam se neće odmah pokrenuti 

stisnite options na kontroleru i uključite znak na kojeva vam piše cc.

BF3:fluffy_inside
16 godina
offline
PlayStation 4

Vezano uz ovu diskusiju o DS4, ponosan sam vlasnik "načete" gljive. Sada izgleda još gore, ova slika je nastala prije 3 mjeseca. Počelo se guliti 2 mjeseca nakon isteka garancije. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...

Vezano uz ovu diskusiju o DS4, ponosan sam vlasnik "načete" gljive. Sada izgleda još gore, ova slika je nastala prije 3 mjeseca. Počelo se guliti 2 mjeseca nakon isteka garancije. 

Kod mene 2 mjeseca nakon kupnje, bolji si! :) 

PSN - Muskarcina77
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Wolf88 kaže...

media player podržava titlove samo morate ići pod settings-accessibility-closed captions- označiti display closed captions

i  titlovi će raditi, normalno titlovi moraju imati isto ime kao i ime video filea. U slučaju da vam se neće odmah pokrenuti 

stisnite options na kontroleru i uključite znak na kojeva vam piše cc.

 Meni umjesto palatala (čćđžš), izbacuje čudne znakove postoji li kakvo rješenje za to? :)

MT22
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

 Meni umjesto palatala (čćđžš), izbacuje čudne znakove postoji li kakvo rješenje za to? :)

 

Ima, koristi engl. titlove :-P

14 godina
offline
PlayStation 4

Probaj titlove na kompu spremiti kao unicode.

HTC 8X :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
ROADRUNNER kaže...
antimadridista kaže...

Vidim da nitko nije napisao, a ogromna je vijest. Sony je noćas izbacio novi Media Player koje podržava skoro sve formate (mkv, mp4, avi, itd...) i od sad bi trebalo biti moguće gledati filmove sa USB sticka.

Vele da Media player podržava i DLNA.

 

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5096/~/ps4-dlna-media-server-support

 

Podržava, isprobano. MKV radi bez problema ali što ti vrijedi kad ne podržava hr titlove i DTS.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 23:26 (ChillyBoy).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

-

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 23:26 (ChillyBoy).
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ja sam si kupio one gumene kapice s ebaya za dolar ili dva (dobiješ oko 5 parova a jedan drži na godine :)  još prije nego sam si kupio ps4 jer sam listao forume, gledao videe itd. Btw kak je množina za video? 

 

 

bonus pitanje: koja vam je dosad najbolja igra za ps4? meni je još uvijek GTA V

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Airbourne kaže...

ja sam si kupio one gumene kapice s ebaya za dolar ili dva (dobiješ oko 5 parova a jedan drži na godine :)  još prije nego sam si kupio ps4 jer sam listao forume, gledao videe itd. Btw kak je množina za video? 

 

 

bonus pitanje: koja vam je dosad najbolja igra za ps4? meni je još uvijek GTA V

 najbolja single player igra je tlou,nisam igrao puno online mp naslova tako da je najbolji bf4

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Airbourne kaže...

 

 bonus pitanje: koja vam je dosad najbolja igra za ps4? meni je još uvijek GTA V

 Zasad najbolja igra mi je The Witcher 3: Wild Hunt, dok mi je GTA V svakako u top 5 :)

PSN - Muskarcina77
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Airbourne kaže...

ja sam si kupio one gumene kapice s ebaya za dolar ili dva (dobiješ oko 5 parova a jedan drži na godine :)  još prije nego sam si kupio ps4 jer sam listao forume, gledao videe itd. Btw kak je množina za video? 

 

 

bonus pitanje: koja vam je dosad najbolja igra za ps4? meni je još uvijek GTA V

 PES 15 :P

PSN - JurezZq
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

uzeo danas novi hdd za PS4 (SEAGATE 1TB  SSHD 2.5' /64m/5400rpm) , load-anje na Witcheru i Bloodbornu ajme,moram priznat da stock hdd u PS4 je nula, isplatilo se...

PSN - brdjanin85
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

uzeo danas novi hdd za PS4 (SEAGATE 1TB  SSHD 2.5' /64m/5400rpm) , load-anje na Witcheru i Bloodbornu ajme,moram priznat da stock hdd u PS4 je nula, isplatilo se...

 gdje si uzeo disk? Cijena?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
PSN - brdjanin85
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

ovaj clanak me je natjerao da kupim taj hdd,inace sam mislio stavit ssd ali pre skupi su a ne dobije se bog zna kakva razlika http://www.tomshardware.com/reviews/ps4-hard-drive-upgrade,3695.html

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

jeli netko igrao borderlands handsome collection?

 

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 11:47 (hanteed).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

jeli netko igrao borderlands handsome collection?

 

 Imam ga, ali nisam stigao puno igrati. Što te zanima?

PSN - DeniZg80
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice